Wspierajmy się (niepłodność) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-11, 20:01   #61
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

hej dziewczynki z ledwością przeżyłam pytania o moją przyszłą ciąże i wiecie co? kupiłam test,zrobie rano bo mnie tak brzuch boli że już 2 razy miałam ochotę łykać ketonal ... .Upewnię się,że nie ma fasolki i chyba z bólu wciągnę całe opakowanie jutro .... Nigdy przed @ tak mnie nie bolało, pozatym 2 cykle z duphastonem i nie miałam ani jednej setnej takich bóli i objawów...
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 09:53   #62
Nastia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 115
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

abnitka i jak tam teścik? denerwuję się jakby był to mój

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Gdyby nie Hashimoto pewnie bym się nie przejmowała. Ale jednak za uszami mam cały czas to ryzyko. Po za tym po ponad 5 latach starań ciężko uwierzyć, że się w końcu udało
Trzymam kciuki, żeby żadna nie musiała tyle czasu się starać
Teraz przede wszystkim myśl o maleństwie, staraj się dużo odpoczywać, wyjdź na spacer i ciesz się każdą chwilą z kinderką w brzuszku. Wiem, że są liczne obawy ale sama pomyśl - udało się! Wyobrażam sobie jaka była Twoja radość, gdy się dowiedziałaś o ciąży - dlatego dla jej dobra staraj się ze wszystkich sił myśleć tylko pozytywnie
Nastia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 10:11   #63
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

No właśnie na razie mam zakaz spacerów. Mam dużo odpoczywać/wylegiwać się - przynajmniej przez te dwa tygodnie. Biorę podwójną dawkę luteiny. A za dwa tygodnie będziemy myśleć co dalej.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 10:16   #64
Nastia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 115
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

To w takim razie wykorzystaj ten czas wylegiwania na rzeczy, na które nigdy nie starczało Ci czasu, byleby tylko nie myśleć i nie martwić się na zaś. Wszystko będzie dobrze, wszystkie w to mocno wierzymy
Nastia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 10:24   #65
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Dzięki za wsparcie Ja należę do osób, którym wiecznie czasu brakuje. O leżeniu mowy nie ma bo się wpakowałam w sporą ilość zamówień, których teraz nie mogę odmówić. Ale na pewno zwolniłam i częściej odpoczywam, dłużej śpię.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 10:29   #66
Nastia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 115
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

to takie niesprawiedliwe, być w ciąży i jeszcze mieć taki talent.. przeglądałam galerię i zazdrość mnie zżera nie za dużo szczęścia na raz?! oddaj nam go troszkę pozdrawiam i życzę przyjemnej niedzieli
Nastia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 10:56   #67
blond11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez abnitka Pokaż wiadomość
hej dziewczynki z ledwością przeżyłam pytania o moją przyszłą ciąże i wiecie co? kupiłam test,zrobie rano bo mnie tak brzuch boli że już 2 razy miałam ochotę łykać ketonal ... .Upewnię się,że nie ma fasolki i chyba z bólu wciągnę całe opakowanie jutro .... Nigdy przed @ tak mnie nie bolało, pozatym 2 cykle z duphastonem i nie miałam ani jednej setnej takich bóli i objawów...
Hej. I co nie poczekałaś na mnie? Może i dobrze, bo ja pewnie nie doczekam robienia testu. Na pewno dostanę okresu, nie mam złudzeń. I już mi przykro z tego powodu.
A jak u Ciebie? Jak samopoczucie i teścik? Mam nadzieje, że pokazała się chociaż bladziutka kreseczka.
blond11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 11:42   #68
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Witajcie Robiłam test, wyszła 1 kreska tak jak przewidywałam zerwałam się z łóżka o 5 rano bo spać nie mogłam ze stresu A po teście ból brzucha jak ręką odjął ... Mezaga odpoczywaj póki możesz Cieszę się Twoim szczęściem Dajesz nadzieję,że może się udać Miłej niedzieli dziewczynki Próbuję się nie załamywać, może jak dostanę @ to mi przejdzie i kolejny miesiąc będzie lepszy
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 11:46   #69
Nastia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 115
Odp: Wspierajmy się (niepłodność)

