Rossmann cz. XXXI - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-16, 20:03   #3691
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Widziałyście to?
Załącznik 7474871


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No miały być niebawem jakieś specjalne zniżki za uzbierane punkty. Ale taki coś hmm no nie wiem czy to dobry pomysł.


Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Dlaczego bogaczem? Jakiś czas temu były mini misie za 1gr za częste używanie apki i ja dostałam, a nie wydaje w rossmannie fortuny, ale korzystam często wydając małe kwoty jeśli naprawdę będzie możliwość wcześniejszych zakupów za częste używanie apki to mnie to cieszy, nie lubię tych bitew przy szafach.
Ja korzystam zawsze jak robię zakupy, ale czy to jest dla nich często chyba nie, bo misia nie dostałam. To mnie wcale nie motywuje do zakupów u nich
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 20:07   #3692
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
No miały być niebawem jakieś specjalne zniżki za uzbierane punkty. Ale taki coś hmm no nie wiem czy to dobry pomysł.




Ja korzystam zawsze jak robię zakupy, ale czy to jest dla nich często chyba nie, bo misia nie dostałam. To mnie wcale nie motywuje do zakupów u nich
Zobaczymy jak to będzie, bo np.w sp kupowałam swego czasu bardzo często i zostawiałam mnóstwo kasy, a ani razu nie zaprosili mnie na przedpremierę dni lifestyle, a dla porównania moja mama kupuje dwa razy w roku i zawsze dostaje smsa. Jeśli w rossku miałoby to tak wyglądać losowo to słabo. Ale jeśli faktycznie docenią stałych klientów to jestem na tak.
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 20:16   #3693
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Zobaczymy jak to będzie, bo np.w sp kupowałam swego czasu bardzo często i zostawiałam mnóstwo kasy, a ani razu nie zaprosili mnie na przedpremierę dni lifestyle, a dla porównania moja mama kupuje dwa razy w roku i zawsze dostaje smsa. Jeśli w rossku miałoby to tak wyglądać losowo to słabo. Ale jeśli faktycznie docenią stałych klientów to jestem na tak.
Odkad mam karte lifestyle kupilam w SP 1 rzecz za 30 zl i zawsze zapraszali mnoe na przedpremiere smsowo i mailowo wiec to chyba rzeczywiscie losowe bylo.

Edytowane przez b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Czas edycji: 2018-03-16 o 20:19
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 20:24   #3694
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Nie ma co płakać, większość kosmetyków "rossmanowych" jest w necie w stałych ofertach i w cenach często 50% niższych. Ostatnio kupiłam w empiku 2tusze max factora false lash po 20kilka zł.
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 20:26   #3695
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Rossmann cz. XXXI

nie wiem czy przypadkiem ta przedpremiera dni lifestyle nie dotyczy właśnie osób które nie często robią zakupy w sp.
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 20:27   #3696
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Rossmann cz. XXXI

[1=b937e0c478c7f0bdd9edd1f 55f22ced0e16f646d;8221535 1]Caly dzien czytalam blogi wlasnie i czulam sie totalnie zagubiona ale juz mi sie nieco rozjasnilo Dziekuje za pomoc, mam nowe typy ale nie potrafie wkleic linkow z telefonu w kazdym razie chyba zdecuduje sie na nowa wersje wycofanej odzuwki isana i alterra z granatem. Czesto polecany garnier ultra doux i nivea total repair juz sa wycofane.

