Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-20, 14:09   #61
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Cytat:
Napisane przez homyk
Wchodzę w jego obłoczek, wdycham jego niepowtarzalną woń i czuję jak ogarnia mnie euforia, aż czuję ciarki i podniecenie Jak nic, szaleństwo
Homyku, po raz drugi w krótkim odstępie czasowym, twoje opisy sprawiają, że już przeszukuję allegro w poszukiwaniach i nie dużo brakuje by upolować nieznaną zdobycz. Ale z drugiej strony jeśli rzeczywiście on taki wspaniały to grzech nie mieć.
Ręce mi opadają na te moje nowe zachcianki
ligia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 21:13   #62
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Dla niektórych Madness wcale pięknie nie pachnie Czytałyście na pewno KWC http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=6003
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 22:50   #63
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Cytat:
Napisane przez homyk
Dla niektórych Madness wcale pięknie nie pachnie Czytałyście na pewno KWC http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=6003

No, na przykład na mnie. Przymierzałam się do niego dobre dwa tygodnie, bo był w dzikiej promocji w mojej ówczesnej okolicy . Na mnie jednak wyjątkowo szybko jakoś wytracał impet. Robił się jednowymiarowy. Jestem jednak pewna, że to kwestia skóry
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 06:32   #64
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Cytat:
Napisane przez homyk
Dla niektórych Madness wcale pięknie nie pachnie Czytałyście na pewno KWC http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=6003

Wiem, wiem, jednak sama emocja, że są takie perfumy, które na kobietach rozwijają się w tak przedziwny sposób powoduje wielką chęć poznania
ligia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 21:46   #65
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Dumając nad wyborem pomięzy Must Cartiera a Madness Choparda, wybrałam Must, dzisiaj dostalam i nie rizumiem jak mogłam dotąd żyć bez MUST

A Madness poszukam gdzies do poniuchania i być może........
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 22:25   #66
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Dumając nad wyborem pomięzy Must Cartiera a Madness Choparda, wybrałam Must, dzisiaj dostalam i nie rizumiem jak mogłam dotąd żyć bez MUST

A Madness poszukam gdzies do poniuchania i być może........
Rozterko, jak nie znajdziesz madness, to służę próbką
Właśnie czekam na nową dostawę fiolek i będę Ci mogła kapkę Ci wysłać. Daj znać, jak będziesz zainteresowana

A Must? Słszałam, widziałam, ale nawet nie wiem jak pachnie. Koniecznie muszę je powąchać przy najbliższej wizycie w perfumerii
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 19:29   #67
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Gratuluję Homyczku zakupów,pochwal się też koniecznie jak już zestaw Gloria dojdzie
Wczoraj faksowałam do UC potwierdzenie zakupu, a dziś już mam Glorię w domu Bardzo się cieszę, że czekałam tylko tydzień i że nie naliczono mi żadnych opłat. Pani "celniczka", z którą wczoraj rozmawiałam telefonicznie powiedziała, że jeśli wartość paczki jest mniejsza niż 22 Euro, to przesyłka zwalniana jest z opłat celnych.

Pudło z flakonikami wygląda bardzo apetycznie. Ciekawe jak zestaw sprawdzi się w użyciu
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 19:37   #68
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Cytat:
Napisane przez homyk
Wczoraj faksowałam do UC potwierdzenie zakupu, a dziś już mam Glorię w domu Bardzo się cieszę, że czekałam tylko tydzień i że nie naliczono mi żadnych opłat. Pani "celniczka", z którą wczoraj rozmawiałam telefonicznie powiedziała, że jeśli wartość paczki jest mniejsza niż 22 Euro, to przesyłka zwalniana jest z opłat celnych.

