Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-21, 08:57   #151
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
U mnie 58 na wadze. jeszcze 3-4 kg i będę happy ja dziś na śniadanie grahamka i 2 jajka na twardo, herbatka z miodem
a obiad trochę fast-foodowy ale porcja mała- frytki domowe, które się calkiem rozwalily i zjadlam no nie wiem, mniej niz mala porcja taka z kfc ;D do tego kurczak posmażony w gyrosie i duuuużo sałatki z mixu różnych sałat, z ogórkiem i fetą oraz sosem takim sałatkowym- przyprawy, oliwa i woda
a wieczorem będzie duuużo wina pewnie jutro waga się trochę zwiększy ale generalnie jestem zadowolona. od 27 grudnia schudłam 3 kg, nie jest zle
Super.

A jaka to okazja, że dużo winka dziś ?
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 15:10   #152
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

A ja dziewczyny chyba się powoli poddaje Wczoraj robiłam męża imieniny, przyszli znajomi i zjadłam duuuużo niedozwolonego i wypilam martini i to dużo;( wchodzę dziś rano na wagę a tam znowy 66
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 15:56   #153
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
Super.

A jaka to okazja, że dużo winka dziś ?
A bez okazji, studenckie spotkanie na winie
Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny chyba się powoli poddaje Wczoraj robiłam męża imieniny, przyszli znajomi i zjadłam duuuużo niedozwolonego i wypilam martini i to dużo;( wchodzę dziś rano na wagę a tam znowy 66
Nie poddawaj się. Ja też miałam mnóstwo grzeszków, i też waga skakała i nie chciała dojść do tych 58. Ale każdy następny dzień rozpoczynaj z postanowieniem poprawy a będzie dobrze Ja dziś się nie ważyłam, ale jutro to zrobię, i też się trochę boję.
Ja dziś na śniadanie grahamka z cienką kiełbasą, ogórkiem i z Turkiem z ziołami. Na obiad zwykłe spagetti bolonese z miesem mielonym wieprzowym. Oczywiscie porcja bedzie odpowiednio mała A na kolację serek wiejski i może jakaś kromeczka.
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 16:13   #154
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny chyba się powoli poddaje Wczoraj robiłam męża imieniny, przyszli znajomi i zjadłam duuuużo niedozwolonego i wypilam martini i to dużo;( wchodzę dziś rano na wagę a tam znowy 66

Narc ma racje, nie poddawaj się.
Pomyśl sobie, że jednorazowy wyskok nie może przekreślić całego Twojego wysiłku.
Jesteśmy z Tobą .

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
A bez okazji, studenckie spotkanie na winie

Nie poddawaj się. Ja też miałam mnóstwo grzeszków, i też waga skakała i nie chciała dojść do tych 58. Ale każdy następny dzień rozpoczynaj z postanowieniem poprawy a będzie dobrze Ja dziś się nie ważyłam, ale jutro to zrobię, i też się trochę boję.
Ja dziś na śniadanie grahamka z cienką kiełbasą, ogórkiem i z Turkiem z ziołami. Na obiad zwykłe spagetti bolonese z miesem mielonym wieprzowym. Oczywiscie porcja bedzie odpowiednio mała A na kolację serek wiejski i może jakaś kromeczka.
Nic się nie bój ! Na pewno będzie wszystko dobrze.

Hmmm, a czy to możliwe, że ważąc się w połufnie , a rano np. może być różnica około 1 kg?
Czy to waga mi szwankuje .

Tzn z reguły rano przed śniadaniem waże więcej niż po południu .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 08:17   #155
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Dziewczyny, co jest ! Czemu tak mało piszecie .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 00:27   #156
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co jest ! Czemu tak mało piszecie .
Bo ja nie mam się czym chwalić ograniczam się, ale mam dużo grzechów. jutro się zważę i powiem ile jest generalnie jem teraz prawie wszystko,ale połowę porcji. w ten sposób jest mi o wiele łatwiej..
a jak tam u was? coś leci w doł ?
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 08:51   #157
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Nikt tu już nie wchodzi, hellooo!
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 08:18   #158
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Nikt tu już nie wchodzi, hellooo!

Chyba tylko my .

