Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-21, 18:05   #3961
clementine_
Raczkowanie
 
Avatar clementine_
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję porady, a może po prostu się wyżalić. We wtorek kupiłam kolejne opakowanie kremu LRP Kerium DS. Nie mam łojotokowego zapalenia skóry, ale ten krem zawsze bardzo dobrze uspokajał moją skórę, sprawiał, że wolniej się przetłuszczała, nie podrażniał, och i ach. Zaznaczę, że z przerwami używam (łam) go od 2012 r. We wtorek wieczorem ochoczo nałożyłam na twarz i poszłam spać, W środku nocy obudziłam się z piekącą twarzą, czerwoną jak Hałabała. Oczywiście zmyłam od razu, ale patrzę, cała twarz w czerwonych grudkach, podpuchnięta, piecze jak diabli. I tak trwam do dziś. Troszkę zeszło, wzięłam leki antyalergiczne, piję wapno, oszczędzam twarz...Do dermatologa pójdę najwcześniej w okolicach środy bo jestem ud..piona w pracy. Poradźcie coś dziewczyny. Miałyście kiedyś taką sytuację, że produkt, który znacie bardzo dobrze nagle zrobił Wam takieee kuku? Zaznaczę, że niczego nowego nie stosuję, jem zdrowo. Gdyby wątek nie był tak popularny, załączyłabym zdjęcie.
hej,
miałam dokładnie to samo,u mnie zaczęło się od opuchniętej, łuszczącej się i swędzącej skóry na powiekach. W panice pobiegłam do lekarza pierwszego kontaktu i dostałam sterydy do smarowania miejscowego, pomoglo.
Potem (stety-niestety) oczy się uspokoiły, a wykwity przeniosły się na policzki i czoło, co zaleczyłam jedną reakcję maścią ze sterydami to po kilku dniach wyskakiwała nowa... Oprócz mega nieestetycznego wyglądu swędziało tak, że w nocy zdrapywałam się do krwi. I tak przez 2 lata.
Byłam przekonana, że jest to związane z jedzeniem i alko, ograniczyłam gluten (dalej go ograniczam, na wszelki wypadek), ale pozbyłam się tego świństwa przypadkiem - w grudniu 2015 zmieniłam żel do mycia twarzy na Babydream i ku mojemu totalnemu zaskoczeniu, dokładnie od dnia zmiany już nigdy nie miałam tej reakcji. Nigdy, ani razu.
A dwóch dermatologów i dwóch lekarzy internistów nie wpadło na to, że z dnia na dzień zaczęłam reagować źle na jakiś kosmetyk... Z góry uznali, że "Skoro uzywa pani od roku tych samych produktów to żaden z nich nie może być przyczyną takiej reakcji"
Także moja rada - zmień na jakiś czas kosmetyki na hipoalergiczne (dla dzieci) i sprawdź, czy któryś składnik nie jest przyczyną - i niekoniecznie może być to krem.
clementine_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 18:09   #3962
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Tęsknię za bohaterami The Affair - kiedy dalej? :<
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 18:13   #3963
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Nusiolek Pokaż wiadomość
A to już nie ma miejsca? Pod przykrywką "warsztatów"?
Już nie wspomnę o MeetUpach i OrangeVideoFestach
Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
W jakich sieciówkach można kupić spodnie w rozmiarze 48?