Często tak właśnie bywa, że po zrobieniu testu stres odpuszcza i organizm się rozluźnia. Ale niczym się nie martw, jeszcze troszeczkę i wszystkie zobaczymy dwie kreseczki na teście. Jestem tego pewna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nastia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 12:14   #70
blond11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez abnitka Pokaż wiadomość
Witajcie Robiłam test, wyszła 1 kreska tak jak przewidywałam zerwałam się z łóżka o 5 rano bo spać nie mogłam ze stresu A po teście ból brzucha jak ręką odjął ... Mezaga odpoczywaj póki możesz Cieszę się Twoim szczęściem Dajesz nadzieję,że może się udać Miłej niedzieli dziewczynki Próbuję się nie załamywać, może jak dostanę @ to mi przejdzie i kolejny miesiąc będzie lepszy
Przykro mi bardzo. A który to Twój dzień po owulacji? Może jeszcze jest nadzieja? Może zrobiłaś test za wcześnie. Ja planuję na wtorek rano, ale czuję że może do tego czasu pojawić się @
blond11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 13:16   #71
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Jutro jest 25 dzień cyklu Nie wiem czy za wcześnie czy nie na razie mi emocje opadły Zresztą śniły mi się 2 kreski na teście a moje sny się nie sprawdzają Mam nadzieję,że moje bóle to nie oznaka mega bolesnej @ A nie napisałam najważniejszego Kupiłam wczoraj 2 testy, rano odpakowuje jeden a tam wszystkie ,,przyrządy" poza testem Normalnie chyba stracę do nich zaufanie
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 14:37   #72
blond11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez abnitka Pokaż wiadomość
Jutro jest 25 dzień cyklu Nie wiem czy za wcześnie czy nie na razie mi emocje opadły Zresztą śniły mi się 2 kreski na teście a moje sny się nie sprawdzają Mam nadzieję,że moje bóle to nie oznaka mega bolesnej @ A nie napisałam najważniejszego Kupiłam wczoraj 2 testy, rano odpakowuje jeden a tam wszystkie ,,przyrządy" poza testem Normalnie chyba stracę do nich zaufanie
Hahaha to nieźle, jeszcze tak to nie miałam nigdy. Według mnie test zrobiłaś zdecydowanie za wcześnie, czyli dziś 24? Ciekawe kiedy miałaś owulację. Najważniejsze, że emocje opadły, minął ból brzucha

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Mezaga, a może Ty wiesz coś więcej o szyjce macicy? Dziś jest mój 9dpo. Szyjka nisko, twarda i lekko otwarta. Wydaje mi się, że jest taka jak na okres, ale to trochę za wcześnie. Chyba, że przez to, że nie biorę progesteronu to dostanę @ wcześniej, bo może mam bardzo niski poziom tego hormonu. Już sama nic nie wiem. Nie potrzebnie to sprawdzałam, bo tylko sobie nowy problem wymyśliłam

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

I jeszcze jedno, Mezaga robiłaś test ciążowy, czy od razu poszłaś na betę?
blond11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 18:04   #73
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez Nastia87 Pokaż wiadomość
to takie niesprawiedliwe, być w ciąży i jeszcze mieć taki talent.. przeglądałam galerię i zazdrość mnie zżera nie za dużo szczęścia na raz?! oddaj nam go troszkę pozdrawiam i życzę przyjemnej niedzieli
Hehe, dziękuję Talenkt to żaden - po prostu opanowanie technik różnych
Ja sobie zawsze powtarzałam, że dobrze, że chociaż mam czym zająć myśli przy tych ciągłych niepowodzeniach. Pomagało. Dobrze jest mieć coś co odciąga myśli.

Cytat:
Napisane przez abnitka Pokaż wiadomość
Witajcie Robiłam test, wyszła 1 kreska tak jak przewidywałam zerwałam się z łóżka o 5 rano bo spać nie mogłam ze stresu A po teście ból brzucha jak ręką odjął ... Mezaga odpoczywaj póki możesz Cieszę się Twoim szczęściem Dajesz nadzieję,że może się udać Miłej niedzieli dziewczynki Próbuję się nie załamywać, może jak dostanę @ to mi przejdzie i kolejny miesiąc będzie lepszy
Abnitka przykro

Cytat:
Napisane przez abnitka Pokaż wiadomość
Jutro jest 25 dzień cyklu Nie wiem czy za wcześnie czy nie na razie mi emocje opadły Zresztą śniły mi się 2 kreski na teście a moje sny się nie sprawdzają Mam nadzieję,że moje bóle to nie oznaka mega bolesnej @ A nie napisałam najważniejszego Kupiłam wczoraj 2 testy, rano odpakowuje jeden a tam wszystkie ,,przyrządy" poza testem Normalnie chyba stracę do nich zaufanie
Abnitka powinnaś lanie dostać za ten test w 25 dniu cyklu. TO ZA WCZEŚNIE. Musiałabyś mieć owulację w 10 dniu cyklu, żeby ci cokolwiek na teście wyszło.

