Potraktujcie mnie poważnie, proszę... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-13, 19:22   #1
Kreciola
Raczkowanie
 
Avatar Kreciola
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 212
Cool

Potraktujcie mnie poważnie, proszę...


Cześć,

z góry przepraszam, że piszę o tym tutaj, ale nie znalazłam dla mojego pytania odpowiedniego wątku - to raz, dwa dużo osób czyta ten dział, a po trzecie chciałam zaznaczyć, że nie jestem trollem!

Mieszkam w mieście, pracuję. Do pracy mam jakieś 5 kilometrów. Dojeżdżam autobusem miejskim. Ostatnio bardzo brakuje mi ruchu. Chciałam wrócić do chodzenia pieszo, ale przez większość swojego życia przemieszczałam się wszędzie pieszo i teraz mi to zbrzydło. Na rowerze nie jeżdżę, bo się boję- za duży ruch jak dla mnie, a ścieżek rowerowych brak. Nie lubię jeździć chodnikami.
Nie biegam, bo brak mi kondycji i bardzo szybko się męczę. Nie uprawiam żadnego sportu.

Ostatnio wpadłam na pomysł, żeby do pracy przemieszczać się na hulajnodze. Nie muszę chodzić w szpilkach, elegancko ubrana.
W mieście chodniki jakie są, każdy wie: mam i kocie łby i nierówności, w niektórych miejscach zupełnie nie ma kostki tylko na przykład usypane kamyki.

Czy hulajnoga to dobry środek transportu dla dorosłej osoby? Czy ktoś z Was się przemieszcza hulajnogą np. do pracy?

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
__________________
"Diab☠le, ty głup☠ku, jeżeli się powieszę, to ko☠go będziesz dręczył? " - Barbara Rosiek
_____________
Kreciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:24   #2
EllisMeddle
Raczkowanie
 
Avatar EllisMeddle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Tu gdzie mieszkam wiele osob tak do pracy sie przemieszcza, nieraz nawet elegancko ubrane osoby jak dla mnie super!

Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
EllisMeddle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:26   #3
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Na jednorożcu byłoby o wiele efektowniej
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:33   #4
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Widzę sporo osób dorosłych na hulajnogach. Sama bym się skusiła ale jestem zbyt leniwa. Myślę że to normalny pomysł, może trochę niecodzienny ale bez przesady śmiało możesz tak jeździć
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:34   #5
Kreciola
Raczkowanie
 
Avatar Kreciola
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 212
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Na jednorożcu byłoby o wiele efektowniej

z pewnością, ale mnie na niego nie stać
__________________
"Diab☠le, ty głup☠ku, jeżeli się powieszę, to ko☠go będziesz dręczył? " - Barbara Rosiek
_____________
Kreciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:37   #6
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Na jednorożcu byłoby o wiele efektowniej
Od jakichs 2 lat, wiedze mega boom na hulajnogi. Jezdza mali, wieksi, dorosli a nawet starzy.
Gały raz tylko wywaliłam, jak zobaczyłam pania około 60 lat, na targu miejskim (warzywa,owoce, ryby,mieso itp) ubraną klasycznie w kiecę do pół łydki jakieś trzewiki, wtedy jeszcze kurtkę typową, dość elegancką , czapeczkę moherowa i... popylajaca od straganu do straganu na hulajnodze z siatami z zakupami obwieszonymi na kierownicy.

od tamtej pory już nikt na hulajnodze mnie nie dziwi. A po przemyśleniu doszłam do wniosku, ze jak kobite noga bolała czy coś, to czego ma sobie nie ulżyć i na hulajnodze nie podjechać?

tak że- nie rozkminiaj. Rób.

