Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61. - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-19, 10:21   #3571
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5 757
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za odpowiedzi, szamponu Garnier nigdy nie próbowałam, natomiast Cerkogel tak i niestety nie działa na mnie😕 a jakiś szampon typowo apteczny?
A nie chcesz sprobowac zamowic tej kostki balea na allegro? 7 zlotych chyba, duzo nie ryzykujesz. Naprawde wielu osobom pomaga.
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 10:24   #3572
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. A jakie testy robiłaś? Jaka cena i ile alergenów?Dzięki. Nie jestem dobra w specjalistycznych tekstach, ale wyciągnęłam z tego tyle, że nie są dostępne komercyjne testy, które powiedzą ze zdecydowaną pewnością, że dany produkt działa negatywnie na organizm, więc nie ma sensu w ogóle tego badać...
Nie wiem, czy się z tym zgadzam, bo jeśli nawet istnieje choćby 10% szans, że test z krwi podpowie mi, żebym nie pchała do każdego dania oleju rzepakowego czy wyżej wspomnianej pietruszki i mi to pomoże, to wydaje mi się, że warto spróbować. To nie są duże wyrzeczenia.Jakie miałaś robione testy i w jakiej cenie?
Pytam o tę cenę żeby sprawdzić, czy wszędzie jest podobnie, czy są duże różnice.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Robiłam na pakiet medicover, chyba 40szt na pyłki i 40 na pokarmówkę, mogę poszukać dokładnie jakie były jeśli chcesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 10:34   #3573
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. A jakie testy robiłaś? Jaka cena i ile alergenów?Dzięki. Nie jestem dobra w specjalistycznych tekstach, ale wyciągnęłam z tego tyle, że nie są dostępne komercyjne testy, które powiedzą ze zdecydowaną pewnością, że dany produkt działa negatywnie na organizm, więc nie ma sensu w ogóle tego badać...
Nie wiem, czy się z tym zgadzam, bo jeśli nawet istnieje choćby 10% szans, że test z krwi podpowie mi, żebym nie pchała do każdego dania oleju rzepakowego czy wyżej wspomnianej pietruszki i mi to pomoże, to wydaje mi się, że warto spróbować. To nie są duże wyrzeczenia.Jakie miałaś robione testy i w jakiej cenie?
Pytam o tę cenę żeby sprawdzić, czy wszędzie jest podobnie, czy są duże różnice.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja robiłam skórne (podobno wiarygodniejsze niz te z krwi) punktowe prick, za 10 alergenow 100zł.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 10:44   #3574
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Poszukuję aplikacji na androida obsługującej poczt- coś w rodzaju gmaila, ale do obsługi mojej poczty firmowej na innym serwerze. Chodzi o to, żebym (podobnie jak w gmailu) otrzymywała powiadomienia o każdym mailu, kiedy przychodzi. Obecnie używam blue mail, ale on sam z siebie nie informuje o mailach, dopiero jak odpalę aplikację to maile się ściągają na skrzynkę.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 10:44   #3575
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Robiłam na pakiet medicover, chyba 40szt na pyłki i 40 na pokarmówkę, mogę poszukać dokładnie jakie były jeśli chcesz.
Dziękuję Nie potrzebuję konkretnych alergenów, tylko chciałam wiedzieć, jak duży pakiet alergenów badałaś od razu. Bo widzę opcję trochę ponad 100 za blisko 1000zł i zastanawiam się, czy jest sens.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ja robiłam skórne (podobno wiarygodniejsze niz te z krwi) punktowe prick, za 10 alergenow 100zł.
Aaa, skórne. Dzięki A robiłaś tylko 10 sztuk alergenów, czy więcej? Ile na raz są w stanie zrobić i jak to jest czasochłonne? Bo myślałam o tych z krwi z racji tego, że to jedno pobranie i z głowy.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 10:55   #3576
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Aaa, skórne. Dzięki A robiłaś tylko 10 sztuk alergenów, czy więcej? Ile na raz są w stanie zrobić i jak to jest czasochłonne? Bo myślałam o tych z krwi z racji tego, że to jedno pobranie i z głowy.
miałam 10 na jednej ręce i 10 na drugiej, więcej się nie zmieściło 15 min siedziałam o ile dobrze pamiętam i czekałam na reakcje
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 11:21   #3577
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za odpowiedzi, szamponu Garnier nigdy nie próbowałam, natomiast Cerkogel tak i niestety nie działa na mnie a jakiś szampon typowo apteczny?