Cytat:
Napisane przez blond11 Pokaż wiadomość

Mezaga, a może Ty wiesz coś więcej o szyjce macicy? Dziś jest mój 9dpo. Szyjka nisko, twarda i lekko otwarta. Wydaje mi się, że jest taka jak na okres, ale to trochę za wcześnie. Chyba, że przez to, że nie biorę progesteronu to dostanę @ wcześniej, bo może mam bardzo niski poziom tego hormonu. Już sama nic nie wiem. Nie potrzebnie to sprawdzałam, bo tylko sobie nowy problem wymyśliłam
Ja miałam zawsze pod koniec cyklu szyjkę nisko, miękką i otwartą. I teraz też. Teraz może zauważam, że jest o wiele więcej śluzu i bardziej miękko niż zwykle.

Cytat:
Napisane przez blond11 Pokaż wiadomość

I jeszcze jedno, Mezaga robiłaś test ciążowy, czy od razu poszłaś na betę?
Zrobiłam trzy testy. Pierwszy w poniedziałek. W niedzielę skończyłam brać luteinę a że była po CLO i pregnylu to stwierdziłam, że zrobię test na wszelki wypadek jakbym miała brać tą luteinę dalej. Nie było nic widać - po 15 minutach się druga kreska (a bardziej cień cienia). Oczywiście testów nie odczytuje się po takim czasie więc już do końca dnia o tym nie myślałam. Ale coś mnie tknęło we wtorek - zrobiłam drugi - tez była blada ale już pojawiła się w normalnym czasie. I wtedy już poszłam na betę, bo stwierdziłam, że nie będę się zadręczać.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 18:28   #74
blond11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

To może ta moja szyjka jeszcze o niczym nie przesądza. Czyli w 13 dpo test pokazał bladą?
blond11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 18:44   #75
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Eej narobiłam sobie teraz nadziei że może jednak jestem przez mój szybki test :p Kurcze mam wyrzuty sumienia bo wypiłam dziś redd'sa i mnie mega bombka złapała i bałam się że cokolwiek się stanie po dupku ;p ale już ok w końcu szwagrowi nie mogłam odmówić Po tej jednej kresce tak wyluzowałam ze szok, aczkolwiek wieczór przyszedł i mnie brzuch znów boli ... nie wiem czy to od wysiłku ( od 7 rano zbierałam owoce z naszego gospodarstwa) czy znów winny dupek .... Czekam teraz na @ . Za jakieś 4-5 dni powinna być i zobaczymy Blond11 jak już pisałam moja kuzynka też była pewna,że dostanie @ tak jak Ty ,zrobiła z 20 testów i żaden jej nie wykazał ciąży a tu nagle jest w 8 tygodniu Głowa do góry, nie ten miesiąc to następny A Ty Mezaga wypoczywaj jak tylko się da Sama nie umiem leżeć brzuchem do góry ale zwolnienie tempa jest czasami przydatne Czego się nie robi dla tak długo wyczekiwanej kruszynki Powodzenia i trzymaj się cieplutko
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 19:05   #76
blond11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez abnitka Pokaż wiadomość
Eej narobiłam sobie teraz nadziei że może jednak jestem przez mój szybki test :p Kurcze mam wyrzuty sumienia bo wypiłam dziś redd'sa i mnie mega bombka złapała i bałam się że cokolwiek się stanie po dupku ;p ale już ok w końcu szwagrowi nie mogłam odmówić Po tej jednej kresce tak wyluzowałam ze szok, aczkolwiek wieczór przyszedł i mnie brzuch znów boli ... nie wiem czy to od wysiłku ( od 7 rano zbierałam owoce z naszego gospodarstwa) czy znów winny dupek .... Czekam teraz na @ . Za jakieś 4-5 dni powinna być i zobaczymy Blond11 jak już pisałam moja kuzynka też była pewna,że dostanie @ tak jak Ty ,zrobiła z 20 testów i żaden jej nie wykazał ciąży a tu nagle jest w 8 tygodniu Głowa do góry, nie ten miesiąc to następny A Ty Mezaga wypoczywaj jak tylko się da Sama nie umiem leżeć brzuchem do góry ale zwolnienie tempa jest czasami przydatne Czego się nie robi dla tak długo wyczekiwanej kruszynki Powodzenia i trzymaj się cieplutko
Mnie też zaczyna brzuch pobolewać i boję się, że nawet testu nie zdążę zrobić a planuję we wtorek rano. A ty jeszcze zrobisz podejście do testu, czy już czekasz do @?
blond11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 19:16   #77
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

