stymulowanie prostaty???? - o co chodzi? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-13, 13:23   #31
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: stymulowanie prostaty???? - o co chodzi?

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
W kwesti filmów instruktarzowych-znalazłem taki wesoły:
http://www.metacafe.com/watch/60335/prostate_massage/

Odnoszac się do tego typu pieszczot to praktycznie wszyscy faceci są i będą na nie. Dla nas takie pieszczoty są zarezerwowane dla gayów a tych jak wiadomo nie cierpimy. Takie mamy zasady.
Kobiety czasami marzą o damskich pieszczotach.
Dla faceta takie zachowanie jest nienormalne. Jak by mnie jakiś facet dotknął nie tak jak jest to powszechnie przyjęte, dostałyby taki łomot że aż..
Nie rozumie, jak mozna robic podzial na damskie i meskie pieszczoty. A czym sie one roznia? Jak wygladaja damskie pieszczoty? I jesli poprosze o nie TZ to od razu jestem lesbijka?
Nie rozumiem dlaczego taka duza czesc spoleczenstwa niecierpi ludzi o odmiennej orientacji sksualnej? Czym sobie zasluguja na taka nienawisc? Zabili komus matke, badz ojca? Nie rozumiem. Czy moze chodzi tylko o ich odmiennosc? Jesli tak, to radzilabym troche o nich poczytac z medycznego punktu widzenia, moze wtedy komus da to do myslenia (choc mojego TZ to nie przekonuje).
I nie kazdy facet uwaza, ze tego typu pieszczoty zarezerowane sa dla gejow. Moj nie chce tego robic, bo po prostu tego nie lubi! A TZ zgodzil sie, wiec czy to ozacza, ze jest gejem?
Zastanow sie co piszesz...
Pzdr
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 14:52   #32
bzykubzyk
Raczkowanie
 
Avatar bzykubzyk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 200
Dot.: stymulowanie prostaty???? - o co chodzi?

moj (juz byly ) TZ zgodzil sie na to raz w ciagu 3 lat jak ze soba sypialismy.o dziwo sam to zaproponowal bo przeczytal to w jakiej "meskiej" gazetce...cos bylo z nim nie tak?nie. byl calkowicie normalny w tych sprawach bo wszystkim stwierdzil ze bylo za***iscie ale nie chce juz tego robic bo raz sprobowal i wystarczy.
bzykubzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 15:14   #33
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: stymulowanie prostaty???? - o co chodzi?

ale my jesteśmy nieedukowalni.
Na taki masaż możebym się zdecyduję jak mi go zrobi żona. Ale kiedy ją będę miał? nie wiem.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 15:19   #34
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: stymulowanie prostaty???? - o co chodzi?

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
ale my jesteśmy nieedukowalni.
Na taki masaż możebym się zdecyduję jak mi go zrobi żona. Ale kiedy ją będę miał? nie wiem.
mow za siebie, bo dla przykladu moj TZ do takich nie nalezy...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 15:51   #35
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: stymulowanie prostaty???? - o co chodzi?

to gratuluję TŻ.

Po lekturze:
http://www.sexanalny.republika.pl/men/mezczyzni.html

A szczególnie fragmentu z powyższego linku:

Odbyt umożliwia uzyskanie tego rodzaju wrażeń jakie odczuwa kobieta w czasie stosunku. Ponadto, że są to inne doznania niż w trakcje pobudzania penisa, umożliwiają uzyskanie tych wszystkich elementów, których mężczyźni zazdroszczą kobietą:
- brak konieczności odpoczynku po orgazmie
- twoje zainteresowanie seksem nie zmaleje po szczytowaniu, będziesz jednocześnie zaspokojony oraz podniecony i gotowy do dalszego seksu
- uzyskanie kolejnych orgazmów jest coraz łatwiejsze
- możliwość wielokrotnego orgazmu
- kobiecy wytrysk (wytrysk moczu w trakcje orgazmu)


może się okazać iż mi się to spodoba...
Nie będę już wtedy myślał o kobiecie ale o własnej dupie... ha, ha

a tu jeszcze parę szczegułów:
http://www.sexanalny.republika.pl/men/anatomia.html
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 16:06   #36
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: stymulowanie prostaty???? - o co chodzi?