Mi się wydaje, że Ty tymi aptecznymi szamponami jeszcze bardziej wysuszasz i tak suchy skalp. Odpowiedź sobie na pytanie, czy krosty i w rezultacie strupy, podrażnienia powstały od tych szamponów, czy może skalp i włosy źle zaregowaly na mocniejszy detergent czy może właśnie były niedomyte zbyt łagodnym szamponem i zaczęłaś je domywać mocniejszymi szapomnami.
Tak jak dziewczyny radzą musisz znaleźć środek który uspokoi skórę głowy, wróci do normalnosci, np glutek z siemienia.
W moim przypadku było to mydło w kostce Dove, Nature box. Jak się uspokoiła głowa to wprowadziłam jeszcze szampon mineralny Jantar i Timotei ogórkowy. Od roku z hakiem nie mam problemu z krostami na głowie. Znalazłam równowagę i jestem przeszczesliwa, bo od kilku lat wszystko co używałam robiło kuku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-19, 11:22   #3578
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
miałam 10 na jednej ręce i 10 na drugiej, więcej się nie zmieściło 15 min siedziałam o ile dobrze pamiętam i czekałam na reakcje
Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 11:30   #3579
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że Ty tymi aptecznymi szamponami jeszcze bardziej wysuszasz i tak suchy skalp. Odpowiedź sobie na pytanie, czy krosty i w rezultacie strupy, podrażnienia powstały od tych szamponów, czy może skalp i włosy źle zaregowaly na mocniejszy detergent czy może właśnie były niedomyte zbyt łagodnym szamponem i zaczęłaś je domywać mocniejszymi szapomnami.
Tak jak dziewczyny radzą musisz znaleźć środek który uspokoi skórę głowy, wróci do normalnosci, np glutek z siemienia.
W moim przypadku było to mydło w kostce Dove, Nature box. Jak się uspokoiła głowa to wprowadziłam jeszcze szampon mineralny Jantar i Timotei ogórkowy. Od roku z hakiem nie mam problemu z krostami na głowie. Znalazłam równowagę i jestem przeszczesliwa, bo od kilku lat wszystko co używałam robiło kuku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mydło?
Generalnie mydło ma inne pH, niż powinien mieć produkt do włosów, dlatego kiedyś, jak myto szarym mydłem, to robiono potem płukankę octową, żeby to pH przywrocić. Dlatego dopytuję
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 11:37   #3580
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Mydło?
Generalnie mydło ma inne pH, niż powinien mieć produkt do włosów, dlatego kiedyś, jak myto szarym mydłem, to robiono potem płukankę octową, żeby to pH przywrocić. Dlatego dopytuję
Tak, kostka Dove to nie jest typowe mydło, to synget. Wielokrotnie były dyskusje, np na wątku Minimalizm o myciu głowy Dove albo innymi szamponami w kostce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 11:42   #3581
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5 757
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Tak, kostka Dove to nie jest typowe mydło, to synget. Wielokrotnie były dyskusje, np na wątku Minimalizm o myciu głowy Dove albo innymi szamponami w kostce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie. Kostka Dove to mieszanka mydla i syndetu.
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-19, 11:43   #3582
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
miałam 10 na jednej ręce i 10 na drugiej, więcej się nie zmieściło 15 min siedziałam o ile dobrze pamiętam i czekałam na reakcje
Można zrobić jednorazowo więcej, wtedy robią testy na plecach. Ja właśnie tak miałam, zrobili mi ileś tam na rękach i jeszcze dodatkowe na plecach. Tylko ja miałam na NFZ więc nie płaciłam dodatkowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 11:45   #3583
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5 757
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Mydło?
Generalnie mydło ma inne pH, niż powinien mieć produkt do włosów, dlatego kiedyś, jak myto szarym mydłem, to robiono potem płukankę octową, żeby to pH przywrocić. Dlatego dopytuję
To tez jest opcja - mycie wlosow jakims delikatnym mydlem, np. mydlem z aleppo i plukanka octowa na koniec mycia. Ale to dosyc zmudne.
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 11:57   #3584
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Panele winylowe na podłogę
Macie, polecacie? Albo jaka podłoga wg was jest najlepsza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 12:00   #3585
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam następne pytanie z kategorii dzieciowo-prezentowej.

