Nieprzyjemny seks? dlaczego :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-01, 08:50   #1
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183

Nieprzyjemny seks? dlaczego :/


Hej!Zdecydowałam się was tutaj poradzić, bo z takim pytaniem nie pójdę do mamy:/ współżyję ze swoim chłopakiem już od dłuższego czasu <2-3lata> zawsze z prezerwatywą... zawsze wszystko było w porządku, wczoraj zdecydowaliśmy się na sex bez-ponieważ w tym miesiącu owulację miałam ewidentną więc zaryzykowaliśmy-ale nie w tym rzecz...podczas sexu po jakimś czasie zaczęło piec w środku, szczypać., ..później powtórzyliśmy to i znowu było to samo:/ odczuwałam to tak jakby wydzielina z członka mi przeszkadzała... przeszło parę minut po wyjęciu go..ale jeszcze długo miałam podrażnioną:/ w środku... nie wiem od czego to może być.. nigdy wcześniej z prezerwatywą czegoś takiego nie odczuwałam... nawilżenie było więc od czego to?? czy ktoś spotkał się z czymś podobnym??
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 09:04   #2
Pióreczko
Przyczajenie
 
Avatar Pióreczko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
GG do Pióreczko
Dot.: Nieprzyjemny seks? dlaczego :/

Elo Patinka_
Bardzo dobrze Cię rozumiem, ponieważ zdążyło mi się coś podobnego...
Również po seksiku bez zabezpieczenia miałam takie dolegliwości i nadal mi sie zdążają.
Dzieje się tak dlatego, że do macicy wprowadzany jest płyn (sperma). Środowisko wewnątrz maciczne traktuje spermę jako coś w rodzaju "intruza" i zanim go zaakceptuje musi się do niego przyzwyczaić, więc to potrwa.
Objawy są wiadome: pieczenie, tępy ból ścianek macicznych, a najgorzej jest, jak chce się siusiu... oj...
Dobrze jest wziąć kąpiel na rozluźnienie, po współżyciu, albo prysznic
Nie martw się tym i nie rezygnuj z kochania bez zabezpieczenia, w końcu to się unormuje Takie rzeczy są naturalną biologią, która przebiega w naszych organizmach .
Pióreczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 09:17   #3
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Nieprzyjemny seks? dlaczego :/

Cytat:
Napisane przez Pióreczko Pokaż wiadomość
Elo Patinka_
Bardzo dobrze Cię rozumiem, ponieważ zdążyło mi się coś podobnego...
Również po seksiku bez zabezpieczenia miałam takie dolegliwości i nadal mi sie zdążają.
Dzieje się tak dlatego, że do macicy wprowadzany jest płyn (sperma). Środowisko wewnątrz maciczne traktuje spermę jako coś w rodzaju "intruza" i zanim go zaakceptuje musi się do niego przyzwyczaić, więc to potrwa.
Objawy są wiadome: pieczenie, tępy ból ścianek macicznych, a najgorzej jest, jak chce się siusiu... oj...
Dobrze jest wziąć kąpiel na rozluźnienie, po współżyciu, albo prysznic
Nie martw się tym i nie rezygnuj z kochania bez zabezpieczenia, w końcu to się unormuje Takie rzeczy są naturalną biologią, która przebiega w naszych organizmach .
dziękuję Ci za odpowiedz
bo ja już zaczęłam sobie wyobrażać jakieś dziwne choroby i w ogóle, pocieszyłaś mnie, że nie tylko ja mam takie dolegliwości...ah-mam nadzieję, że rzeczywiście się do tego przyzwyczaję
pozdraaaawiam
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 20:10   #4
sysuni@
Raczkowanie
 
Avatar sysuni@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 463
GG do sysuni@
Dot.: Nieprzyjemny seks? dlaczego :/

Moze pomyslcie o dodatkowym nawilzeniu??
__________________
SZCZEŚLIWA BO JESTEŚ

Kocham Cię Skarbie
15.X.2003-eh, ten smsik
12.IV.2004- jesteśmy razem już 3 lata
sysuni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 20:31   #5
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Nieprzyjemny seks? dlaczego :/

Cytat:
Napisane przez Pióreczko Pokaż wiadomość
Nie martw się tym i nie rezygnuj z kochania bez zabezpieczenia .
Mam obiekcje czy to dobra rada....
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 21:21   #6
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Nieprzyjemny seks? dlaczego :/

Cytat:
Napisane przez Pióreczko Pokaż wiadomość
Elo Patinka_
Bardzo dobrze Cię rozumiem, ponieważ zdążyło mi się coś podobnego...
Również po seksiku bez zabezpieczenia miałam takie dolegliwości i nadal mi sie zdążają.
Dzieje się tak dlatego, że do macicy wprowadzany jest płyn (sperma). Środowisko wewnątrz maciczne traktuje spermę jako coś w rodzaju "intruza" i zanim go zaakceptuje musi się do niego przyzwyczaić, więc to potrwa.
Objawy są wiadome: pieczenie, tępy ból ścianek macicznych, a najgorzej jest, jak chce się siusiu... oj...
Dobrze jest wziąć kąpiel na rozluźnienie, po współżyciu, albo prysznic
Nie martw się tym i nie rezygnuj z kochania bez zabezpieczenia, w końcu to się unormuje Takie rzeczy są naturalną biologią, która przebiega w naszych organizmach .