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
to gratuluję TŻ.

Po lekturze:
http://www.sexanalny.republika.pl/men/mezczyzni.html

A szczególnie fragmentu z powyższego linku:

Odbyt umożliwia uzyskanie tego rodzaju wrażeń jakie odczuwa kobieta w czasie stosunku. Ponadto, że są to inne doznania niż w trakcje pobudzania penisa, umożliwiają uzyskanie tych wszystkich elementów, których mężczyźni zazdroszczą kobietą:
- brak konieczności odpoczynku po orgazmie
- twoje zainteresowanie seksem nie zmaleje po szczytowaniu, będziesz jednocześnie zaspokojony oraz podniecony i gotowy do dalszego seksu
- uzyskanie kolejnych orgazmów jest coraz łatwiejsze
- możliwość wielokrotnego orgazmu
- kobiecy wytrysk (wytrysk moczu w trakcje orgazmu)


może się okazać iż mi się to spodoba...
Nie będę już wtedy myślał o kobiecie ale o własnej dupie... ha, ha

a tu jeszcze parę szczegułów:
http://www.sexanalny.republika.pl/men/anatomia.html
ale banialuki. Mialam taki wytrysk ale moge przysiac i moj partner tez, ze to nie mocz
Zpowyzszego cytatu wnioskuje tez, ze jestem inna bo:
- musze odpoczac po orgazmie (nawet lepiej mi sie zasypia )
- moje zainteresowanie seksem po orgazmie maleje
- nie uwazam aby latwiej mi bylo osiagac kolejne orgazmy

A co do anatomii, to takie suche fakty ie sa faje. Ja mialam frajde mogac pobawic sie czlonkami na zajeiah z anatomii (rzucili nam na stoly czesci ludzkiego ciala)
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 16:19   #37
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: stymulowanie prostaty???? - o co chodzi?

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość

A co do anatomii, to takie suche fakty ie sa faje. Ja mialam frajde mogac pobawic sie czlonkami na zajeiah z anatomii (rzucili nam na stoly czesci ludzkiego ciala)
Prawie się zaksztusiłem ze śmiechu.

czyli bawiłaś się "drugim" mózgiem mężczyzny bez głowy- dobre!
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-13, 16:37   #38
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: stymulowanie prostaty???? - o co chodzi?

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Prawie się zaksztusiłem ze śmiechu.

czyli bawiłaś się "drugim" mózgiem mężczyzny bez głowy- dobre!
bawic sie nie bawilam, bo nie mialam rekawiczek w kazdym badz razie wiem, jak facet wyglada od srodka jak polowka kobiety wyglada tez wiem, a wlasciwie jej polowa miednicy
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 16:53   #39
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: stymulowanie prostaty???? - o co chodzi?

Nie chciałbym takich widoków oglądać... no ale niektórzy muszą, lub chcą.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 17:01   #40
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: stymulowanie prostaty???? - o co chodzi?

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Nie chciałbym takich widoków oglądać... no ale niektórzy muszą, lub chcą.
u mnie bylo i jedno i drugie
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 13:13   #41
k_rol_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3
Dot.: stymulowanie prostaty???? - o co chodzi?

