Moja Mama ze SKYPE'a - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Moja mama jest NAJ

Notka

Moja mama jest NAJ Maj to miesiąc miłości, budzącego się życia i miesiąc naszych kochanych mam. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was razem z marką Rossmann kolejne zadanie konkursowe, w którym prosimy Was o wątki poświęcone Waszym Drogim Mamom.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-28, 19:10   #1
mamadwojga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5

Moja Mama ze SKYPE'a


Moja mama ostatnio kontaktuje się ze mną tylko dzięki cudownemu urządzeniu zwanemu laptopem i oprogramowaniu zwanym SKYPE'm.
Dzięki temu, mimo dzielących nas kilometrów możemy być bliżej siebie niż kiedykolwiek. Tylko przytulić się nie ma jak.
Spotkania są intensywne lub nudne. Laptopy stoją na kuchennych stołach a my ... gotujemy, gadamy, robimy makijaż, oglądamy jednym okiem seriale i plotkujemy na tematy ulubione. To fajne uczucie kiedy Twoja mama staje się PRZYJACIÓŁKĄ. I to najlepszą, bo szczerą do bólu i zorientowaną jedynie na twoje dobro. Kiedy mama mówi że powinnam zafarbować włosy to znak że już nawet przez niedoskonałe kamery widać moje wyblakłe pędy na głowie. Kiedy mama chwali makijaż lub nowy ciuch - rosną mi skrzydła i czuję się bosko. Kiedy mama ma inne zdanie niż ja ... zawsze mogę ją WYŁĄCZYĆ. Czy to nie doskonałe?
Nasza rodzina wskoczyła na inny poziom. Moje dzieci włażą do kuchni pogadać z babcią, pokazują jej własnoręcznie wyhodowane pędy fasolki i nowe kolczyki. Co tam kilometry, co tam przestrzeń. Mamę mam zawsze na wyciągnięcie ręki. Po to chyba właśnie wynaleziono Internet, nie?
mamadwojga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 19:26   #2
mamadwojga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Moja Mama ze SKYPE'a

Moja mama jest NAJ - dzisiaj mnie ubawiła bo wyjeżdża na wczasy i nie wie który kostium zabrać. Przebrała się kolejno w trzy - zrobiła prezentację i na koniec zdecydowała że bierze wszystkie trzy.
A wszystko robiła ze starym wielkim naszyjnikiem Hawajskim na szyi...
Uwielbiam moją mamę...
mamadwojga jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moja mama jest NAJ


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.