Pudło z flakonikami wygląda bardzo apetycznie. Ciekawe jak zestaw sprawdzi się w użyciu
uuuuu zazdrość mnie zżera

Cieszę się razemz Tobą
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 22:32   #69
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Co mnie opętało? Nagle, bez żadnego powodu i zupełnie nieoczekiwanie poczułam dziką żądzę posiadania Addict Eau Fraiche. Miałam go na nadgarstku dwa razy w życiu i odnosiłam się bez entuzjazmu. No, a dzisiaj siedzę sobie wczesnym wieczorem i nagle dopada mnie niezwykle żywe wspomnienie tego zapachu i czuję że to jest to! Jest godzina 19. Zrywam się z krzesła, wskakuję na rower i z rozwianym włosem pędzę do Sephory. Tam psikam na nadgarstkek i błagam o próbkę, mówiąc sobie w duchu, że to mi wystarczy. Wracam do domu z nosem w nadgarstku (cud że bez ofiar). Godzina 20: Co robię? Wciskam "kup teraz"! Mało tego! Godzina 21: w celu zdobycia środków odsprzedaję koleżance Anisię Bellę, którą jeszcze po południu z upodobaniem nosiłam!
Zwariowałam! A teraz dręczą mnie wątpliwości i wyrzuty.Przecież perfumy powinno się wybierać ostrożnie i "z głową". Bardzo proszę o wsparcie!
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 22:43   #70
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

rawito, dziś jest zdecydowanie dzień addicta eau fraiche! ja cały dzień wwąchuję się w nadgarstek i oglądam flakon, pomimo że za chwilę minie rok jak go kupiłam.. dobrze zrobiłaś, to piękny zapach
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 22:50   #71
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Cytat:
Napisane przez rawita
Co mnie opętało? Nagle, bez żadnego powodu i zupełnie nieoczekiwanie poczułam dziką żądzę posiadania Addict Eau Fraiche. Miałam go na nadgarstku dwa razy w życiu i odnosiłam się bez entuzjazmu. No, a dzisiaj siedzę sobie wczesnym wieczorem i nagle dopada mnie niezwykle żywe wspomnienie tego zapachu i czuję że to jest to! Jest godzina 19. Zrywam się z krzesła, wskakuję na rower i z rozwianym włosem pędzę do Sephory. Tam psikam na nadgarstkek i błagam o próbkę, mówiąc sobie w duchu, że to mi wystarczy. Wracam do domu z nosem w nadgarstku (cud że bez ofiar). Godzina 20: Co robię? Wciskam "kup teraz"! Mało tego! Godzina 21: w celu zdobycia środków odsprzedaję koleżance Anisię Bellę, którą jeszcze po południu z upodobaniem nosiłam!
Zwariowałam! A teraz dręczą mnie wątpliwości i wyrzuty.Przecież perfumy powinno się wybierać ostrożnie i "z głową". Bardzo proszę o wsparcie!
Niesamowita jesteś! Ale skoro miłość tak nagle się zrodziła, a już taka szaleńcza jest, to na pewno będzie wam razem dobrze Ta kobieca intuicja nie może się mylić!