już dziś się rozczarowałam, nawyzywałam więc bezpieczniej będzie jak poczekam te klika dni do @ .... Widzisz kochana Ciebie boli teraz a też masz kilka dni do @ więc mogą być różne przyczyny . a mnie nigdy przed @ brzuch nie bolał ,dopiero dawał czadu w 1 dzień @ więc nie za bardzo to ogarniam ... Zawsze mnie cycki moje mega bolały, a teraz poza zmianą ich kształtu nic nie czuję więc to dla mnie nowość... Poczekamy i dowiemy się w jednakowym czasie
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 20:30   #78
blond11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Abnitka ja sobie właśnie też narobiłam nadziei, bo szyjka jest teraz wysoko taka mała rzecz, a cieszy, oby już tam została. I żeby @ się nie pokazała
blond11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 07:04   #79
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Hj blond11 teraz razem będziemy odpędzać @ Niech nie przychodzi i będzie spokój Trzymam kciuki żebyś nie dostaała
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 14:49   #80
blond11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez abnitka Pokaż wiadomość
Hj blond11 teraz razem będziemy odpędzać @ Niech nie przychodzi i będzie spokój Trzymam kciuki żebyś nie dostaała
Hej. Trzymanie kciuków już nic nie da, bo dostałam okresu. Kilka dni za wcześnie.
blond11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 15:59   #81
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Ojoj ... Mnie jakaś grypa rozłożyła więc pewnie trochę mi się @ przesunie .... Ale wiesz, czerwiec i maj to najlepsze miesiące na zajście w ciąże niby więc mamy obie mega szanseGłowa do góry
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 19:10   #82
ewusia1575
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Witam jestem tu nowa,my się staramy 9 miesiąc dopiero, bylam u gina, mialam badanie ginekologiczne, usg dopochwowe, teraz cytologie, lekarz mowil ze wszystko ok ze mna jedynie mamy grzybice, dostałam globulki dopochwowe a mąż tabletki, ja już się martwie, mąż też tylko tak tego mi nie okazuje. Już od 7 lat jesteśmy razem uważaliśmy przed ślubem zawsze kochaliśmy się zawsze w dni niepłodne z zabezpieczeniem,a tu teraz po ślubie tak trzeba czekać na naszą fasolke. Witam wszystkich.
ewusia1575 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 08:03   #83
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Hej dziewczynki Jestem mega chora,mam zawalone zatoki i wczoraj miałam temperaturę 39 ... I nie wiedzieć dlaczego boli mnie po lewej stronie tak mcno, jak jajniki podczas owu ... to normalne przed @??nigdy tak nie miałam ... No i ten okropny śluz w hektolitrach ....
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:00   #84
blond11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez abnitka Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Jestem mega chora,mam zawalone zatoki i wczoraj miałam temperaturę 39 ... I nie wiedzieć dlaczego boli mnie po lewej stronie tak mcno, jak jajniki podczas owu ... to normalne przed @??nigdy tak nie miałam ... No i ten okropny śluz w hektolitrach ....
Hej. Jakiś czas temu też mnie tak bolał jak na owulację a byłam przed okresem. Ale od tego czasu nie byłam jeszcze na usg i nie kontaktowałam się z lekarzem, więc nie wiem od czego to było. Życzę zdrówka!
blond11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:24   #85
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez ewusia1575 Pokaż wiadomość
Witam jestem tu nowa,my się staramy 9 miesiąc dopiero, bylam u gina, mialam badanie ginekologiczne, usg dopochwowe, teraz cytologie, lekarz mowil ze wszystko ok ze mna jedynie mamy grzybice, dostałam globulki dopochwowe a mąż tabletki, ja już się martwie, mąż też tylko tak tego mi nie okazuje. Już od 7 lat jesteśmy razem uważaliśmy przed ślubem zawsze kochaliśmy się zawsze w dni niepłodne z zabezpieczeniem,a tu teraz po ślubie tak trzeba czekać na naszą fasolke. Witam wszystkich.