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Co do dzielenia klientow na pierwszych i drugich to wlasnie Rossmann wiele stracil w moich oczach. Robie zakupy na niewielkie kwoty kilka razy w miesiacu a z apki nie korzystalam do tej pory tylko dlatego ze mialam jakis blad w koncie google i nie moglam jej zainstalowac. Jesli nie bede mogla zrobic zakupow w promocyjnych cenach rowno z reszta to poczuje sie troche oszukana.[/QUOTE]
Ta odżywka Isany też nie spełni Twoich oczekiwań. Będziesz miała wielki puch na głowie. Polecam ją użyć przed myciem jak już, a po myciu coś z olejami i silikonami.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 20:30   #3697
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Zobaczymy jak to będzie, bo np.w sp kupowałam swego czasu bardzo często i zostawiałam mnóstwo kasy, a ani razu nie zaprosili mnie na przedpremierę dni lifestyle, a dla porównania moja mama kupuje dwa razy w roku i zawsze dostaje smsa. Jeśli w rossku miałoby to tak wyglądać losowo to słabo. Ale jeśli faktycznie docenią stałych klientów to jestem na tak.
To widzisz ja w SP już 3 raz z rzędu dostałam zaproszenie na przedpremierę, zakupy zrobiłam i jestem zadowolona bo kupiłam i coś do włosów, do depilacji, do twarzy, do zębów. Pełna dowolność, bez konieczności dobierania w pary czy czwórki z liczeniem czy oby się opłaca. Nawet jakbym nie dostała sms z przedpremierą to i tak obkupiłabym się tam.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
nie wiem czy przypadkiem ta przedpremiera dni lifestyle nie dotyczy właśnie osób które nie często robią zakupy w sp.
Raczej nie bo najwięcej kosmetyków i najczęściej tam kupuję i więcej kasy niż w R. zostawiam
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-16, 20:36   #3698
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Tak czułam, że czasy tańszej kolorówki powoli odejdą w zapomnienie. Mi się wydaje, że możliwość wcześniejszych zakupów będą miały osoby, które będą miały określoną ilość punktów na karcie Rossmann.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 20:46   #3699
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Rossmann cz. XXXI

ja w Rossmannie kupuje ostatnio tylko papier toaletowy i ręczniki papierowe. nie pamiętam, kiedy kupiłam u nich coś kolorowego (chyba puder SinSkin na jesiennej promocji) czy z pielęgnacji. to, czego używam znajduję w Kosmyku, często taniej. ale papierem i ręcznikami idzie sobie dobrze nabijać złotówki na kartę
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 22:25   #3700
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXI

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;82214961]może niekoniecznie bogaczem. myślę, że będzie się liczyć częstotliwość używania apki a nie kasa wydana w sklepie. ale tak czy siak, trochę to kulawe.[/QUOTE]
No kulawe.Może jak spowoduje masowy odpływ klientek i realne straty oraz falę kasowania aplikacji klubu tak jak była fala jej pobierania to się rossmann zastanowi nad zmianą polityki. A jak nie będzie masowej reakcji klientów to przy tym pewnie zostanie.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 07:46   #3701
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Szczerze wątpię w masową falę hejtu czy kasowanie aplikacji
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-17, 08:03   #3702
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Wydaje mi się że co rossmann by nie zrobił to i tak znajdzie się ktoś komu się to nie spodoba. Mi to właściwie wszystko jedno, nie jestem z tych co nagle mają potrzebę kupienia bo przecież promocja.
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 08:16   #3703
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Promocja na kolorówkę w pierwszym rzucie tylko dla tych co mają dużo punktów? Niefajnie. Sama robię zakupy dosyć rzadko, a moja mama nie ma tak dobrego smartfona i kupuje wiele rzeczy bez aplikacji. W związku z tym tych punków mam mniej niż 300, więc raczej to nie jest dużo. Szkoda, ale najwyżej zrobię zakupy przez internet. I tak nie miałam wielkich planów zakupowych. Najbardziej mi zależało na tym,by zrobić zapas podkładów. Korektor w zapasie mam, róż i bronzer również. Tuszu w Rossmannie nie kupuję. Trudno. Obędę się.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 08:19   #3704
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Szczerze wątpię w masową falę hejtu czy kasowanie aplikacji
Ja tez. Samo usunięcie apki im i tak lata, trzeba by usunąć konto a ludziom najzwyczajniej nie będzie się chciało.
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 08:19   #3705
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że co rossmann by nie zrobił to i tak znajdzie się ktoś komu się to nie spodoba. Mi to właściwie wszystko jedno, nie jestem z tych co nagle mają potrzebę kupienia bo przecież promocja.
No ale nie każdemu jest wszystko jedno. W drugim rzucie moga być już np przebrane odcienie podkładów, czy masowo zmacane produkty. Ja kupowałam zawsze pierwszego dnia stacjonarnie, lub zamawiałam o północy przez internet. Nie ma dla mnie nic gorszego niż płacić za zmacane produkty Nie chodzi o to,że nie można tydzień poczekać, tylko o to co w tym drugim tygodniu będzie na półkach. Nie zawsze są dostawy. U mnie np nigdy nie wiedzą kiedy dostawa będzie, a codziennie ludzie nie mają czasu biegać i patrzeć, czy dostawa była.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 08:22   #3706
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Promocja na kolorówkę w pierwszym rzucie tylko dla tych co mają dużo punktów? Niefajnie. Sama robię zakupy dosyć rzadko, a moja mama nie ma tak dobrego smartfona i kupuje wiele rzeczy bez aplikacji. W związku z tym tych punków mam mniej niż 300, więc raczej to nie jest dużo. Szkoda, ale najwyżej zrobię zakupy przez internet. I tak nie miałam wielkich planów zakupowych. Najbardziej mi zależało na tym,by zrobić zapas podkładów. Korektor w zapasie mam, róż i bronzer również. Tuszu w Rossmannie nie kupuję. Trudno. Obędę się.
Możesz mamie wydrukować kartę i dać do portfela, może to być zwykła kartka albo jak tu ktoś pisał - dobrze ją zalaminować

