opalanie natryskowe- czy warto ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 15:46   #31
Gosilla
Raczkowanie
 
Avatar Gosilla
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Właśnie chodzi o to przygotowanie ciała do zabiegu planuję niedługo się wybrać ale zastanawia mnie czy mogę tego samego dnia przed zabiegiem wykonać depilację depilatorem lub nawet maszynką. Nie podrażni to skóry? Czy lepiej zrobić to dzień wcześniej?


Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Jeżeli efekt nie jest taki jak oczekiwałyście, to znaczy, że prawdopodobnie coś zrobiłyście nie tak lub też osoba wykonująca zabieg popełniła jakiś błąd
- zacieki są winą źle zrobionego dzień wcześniej peelingu
- należy pamiętać o odpowiednim doborze koloru opalenizny - ktoś o bladej cerze nie powinien wybierać najciemniejszego odcienia. Sama jestem blada, wzięłam "jedynkę" i wyszłam dosyć mocno opalona
- owszem, po zabiegu wydaje się, że skóra jest brudna, ale po 4 godzinach to można zmyć, zwykłą gąbeczką
- o taką opaleniznę trzeba dbać - codzienne nawilżanie skóry balsamem. I pamiętać o prostych zasadach - na przykład nie pocierać skóry zbyt mocno ręcznikiem podczas wycierania
- lepiej udać się do dobrego salonu i mieć pewność, że produkty są świeże, a kadra wykwalifikowana

U mnie efekt utrzymał się około tygodnia, byłam na prawdę bardzo bardzo zadowolona
Gosilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 17:15   #32
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Cytat:
depilację depilatorem lub nawet maszynką
depilacja depilatorem tego samego dnia odpada.
a zwykłą maszynką kilka godzin przed moze być
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 17:45   #33
Gosilla
Raczkowanie
 
Avatar Gosilla
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Ok dzięki wielkie

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
depilacja depilatorem tego samego dnia odpada.
a zwykłą maszynką kilka godzin przed moze być
Gosilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 09:12   #34
Andziaa1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Ja tez miałam robione opalanie natryskowe z dojazdem do domu. Efekt wyszedł bardzo ładny, to wszystko zalezy na jakich plynach wykonuje sie opalanie. Są płyny gorszej jakosci- zółte, i płyny z wyzszej polki koloru brazowego. Te drugie są drozsze dlatego zabieg jest drozszy. Ja mialam robione w SUN Beauty za zabieg placicilam 100zł wraz z dojazdem, ale nie zaluje wydanej kasy, bo opalenizna wyszla bardzo naturalnie bez zaciekow i smug.
Andziaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 14:49   #35
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

hej , zastanawiam się nad opalaniem natryskowym - na mój ślub, solarium u mnie odpada- jestem chora na nowotwór, a chciałabym troszkę nabrac koloru na ten dzień..miała któras z wizażanek opalanie natryskowe na ślub? boje się, że mogłoby to ze mnie zacząć spływać, ubrudzić suknię...
Elfir jak było w twoim przypadku, przeczytałam , że korzystałaś z naryskowego przed ślubem?
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 19:16   #36
zadowolona21
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

To opalenie nie zabrudzi Ci sukienki jesli wczesniej nim ja zalozysz porzadnie sie umyjesz. 8 godzin po zabiegu oplania natryskowego nalezy sie umyc wtedy nie ma szans na to bys ubrudzila biala sukienke najlepiej idz na to oplanie 2-3 dni przed uroczystoscia ja na ostatniego sylwestra mialam biala sukienke z futerkiem bialym i nic mi sie nie ubrodzilo a robila mi to opalanie natryskowe kolezanka kosmetyczka za 60 zl bo nie stac mnie bylo na wydatek 110 zl tym bardziej ze sukienka sylwestrowa i futerko biale kosztowalo majatek ale efekt był super tak jakby 10 zabiegow w solarium a tu 5 min oplania bylo
zadowolona21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 10:56   #37
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

moj slub juz byl 9 czerwca -wiec juz nie dotyczy , pozdrawiam
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 11:31   #38
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Cytat:
Napisane przez jlys Pokaż wiadomość
Elfir jak było w twoim przypadku, przeczytałam , że korzystałaś z naryskowego przed ślubem?
Pewnie już po ptakach, ale ja byłam zadowolona. Chciałam lekką opaleniznę, ot, takie muśnięcie słońcem. Trzymało coś z tydzień.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 12:03   #39
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

no dokladnie jak napisalam wyżej slub był juz 9 czerwca
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 11:28   #40
paatrycja_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 36
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

hej
a zastanawiam sie co ze skora po takim zabiegu
czy takie cus moze zapychac cere
nigdy jeszcze nie uzywalam nawet samoopalacza
ale takie cos to kojazy mi sie z lekkim malijarzem calodobowym i ciekawe jak cera na takie cos reaguje
ja mam np. bardzo wrazliwa i jak tylko cos jej niepodpasuje to zaraz jest wysyp
paatrycja_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 18:38   #41
Glam Tan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

