Problemy z miesiączką i nie tylko... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-01, 08:04   #1
kasianl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Unhappy

Problemy z miesiączką i nie tylko...


Witam jestem "nowiutka" na tym forum i być może nie piszę w dobrym dziale,ale cóż ciekawość i chęć uzyskania odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie nie pozwala na szukanie odpowiedniego tematu.
A wiec...jak pewnie nie jedna z Was kobietki zawsze miałam nieregularne miesiaczki...wiecej ich było niż nie.
Lekarze którzy mnie prowadzili(a było ich trzech od 16 roku życia a mam obecnie 28) zawsze próbowali uregulowac mi tą dokuczliwość antykoncepcją.Niestety jak tylko przestawałam brać pigułki problem powracał.Kiedy miałam 26 lat dowiedziałam sie całkiem przypadkiem ze mam niedoczynność tarczycy i jakiez było moje zdziwienie ze ta własnie "choróbka"moze byc przyczyna tych paroletnich problemów z miesiaczką.Pan endokrynolog przepisał mi euthyrox i poziom tsh wyrównał się,ale niestety miesiączki jak były do bani są nadal.
Ginekolog który teraz mnie prowadzi (czwarty w mojej karierze) zrobił ogólne badania hormonalne skierowane w kierunku PCO (policystyczne jajniki) ale stwierdził ze to nie to a całkiem przeciwnego zdania jest mój endokrynolog...nie mam juz siły do tysiąca opinii o tym co mi tak naprawdę jest.
Obecnie jestem na estrofem mite i duphastonie od 16-25 dnia cyklu i tak sie zastanawiam o co chodzi...mętlik w mojej głowie jest nie do opisania.Pan ginekolog proponuje mi dzidzię...próbę o dzidzię,ale niestety mój małżonek nie jest jeszcze chyba gotowy na tą decyzję,więc co ja mogę zrobić żeby nie zwariować ???
kasianl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 08:28   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Problemy z miesiączką i nie tylko...

Nie potrfie ci pomoc w kwestii tarczycy czy nieregularnosci okresu ale lekarz proponuje ci dziecko ?na co ?

na rozwiazanie problemów ?a da ci gwarancje "normalnosci" na papierze ?

ja poszlabym do kogos jeszcze innego i gina i endo.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 19:11   #3
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Problemy z miesiączką i nie tylko...

Bez sensu, co za lekarz proponuje dziecko na chorobę. Idiotyzm. A potem co? Może pomoże Ci wychować?
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 20:06   #4
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: Problemy z miesiączką i nie tylko...

chyba najlepszym rozwiązaniem jest poszukanie piątego w Twojej karierze gina, który nie będzie próbował leczyć Cię ciążą....
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 21:47   #5
kasianl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Problemy z miesiączką i nie tylko...

Dzięki za Wasze "reakcje" no tak co można doradzić w takiej sytuacji...tylko zmianę gina.tylko czy piąty znajdzie dla mnie "złoty środek" i nie wiem czy psychicznie nie musze troszkę od tego wszystkiego odpocząć.
Jeszcze raz dzięki,miło że można się tu pozalić troszkę
kasianl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.