Czy Ty mnie lubisz? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-09, 05:06   #61
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Czy Ty mnie lubisz?

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Lubi cię jak jesteś mądra, czyli spełniasz jej zachcianki, żyjesz wg jej pomysłu i jej zasad itd. Tak to można psa lubić, bo łapę podaje i daje się głaskać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nigdzie nic takiego nie powiedziała. Ale dlaczego nie chce ze mną rozmawiać tak jak, kiedys, tez nie powiedziała. Ja sie tylko domyślam.

Nie zapytałam jej czy mnie kocha, bo można kochać ale nie lubić. Dlatego po tym pytaniu, czy jej na mnie zalezy odpowiedziała - tak, przeciez jestes moją kuzynką. A mnie nie chodzi o "coś z urzędu" ale od serca. Już wiem, ze straciła, tylko nie wiem, czy na zawsze. Bo nastepne pytanie było czy mnie lubisz. Nie powiedziała jednoznacznie, ze nie.
Czas pokaze.

Edytowane przez wiekanka
Czas edycji: 2021-07-09 o 05:23
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-09, 05:46   #62
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Czy Ty mnie lubisz?

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;88797370]Dlaczego tak bardzo zabiegasz o ten kontakt?
Kobieta kilka razy dała ci do zrozumienia, że nie jest już zainteresowana znajomością z tobą.
I nie tyle nie szanujesz siebie, co nie szanujesz jej wyboru.[/QUOTE]

Bo jestesmy do siebie podobne, bo obie jestesmy odludkami, bo jestesmy obie introwertyczkami, bo mamy taki sam humor, sposob bycia.
Tylko ze co z tego. No trudno.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-10, 10:06   #63
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Czy Ty mnie lubisz?

Postanowiłam dzis napisać ostatniego smsa. Zapytałam, czy jest to jej obojętne, czy chce jednak wiedziec, gdy zamieszkam w naszym miescie.

Odpowiedziała szybko. Ze nigdy nie była szczęsliwa, ze mieszkam daleko i nie mozna wpaść za godzinę na piwo.
I potem
To ja nienawidzę bliskosci z naszą rodziną i szukam po swiecie obcych, ktorzy są dla mnie rodziną zastępczą.
I ze na jej propozycję zamieszkania w naszym miescie zareagowałam agresywnie.

Czyli, jej oziębłośc nie jest powodem moich wyborów. Ale tego, że ją opusciłam
Przeciez mam prawo, mieszkać gdzie chę i jak chcę.

To jest ten powod mojej głupoty?
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-10, 10:29   #64
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy Ty mnie lubisz?

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Postanowiłam dzis napisać ostatniego smsa. Zapytałam, czy jest to jej obojętne, czy chce jednak wiedziec, gdy zamieszkam w naszym miescie.

Odpowiedziała szybko. Ze nigdy nie była szczęsliwa, ze mieszkam daleko i nie mozna wpaść za godzinę na piwo.
I potem
To ja nienawidzę bliskosci z naszą rodziną i szukam po swiecie obcych, ktorzy są dla mnie rodziną zastępczą.


Czyli, jej oziębłośc nie jest powodem moich wyborów. Ale tego, że ją opusciłam
Przeciez mam prawo, mieszkać gdzie chę i jak chcę.

To jest ten powod mojej głupoty?
nie zabardzo rozumiem twoj post
napisalas
"I ze na jej propozycję zamieszkania w naszym miescie zareagowałam agresywnie."
czy ona chciala zamieszkac tam gdzie ty mieszkalas ?
moim zdaniem smsami nic nie zalatwisz bo jak sama widzisz kazdy moze sobie je interpretowac jak chce
zadzwon i zapytaj dokladnie o co jej chodzi albo zostaw to i wyjasnisz to jak juz bedziesz na miejscu
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-10, 11:49   #65
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: Czy Ty mnie lubisz?

Ta Twoja kuzynka ma okropny sposób komunikacji. Nie mówi wprost, kluczy. Naprawdę chcesz odnawiać kontakt z osobą wokół której będziesz musiała skakać, chodzić na paluszkach i zgadywać o co jej chodzi? Ty żyjesz jakimś wyobrażonym obrazem tej osoby. Kuzynka ze wspomnień nie istnieje, a faktyczna, realna osoba Cię nie lubi. Odpuść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-10, 12:07   #66
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Czy Ty mnie lubisz?

Ja zaczynam myslec, ze masz bardzo niezdrowa relacje z ta kuzynka. Piszesz, ze nie musisz zyc wedlug jej zasad i spelniac jej zachcianek, ale z boku tak wlasnie to wyglada. Nawet ta sytuacja, ze zadzwoni i masz ja przekonywac, ze zmadrzalas - przeciez to brzmi strasznie, jak jakis szantaz emocjonalny. Kazdy dorosly czlowiek ma prawo podejmowac wlasne decyzje, czy to glupie, czy madre - ok, rozumiem, ze jej sie Twoje decyzje nie podobaja, ale jakas abstrakcja jest wymog przekonywania kogos do czegos. Ona sie zachowuje jakbys miala 5 lat, a ona byla Twoja matka. Plus jest hipokrytka, bo ochlodzila kontakt przez Twoje zwiazki z zonatymi, a sama ma dokladnie to samo na sumieniu.