kilka tygodni temu pierwszy raz skorzystałam z opalania GLAM TAN a teraz jestem po szkoleniu i sama się zajmuje ta metodą opalania. Płyny którymi opalam są zredykowane do minimum jeżeli chodzi o skład. Dlatego nie uczulają, nie zapychają porów. I co ważne można "się zmyć" już po godzinie. Jeżeli będziecie miały jakieś pytania co do tej metody, zapraszam
Glam Tan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 13:00   #42
pati1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Smile Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Uważam, że wszystko zależy od tego gdzie robiłyście i jakim płynem. Pierwszy raz byłam niezadowolona bo opalałam się w kabinie i miałam smugi. Później poszłam do gabinetu przy Starowiślnej i teraz regularnie korzystam. Tam nie ma kabiny tylko opala kosmetyczka ale wydaje mi się, że robi to dokładnie bo nie mam żadnych zacieków. Jestem naprawdę zadowolona)) Mam jasną cerę i nigdy po słońcu albo po solarium nie miałam takiej opalenizny. Na początku płaciłam 80 zł. Teraz jako stały klient płacę 59 zł. Średnio opalam się co 1,5 tygodnia. Są drobne minusy: płyn jest zimny, trzeba się wycierać delikatnie, balsamować ciało no i przez dwa pierwsze dni zostają zabrudzenia na bieliźnie ale po wypraniu wszystko schodzi. Moim zdaniem, mimo drobnych minusów jestem zadowolona
pati1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 06:40   #43
Gloria_W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Polecam http://eco-sun.pl w Warszawie. Kameralna atmosfera, świetny dobór płynów z testem koloru przed malowaniem, profesjonalne porady jak pielęgnować ciało.Firma kilka lat na rynku - nie sezonówka jak to bywa w lato. Korzystam praktycznie cały rok. Stała cena 85 zł, piąty zabieg gratis. Ja opalam się u Pani Basi na Ursynowie, ciężko o terminy, ale naprawdę WARTO
Gloria_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 15:21   #44
Emilka 28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

http://salonsunspa.pl/ polecam ten salon w Łodzi. Byłam na tym zabiegu i uważam, że naprawdę warto. Kolor był idealnie dopasowany do mojej karnacji, nie miałam żadnych zacieków. Delikatnie brudzi ubranie przez pierwsze 8 godzin do zmycia preparatu, po kąpieli miałam piękną brązową opaleniznę i mogłam już założyć swoja ulubioną białą sukienkę. Jak dla mnie rewelacja, idealna opalenizna w parę minut, gorąco polecam
Emilka 28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 14:23   #45
elebr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Ja się przymierzam,bo jesmtem świadkiem na weselu, a właśnie jestem z Łodzi. Przeczytałam artykuł na ten temat http://pulsmedyczny.pl/pl/strona-sta...zabiegowi.html i mam zamiar się przygotować tak jak tam piszą. Zobaczymy, jak wyjdzie, bo chciałabym ładnie wyglądać na zdjęciach
elebr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 20:41   #46
julka_julka_julka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Polecam baaaardzo. Opalanie natryskowe w Pajęcznie - dziewczyna używa najwyższej jakości produkty - u mnie opalenizna utrzymuje sie 7-10 dni i schodzi stopniowo bez żadnych plam czy zacieków Bardzo fajna sprawa. Pozdrawiam
julka_julka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 11:19   #47
karolinaksk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Ja polecam opalanie natryskowe
Minus jest taki, że krótko się utrzymuje, u mnie równy tydzień. ale i tk jestem zadowolona ja nie stosuje regularnie,robie przed wielkimi wyjsciami. np w sobote ide na slub no to w srode sobie robie opalanie
karolinaksk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 14:31   #48
Falabela
Przyczajenie
 
Avatar Falabela
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 24
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Moim zdaniem warto. Tzn jak na moją kieszeń - na wyjątkowe okazje. Powtarzanie zabiegu tak żeby mieć taką opaleniznę na okrągło to dosyć kosztowna sprawa. Mnie opalano przed weselem i byłam bardzo zadowolona, chociaż miałam trochę wątpliwości..jak to wygląda/ ile się utrzymuje itp. W sumie znalazłam fajną stronkę na ten temat : http://opalanienatryskowe.pl i trochę pogadałam sobie na czacie z Panią która doradziła mi jaki odcień preparatu wybrać i w ogóle. Ogólnie bardzo na plus. Tylko nie zapominajcie o peelingu przed, bo może nierównomiernie schodzić...
Falabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 20:18   #49
Swerad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Jeśłi opalanie natryskowe jest wykonywane profesjonalnie to opalenizna zawsze wychodzi równo. Zawsze trzeba sprawdzić jak przygotować się do zabiegu. Szczegóły można sprawdzić tutuaj: http://opalaniesunfx.pl