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
No ale nie każdemu jest wszystko jedno. W drugim rzucie moga być już np przebrane odcienie podkładów, czy masowo zmacane produkty. Ja kupowałam zawsze pierwszego dnia stacjonarnie, lub zamawiałam o północy przez internet. Nie ma dla mnie nic gorszego niż płacić za zmacane produkty Nie chodzi o to,że nie można tydzień poczekać, tylko o to co w tym drugim tygodniu będzie na półkach. Nie zawsze są dostawy. U mnie np nigdy nie wiedzą kiedy dostawa będzie, a codziennie ludzie nie mają czasu biegać i patrzeć, czy dostawa była.
Żeby sprawdzić czy dostawa była i czy produkt prawdopodobnie jest na stanie - wystarczy spróbować dodać go do koszyka z odbiorem w konkretnej drogerii, zazwyczaj to się pokrywa.
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 08:23   #3707
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Możesz mamie wydrukować kartę i dać do portfela, może to być zwykła kartka albo jak tu ktoś pisał - dobrze ją zalaminować
Czyli jak zrobię printscreena kodu kreskowego karty na aplikacji to będzie ok? I wyślę mmsem na mamy numer telefonu? Teraz już i tak wychodzi na to,że musztarda, po obiedzie, ale lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 08:25   #3708
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Czyli jak zrobię printscreena kodu kreskowego karty na aplikacji to będzie ok? I wyślę mmsem na mamy numer telefonu? Teraz już i tak wychodzi na to,że musztarda, po obiedzie, ale lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć
Oczywiście, że będzie okej
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 08:26   #3709
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Możesz mamie wydrukować kartę i dać do portfela, może to być zwykła kartka albo jak tu ktoś pisał - dobrze ją zalaminować

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------


Żeby sprawdzić czy dostawa była i czy produkt prawdopodobnie jest na stanie - wystarczy spróbować dodać go do koszyka z odbiorem w konkretnej drogerii, zazwyczaj to się pokrywa.
U mnie się nie pokrywa. Zwłaszcza na tych dużych promocjach. Wiele razy towar online nie był dostępny, a na stanie w sklepie cała paleta produktu. Albo odwrotnie. Dodawałam do koszyka, opłacałam zamówienie online, a potem mail,że produktu nie ma.

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że będzie okej
Wysyłam
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-17, 08:28   #3710
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
U mnie się nie pokrywa. Zwłaszcza na tych dużych promocjach. Wiele razy towar online nie był dostępny, a na stanie w sklepie cała paleta produktu. Albo odwrotnie. Dodawałam do koszyka, opłacałam zamówienie online, a potem mail,że produktu nie ma.

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------


Wysyłam
Może w momencie kupowania przez Ciebie online - towar był. Ale zanim pracownik skompletował zamówienie to ktoś zdążył wziąć np.ostatnie dwie sztuki. Można w sumie też dzwonić i pytać czy dostawa była, żeby specjalnie nie chodzić ale właściwie to oni muszą wiedzieć kiedy dostawa będzie, ale nie wiedzą co dokładnie w niej przyjedzie.
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 08:28   #3711
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Rossmann cz. XXXI

U mnie się też nie pokrywa dostępność w aplikacji vs dostępność w sklepie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 08:32   #3712
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
U mnie się też nie pokrywa dostępność w aplikacji vs dostępność w sklepie
U mnie jeśli coś jest w cnd to często mam anulowane, mimo, że na stanie niby kilka sztuk. Już złapałam pracownice, gdy mi anulowały, by same kupić.. -.- ale też czasami na sklepie nie ma czegoś a zamówione online cudownym trafem się znajduje (idąc do rosska zawsze mam powrzucane do koszyka w tel, to taka moja lista zakupów). Jak czegoś rzekomo nie ma na stanie to jeszcze będąc w sklepie klikam online jeśli bardzo mi zależy.
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 09:00   #3713
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Szczerze wątpię w masową falę hejtu czy kasowanie aplikacji
Hejt pewnie na fb będzie i niezadowolenie, ale to drugie szczerze wątpię.