Jakie maszynki do golenia polecacie, a które odradzacie? Zawsze używałam męskich z Biedronki w takim większym opakowaniu, ale chciałabym przetestować coś innego.
Jak dla mnie Gilette Simply Venus 3 Jestem niestety kudłata, a one świetnie dają sobie z tym radę. Bardzo ostre, nie wiem, czy te maszynki się w ogóle tępią, wymieniam je co określony czas tylko ze względów higienicznych. Łatwo się nimi manewruje, trzeba się naprawdę postarać, żeby się zaciąć.
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 18:23   #3964
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Tęsknię za bohaterami The Affair - kiedy dalej? :<
a 2 sezon nie byl ostatni? ja tak męczę ten drugi sezon, jestem na 6 odcinku.... oglądam z waszego polecenia
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 18:24   #3965
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Tęsknię za bohaterami The Affair - kiedy dalej? :<

Koniec roku najwcześniej :/
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 18:43   #3966
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
nie do mnie pytanie, ale odpowiem - wchłania się
i jest adnotka, ze film konczy sie 7:25 bo render dal pupy
Z tym kremem to jest tak, że niby się wchłania, ale zdarzyło mi się parę razy potem przejeżdżać po twarzy wacikiem nasączonym płynem micelarnym, i był cały żółty. U mnie tak tego nie widać, bo mam żółtą cerę, ale może na bardziej różowych efekt będzie mocniejszy.

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Właśnie kupiłam wczoraj drugą butelkę - podkład mistrz - w końcu!
Ja mam 40 Light Ivory, ale wiesz, że mamy totalnie różne typy urody, więc nie wiem, czy nie będzie za jasny dla Ciebie
Ja chyba sobie kupię... Uwielbiam Colorstaya, ale na MF czaiłam się już podczas ostatniej promocji i chciałabym zobaczyć, jak się u mnie sprawdzi. O ile po tylu dniach dostanę swój odcień.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 18:44   #3967
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

muszę się wygadać, bo zrobiło mi sie przykro.
Moja (jedyna) babcia jest specyficzna kobieta. Dzisiaj byłam u niej i stwierdziła, ze cos mi musi powiedziec, ale absolutnie mam nie mowic rodzicom. Moi rodzice sporo podróżują, zostaje wtedy z dwójka rodzeństwa w domu (siostra ma 14 lat, brat 26, jest dobrze funkcjonującym autystykiem), a dwie ciocie prześcigają sie w zapraszaniu nas na obiad. Babcia dzisiaj wręcz wymusiła na mnie, zebym nie jeździła nigdzie na te obiady, bo pozniej wszyscy w rodzinie gadają, ze jestesmy dorośli i mozemy sami sobie gotowac, a poza tym to rodzice mogliby na tyłkach w domu siedzieć, a nie włóczyć sie po świecie i zostawiać dzieci na pastwę losu.
Dodam, ze moi rodzice, jak tylko moga, to pomagają wszystkim (finansowo, ale tez mama oddaje wszystkie ubrania po siostrze córce kuzynki, czesto swoja szafę przebiera i przekazuje rzeczy dalej, ja jak trzeba to opiekuję sie dzieciakami itd.).
Ja sie do nikogo nie wpraszam, zawsze mi głupio, jak sie zwalamy w trojke na te obiady, a teraz bedzie jeszcze gorzej .
Mama mowi, ze mam sie nie przejmować i nauczyc sie odrobiny egoizmu, zwłaszcza, ze jak mowilam, my tez innym pomagamy. I myslalam, ze rodzina wlasnie na tym polega, ale widocznie sie myliłam.
+ jeszcze babcia nie powiedziała oczywiscie kto tak mowi i teraz mam mikrouraz do wszystkich (( wiem, ze to głupota, ale przykro mi.

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2016-04-21 o 18:49
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 18:48   #3968
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Zetu, to nie głupota, mnie też byłoby strasznie przykro. Też wolałabym wiedzieć kto tak mówi i nie pojawiać się u tej osoby. Nie chciałabym przychodzić w gości do kogoś, dla kogo jest to ciężarem
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 18:48   #3969
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

zet - pierwszy raz sie z czyms takim spotykasz? U mnie to codziennosc, jesli Cie to pocieszy.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 18:50   #3970
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Z cyklu - spostrzeżenia z tyłka wyjęte ->
Marcin Dorociński jest taki seksi!

https://www.facebook.com/marcindoroc...type=3&theater
Sławek Desperski, ksywa "Despero", robię w Wydziale Zabójstw