Hej nowa forumowiczko Nie ma co się martwić na zapas, najpierw Cię Gin wyleczy z grzybicy i pójdzie z górki . Ja też się napinam, każda z nas marzy żeby @ nie przyszła,ale mezaga jest najlepszym dowodem na to,że na każdego przyjdzie pora Trzeba wierzyć
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:30   #86
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Ewusia nie martw się na zapas. Normalna zdrowa para zachodzi w ciążę w ciągu pierwszego roku starań. Więc jeszcze masz czas na luźne starania
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 12:07   #87
blond11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez ewusia1575 Pokaż wiadomość
Witam jestem tu nowa,my się staramy 9 miesiąc dopiero, bylam u gina, mialam badanie ginekologiczne, usg dopochwowe, teraz cytologie, lekarz mowil ze wszystko ok ze mna jedynie mamy grzybice, dostałam globulki dopochwowe a mąż tabletki, ja już się martwie, mąż też tylko tak tego mi nie okazuje. Już od 7 lat jesteśmy razem uważaliśmy przed ślubem zawsze kochaliśmy się zawsze w dni niepłodne z zabezpieczeniem,a tu teraz po ślubie tak trzeba czekać na naszą fasolke. Witam wszystkich.
Hej Miło, że do nas zawitałaś. Na razie za mocno się nie przejmuj, niby do roku nie ma powodów do niepokoju. Ja już się staram prawie 4 lata i czasem przez to wariuję. Ale trzeba się ogarnąć, bo zaczęłam właśnie nowy cykl.
blond11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 12:35   #88
Nastia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 115
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez ewusia1575 Pokaż wiadomość
Witam jestem tu nowa,my się staramy 9 miesiąc dopiero, bylam u gina, mialam badanie ginekologiczne, usg dopochwowe, teraz cytologie, lekarz mowil ze wszystko ok ze mna jedynie mamy grzybice, dostałam globulki dopochwowe a mąż tabletki, ja już się martwie, mąż też tylko tak tego mi nie okazuje. Już od 7 lat jesteśmy razem uważaliśmy przed ślubem zawsze kochaliśmy się zawsze w dni niepłodne z zabezpieczeniem,a tu teraz po ślubie tak trzeba czekać na naszą fasolke. Witam wszystkich.
Ja w zasadzie jestem w podobnej sytuacji, jesteśmy razem ponad 8 lat, brałam tabletki i plastry anty i nigdy nie spodziewałam się, że jak przyjdzie co do czego to starania będą trwały tak długo. Najgorsza jest niepewność, że niby wszystko ok a tu cisza na brzuszkowym pokładzie Ale dziewczynki jestem pewna, że każda z nas będzie niebawem prowadzać wózeczki - to tylko kwestia czasu. Także uszy w górę i myśleć tylko pozytywnie!
Nastia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 12:38   #89
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Hej Nastia ja czekam na @, idę się położyć spać, nie mam siły na nic... a te jajniki i mój wielki brzuch niepotrzebnie mi nadzieję zrobiły...
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 17:25   #90
Nastia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 115
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Tak to niestety bywa, że w dobie internetu za dużo wiemy o objawach ciąży i notorycznie sobie je wkręcamy.. Ja co miesiąc przeżywam akcje " ooo przed tą miesiączką czuję się jakoś inaczej - to na pewno ciąża" hehe W poniedziałek idę na kontrolę usg moich jajeczek i zobaczymy co tam majstrują, mąż do końca lipca pracuje w Norwegii (2 tyg tam i tydz w domu) więc trudno mi nastawiać się do tego czasu na ciążę bo w różnych dniach cyklu mnie nawiedza. Ale zamierzam ten czas wykorzystać na przebadanie się i oczywiście wciąż MYŚLEĆ POZYTYWNIE - będę to powtarzać każdej z Was
Mezaga mam jedno pytanko do Ciebie - otóż czy w jakikolwiek sposób zmieniałaś swój tryb życia (przede wszystkim dietę) w celach rozmnażania?
Nastia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-28 23:04:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.