Edytowane przez Swerad
Czas edycji: 2015-10-21 o 20:21 Powód: .
Swerad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-21, 21:58   #50
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Czy ktoś jeszcze się opala w solarium??? Ja zrezygnowałam już dawno, moje koleżanki, które regularnie korzystają, wyglądają jakby miały po 10 lat więcej, zwłaszcza twarz, pomarszczona, stara, okropność. Od kilku lat korzystam z opalania natryskowego i jak dla mnie nie wymyślono nic lepszego, przynajmniej na razie Zamiast się smażyć i niszczyć skórę, umawiam się z babeczką w domu.
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 10:40   #51
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Widzę że opinie na temat opalania natryskowego są różne. Może wynika to z tego ze są różne firmy i oczywiście różni fachowcy ...
Z zabiegu opalania natryskowego korzystam od 7 lat. mój pierwszy raz był przed moim ślubem. Fakt ze nie eksperymentuję i cały czas opala mnie ta sama osoba. Oczywiście robię to okolicznościowo. Z czystym sumieniem mogę wam polecić dziewczynę u której wykonuję zabieg. Skład preparatu którym mnie opala (zapomniałam nazwę firmy ale mogę się dowiedzieć dla zainteresowanych) to trzy składniki naturalne. Z tego co opowiadała, opala kobiety w ciąży, alergików..., jest to zupełnie bezpieczny preparat. Opalenizna jak się odpowiednio nawilżam utrzymuje się do 1,5 tygodnia. Schodzi tak że nie zauważam... Jestem mega zadowolona.
Teraz Pani która mnie opala pracuje tu http://cziu.pl/
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 22:16   #52
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Dziewczynom z Poznania mogę z czystym sumieniem polecić https://www.facebook.com/opalanienatryskowepoznan/ - ja korzystam od czasu do czasu, zwłaszcza przed większymi imprezami, dzień lub dwa dni przed, efekt świetny, ładny zapach, nie szkodzi skórze, szybko i bez wychodzenia z domu!
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 11:47   #53
Nina_Lena
Przyczajenie
 
Avatar Nina_Lena
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 7
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

W Polsce pojawiły się już kabiny do opalania natryskowego. Moim zdaniem to pewniejsze niż korzystanie z opalania pistoletem, bo w tym drugim przypadku nigdy nie wiesz jakie umiejętności ma osoba, która opala. W kabinie efekt będzie zawsze taki sam. Pierwsza kabina jest już w Warszawie na Bemowie. Więcej info jest na stronie producenta Sunny Mist. A koszt zabiegu to 40 pln. Ja opalałam się odcieniem "dark" i wyszło ok - jak po wakacjach w Grecji czyli rzeczywiście dosyć ciemno. Oczywiście po paru dniach schodzi, ale przynajmniej równo. Więcej info na sunnymist.pl

Edytowane przez Nina_Lena
Czas edycji: 2017-03-15 o 09:07
Nina_Lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 13:34   #54
KarinaBl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 7
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Super opcja, sama korzystam regularnie, kosmetyczka korzysta ze sprzętu i kosmetyków od SUNFX i jestem z nich bardzo zadowolona, efekty sa piękne, naturalne i co ważne zabieg jest bezpieczny
KarinaBl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 05:59   #55
TakaAnita
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 38
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Miałam kilka lat temu cała w plamach byłam jak to zchodziło może teraz lepiej to wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
TakaAnita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-26, 20:52   #56
psiapsiadrapsia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 2
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Robiłam już kilka razy, zawsze wychodziło równo, dość dobrze się trzymało i też równo schodziło. Wszystko zależy chyba od preparatu i umiejętności osoby nakładającej. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-12-28 o 08:35 Powód: reklama
psiapsiadrapsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 08:30   #57
anncrawfo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 3
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

Opalanie natryskowe - https://allegro.pl Po opalaniu natryskowym skóra jest nawilżona, dobrze odżywiona i w przeciwieństwie do samoopalaczy - nie tworzy ciemniejszych plam na ciele.

Edytowane przez anncrawfo
Czas edycji: 2021-08-11 o 07:24
anncrawfo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-20, 13:48   #58
duszkaelwira
Przyczajenie
 
Avatar duszkaelwira
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 7
Dot.: opalanie natryskowe- czy warto ?

ja nigdy nie brałam tego typu rozwiązania pod uwagę. moja koleżanka, lata temu, miała opalanie natryskowe i wyszła z niej pomarańczka ale może coś się teraz zmieniło, prawdę mówiąc. jestem ciekawa czy coś się zmieniło w tym temacie
duszkaelwira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-20 14:48:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.