BTW- nikt nie ma kondycji na początku biegania. Każdy ma za sobą ten niechlubny początek, polegajacy na wypluciu płuc na juz zaskakujaco niedalekich metrach od domu i powrót na kolanach zbierając co się wypluło.
No chyba normalne: nie biegasz(czy coś) = nie masz kondycji, zaczynasz biegać, kondycja powoli rośnie, z biegu na bieg po troszku, biegasz regularnie= masz kondycję.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2016-06-13 o 19:39
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:37   #7
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Ostatnio widziałam faceta z dziećmi na rolkach i aż się miło zrobiło, że facet ok 35letni nie wstydzi się jeździć na rolkach i spędza czas ze swoimi dziećmi.
Może być to dość niecodzienny widok, ale w czym tym komuś szkodzisz? Jak ktoś się obejrzy to może raz, a potem już nie zrobi wrażenia. Jak dla mnie to jak najbardziej pozytywnie, że ktoś chce się przemieszczać inaczej niż samochodem/autobusem/tramwajem.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 19:41   #8
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

widuję czasem osoby jadące na hulajnogach, raczej nie jestem zdziwiona, gdyby nie to, że sama mam do pracy 10km, to rozważyłabym hulajnogę
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:42   #9
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Przypomniało mi się, że całe życie marzyłam o hulajnodze.
Może sobie teraz kupię. Ale głupio chyba, bo już coraz bliżej 30
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:42   #10
201701231001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 8
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Hulajnoga to świetne rozwiązanie! Nie dość, że szybko dojedziesz do pracy to jeszcze zażyjesz trochę ruchu! Tak trzymać kl aski:
201701231001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:45   #11
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Ostatnio widziałam faceta z dziećmi na rolkach i aż się miło zrobiło, że facet ok 35letni nie wstydzi się jeździć na rolkach i spędza czas ze swoimi dziećmi.
Może być to dość niecodzienny widok, ale w czym tym komuś szkodzisz? Jak ktoś się obejrzy to może raz, a potem już nie zrobi wrażenia. Jak dla mnie to jak najbardziej pozytywnie, że ktoś chce się przemieszczać inaczej niż samochodem/autobusem/tramwajem.
chlip, chlip, ta starość. mam koleżanki, które sporo po 40stce zaczęły jeździć na rolkach dla własnej przyjemności.

we wrocławiu całkiem sporo osób jeździ na hulajnodze po mieście.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 20:00   #12
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Nie widzę przeszkód.
Jeśli chcesz biegać, to najpierw zacznij chodzić do pracy. Możesz jeszcze rolki rozważyć.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 20:02   #13
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Widuję dość często dorosłych na hulajnogach, jeżdżą tak do pracy. Jak masz ochotę, to się nie krępuj.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 20:27   #14
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
chlip, chlip, ta starość. mam koleżanki, które sporo po 40stce zaczęły jeździć na rolkach dla własnej przyjemności.

we wrocławiu całkiem sporo osób jeździ na hulajnodze po mieście.
Tylko dla faceta to bardziej nietypowe. Takie kobiety też widziałam, nawet po 50tce. Faceta nawet starszego też, ale tylko jednego. Ogólnie ruch to zdrowie. Mój dawny wykładowca po 70tce chodził kilka razy w tygodniu na basen i przepływał kilkadziesiąt długości, więc o ile nie ma przeciwwskazań zdrowotnych to czemu nie?
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?

Edytowane przez TakaSamaInna
Czas edycji: 2016-06-13 o 20:33
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 20:29   #15
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Ja nie widuję ludzi na hulajnogach jak poprzedniczki Co najwyżej dzieci w parku.
Ale pomysł bardzo fajny Tylko jak z trasą, nawierzchnią? Czy będziesz miała w miarę równy chodnik a nie same kamienie i kocie łby?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 20:42   #16
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

ja raczej widzę facetów bardziej aktywnych, robiących rzeczy uznawane za "młodzieżowe".
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 20:51   #17
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

U mnie w okolicy jeden facet jeździ na hulajnodze. Nie wiem czy do pracy, ale regularnie. "na oko" 35-40 lat
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 21:17   #18
kiciuskot
Raczkowanie
 
Avatar kiciuskot
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 217
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