Oglądała już któraś nowy filmik Dr Sandr Lee? Nigdy nie mam obrzydzenia ogloądając jej filmiki, ale <fragment na biało dla wrażliwych> wycinanie paznokcia mnie zemdliło, ale zawsze się tego bałam. Raz urwałam sobie 1/5 paznokcie i to mnie bardzo bolało, a co dopiero mieć raka w tym miejscu. A jak dr Rebbish wkładał tę łyżeczkę pod poznokieć... O rany.
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 18:51   #3971
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
muszę się wygadać, bo zrobiło mi sie przykro.
Moja (jedyna) babcia jest specyficzna kobieta. Dzisiaj byłam u niej i stwierdziła, ze cos mi musi powiedziec, ale absolutnie mam nie mowic rodzicom. Moi rodzice sporo podróżują, zostaje wtedy z dwójka rodzeństwa w domu (siostra ma 14 lat, brat 26, jest dobrze funkcjonującym autystykiem), a dwie ciocie prześcigają sie w zapraszaniu nas na obiad. Babcia dzisiaj wręcz wymusiła na mnie, zebym nie jeździła nigdzie na te obiady, bo pozniej wszyscy w rodzinie gadają, ze jestesmy dorośli i mozemy sami sobie gotowac, a poza tym to rodzice mogliby na tyłkach w domu siedzieć, a nie włóczyć sie po świecie i zostawiać dzieci na pastwę losu.
Dodam, ze moi rodzice, jak tylko moga, to pomagają wszystkim (finansowo, ale tez mama oddaje wszystkie ubrania po siostrze córce kuzynki, czesto swoja szafę przebiera i przekazuje rzeczy dalej, ja jak trzeba to opiekuję sie dzieciakami itd.).
Ja sie do nikogo nie wpraszam, zawsze mi głupio, jak sie zwalamy w trojke na te obiady, a teraz bedzie jeszcze gorzej .
Mama mowi, ze mam sie nie przejmować i nauczyc sie odrobiny egoizmu, zwłaszcza, ze jak mowilam, my tez innym pomagamy. I myslalam, ze rodzina wlasnie na tym polega, ale widocznie sie myliłam.
+ jeszcze babcia nie powiedziała oczywiscie kto tak mowi i teraz mam mikrouraz do wszystkich (( wiem, ze to głupota, ale przykro mi.
Dobrze znam takie jazdy. Jak to moja babcia mówi - z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, ALE trzeba sobie stanąć z boku, żeby móc się odciąć xD
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 18:53   #3972
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

zet, nie wiem jak u Ciebie, ale moja pierwsza mysl jest taka, ze to babcia tak mysli, a nikt inny tego nie powiedzial
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 18:54   #3973
ophelie_
Zero Osiem Wojna
 
Avatar ophelie_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Nie wiem czy ktoś słucha 2CELLOS, ale odkopałam ich ostatnie dziecko