Hmmm ja nie do konca jestem przekonana czy tak aby wyglada reakcja na sperme. Ja prawie zawsze kocham sie bez prezerwatywy i nie odczuwalam prawie nigdy(poza momentami, w ktorych okazywalo sie ze mam infekcje) takich dolegliwosci...

Moze jednak wina lezy w nawilzeniu... albo po prostu masz jakas infekcje grzybiczna pochwy. Bo moim zdaniem takie objawy nie sa normalne. Ale ekspertem nie jestem, wiec reki sobie uciac nie dam.

Powiem tyle ze czegos takiego NIE MAM i nie MIALAM.

Pozdrawiam.
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 21:57   #7
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Nieprzyjemny seks? dlaczego :/

Cytat:
Nie martw się tym i nie rezygnuj z kochania bez zabezpieczenia.
Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
Mam obiekcje czy to dobra rada....


ja też
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-02, 08:17   #8
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Nieprzyjemny seks? dlaczego :/

Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
Hmmm ja nie do konca jestem przekonana czy tak aby wyglada reakcja na sperme. Ja prawie zawsze kocham sie bez prezerwatywy i nie odczuwalam prawie nigdy(poza momentami, w ktorych okazywalo sie ze mam infekcje) takich dolegliwosci...

Moze jednak wina lezy w nawilzeniu... albo po prostu masz jakas infekcje grzybiczna pochwy. Bo moim zdaniem takie objawy nie sa normalne. Ale ekspertem nie jestem, wiec reki sobie uciac nie dam.

Powiem tyle ze czegos takiego NIE MAM i nie MIALAM.

Pozdrawiam.
tak, ale czy takie dolegliwości ujawniają się tylko przy sexie i tylko bez prezerwatywy?? bo oprócz tego jednego przypadku nie czuje żadnego pieczenia, wydzielina również w normie...
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 19:48   #9
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Nieprzyjemny seks? dlaczego :/

Jeśli nie masz żadnych infekcji to przyszło mi do głowy coś takiego jak uczulenie na spermę . Mimo wszystko radziłabym Ci odwiedzić ginekologa. Pozdrawiam!
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 22:42   #10
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Nieprzyjemny seks? dlaczego :/

Także przyszło mi na myśl uczuclenie na spermę, pamiętam ze swego czasu sama się zastanawiałam czy go nie mam (miąłam podrażnienie na skórze od niej). Szukałam wówczas wszedzie odpowiedzi, czy to mozliwe- odpowiedziano mi, że tak. I takze wysyłano mnie do ginekologa.
Dlatego popieam kitosę, udaj się do lekarza.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 17:38   #11
Marta2109
Raczkowanie
 
Avatar Marta2109
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 171
GG do Marta2109 Send a message via Skype™ to Marta2109
Dot.: Nieprzyjemny seks? dlaczego :/

Też popieram radę, by iśc do lekarza, u mnie się porobiło podobnie, a potem jeszcze gorzej, łącznie z krwią w moczu (coś mi tam się poharatało.... :-( Doraźnie pomagało, proszę się nie bulwersowac, siusianie w wannie, ja do ginekologa miałam wtedy daleko (2h samolotem). No i potem się okazało że czeka mnie długie leczenie, tabletki wtykane wszędzie, i zamrażana nadżerka. Kochanie się bez prezerwatywy to jest najbardziej naturalna rzecz na świecie, nie powinno kurcze tak byc, że się człowiek nagle sypie....
A ja słyszałam, że nasz organizm dużo korzysta po względem zdrowotnym na takim seksie, bo w odpowiedzi na wydzieliny męskiego członka nasz organizm wydziela przeciwciała i inne takie, co nam dobrze robi na zdrowotnośc. I jeszcze teorię, że to właśnie dlatego babki zawsze mówiły, że "do wesela się zagoi", albo: zobaczysz po ślubie to ci to wszystko minie". "Wszystko" w sensie dolegliwości.
A do ginekologa to radzę iśc. W końcu od tego jest.
Marta2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.