ja w Krakowie widziałam oprócz dzieci tylko jednego gościa na hulajnodze i jeszcze czekał na autobus na przystanku, lat ok 25, plus miał lizaka w buzi. dziwnie to wyglądało :P
kiciuskot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 21:33   #19
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Ostatnio widziałam faceta z dziećmi na rolkach i aż się miło zrobiło, że facet ok 35letni nie wstydzi się jeździć na rolkach i spędza czas ze swoimi dziećmi.
Może być to dość niecodzienny widok, ale w czym tym komuś szkodzisz? Jak ktoś się obejrzy to może raz, a potem już nie zrobi wrażenia. Jak dla mnie to jak najbardziej pozytywnie, że ktoś chce się przemieszczać inaczej niż samochodem/autobusem/tramwajem.
Widzę wiele dorosłych ludzi na rolkach i mnie to nigdy nie dziwiło. Sama nie dzielę żadnego sportu na wiek. To jest dla mnie normalne.
Co do hulajnogi to też nie widzę w tym nic złego. W sumie fajna sprawa np te elektryczne. Chyba kiedyś sobie kupię. Też nie widzę żadnego problemu. Mnie to nie dziwi. Może tylko na początku, bo kojarzyła się z dziećmi, ale to tylko takie odruchowe zaskoczenie, ale nie pomyślałam, że ktoś dziwny, bo tak jeździ. No, ale potem uznałam, że to fajnie i nie widzę w tym nic głupiego ani złego. Jakby kobieta czy facet jechał elegancko ubrany, to też w porządku. Zdecydowanie lepiej tak niż wszystko robić tak jak ludzie twierdzą, że wypada, a tak naprawdę to tylko stereotypy. Nie ma się co ich trzymać.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;61699696]Przypomniało mi się, że całe życie marzyłam o hulajnodze.
Może sobie teraz kupię. Ale głupio chyba, bo już coraz bliżej 30 [/QUOTE]

Wcale nie głupio Marzenia są po to, by je spełniać, a nie oglądać się co kto pomyśli. Jak pomyśli to jak dla mnie stereotypowo na to patrzy, a to niefajne. Ja akurat nie pomyślałabym absolutnie nic złego. Jak wybierzesz np elektryczną hulajnogę to i tak różni się od tej dla dzieci, jeżeli tak Ci się kojarzy.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 23:17   #20
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Ostatnio widziałam faceta z dziećmi na rolkach i aż się miło zrobiło, że facet ok 35letni nie wstydzi się jeździć na rolkach i spędza czas ze swoimi dziećmi.
Może być to dość niecodzienny widok, ale w czym tym komuś szkodzisz? Jak ktoś się obejrzy to może raz, a potem już nie zrobi wrażenia. Jak dla mnie to jak najbardziej pozytywnie, że ktoś chce się przemieszczać inaczej niż samochodem/autobusem/tramwajem.
Aż się niemiło robi na widok czyjegoś przeświadczenia, że to jakiś ewenement i wyjątkowość, że ojciec spędza czas z dziećmi i nie puszcza ich na rolki samych, tylko jeździ z nimi .
Serio? Standardowy znani Ci ojciec ma dzieci w d. i bardziej się przejmuje tym, że ktoś mógłby uznać, że w podeszłym wieku (po 30) nie wypada mu założyć rolek niż tym, że dzieci będą szczęśliwe?
To strasznie smutne.

A w polskich warunkach drogowo-chodnikowych zwykła hulajnoga to morderstwo dla stawów kolanowych. Trzeba zainwestować w taką z pompowanymi kółkami, a wtedy już żadne nierówności podłoża nie straszne. No i jest bezpiecznie. Ale to wydatek rzędu 5-6 stów.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:19   #21
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Cytat:
Napisane przez kiciuskot Pokaż wiadomość
ja w Krakowie widziałam oprócz dzieci tylko jednego gościa na hulajnodze i jeszcze czekał na autobus na przystanku, lat ok 25, plus miał lizaka w buzi. dziwnie to wyglądało :P
Nie dalej jak wczoraj widziałam w Krakowie trzy osoby w wieku na oko 60+, który jeździły razem na hulajnogach. Aczkolwiek rekreacyjnie, a nie do pracy, bo zmierzały w stronę parku.
Hulajnoga mnie nie zaskakuje.
W tymże samym Krakowie widziałam wielokrotnie znacznie bardziej egzotyczny środek transportu w użyciu: monocykl. I to nie przez artystów występujących na rynku, ale zwyczajnie na ścieżce rowerowej z dala od centrum miasta.
O, albo takie bardzo niskie rowery poziome.