swoją drogą jara mnie jak muzykom lata luźno te włosie ze smyczków podczas koncertu
ophelie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 18:54   #3974
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Zetu, to nie głupota, mnie też byłoby strasznie przykro. Też wolałabym wiedzieć kto tak mówi i nie pojawiać się u tej osoby. Nie chciałabym przychodzić w gości do kogoś, dla kogo jest to ciężarem
Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
zet - pierwszy raz sie z czyms takim spotykasz? U mnie to codziennosc, jesli Cie to pocieszy.
moja babcia to temat na długie opowieści. mama podejrzewa, że równie dobrze może być tak, że wyolbrzymiła coś, co ktoś kiedyś powiedział (np. kuzynka stwierdziła, żeby babcia przyjęła do wiadomości, że jesteśmy już dorośli i nic się nie stanie, jak czasami sami sobie damy radę - ale powiedziane to było w dobrej wierze), albo powiedziała to, żebyśmy przychodzili tylko do niej. A jak chodzimy do niej, to muszę wysłuchiwać, że mi pewnie nie smakuje mimo, że ja nigdy nie wybrzydzam przy jedzeniu i jem praktycznie wszystko.
No ale równie dobrze ktoś rzeczywiście może tak gadać i nawet chyba mam podejrzenie, kto to jest. Tyle, że nie chcę z góry się uprzedzać, bo mogę kogoś skrzywdzić neisłusznymi podejrzeniami.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 18:54   #3975
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
muszę się wygadać, bo zrobiło mi sie przykro.
Moja (jedyna) babcia jest specyficzna kobieta. Dzisiaj byłam u niej i stwierdziła, ze cos mi musi powiedziec, ale absolutnie mam nie mowic rodzicom. Moi rodzice sporo podróżują, zostaje wtedy z dwójka rodzeństwa w domu (siostra ma 14 lat, brat 26, jest dobrze funkcjonującym autystykiem), a dwie ciocie prześcigają sie w zapraszaniu nas na obiad. Babcia dzisiaj wręcz wymusiła na mnie, zebym nie jeździła nigdzie na te obiady, bo pozniej [b]wszyscy[/] w rodzinie gadają, ze jestesmy dorośli i mozemy sami sobie gotowac, a poza tym to rodzice mogliby na tyłkach w domu siedzieć, a nie włóczyć sie po świecie i zostawiać dzieci na pastwę losu.
Dodam, ze moi rodzice, jak tylko moga, to pomagają wszystkim (finansowo, ale tez mama oddaje wszystkie ubrania po siostrze córce kuzynki, czesto swoja szafę przebiera i przekazuje rzeczy dalej, ja jak trzeba to opiekuję sie dzieciakami itd.).
Ja sie do nikogo nie wpraszam, zawsze mi głupio, jak sie zwalamy w trojke na te obiady, a teraz bedzie jeszcze gorzej .
Mama mowi, ze mam sie nie przejmować i nauczyc sie odrobiny egoizmu, zwłaszcza, ze jak mowilam, my tez innym pomagamy. I myslalam, ze rodzina wlasnie na tym polega, ale widocznie sie myliłam.
+ jeszcze babcia nie powiedziała oczywiscie kto tak mowi i teraz mam mikrouraz do wszystkich (( wiem, ze to głupota, ale przykro mi.
Twoja mama ma rację, nie przejmuj się gadaniem babci. To normalne, że skoro Wy pomagacie swojej rodzinie, to rodzina chce pomóc Wam.
Nie masz pewności, że ktoś z rodziny mówi, że "jestecie dorośli i mozecie sami sobie gotowac, a poza tym to rodzice mogliby na tyłkach w domu siedzieć, a nie włóczyć sie po świecie i zostawiać dzieci na pastwę losu". Może to tylko wymyśliła babcia? A nawet jeśli ktoś tak mówi, to nie przejmuj się tym. Wy też pomagacie rodzinie. Nie tylko bierzecie, ale też dajecie.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 19:00   #3976
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

dziewczyny, muszę przyznać, że mam trochę tremę dzisiaj, bo od jutra w poznaniu rusza żywa biblioteka, w której biorę udział jako książka strach mi dzisiaj zajrzał w oczy, ale chyba jestem gotowa na to doświadczenie

zetu
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 19:00   #3977
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
moja babcia to temat na długie opowieści. uprzedzać, bo mogę kogoś skrzywdzić neisłusznymi podejrzeniami.
nie tylko twoja, nie tylko twoja...
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 19:02   #3978
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
W jakich sieciówkach można kupić spodnie w rozmiarze 48?

Jakie maszynki do golenia polecacie, a które odradzacie? Zawsze używałam męskich z Biedronki w takim większym opakowaniu, ale chciałabym przetestować coś innego.
Spodnie w C&A lub tescowe F&F.
Maszynke uzywam z Isany do Ciala z wymiennymi glowkami -dosc oplacalny biznes.