U mnie jest 60 .
Czekam na informacje jak u Ciebie.
Tak masz racje ja robie to samo tylko odpuszczam sobie jednak te kilka "najgorszych" w diecie rzeczy - olej zastępuje oliwą z oliwek, masła troszkę, stosuje, ser zaczęłam jeść żółty specjalny o obniżonej zawartości tłuszczu - 13%, chipsy sobie odpuszczam, ciastka jem bezcukrowe, fast foody odpuszczam , majonez i to z głównych zasad tyle ,
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52

Edytowane przez jadzia22
Czas edycji: 2012-01-26 o 16:31
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 10:56   #159
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Hej dziewczyny! wyjechalam do babci w odwiedziny a tam koniec świata i net mi nie dzialal...dlatego sie nie udzielalam
w ogóle to moja dieta padła babcia tak mnie dokarmiala a ze wszystko co zrobi jest przepyszne to nie moglam odmowic....
miałam zaczac znowu od dzis ale w ogole nie mam motywacji nie wiem co sie ze mna dzieje...
a jak u was?
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 10:28   #160
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Halo! jest tu ktoś?
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 14:43   #161
justyna_dietico
Raczkowanie
 
Avatar justyna_dietico
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
GG do justyna_dietico
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Ja się niedawno zarejestrowałam ale podłączam się do tego wątku bo też się właśnie odchudzam

życzę wszystkim powodzenia
__________________
" Do sukcesu nie ma windy.Trzeba iśc po schodach "


14.07.2012
----------------------

20.01.2012 - pożegnanie z prostownicą
justyna_dietico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 12:59   #162
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez justyna_dietico Pokaż wiadomość
Ja się niedawno zarejestrowałam ale podłączam się do tego wątku bo też się właśnie odchudzam

życzę wszystkim powodzenia
ja też bym sie podłączyła ale jakoś nie mogę się zmotywować a patrzeć na siebie też już nie mogę.
masakra !
ja jem mało ale głównie nie zdrowe rzeczy
zupki chińskie, bułki, jogurty
nie mogę się zmobilizować do gotowania obiadu
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 15:54   #163
justyna_dietico
Raczkowanie
 
Avatar justyna_dietico
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
GG do justyna_dietico
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
ja też bym sie podłączyła ale jakoś nie mogę się zmotywować a patrzeć na siebie też już nie mogę.
masakra !
ja jem mało ale głównie nie zdrowe rzeczy
zupki chińskie, bułki, jogurty
nie mogę się zmobilizować do gotowania obiadu
A ile byś chciała schudnąć?
__________________
" Do sukcesu nie ma windy.Trzeba iśc po schodach "


14.07.2012
----------------------

20.01.2012 - pożegnanie z prostownicą
justyna_dietico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 17:02   #164
zupelnie_inna_ja
Raczkowanie
 
Avatar zupelnie_inna_ja
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 284
GG do zupelnie_inna_ja
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

dziewczyny, można dołączyć? również dietkuję od jakiegoś czasu, ale niestety ze zmiennym szczęściem - raz dzień super, potem się rozleniwiam i niby jem zdrowo, ale powinna ograniczyć porcje... wiec mam nadzieje ze mnie przyjmiecie i bedziemy sie wzajemnie wspierac
__________________
w walce o szczupłe i zadbane ciało

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
zupelnie_inna_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 16:54   #165
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cześć!
Wiem, że Was opuściłam, ale w ogóle rzadko kiedy miałam na wizaż wejść.

Dziewczyny, jak efekty? U mnie efektów brak 59 kg, jak zawsze. Chyba nigdy nie zrzucę tych głupich 5 kg o_0
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 19:15   #166
zupelnie_inna_ja
Raczkowanie
 
Avatar zupelnie_inna_ja
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 284
GG do zupelnie_inna_ja
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

co tak ucichło? pisać pisać dziewczyny!
u mnie aktualnie załamanie formy i nic nie ubylo, ale dzielnie walcze dalej


dziewczyny, a czy myślicie że za dużo jem? naprawdę zależy mi na 10kg do lata i nie wiem, czy nie popełniam jakichś błędów..
na czczo woda z cytryną pół godziny przed śniadaniem
I. (5.50) owsianka z otrębami granulowymi (czarna porzeczka) z mlekiem, 2 kiwi i łyżeczka miodu
II. (9.45) (nie byłam głodna, ale zjadłam, bo mijały prawie 4h) jogurt danone "banan i ananas" - sprawdzalam sklad - naprawdę ładny! jakaś nowa edycja jogurtów + 2 wafle ryżowe, woda
III. (12.35) sałatka z makaronem pełnoziarnistym z tuńczykiem, fasolą czerwoną i szczypiorkiem, trochę majonezu light, woda
IV. (15.15) miska pomidorowki z pelnoziarnistym makaronem, ok. 7 pierogów z mięsem i 3 z serem (domowej roboty) + czerwona herbata
V. (17.30) jakby podwieczorek: mandarynka i gruszka, kawa waniliowa
VI. (19.00) 2 skibki chleba sojowego, trochę sałatki z makaronem, szynką konserwową i ogórkiem (robiłam na jutro)


wiem, że 3 posiłki z makaronem to przesada, ale akurat dziś tak niefortunnie wypadło..
na jutro planuję owsiankę, sałatkę, potem jakąś kanapkę, obiad ryba z piekarnika z warzywami, a na kolacje jakis bialy ser moze byc?
__________________
w walce o szczupłe i zadbane ciało