Czy to jest normalne/powszechne, że dzieci dostają ciągle zabawki tzn przy każdych zakupach, na które są zabierane, czasem codziennie? Nie pytam w sensie pedagogicznym tylko zwyczajowym, jak to jest teraz praktykowane.
Czy jest w ogóle jakaś "zdrowa" liczba zabawek, jakies "za dużo "?

W związku z tym pytanie prezentowe: czy jest sens takim dzieciom, które ciągle coś dostają w ogóle kupować zabawki na prezent jak się idzie w gości? Zwłaszcza jak członek rodziny (nie rodzic) sygnalizuje, że dziecko ma za dużo i ciągle coś dostaje.

Teraz praktycznie każde dziecko, które znam ma całe mnóstwo zabawek. Głównie są to prezenty od dziadków, wujków, cioć i wszystkich gości, którzy przychodzą. W ogóle mam wrażenie, że teraz panuje taka moda, że jak się idzie do kogoś kto ma dziecko to zawsze coś się kupuje. Nie ważne, że nie ma okazji i że te odwiedziny są często. Sprzyja temu chyba dostępność różnych pierdół, które teraz są praktycznie na każdym kroku. W Biedronce, Lidlu, Rossmannie, Pepco. Mam taką koleżankę, co zawsze jak idzie do kogoś z dziećmi to coś przynosi. Ja początkowo też temu uległam, a teraz przynoszę coś sporadycznie albo jak jest okazja. Po pierwsze dziecko cieszy się chwilę, po drugie potem już nic nie docenia, po trzecie to przyczynianie się do produkcji ton śmieci.



Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Czy ktoś może polecić szampon do ekstremalnie suchej skory głowy? Dermatolog dopiero za 2 tygodnie, do tego czasu chyba się zadrapię😕 Dodam, ze to będzie chyba z 10 lekarz, od lat borykam się z problemem suchości i strupów na głowie, nie stwierdzono u mnie AZS ani łuszczycy, używałam setek szamponów, m.in. Selsun Blue, Nizoral, szampon z ichtiolem z Pharmaceris, Mediderm. Może jakimś cudem ktoś ma podobny problem i poleci mi coś chociaż doraźnie, aby doczekać do wizyty u lekarza. Będę wdzięczna😊

Ja polecam smarować głowę olejem z czarnuszki, siemieniem lnianym, cerkogelem. Z szamponów może Eolab?










Melduję, że jest nowa zniżka do Esotiq N60
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 12:08   #3586
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Teraz praktycznie każde dziecko, które znam ma całe mnóstwo zabawek. Głównie są to prezenty od dziadków, wujków, cioć i wszystkich gości, którzy przychodzą. W ogóle mam wrażenie, że teraz panuje taka moda, że jak się idzie do kogoś kto ma dziecko to zawsze coś się kupuje. Nie ważne, że nie ma okazji i że te odwiedziny są często. Sprzyja temu chyba dostępność różnych pierdół, które teraz są praktycznie na każdym kroku. W Biedronce, Lidlu, Rossmannie, Pepco. Mam taką koleżankę, co zawsze jak idzie do kogoś z dziećmi to coś przynosi. Ja początkowo też temu uległam, a teraz przynoszę coś sporadycznie albo jak jest okazja. Po pierwsze dziecko cieszy się chwilę, po drugie potem już nic nie docenia, po trzecie to przyczynianie się do produkcji ton śmieci.
Ja dzieciom, które widzę regularnie, prezenty daję tylko na okazje, nie przyszłoby mi do głowy przy każdym spotkaniu, bo po pierwsze, po co ma się przyzwyczajać, że zawsze coś musi dostać, a po drugie to właśnie i tak mają tego mnóstwo. Ubranek i książek zresztą też, a słodyczy nie chcę dawać. Raz bez okazji kupiłam jakieś gryzaki, bo mi się bardzo spodobały, ale to wtedy dziecko było w wieku, kiedy nie ogarniało, czy coś dostało. Dziadkowie dają jakieś drobiazgi częściej i rodzice nie są z tego zadowoleni.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 12:13   #3587
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Można zrobić jednorazowo więcej, wtedy robią testy na plecach. Ja właśnie tak miałam, zrobili mi ileś tam na rękach i jeszcze dodatkowe na plecach. Tylko ja miałam na NFZ więc nie płaciłam dodatkowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się mieściło po 20 na jedną rękę, w dwóch rządkach po 10.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 12:23   #3588
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Teraz praktycznie każde dziecko, które znam ma całe mnóstwo zabawek. Głównie są to prezenty od dziadków, wujków, cioć i wszystkich gości, którzy przychodzą. W ogóle mam wrażenie, że teraz panuje taka moda, że jak się idzie do kogoś kto ma dziecko to zawsze coś się kupuje. Nie ważne, że nie ma okazji i że te odwiedziny są często. Sprzyja temu chyba dostępność różnych pierdół, które teraz są praktycznie na każdym kroku. W Biedronce, Lidlu, Rossmannie, Pepco. Mam taką koleżankę, co zawsze jak idzie do kogoś z dziećmi to coś przynosi. Ja początkowo też temu uległam, a teraz przynoszę coś sporadycznie albo jak jest okazja. Po pierwsze dziecko cieszy się chwilę, po drugie potem już nic nie docenia, po trzecie to przyczynianie się do produkcji ton śmieci.
Zawsze tak było odkąd pamietam, no przynajmniej ja z bratem zawsze coś dostawałam, nawet pierdółkę.