Zuzu nie ma co sie tak przejmowac. Zawsze cos sie komus nie spodoba i beda gadac na prawo i lewo. Mnie by korcilo zeby dowiedziec sie kto tak pitoli i przy okazji wbila mu cichcem szpilke w siedzenie
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 19:03   #3979
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
nie tylko twoja, nie tylko twoja...
babcia baaardzo wcześnie straciła męża, przez co nigdy nie przekonała się, jak to jest mieć rodzinę. jest mi jej żal, ale jednocześnie mam żal do niej, bo uważa, że jej się wszystko należy i w ogóle nie zwraca uwagi na uczucia innych. dopiero jak coś chlapnie, to później pół tygodnia przeżywa

dziękuję za wsparcie, dziewczyny
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 19:08   #3980
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
muszę się wygadać, bo zrobiło mi sie przykro.
Moja (jedyna) babcia jest specyficzna kobieta. Dzisiaj byłam u niej i stwierdziła, ze cos mi musi powiedziec, ale absolutnie mam nie mowic rodzicom. Moi rodzice sporo podróżują, zostaje wtedy z dwójka rodzeństwa w domu (siostra ma 14 lat, brat 26, jest dobrze funkcjonującym autystykiem), a dwie ciocie prześcigają sie w zapraszaniu nas na obiad. Babcia dzisiaj wręcz wymusiła na mnie, zebym nie jeździła nigdzie na te obiady, bo pozniej wszyscy w rodzinie gadają, ze jestesmy dorośli i mozemy sami sobie gotowac, a poza tym to rodzice mogliby na tyłkach w domu siedzieć, a nie włóczyć sie po świecie i zostawiać dzieci na pastwę losu.
Dodam, ze moi rodzice, jak tylko moga, to pomagają wszystkim (finansowo, ale tez mama oddaje wszystkie ubrania po siostrze córce kuzynki, czesto swoja szafę przebiera i przekazuje rzeczy dalej, ja jak trzeba to opiekuję sie dzieciakami itd.).
Ja sie do nikogo nie wpraszam, zawsze mi głupio, jak sie zwalamy w trojke na te obiady, a teraz bedzie jeszcze gorzej .
Mama mowi, ze mam sie nie przejmować i nauczyc sie odrobiny egoizmu, zwłaszcza, ze jak mowilam, my tez innym pomagamy. I myslalam, ze rodzina wlasnie na tym polega, ale widocznie sie myliłam.
+ jeszcze babcia nie powiedziała oczywiscie kto tak mowi i teraz mam mikrouraz do wszystkich (( wiem, ze to głupota, ale przykro mi.

To nie jest głupota, trzymaj się. Niestety babcia mogła naciągnąć kilka rzeczy, podkoloryzować, spróbuj się nie przejmować aż tak bardzo ;*


---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Sławek Desperski, ksywa "Despero", robię w Wydziale Zabójstw

Tęsknie bardzo za tym uczuciem, które towarzyszyło mi podczas pierwszego oglądania Pitbulla - kto jeszcze nie widział serialu - JUŻ zaczynać!

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
dziewczyny, muszę przyznać, że mam trochę tremę dzisiaj, bo od jutra w poznaniu rusza żywa biblioteka, w której biorę udział jako książka strach mi dzisiaj zajrzał w oczy, ale chyba jestem gotowa na to doświadczenie

zetu
Powodzenia w byciu książką życzę <3

Pokrzywka jest pita nał, druga dziś, nie umiem się powstrzymać ;<
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 19:08   #3981
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

dwie możesz, muniaczu
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 19:09   #3982
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
W jakich sieciówkach można kupić spodnie w rozmiarze 48?

Jakie maszynki do golenia polecacie, a które odradzacie? Zawsze używałam męskich z Biedronki w takim większym opakowaniu, ale chciałabym przetestować coś innego.
C&A na pewno, i w H&M maja linie plus size, ale chyba nie we wszystkich sklepach.