A ja jestem z siebie strasznie dumna. Siedzę, patrzę, a na Allegro... limitowanka EdM Constellation Puls szybszy... Wyłudziłam od mamy nawet 50 zł dofinansowania, ale nie, nie. Spokojnie. Posiedziałam. Poczekałam. Oddychaj - wdech, wydech, wdech... Wykupili pierwszą butelkę, jest druga. Tylko spokojnie. I w końcu chyba go nie kupię Bo w recenzjach jest pisane, że oba zapachy są bardzo podobne. Więc kupię coś innego ale jeszcze nie wiem co Po co mi dwa bardzo podobne zapachy, prawda? Nie są mi potrzebne. Ani troszkę. No, nie są!!! Uwaga - NIE WCISNĘŁAM "Kup teraz". Musiałam się pochwalić Ale EdM C nie są mi potrzebne, prawda? I w dodatku pewnie paskudnie by na mnie pachniały!
Nie są, nie są, nie są.
Idę rozłączyć połączenie z internetem... Nie są, nie są...
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-28, 05:10   #72
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Cytat:
Napisane przez tulipanka
Ale EdM C nie są mi potrzebne, prawda? I w dodatku pewnie paskudnie by na mnie pachniały!
Nie są, nie są, nie są.
Idę rozłączyć połączenie z internetem... Nie są, nie są...
hmmm w tej kwestii to Ty chyba tu wsparcia nie znajdziesz
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 07:06   #73
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Cytat:
Napisane przez tulipanka
A ja jestem z siebie strasznie dumna. Siedzę, patrzę, a na Allegro... limitowanka EdM Constellation Puls szybszy... Wyłudziłam od mamy nawet 50 zł dofinansowania, ale nie, nie. Spokojnie. Posiedziałam. Poczekałam. Oddychaj - wdech, wydech, wdech... Wykupili pierwszą butelkę, jest druga. Tylko spokojnie. I w końcu chyba go nie kupię Bo w recenzjach jest pisane, że oba zapachy są bardzo podobne. Więc kupię coś innego ale jeszcze nie wiem co Po co mi dwa bardzo podobne zapachy, prawda? Nie są mi potrzebne. Ani troszkę. No, nie są!!! Uwaga - NIE WCISNĘŁAM "Kup teraz". Musiałam się pochwalić Ale EdM C nie są mi potrzebne, prawda? I w dodatku pewnie paskudnie by na mnie pachniały!
Nie są, nie są, nie są.
Idę rozłączyć połączenie z internetem... Nie są, nie są...
nie sa,
sa paskudne i ogolnie smierdzace
maja fajna niebieska buteleczke, ale to przeciez gadzet,
zapach to to samo co EDM tyle ze bardziej drzewny, wcale nie pasuje do letnich strojow , szczegolnie z lnu
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 08:49   #74
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Cytat:
Napisane przez evee
nie sa,
sa paskudne i ogolnie smierdzace
maja fajna niebieska buteleczke, ale to przeciez gadzet,
zapach to to samo co EDM tyle ze bardziej drzewny, wcale nie pasuje do letnich strojow , szczegolnie z lnu
Wiedziałam A ja nie lubię niebieskiego, buteleczka mnie nie rusza I drzewnych zapachów nie lubię! Nie, nie, nie (jak ja kocham drzewne zapachy )

Mulier - wiem, ale zawsze warto spróbować
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 08:50   #75
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Cytat:
Napisane przez kokakola
rawito, dziś jest zdecydowanie dzień addicta eau fraiche! ja cały dzień wwąchuję się w nadgarstek i oglądam flakon, pomimo że za chwilę minie rok jak go kupiłam.. dobrze zrobiłaś, to piękny zapach

Dzięki za zrozumienie . W miarę wąchania próbki z godziny na godzinę upewniam się co do słuszności wyboru (o ile można tu mówić o jakimkolwiek wyborze, a nie nieodpartym przymusie ). A w ogóle, to jednak dawno żaden zakup perfumeryjny nie sprawił mi tak dzikiej radości jak ten. Za Anisią jeszcze nie tęsknię.

A EDM? Tulipanko podziwiam Cię za hart ducha
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 09:04   #76
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Rawito, po Twoich opisach nabrałam dzikiej ochoty na przeniuchanie tego Addicta

A jak zobaczyłam, że wystawiłaś Anisię na straganiku, to strasznie mnie ona kusiła i nawet intensywnie myślałam czy przypadkiem nie skrobnąć do Ciebie maila w jej sprawie, ale powiedziałam sobie STOP, na razie nowych zakupów wystarczy. Teraz już nie ma problemu - Anisia widzę w dobrych rękach
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 09:36   #77
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Cytat:
Napisane przez rawita
A EDM? Tulipanko podziwiam Cię za hart ducha
sama siebie podziwiam Ale wiem, że jak kilknę, to będę na pewno musiała szukać wsparcia w tym wątku, więc jakoś się trzymam
Chyba wpiszę tego Addicta na listę Must niuch, po takim opisie, jak Homyk, muszę sprawdzić jak on pachnie
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 13:48   #78
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Cytat:
Napisane przez homyk
Ja też chyba potrzebuję wsparcia . Kliknęło mi się właśnie na zestaw Gloria Cacharel na Truskawce będący aktualnie w promocji. Nie wiem czy dobrze zrobiłam . Już jakiś czas temu kusił mnie niską ceną, ale wtedy się powstrzymałam. Teraz już klamka zapadła

Moja fascynacja Glorią... to było kilka dobrych lat temu Zapach mi się podobał, przypominał mi nieco lubiane niebieskie Les Belles z dodatkiem nutek orientalnych i likieru amaretto. Ciekawe jak odbiorę go teraz . Poczekamy na paczkę i zobaczymy.