Kultywuję tradycję, ale nie chodzę tam gdzie nie chcę, a tam gdzie chcę i wiem co dzieci lubią.
Trochę zmieniłam to na zabieram pannę na wspólne wyjście np. na lody, pizzę, te dmuchane zjeżdżalnie. Niedługo znowu przyjeżdżam i planuję tym razem wypad do kina na jakąś bajkę.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 12:45   #3589
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

[1=742bd6bdde1307502cba7e1 26292911bf766cf73_61f3325 774e32;88815901]Nie. Kostka Dove to mieszanka mydla i syndetu.[/QUOTE]

Racja, ma pH około 7,5, czyli ni to syndet ni mydło. Właśnie go używam do ciała i włosów jako urlopowego 2w1 i cóż, od biedy ujdzie, ale to wyższe pH czuć już przez samo szczypanie w oczy.


Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zawsze tak było odkąd pamietam, no przynajmniej ja z bratem zawsze coś dostawałam, nawet pierdółkę.

Kultywuję tradycję, ale nie chodzę tam gdzie nie chcę, a tam gdzie chcę i wiem co dzieci lubią.
Trochę zmieniłam to na zabieram pannę na wspólne wyjście np. na lody, pizzę, te dmuchane zjeżdżalnie. Niedługo znowu przyjeżdżam i planuję tym razem wypad do kina na jakąś bajkę.
To jest opcja w mieście, na wsi nie ma atrakcyjnych miejsc, gdzie można iść, w tej kwestii się od mojego dzieciństwa nic nie zmieniło. Dla niezmotoryzowanych tym bardziej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-19, 13:26   #3590
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To jest opcja w mieście, na wsi nie ma atrakcyjnych miejsc, gdzie można iść, w tej kwestii się od mojego dzieciństwa nic nie zmieniło. Dla niezmotoryzowanych tym bardziej.
Wycieczka rowerowa ?
Tylko nie pisz, że nie każdy ma rower
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 13:28   #3591
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Panele winylowe na podłogę
Macie, polecacie? Albo jaka podłoga wg was jest najlepsza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam, w salonie połączonym z kuchnią, pod względem zalania super, nic się nie dzieje, nie puchnie. A nie raz coś się wylało, czy doniczka z choinką przelana natomiast pod kątem rys to masakra. Przejedzie się krzesłem bez podklejonego filca i już są rysy. Raz TŻ walizką na kółkach przejechał i rysy okropne. Nie wiem czemu tak się dzieje, nie były wcale tanie... Sąsiedzi mają zwykłe panele, dzieci jeżdżą różnymi zabawkami i nic nie widać.

Odnośnie testów na alergie pokarmowe, znajomy opowiadał kiedyś, że robił i wyszła mu nietolerancja na gluten. Na drugi dzień poszedł do innego laboratorium i zrobił jako Jan Kowalski te same test i wyszło, że jednak nie ma, także ten