Z maszynek polecam Gilette Simply Venus, mam wrazliwa skore, po goleniu zwyklymi maszynkami z zelem do golenia nogi zawsze swedzialy mnie niemilosiernie, potrafilam rozdrapac do krwi, teraz nie uzywam nawet zelu, gole po prostu dobrze wymoczone nogi i nic sie nie dzieje, te maszynki maja bardzo fajny, klejacy az pasek.



Prince nie zyje
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 19:11   #3983
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
muszę się wygadać, bo zrobiło mi sie przykro.
Moja (jedyna) babcia jest specyficzna kobieta. Dzisiaj byłam u niej i stwierdziła, ze cos mi musi powiedziec, ale absolutnie mam nie mowic rodzicom. Moi rodzice sporo podróżują, zostaje wtedy z dwójka rodzeństwa w domu (siostra ma 14 lat, brat 26, jest dobrze funkcjonującym autystykiem), a dwie ciocie prześcigają sie w zapraszaniu nas na obiad. Babcia dzisiaj wręcz wymusiła na mnie, zebym nie jeździła nigdzie na te obiady, bo pozniej wszyscy w rodzinie gadają, ze jestesmy dorośli i mozemy sami sobie gotowac, a poza tym to rodzice mogliby na tyłkach w domu siedzieć, a nie włóczyć sie po świecie i zostawiać dzieci na pastwę losu.
Dodam, ze moi rodzice, jak tylko moga, to pomagają wszystkim (finansowo, ale tez mama oddaje wszystkie ubrania po siostrze córce kuzynki, czesto swoja szafę przebiera i przekazuje rzeczy dalej, ja jak trzeba to opiekuję sie dzieciakami itd.).
Ja sie do nikogo nie wpraszam, zawsze mi głupio, jak sie zwalamy w trojke na te obiady, a teraz bedzie jeszcze gorzej .
Mama mowi, ze mam sie nie przejmować i nauczyc sie odrobiny egoizmu, zwłaszcza, ze jak mowilam, my tez innym pomagamy. I myslalam, ze rodzina wlasnie na tym polega, ale widocznie sie myliłam.
+ jeszcze babcia nie powiedziała oczywiscie kto tak mowi i teraz mam mikrouraz do wszystkich (( wiem, ze to głupota, ale przykro mi.
Przykre bardzo, ale może być, jak dziewczyny mówią... Że babcia coś podkoloryzowała. Jeśli nigdy nie odczułaś takich rzeczy od rodziny, to bardzo prawdopodobne
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 19:11   #3984
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