Ostatniego posta w ogole nie rozumiem, to nie jest komunikacja miedzy dwojgiem doroslych ludzi - brzmicie bardziej jak para kochankow z jakiejs dramatycznej brazylijskiej opery mydlanej niz dwie kobiety w kolezenskiej relacji. Mysle, ze przeceniasz te kuzynke i wasze rzekome porozumienie dusz, latwiej byloby Ci w zyciu bez tej - toksycznej moim zdaniem - znajomosci.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-10, 12:26   #67
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Czy Ty mnie lubisz?

Dziewczny temat zamkniety.

Napisała ze czeka niecierpliwie. I za chwile zadzwoniła.
Powiedziała ze zawsze chciała zebym była blisko.
Pytała, jak długo jeszcze muszę tu być, czy nie lepiej, gdybym przyjechała i zaczeła tu pracować, składać papiery do ZUSu itd.

Zostawię już ten tamat, czy mnie lubi. Bo wiem, ze nawet wiecej. Moze to nie jest zdrowe ale nasze, kochane.

Dziekuje wszystkim.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-10, 12:33   #68
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Czy Ty mnie lubisz?

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Postanowiłam dzis napisać ostatniego smsa. Zapytałam, czy jest to jej obojętne, czy chce jednak wiedziec, gdy zamieszkam w naszym miescie.

Odpowiedziała szybko. Ze nigdy nie była szczęsliwa, ze mieszkam daleko i nie mozna wpaść za godzinę na piwo.
I potem
To ja nienawidzę bliskosci z naszą rodziną i szukam po swiecie obcych, ktorzy są dla mnie rodziną zastępczą.
I ze na jej propozycję zamieszkania w naszym miescie zareagowałam agresywnie.

Czyli, jej oziębłośc nie jest powodem moich wyborów. Ale tego, że ją opusciłam
Przeciez mam prawo, mieszkać gdzie chę i jak chcę.

To jest ten powod mojej głupoty?
I znowu egzaltacja, nie zmieniłaś nic w swoim postępowaniu a a taką uświadomioną próbowałaś się kreować. Jak ktoś dobrze porównał jak kochankowie w brazylijskiej telenoweli. Miała paść na kolana jak kochanek który odchodzi od żony na sms czy mu będzie obojętnie kiedy zamieszkasz w jego mieście? Co to za tekst w ogóle. I te twoje domysły o opuszczeniu eh, na siłę chcesz sobie tworzyć brazylijskie dramy w życiu.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-10, 17:51   #69
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Czy Ty mnie lubisz?

Grubella?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-10, 19:13   #70
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Czy Ty mnie lubisz?

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Grubella?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tez mi to przyszlo na mysl, podobny sposob pisania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-10, 19:44   #71
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Czy Ty mnie lubisz?

01607111040
Konto usunięte

Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.:
Czuje ducha Grubelli
5-02-25, 07:08 #30
201607110949
Konto usunięte

Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.:
Nie wiem jak Wy, ale ja tu wyczuwam grubellę Rozwój akcji, dramaturgia i styl pisania identyczny.


Nie wiem co za grubella ale to juz nie jedna osoba napisała. Az jestem jej ciekawa.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-11, 09:24   #72
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 646
Dot.: Czy Ty mnie lubisz?

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Zostawię już ten tamat, czy mnie lubi. Bo wiem, ze nawet wiecej. Moze to nie jest zdrowe ale nasze, kochane.

Dziekuje wszystkim.
To brzmi jak klasyka toksycznej relacji.
Szkoda, że marnujesz czas i energię na tkwienie w takim szkodliwym dla ciebie układzie
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-11, 09:45   #73
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy Ty mnie lubisz?

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Dziewczny temat zamkniety.

Napisała ze czeka niecierpliwie. I za chwile zadzwoniła.
Powiedziała ze zawsze chciała zebym była blisko.
Pytała, jak długo jeszcze muszę tu być, czy nie lepiej, gdybym przyjechała i zaczeła tu pracować, składać papiery do ZUSu itd.

Zostawię już ten tamat, czy mnie lubi. Bo wiem, ze nawet wiecej. Moze to nie jest zdrowe ale nasze, kochane.

Dziekuje wszystkim.
No i spoko
Tylko uwazaj co robisz bo znowu mozesz jej podpaść;-)
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-11, 10:15   #74
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czy Ty mnie lubisz?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-07-11 o 14:05
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-11, 13:47   #75
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Czy Ty mnie lubisz?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
I jestem tego świadoma. Mam do siebie teraz duzo miłosci i mogę kuzynce jej sporo odstąpić, bo wiem, ze tej brakuje jej , jak kiedyś mnie. Jest mi ją bardzo łatwo dać, bez uszczerbku na poczuciu wartości, ani tego, że coś wogóle tracę.
Ona mi tez w życiu, jak nikt inny pomogła i wiem, że by nigdy się nie odwróciła, gdybym tej pomocy potrzebowała.
Byłam bezsilna tylko w momencie, gdy myślałam, ze powodem braku normalnego kontaktu było moje wchodzenie w związki z zajętymi.
Teraz już wiem, ze jej mnie poprostu brakowało i jej głupie zachowanie wynikało z samoobrony przed odrzuceniem.
Ona dla mnie nie jest skomplikowana przy swoich dziwactwach i jej zachowanie umiem zrozumieć, bo wiem, skąd wychodzi to zródło.
Wiele osob z mojej rodziny odsuneło się, bo każdy ma swoj powod ale nikt tak naprawdę jej nie rozumie.
Choć z boku może ta relacja wyglądać na nierówną, to ja nie przekraczam swoich granic i wiem, kiedy powiedzieć stop. I ona tez mnie potrafi przeprosić.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-11 14:47:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.