Edytowane przez Nette
Czas edycji: 2016-06-14 o 09:23
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:49   #22
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Rolkarzy w krk b duzo ale ludzi na hulajnodze mniej
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:54   #23
ssnn
Rozeznanie
 
Avatar ssnn
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 781
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Hulajnoga to fajny środek lokomocji, ale wymaga w miarę równej nawierzchni i nie lubi zatłoczonych chodników.
Jazda po polbruku nie jest zbyt komfortowa, ale problemem są kocie łby i duże, źle położone płyty chodnikowe - na tym łatwo wywinąć orła.
ssnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:57   #24
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Problemem, tak samo jak w przypadku rowerzystów, jest nieumiejętność jednoczesnego korzystania z chodnika. Rowerzysta, czy też osoba jadąca na hulajnodze, zawsze będzie "górą".

W Warszawie widuję sporo osób przemieszczających się po mieście na hulajnodze, głównie facetów, i póki mi taki nie wjeżdża w , kiedy spokojnie idę chodnikiem - nie mam nic przeciwko i wiek tej osoby jest nieistotny.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 10:59   #25
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
W tymże samym Krakowie widziałam wielokrotnie znacznie bardziej egzotyczny środek transportu w użyciu: monocykl. I to nie przez artystów występujących na rynku, ale zwyczajnie na ścieżce rowerowej z dala od centrum miasta.
O tak, tez widuję ludzi (dorosłych) na tym czymś. Nie wiem jak oni to robią
Ja bym sobie zęby wybiła zaraz po tym, jakby mi się cudem udało na to wsiąść. :/

+ masa deskorolkowców u nas, też w wieku wszelakim.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 12:17   #26
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

po przeczytaniu tego wątku nabrałam ogromnej ochoty na posiadanie hulajnogi

kupuj autorko, nie przejmuj się czy wypada.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 14:06   #27
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
O tak, tez widuję ludzi (dorosłych) na tym czymś. Nie wiem jak oni to robią
Ja bym sobie zęby wybiła zaraz po tym, jakby mi się cudem udało na to wsiąść. :/

+ masa deskorolkowców u nas, też w wieku wszelakim.
Też nie wiem jak się na tym jeździ, ale obstawiam, że to musi być nieźle wyczerpujące (w porównaniu do zwykłego roweru) ćwiczenie, bo wyobrażam sobie jazdę na tym jako z bezustannie spiętymi pośladkami... 😉
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 14:14   #28
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Jako dziecko uwielbiałam hulajnogę. Nie powiem aż mnie kusi kupić teraz. Autorko super pomysł.
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 16:13   #29
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

A czemu nie? W Paryżu swego czasu był na nie szał. W USA w niektórych centrach biznesowych też są modne. A teraz są jakieś gadżety typu skrzyżowanie jej z deskorolką, takie uginające się. Wybacz nie pamiętam teraz nazwy.
Ale jak najbardziej są modele typowo miejskie i typowo dla dorosłych.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Ostatnio widziałam faceta z dziećmi na rolkach i aż się miło zrobiło, że facet ok 35letni nie wstydzi się jeździć na rolkach i spędza czas ze swoimi dziećmi.
Może być to dość niecodzienny widok, ale w czym tym komuś szkodzisz? Jak ktoś się obejrzy to może raz, a potem już nie zrobi wrażenia. Jak dla mnie to jak najbardziej pozytywnie, że ktoś chce się przemieszczać inaczej niż samochodem/autobusem/tramwajem.
To mało widziałaś. Nasz profesor w wieku 60 lat pojechał na wymianę do USA i tam zaczął swoją przygodę z rolkami. I teraz na stare lata w różnych miastach Europy bezwstydnie na rolkach pomyka i jeszcze robi sobie z tych swoich wyczynów sesje zdjęciowe.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

W pisz sobie w google "trottinette adulte" i wyszukaj grafiki, a zobaczysz zdjęcia modeli hulajnogi typowo dla dorosłych, zrobionej do takich celów o jakich piszesz.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 16:57   #30
Kreciola
Raczkowanie
 
Avatar Kreciola
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 212
Dot.: Potraktujcie mnie poważnie, proszę...

Mieszkam w Małopolsce, mam tak z 200 metrów kamieni prawie przy bloku, i tak ze 100 metrów troszkę pod górkę. Muszę przejechać całą jedną ulicę, na której są kocie łby. Światła, pasy, rondo. Tak to jest znoście.
__________________
"Diab☠le, ty głup☠ku, jeżeli się powieszę, to ko☠go będziesz dręczył? " - Barbara Rosiek
_____________
Kreciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-14 20:43:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.