Buty - jaki to model? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-28, 23:39   #1
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681

Buty - jaki to model?


No cóż, już od dłuższego czasu szukam tych butów, jestem prawie pewna, że do Adidas [chociaż na zdjęciu widać tylko 2 paski]. Przeszukałam Allegro: NIC.
A kiedyś na pewno było ich więcej, bo pamiętam ten wąski szary pasek na czubku, jakiś taki charakterystyczny.

Orientujecie się może, co to za model?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2006-02-11_claire-modedelarue.jpg (48,8 KB, 68 załadowań)
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 00:17   #2
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Buty - jaki to model?

Model OKAPI. Tak mi się wydaje. Jest na allergo tylko nie widziałam w tej kolorystyce. Ale może poszukaj w sklepach internetowych.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 00:26   #3
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Buty - jaki to model?

Dzięki.
Na Allegro niby widziałam te OKAPI, ale wydawało mi się, że to nie te. Jakoś tam wyglądają gorzej, może to wina kolorów i tego, że wyglądały na jakby lakierowane.
Bo w ogóle szukam jakiś zgrabnych sportowych butów, wyłączając SprintSister i wszystkie typu Court Traditional, w których chodzi 50% mojego miasta
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.