siarkowa moc - krem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-12, 16:35   #1
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241

siarkowa moc - krem


czy daje taki efekt jak opisane jest na opakowaniu?? i czy rozjaśnia twarz tym samym likwidując blizny potrądzikowe?? jeśli ktoś używał proszę i opinię
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 13:51   #2
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: siarkowa moc - krem

Niestety muszę Cię zmartwić - blizn potrądzikowych ten krem absolutnie nie zlikwiduje on tylko matowi, i nic poza tym. W moim przypadku trądziku nie zmniejszył, a matowiąc przesuszył skórę na wiór. Jeśli nie masz delikatnej skóry możesz go wypróbować
__________________
Projekt "Denko" - marzec: 3

Ograniczam zakupy kosmetyczne tzn... chciałabym bardzo...




Odpisz, proszę, u mnie
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 21:51   #3
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: siarkowa moc - krem

kurcze, a mnie matuje tylko w momencie jego nakladania, a tak na jego moc liczylam...
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 17:55   #4
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: siarkowa moc - krem

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
Niestety muszę Cię zmartwić - blizn potrądzikowych ten krem absolutnie nie zlikwiduje on tylko matowi, i nic poza tym. W moim przypadku trądziku nie zmniejszył, a matowiąc przesuszył skórę na wiór. Jeśli nie masz delikatnej skóry możesz go wypróbować
szkoda że blizn nie wybiela choć trochę jezeli wysusza skórę to może lepiej używać go tylko pod makijaż, a wieczorkiem smarować twarz jakimś kremem matującym, który delikatnie nawilża
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 21:22   #5
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: siarkowa moc - krem

Ja go uzywam tylko pod makijaz, dla mnie on jest jak jakis klej ! doslownie zastyga na twarzy, ale co z tego, skoro matuje mi ja na bardzo krotko.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 11:15   #6
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: siarkowa moc - krem

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Ja go uzywam tylko pod makijaz, dla mnie on jest jak jakis klej ! doslownie zastyga na twarzy, ale co z tego, skoro matuje mi ja na bardzo krotko.
zastyga? czyli co tworzy niewidoczną maskę?
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 18:22   #7
chemiczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: siarkowa moc - krem

Dla mnie jest ok. Matowi na długo, miałam wrażenie że ograniczył wypryski. Teraz jednak zrobiło się zbyt zimno i wolę mocniejszy efekt nawilżający. Krem musi poczekać do wiosny. Blizn i przebarwień nie zmniejszył
chemiczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 12:16   #8
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: siarkowa moc - krem

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
Niestety muszę Cię zmartwić - blizn potrądzikowych ten krem absolutnie nie zlikwiduje on tylko matowi, i nic poza tym. W moim przypadku trądziku nie zmniejszył, a matowiąc przesuszył skórę na wiór. Jeśli nie masz delikatnej skóry możesz go wypróbować
zastanawialam się nad tym kremem ale po twojej opinii chyba jednak odpuszczę, potrzebuję czegoś matującego ale i dobrze nawilzającego! obecnie uzywam mydla siarkowego z Barwy-tak zalecil dermatolog ale mam tak przesuszoną skórę...;/ co polecacie aby ja nawilżyć?
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 12:34   #9
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: siarkowa moc - krem

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
zastanawialam się nad tym kremem ale po twojej opinii chyba jednak odpuszczę, potrzebuję czegoś matującego ale i dobrze nawilzającego! obecnie uzywam mydla siarkowego z Barwy-tak zalecil dermatolog ale mam tak przesuszoną skórę...;/ co polecacie aby ja nawilżyć?
ja po mydle uzywam kremu nivea visage matującego na dzień(ale to nie jest seria young bo ona sie nie nadaje) taki w białym słoiczku z zieloną zakrętką i jest najlepszy dla mnie jak na razie bo nawilża ale nie przetłuszcza
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 14:43   #10
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: siarkowa moc - krem

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
ja po mydle uzywam kremu nivea visage matującego na dzień(ale to nie jest seria young bo ona sie nie nadaje) taki w białym słoiczku z zieloną zakrętką i jest najlepszy dla mnie jak na razie bo nawilża ale nie przetłuszcza
dzięki, wiem co to za krem używałam go przez jakiś czas tylko niestety dla mnie jest za słaby i nie nawilża dostatecznie mojej cery aczkolwiek musze przyznać ze calkiem przyjemny, nie zapychal i nie powodowal u mnie kolejnych niespodzianek i nawet mialam wrażenie że łagodzil stany zapalne. Jednak jak już wspomnialam za slabo nawilżal moją cerę a przy nalozeniu grubszej warstwy strasznie się rolował ;/
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.