Chudnę i mam nowe rozstępy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-18, 13:04   #1
zielone_niebo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 20

Chudnę i mam nowe rozstępy...


Hej dziewczyny
Szukałam przez dłuższy czas odpowiedzi na swój problem lecz nic nie znalazłam. Postanowiłam napisać do Was bo może któraś z Was mi w tym pomoże albo podsunie jakieś swoje doświadczenia.
Ostatnio w ciągu miesiąca schudłam 2 kg. Z 71 kg na 69kg. Odżywiam się "z głową" tzn.5-6 posiłków dziennie w odstępie co 2 godziny(2 duże posiłki,3 małe) .Od miesiąca nie jem także słodyczy.
Problem w tym ,że mam spore rozstępy ,ponieważ bardzo szybko przytyłam w okresie dojrzewania. I teraz zauważyłam ,że z każdym straconym kilogramem pojawiają się nowe i to od razu białe. Co się dzieje?
To samo mam z cellulitem(chociaż tutaj akurat zauważyłam niewielką różnicę po stosowaniu kremu) .
O co chodzi z tymi rozstępami? Dlaczego chudnę a one się robią? I jeszcze mam takie pytanie do Was dziewczyny...czy to normalne,że kiedy przytyłam w okresie dojrzewania rozstępy od razu były białe? Nie miałam nawet jak ich zniwelować bo od razu były perłowe a wiadomo,że takie już nigdy nie znikną. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
zielone_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 20:34   #2
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Chudnę i mam nowe rozstępy...

ja nigdy nie byłam gruba, ani nie zmieniałam szybko wagi rozstępy pojawiły w wieku 16-17 lat i były od razu białe, na pośladkach i na piersiach (dziwne bo mam bardzo małe), taka genetyka po prostu

smaruj się balsamami by nawilżyć, oraz olejkami by uelastycznić skórę (olejki są tłuste dlatego ja strategiczne miejsca smaruję na noc)

niestety nic się z tym nie da zrobić, chyba, że jakieś zabiegi u kosmetyczki pomagają jakaś dermabrazja czy coś takiego, ale nie interesowałam się tym bo nie mam kasy na to
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.