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Żeby sprawdzić czy dostawa była i czy produkt prawdopodobnie jest na stanie - wystarczy spróbować dodać go do koszyka z odbiorem w konkretnej drogerii, zazwyczaj to się pokrywa.
Podczas promo to niestety nie jest wiarygodne.

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
U mnie się nie pokrywa. Zwłaszcza na tych dużych promocjach. Wiele razy towar online nie był dostępny, a na stanie w sklepie cała paleta produktu. Albo odwrotnie. Dodawałam do koszyka, opłacałam zamówienie online, a potem mail,że produktu nie ma.

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------


Wysyłam
Dokładnie tak.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 09:23   #3714
lillianne_91
Wtajemniczenie
 
Avatar lillianne_91
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 906
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Promocja na kolorówkę w pierwszym rzucie tylko dla tych co mają dużo punktów? Niefajnie. Sama robię zakupy dosyć rzadko, a moja mama nie ma tak dobrego smartfona i kupuje wiele rzeczy bez aplikacji. W związku z tym tych punków mam mniej niż 300, więc raczej to nie jest dużo. Szkoda, ale najwyżej zrobię zakupy przez internet. I tak nie miałam wielkich planów zakupowych. Najbardziej mi zależało na tym,by zrobić zapas podkładów. Korektor w zapasie mam, róż i bronzer również. Tuszu w Rossmannie nie kupuję. Trudno. Obędę się.
Nieźle wymyslili :/
Chociaż obkupilam się w empiku online, to obejdzie się bez szaleństw i spiny, słabe jest dzielenie klientów...

Ja zawsze żałowałam że rzucałam się w pierwszych dniach, skoro w połowie promocji i tak uzupełniali szafy do pełna w nowe, niezmacane produkty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



lillianne_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 11:05   #3715
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXXI

basiago od kilku dni testuje insight i jestem zachwycona, dzieki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 13:44   #3716
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Ja mam ledwo 50 parę punktów. Od czasu kiedy do najbliższego Rosska muszę jechać na koniec miasta rezygnuję z zakupów i kupuję obok mnie...
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 13:50   #3717
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez ciastecek Pokaż wiadomość
Ja mam ledwo 50 parę punktów. Od czasu kiedy do najbliższego Rosska muszę jechać na koniec miasta rezygnuję z zakupów i kupuję obok mnie...
Uciułałam 20 punktów. Jak jestem w R, to rzadko chce mi się szukać telefonu w torebce .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 14:01   #3718
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
basiago od kilku dni testuje insight i jestem zachwycona, dzieki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak bardzo się cieszę!
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Uciułałam 20 punktów. Jak jestem w R, to rzadko chce mi się szukać telefonu w torebce .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się nigdy nie chce Brakuje mi rąk i bardzo mnie to denerwuje, wszystko mi wypada.
Dlatego sobie wydrukowałam kod kreskowy "kartę" do portfela
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 14:21   #3719
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
No ale nie każdemu jest wszystko jedno. W drugim rzucie moga być już np przebrane odcienie podkładów, czy masowo zmacane produkty. Ja kupowałam zawsze pierwszego dnia stacjonarnie, lub zamawiałam o północy przez internet. Nie ma dla mnie nic gorszego niż płacić za zmacane produkty Nie chodzi o to,że nie można tydzień poczekać, tylko o to co w tym drugim tygodniu będzie na półkach. Nie zawsze są dostawy. U mnie np nigdy nie wiedzą kiedy dostawa będzie, a codziennie ludzie nie mają czasu biegać i patrzeć, czy dostawa była.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jak dla mnie to dobrze że są jakieś korzyści z częstego korzystania z aplikacji, bo gdyby wszyscy byli traktowani równo to wtedy jaki ma to sens. Może aż taki podział nie jest najlepszy, ale wydaje mi się że oni po prostu testują różne formy promocji żeby znaleźć najkorzystniejszą. Nie wiem jak inaczej wytłumaczyć to że za każdym razem jest inaczej. Obstawiam że ten podział na tygodnie i tak się nie przyjmie i wymyślą coś jeszcze innego
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 14:27   #3720
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Ja akurat nie widzę nic złego w faworyzowaniu klientów, którzy wydają u nich dużo pieniędzy. Wiele firm tak robi.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-09 12:09:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.