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 13:31   #3592
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Mam, w salonie połączonym z kuchnią, pod względem zalania super, nic się nie dzieje, nie puchnie. A nie raz coś się wylało, czy doniczka z choinką przelana natomiast pod kątem rys to masakra. Przejedzie się krzesłem bez podklejonego filca i już są rysy. Raz TŻ walizką na kółkach przejechał i rysy okropne. Nie wiem czemu tak się dzieje, nie były wcale tanie... Sąsiedzi mają zwykłe panele, dzieci jeżdżą różnymi zabawkami i nic nie widać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie cały czas się spotykam z takimi opiniami i po początkowym entuzjazmie zastanawiam się czy warto płacić więcej za winyle czy wybrać tańsze panele laminowane...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 13:41   #3593
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Wycieczka rowerowa ?
Tylko nie pisz, że nie każdy ma rower
No nie każdy. Nie każdy czterolatek też umie albo w ogóle chce jeździć na rowerze. Ten egzemplarz, który ja teraz odwiedzam, rowerek ma, ale ma go w poważaniu. Jego interesują tylko pojazdy mechaniczne. Chyba bym musiała przyjechać kombajnem, żeby to było dla niego ciekawe wydarzenie.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2021-07-19 o 13:43
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 13:46   #3594
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Panele winylowe na podłogę
Macie, polecacie? Albo jaka podłoga wg was jest najlepsza?
Jestem zwolenniczką podłogi drewnianej. Miła w dotyku, ciepła, nie generuje tego specyficznego hałasu, jak panele. Da się położyć bez progów i bez listewek na łączeniach z płytkami, więc też wizualnie na plus.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 13:54   #3595
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Jestem zwolenniczką podłogi drewnianej. Miła w dotyku, ciepła, nie generuje tego specyficznego hałasu, jak panele. Da się położyć bez progów i bez listewek na łączeniach z płytkami, więc też wizualnie na plus.
A czy o taką podłogę nie trzeba jednak specjalnie dbać? Uważać żeby nie porysować, żeby nie zachlapać, kupować specjalne produkty itd?
Mi się marzy gres w całym mieszkaniu.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 13:55   #3596
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Mam, w salonie połączonym z kuchnią, pod względem zalania super, nic się nie dzieje, nie puchnie. A nie raz coś się wylało, czy doniczka z choinką przelana natomiast pod kątem rys to masakra. Przejedzie się krzesłem bez podklejonego filca i już są rysy. Raz TŻ walizką na kółkach przejechał i rysy okropne. Nie wiem czemu tak się dzieje, nie były wcale tanie... Sąsiedzi mają zwykłe panele, dzieci jeżdżą różnymi zabawkami i nic nie widać.

Odnośnie testów na alergie pokarmowe, znajomy opowiadał kiedyś, że robił i wyszła mu nietolerancja na gluten. Na drugi dzień poszedł do innego laboratorium i zrobił jako Jan Kowalski te same test i wyszło, że jednak nie ma, także ten

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio? A my z tz tak się napalilismy na te winylowe...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 14:07   #3597
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Jaki spray czy płyn polecacie na zatkane ucho? Najlepiej coś łatwo dostępnego w Rossmanie czy aptece.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 14:08   #3598
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No nie każdy. Nie każdy czterolatek też umie albo w ogóle chce jeździć na rowerze. Ten egzemplarz, który ja teraz odwiedzam, rowerek ma, ale ma go w poważaniu. Jego interesują tylko pojazdy mechaniczne. Chyba bym musiała przyjechać kombajnem, żeby to było dla niego ciekawe wydarzenie.
Jeśli miałabyś możliwość zajrzenia do księgarni (powinny być dostępne, ale można zamówić z odbiorem), to polecam te książki, głównie obrazkowe, hity wśród przedszkolaków lubiących auta i inne pojazdy
https://www.empik.com/opowiem-ci-mam...8848,ksiazka-p
-tu inne z serii, m.in. o pociągach i co jeździ na dwóch kołach
https://www.empik.com/szukaj/produkt...iem+ci%2C+mamo

Może interesuje się też innymi pojazdami, maszynami? lubiana przez dzieci jest też taka seria o placu budowy
https://www.empik.com/szukaj/produkt...+sherri+duskey
lub
https://www.empik.com/rok-na-placu-b...1094,ksiazka-p
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021


Edytowane przez _hiver_
Czas edycji: 2021-07-19 o 14:11
_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 14:11   #3599
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jaki spray czy płyn polecacie na zatkane ucho? Najlepiej coś łatwo dostępnego w Rossmanie czy aptece.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fonix

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 14:12   #3600
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jaki spray czy płyn polecacie na zatkane ucho? Najlepiej coś łatwo dostępnego w Rossmanie czy aptece.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja przyjaciółka testowała u dzieci chyba wszystko co możliwe (mają nadprodukcję wosku) i już od dawna stosuje tylko Acerumen. Mówiła że przy zatkaniu po zastosowaniu tego płynu z ucha dosłownie wypływają kawałki wosku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-11 12:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.