DG, fajne ma pomysły, na seri owiele z tych rzeczy wypróbuje, ale przekaz, jest fatalny
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 19:14   #3985
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez clementine_ Pokaż wiadomość
hej,
miałam dokładnie to samo,u mnie zaczęło się od opuchniętej, łuszczącej się i swędzącej skóry na powiekach. W panice pobiegłam do lekarza pierwszego kontaktu i dostałam sterydy do smarowania miejscowego, pomoglo.
Potem (stety-niestety) oczy się uspokoiły, a wykwity przeniosły się na policzki i czoło, co zaleczyłam jedną reakcję maścią ze sterydami to po kilku dniach wyskakiwała nowa... Oprócz mega nieestetycznego wyglądu swędziało tak, że w nocy zdrapywałam się do krwi. I tak przez 2 lata.
Byłam przekonana, że jest to związane z jedzeniem i alko, ograniczyłam gluten (dalej go ograniczam, na wszelki wypadek), ale pozbyłam się tego świństwa przypadkiem - w grudniu 2015 zmieniłam żel do mycia twarzy na Babydream i ku mojemu totalnemu zaskoczeniu, dokładnie od dnia zmiany już nigdy nie miałam tej reakcji. Nigdy, ani razu.
A dwóch dermatologów i dwóch lekarzy internistów nie wpadło na to, że z dnia na dzień zaczęłam reagować źle na jakiś kosmetyk... Z góry uznali, że "Skoro uzywa pani od roku tych samych produktów to żaden z nich nie może być przyczyną takiej reakcji"
Także moja rada - zmień na jakiś czas kosmetyki na hipoalergiczne (dla dzieci) i sprawdź, czy któryś składnik nie jest przyczyną - i niekoniecznie może być to krem.
Wiesz, ja generalnie bardzo cackam się z twarzą. Do mycia używam żelu z Organique basic cleaner, który jest bardzo delikatny i używam go już od ponad 4 miesięcy. Raczej też nie kupuję przypadkowych kremów, podkładów itp, zawsze proszę o próbkę przed zakupem. Szczerze powiem, ze jestem załamana. Nigdy nie miałam naprawdę ładnej cery, tłusta, jakies krostki, skłonna do podrażnień. Ale to, co mam teraz, przechodzi ludzkie pojęcie.
Jeśli chodzi o jedzenie, to od ok 1,5 miesiąca jestem pod opieką dietetyka, alkoholu praktycznie zero. Dokładnie też myję owoce, warzywa przed spożyciem, więc już kurde nie wiem...
Dziękuję Wam jeszcze raz za wszystkie rady
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 19:15   #3986
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX



deynn i majewski na yt.. :O
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 19:18   #3987
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

dzięki dziewczyny za wszystkie słowa.
biorę pod uwagę, ze wszystko moze byc babcina nadinterpretacja, ale tez jedna galaz rodziny to taka plotkarska gałąź, po ktorej moge spodziewac sie takiej sytuacji.


fajny pomysł u DG, na pewno spróbuję.
ja ostatnio dosypuję do płatków siemienia i gotuję razem, dobrze to wplywa na prace jelit (czasami aż za dobrze )) )

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2016-04-21 o 19:20
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 19:18   #3988
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Olenkasz, opowiedz o tej inicjatywie, zaciekawiłaś mnie
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 19:18   #3989
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
babcia baaardzo wcześnie straciła męża, przez co nigdy nie przekonała się, jak to jest mieć rodzinę. jest mi jej żal, ale jednocześnie mam żal do niej, bo uważa, że jej się wszystko należy i w ogóle nie zwraca uwagi na uczucia innych. dopiero jak coś chlapnie, to później pół tygodnia przeżywa

dziękuję za wsparcie, dziewczyny
nie wiem nawet gdzie zaczac, jesli chodzi o charakterek mojej, do tego ma depresje i demencje, takze jest ciezko, ale to moja jedyna babcia wiec wiesz, wole sie z nia meczyc, niz miec spokoj
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 19:20   #3990
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Wdałam się w niepotrzebną dyskusję pod najnowszym filmem zdrowomanii. Napisałam, że słonecznik ma nasiona, a nie pestki i oto jaką odpowiedź dostałam:

+MsMorsmordre Wyrażenie "pestki słonecznika" funkcjonuje w mowie codziennej i używa go co najmniej 95% społeczeństwa, w tym również dziennikarze i innego rodzaju specjaliści rozpisujący się na temat ich właściwości. Nie czuję więc potrzeby wnikania w botaniczne szczegóły, bo nawet jeśli z punktu widzenia botaniki to błąd, to istnieje jeszcze coś takiego jak mowa potoczna i najważniejsze, że wszyscy wiedzą o co chodzi ďťż

Serio nieważna jest poprawność, a to, że 95% społeczeństwa (serio?) tak mówi? Podobna ilość pewnie używa bynajmniej zamiast przynajmniej
eee tam, wielu ludzi nie wie, że róża ma kolce a kaktusy ciernie. Taka ciekawostka
Z tymi pestkami to mnie fajnie oświeciłaś. Dobrze rozumuję, że nasiono słonecznika kryje się w pestce?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.