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
zupelnie_inna_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 19:26   #167
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez zupelnie_inna_ja Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czy myślicie że za dużo jem? naprawdę zależy mi na 10kg do lata i nie wiem, czy nie popełniam jakichś błędów..
na czczo woda z cytryną pół godziny przed śniadaniem

I. (5.50) owsianka z otrębami granulowymi (czarna porzeczka) z mlekiem, 2 kiwi i łyżeczka miodu ładnie,ale zamień otręby granulowane na zwykłe. Płatki wybieraj górskie a nie błyskawiczne.
II. (9.45) (nie byłam głodna, ale zjadłam, bo mijały prawie 4h) jogurt danone "banan i ananas" - sprawdzalam sklad - naprawdę ładny! jakaś nowa edycja jogurtów + 2 wafle ryżowe, woda ten posilek wydaje mi się mało wartościowy. jogurt moze ma ladny sklad ale pewnie jakis cukier ma? cukier, owoce- to wegle, plus bezwartosciowe wafle to tez wegle. tutaj powinnas dac bialko plus zdrowe wegle np kanapke z razowca z szynka lub twarogiem plus owoce, warzywa itd. wafle to naprawde zly pomysl.
III. (12.35) sałatka z makaronem pełnoziarnistym z tuńczykiem, fasolą czerwoną i szczypiorkiem, trochę majonezu light, woda wyrzuc majonez. tunczyka daj duzo.ale ogolnie ok.
IV. (15.15) miska pomidorowki z pelnoziarnistym makaronem, ok. 7 pierogów z mięsem i 3 z serem (domowej roboty) + czerwona herbata zupka z makaronem ok. ale 10 pierogow... no wiesz sama Jak masz ochote na pierogi to zjedz z 5 z domowym farszem np z miesa brobiowego czy sera bez dodatkow.. ale tuaj to wiesz... bialko i warzywka
V. (17.30) jakby podwieczorek: mandarynka i gruszka, kawa waniliowa ok,ale owoce to nie posilek. czy owoce weiczorem nie powoduja ze chudniesz wolniej? moze lepiej dodac je do sniadania i 2 sniadania. tutaj zjedz garsc orzechow, pestek, kostke gorzka czeko np z serkiem homo.
VI. (19.00) 2 skibki chleba sojowego, trochę sałatki z makaronem, szynką konserwową i ogórkiem (robiłam na jutro) chleb i makaron na kolacje ? raczej nie na redukcję


wiem, że 3 posiłki z makaronem to przesada, ale akurat dziś tak niefortunnie wypadło..
na jutro planuję owsiankę, sałatkę, potem jakąś kanapkę, obiad ryba z piekarnika z warzywami, a na kolacje jakis bialy ser moze byc?
Sporo "błędów" tu widzę. Musisz trochę popracowac nad jadlospisami.
Ja sobie ulozylam na tydzien, plus liste zakupow. Mam zamiar wydrukowac i bardzo przestrzegac po tygodniu dam znac czy cos zlecialo i wkleje ten jadlospis. mam zamiar stosowac diete 5 tygodni i zrzucic wymarzone 5 kg

A tak z ciekawosci, ile masz wzrostu i ile masz lat ? > Ja 168 cm, 24 lata i teraz waze 59. Chcę 53

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2012-03-12 o 19:28
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 20:12   #168
zupelnie_inna_ja
Raczkowanie
 
Avatar zupelnie_inna_ja
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 284
GG do zupelnie_inna_ja
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Sporo "błędów" tu widzę. Musisz trochę popracowac nad jadlospisami.
Ja sobie ulozylam na tydzien, plus liste zakupow. Mam zamiar wydrukowac i bardzo przestrzegac po tygodniu dam znac czy cos zlecialo i wkleje ten jadlospis. mam zamiar stosowac diete 5 tygodni i zrzucic wymarzone 5 kg

A tak z ciekawosci, ile masz wzrostu i ile masz lat ? > Ja 168 cm, 24 lata i teraz waze 59. Chcę 53
16 lat, 162cm, 62kg
ok, poprawię się
__________________
w walce o szczupłe i zadbane ciało

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
zupelnie_inna_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 11:19   #169
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez zupelnie_inna_ja Pokaż wiadomość
16 lat, 162cm, 62kg
ok, poprawię się
Jesteś młodziutka, ja w Twoim wieku miałam gdzieś kilogramy Pamiętaj,żeby nie przesadzić :-*
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.