Napiszcie proszę, że dobrze zrobiłam kupując ten zestaw Będę nieco spokojniejsza...
przepraszam dziewczyny że trochę nie na temat
jaki jest adres do truskawy? mogłybyście powiedzieć coś ogólnie na temat tego raju kosmetycznego ?
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 13:58   #79
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Cytat:
Napisane przez daigee
przepraszam dziewczyny że trochę nie na temat
jaki jest adres do truskawy? mogłybyście powiedzieć coś ogólnie na temat tego raju kosmetycznego ?
Poczytaj sobie wątek Wiarygodne perfumerie internetowe, tu jest wszystko szczegółowo napisane Miłej lektury i udanych zakupów
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 07:18   #80
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

dziękuję bardzo teraz zmykam do odpowiedniego wątku - nie mogłam go za cholerę znaleźć
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 17:38   #81
ania*aneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar ania*aneczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 184
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Dziewczyny, a ja szukam wsparcia....ale kasowego..Bo z powodu permanentnego bankructwa-nie moge wcisnac "Kup teraz"...!
__________________
"Umrzeć przyjdzie,gdy się kochało wielkie sprawy głupią
miłością
..."
ania*aneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 07:10   #82
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

obiecałam sobie, że nie będę kupować w ciemno i na nic takie zapewnienia, właśnie kupiłam Mauboussin, pozostaje mi teraz rozmyślać czy dobrze zrobiłam chociaż te oczekiwanie jest bardzo fajniutkie
ligia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 07:27   #83
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Cytat:
Napisane przez homyk
Poczytaj sobie wątek Wiarygodne perfumerie internetowe, tu jest wszystko szczegółowo napisane Miłej lektury i udanych zakupów
homyczku, piekny avatarek
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 07:38   #84
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Cytat:
Napisane przez mulier
homyczku, piekny avatarek
Dzięki Mulier
Mam nadzieję, że nikt się mnie nie przestraszył
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 08:50   #85
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Cytat:
Napisane przez ligia
obiecałam sobie, że nie będę kupować w ciemno i na nic takie zapewnienia, właśnie kupiłam Mauboussin, pozostaje mi teraz rozmyślać czy dobrze zrobiłam chociaż te oczekiwanie jest bardzo fajniutkie
Ligio, oczywiście, że dobrze zrobiłaś Wszak w życiu potrzebny jest dreszczyk emocji
A swoją drogą, ciekawe jek ten Mauboussin pachnie, bo w życiu go nie wąchałam
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 13:44   #86
pannaNikt
Raczkowanie
 
Avatar pannaNikt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 498
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Pomocy... zablokujcie mi dostęp do Allegro!
pannaNikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 15:28   #87
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Cytat:
Napisane przez pannaNikt
Pomocy... zablokujcie mi dostęp do Allegro!
Jestem ciekawa, co takiego upolowałaś
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 23:25   #88
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

ja też chcę bana na allegro ;(

Tydzień temu Jadore a przed chwilą wcisnęłam Lolitę... a żeby było lepiej i "ekonomiczniej" to od razu setki... starcza na dłużej i wogóle...
a tak wogole to chce bana na forum perfumy, bo to przez Was napaliłam sie na Lolitke i kupiłam próbkę, a potem już wiadomo...!
I w dodatku juz z ciekawością przeszukuje wątki z nadzieją na nowe natchnienie ,... czy wytrzyma to mój budżet!?!
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 11:47   #89
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

Dziewczyny....zrobiłam coś strasznego....kliknęłam Safari bez wąchania...wszystko przez Was....miałal juz nic nie kupować w tym roku oprócz Pure Poison Elixir...buuuu
Błagam...pocieszcie mnie...bo mam straszny dysonans pozakupowy

Edytowane przez agnieszka1970
Czas edycji: 2006-10-13 o 12:28 Powód: bez wachania = bez wąchania a nie bez wahania:)....bo wahałam się, oj wahałam
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 11:54   #90
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Szukam wsparcia...Wcisnęłam "Kup teraz"...

agnieszko, nie martw sie , po pewnym czasie znikna wyrzuty sumienia.Teraz to juz rzadko je miewam a Safari to piekny zapach, mam nadzieje, ze nie w ciemno?
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.