Ból nie do zniesienia w 3 dzień okresu... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-22, 08:18   #1
kasia19987
Raczkowanie
 
Avatar kasia19987
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty:*
Wiadomości: 424
Question

Ból nie do zniesienia w 3 dzień okresu...


Wczoraj caly dzien meczyl mnie okropny bol brzuch ( konkretnie z lewej strony na dole) to bylo cos okropnego. Akurat mam @ i to 3 dzien, dziwne nigdy tak nie przechodzilam @ nigdy nawet pobolewania nie mialam. Wiem ze musze isc do gina ale to dopiero jak sie @ skonczy. Mam nadzieje ze to nie jest zadna choroba chociaz moja lekarka pierwszego kontaktu podejrzewa zapalenie przydatkow. Mam prosbe napiszcie jak sobie radzicie z takim silnym bolem, a moze ktoras z was miala chore przydatki?? Jak sie je leczy i jakie sa obiawy?? Dodam ze bol byl tak silny ze plakalam i z łóżka wstac nie moglam. Nigdy wiecej takich przebojów...
__________________
Było: 80kg
Lato 2009r: 63kg
Jest: 69kg
Zaczynamy--> 22.02.2010
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1







kasia19987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 08:36   #2
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Ból nie do zniesienia w 3 dzień okresu...

Cytat:
Napisane przez kasia19987 Pokaż wiadomość
Wczoraj caly dzien meczyl mnie okropny bol brzuch ( konkretnie z lewej strony na dole) to bylo cos okropnego. Akurat mam @ i to 3 dzien, dziwne nigdy tak nie przechodzilam @ nigdy nawet pobolewania nie mialam. Wiem ze musze isc do gina ale to dopiero jak sie @ skonczy. Mam nadzieje ze to nie jest zadna choroba chociaz moja lekarka pierwszego kontaktu podejrzewa zapalenie przydatkow. Mam prosbe napiszcie jak sobie radzicie z takim silnym bolem, a moze ktoras z was miala chore przydatki?? Jak sie je leczy i jakie sa obiawy?? Dodam ze bol byl tak silny ze plakalam i z łóżka wstac nie moglam. Nigdy wiecej takich przebojów...
Nie rozumiem czemu nie pojechałas do lekarza... Przecież to może byc coś poważnego.

Google Ci powiedzą co to zapalenie przydatków.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 08:39   #3
kasia19987
Raczkowanie
 
Avatar kasia19987
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty:*
Wiadomości: 424
Dot.: Ból nie do zniesienia w 3 dzień okresu...

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Nie rozumiem czemu nie pojechałas do lekarza... Przecież to może byc coś poważnego.

Google Ci powiedzą co to zapalenie przydatków.
Bylam u lekarza ale pierwszego kontaktu, do ginekologa ida po @ czyli zapewne dopiero w nat poniedzialek. Wlasnie czytam o tym na innych stronach i objawy pasuja moze uda mi sie zrobic badanie krwi w tym tygodniu.
__________________
Było: 80kg
Lato 2009r: 63kg
Jest: 69kg
Zaczynamy--> 22.02.2010
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1







kasia19987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 11:09   #4
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Ból nie do zniesienia w 3 dzień okresu...

ja mialam wlasnie taki ostry bol w 2 cy 3 dc. kazdy wstrzas - jechalam do szpitala autobusem to byl koszmar nie rownosci na chodniku i wysokosci miedzy kraweznikiem a jezdni - tak samo

lekarz na izbie podejrzewal zapalenie przydatkow i skierowal do innego szpitala na dalsza diagnostyke. dr zrobil mi badanie, nie stwierdzil nieprawidlowosci i zalecil brac polopiryne bo jego zdaniem nospa to g...o daje . bol nieco przeszedl, u mojej dr - 2 dni pozniej zdjelam spirale, ona przepisala mi jakies antybiotyki a na wizycie kontrolnej powiedziala ze przydatki sie wyleczyly.

dziwne ze ona nie potwierdzila diagnozy wydanej przez lekarza z izby a na kontroli mowila ze sie ladnie to wyleczylo

lekarka cie zbada mimo ze masz okres. ja mialam robione usg pochwowe i przez brzuch
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 11:58   #5
kasia19987
Raczkowanie
 
Avatar kasia19987
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty:*
Wiadomości: 424
Dot.: Ból nie do zniesienia w 3 dzień okresu...

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
ja mialam wlasnie taki ostry bol w 2 cy 3 dc. kazdy wstrzas - jechalam do szpitala autobusem to byl koszmar nie rownosci na chodniku i wysokosci miedzy kraweznikiem a jezdni - tak samo

lekarz na izbie podejrzewal zapalenie przydatkow i skierowal do innego szpitala na dalsza diagnostyke. dr zrobil mi badanie, nie stwierdzil nieprawidlowosci i zalecil brac polopiryne bo jego zdaniem nospa to g...o daje . bol nieco przeszedl, u mojej dr - 2 dni pozniej zdjelam spirale, ona przepisala mi jakies antybiotyki a na wizycie kontrolnej powiedziala ze przydatki sie wyleczyly.

dziwne ze ona nie potwierdzila diagnozy wydanej przez lekarza z izby a na kontroli mowila ze sie ladnie to wyleczylo

lekarka cie zbada mimo ze masz okres. ja mialam robione usg pochwowe i przez brzuch
Dzieki za rade. W takim razie jutro postaram sie wybrac tylko jeszcze nie wiem do kogo u mnie jest 4 lekarzy z jednego na zawsze zrezygnowalam bo jeste bardzo nieprzyjemny. Moze tym razem trafie na jakies fajnego bo ten co prowadzil moja ciaze niestey juz na emeryture poszedl Jak juz bede cos wiedziala to dam znac. Dzisiaj odpoczywam bol juz tak nie dokucza ale nadal jest, caly dzien leze w lozku i staram sie nie przemeczac
__________________
Było: 80kg
Lato 2009r: 63kg
Jest: 69kg
Zaczynamy--> 22.02.2010
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1







kasia19987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 20:42   #6
OriOri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 171
GG do OriOri Send a message via Skype™ to OriOri
Dot.: Ból nie do zniesienia w 3 dzień okresu...

ja odkąd biorę tabletki mam na zmianę - tzn jeden okres bezbolesny jakby go nie było, a drugi masakrycznyyyyy
OriOri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 15:37   #7
kasia19987
Raczkowanie
 
Avatar kasia19987
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty:*
Wiadomości: 424
Dot.: Ból nie do zniesienia w 3 dzień okresu...

Bylam dzis u kilku lekarzy i nic mi niby nie jest a od wczoraj caly czas mnie boli. Prawdopodobnie mam kamice nerkowa. Jutro robie badania moze cos sie wyjasni
__________________
Było: 80kg
Lato 2009r: 63kg
Jest: 69kg
Zaczynamy--> 22.02.2010
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1







kasia19987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.