No to moj TŻ nalezy do kategorii eksperymentatorow. Bez problemu zgodzil sie na taka zabawe - byla to moja propozycja - tylko ze wczesniej dokladnie omowilismy co wolno a co nie wolno. Mam dlugie paznokcie wiec do zabawy zakupilam lateksowe rekawiczki i duzo zelu durexa. Duzo czulosci i podniecajacych slowek, duzo pieszczot bez penetracji i dopiero potem zabawa. Chociaz musze przyznac ze moj maz ma zupelnie inna psychike niz ja, ja musze sie do takich pieszczot nastawic psychicznie, jego za to mozna by wziac od tylu na zywca - takie u niego jest rozluznienie do pelnej ekstazy konieczne jest wprowadzenie dwoch palcow na pelna glebokosc i pieszczenie takiego zgrubienia na przedniej sciance. Jedyny mankament to taki ze partner odczuwa w trakcie straszne cisniecie na pecherz wiec zabawiamy sie w ten sposob w wannie - on kleczy i jest podparty na lokciach a ja mam jego dupke pod nosem a on sie nie musi stresowac ze popusci. W ten sposob doprowadzam go do tzw. suchego orgazmu, trzesie sie jak osika, opada mi z sil ale sie nie spuszcza. Za to twierdzi ze nastepny orgazm z wytryskiem jest 100 razy lepszy niz normalnie. I nie uwazam zeby mial jakiekolwiek zadatki na geja - no chyba ze to kiedys wyjdzie z nienacka ) Chwilowo nie dopuszczam do siebie takiej mozliwosci )
k_rol_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-17, 15:34   #42
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: stymulowanie prostaty???? - o co chodzi?

Cytat:
Napisane przez k_rol_k Pokaż wiadomość
No to moj TŻ nalezy do kategorii eksperymentatorow. Bez problemu zgodzil sie na taka zabawe - byla to moja propozycja - tylko ze wczesniej dokladnie omowilismy co wolno a co nie wolno. Mam dlugie paznokcie wiec do zabawy zakupilam lateksowe rekawiczki i duzo zelu durexa. Duzo czulosci i podniecajacych slowek, duzo pieszczot bez penetracji i dopiero potem zabawa. Chociaz musze przyznac ze moj maz ma zupelnie inna psychike niz ja, ja musze sie do takich pieszczot nastawic psychicznie, jego za to mozna by wziac od tylu na zywca - takie u niego jest rozluznienie do pelnej ekstazy konieczne jest wprowadzenie dwoch palcow na pelna glebokosc i pieszczenie takiego zgrubienia na przedniej sciance. Jedyny mankament to taki ze partner odczuwa w trakcie straszne cisniecie na pecherz wiec zabawiamy sie w ten sposob w wannie - on kleczy i jest podparty na lokciach a ja mam jego dupke pod nosem a on sie nie musi stresowac ze popusci. W ten sposob doprowadzam go do tzw. suchego orgazmu, trzesie sie jak osika, opada mi z sil ale sie nie spuszcza. Za to twierdzi ze nastepny orgazm z wytryskiem jest 100 razy lepszy niz normalnie. I nie uwazam zeby mial jakiekolwiek zadatki na geja - no chyba ze to kiedys wyjdzie z nienacka ) Chwilowo nie dopuszczam do siebie takiej mozliwosci )

No to już wiemy jak to jest naprawdę...
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 11:45   #43
mar84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: stymulowanie prostaty???? - o co chodzi?

Zeby zajac sie punktem G faceta nie trzeba wcale wkladac "tam" palca, z tego co wiem... wystarczy delikatnie masowac przestrzen pomiedzy jadrami a odbytem, bo tam chyba znajduje sie prostata, czyz nie? a jesli chodzi o odbyt, to rzeczywiscie dotykanie, masowanie tego miejsca przy jednoczesnym stymulowaniu penisa daje duzo radosci, przynajmniej mi... Moja TZ kiedys sama probowala eksperymentowac z tym rejonem mojego ciala, ja uciekalem, wstydzilem sie, krepowalem, ale nie dawno przeczytalem razem z TZ, ze to daje naprawde duzo frajdy facetom i nie powiem, skusilem sie na to... Jak para ludzi zna sie naprawde dobrze, nie krepuje sie pewnych zachowan, ufa sobie, to czemu nie robic rzeczy, na ktora ma sie ochote? Polecam
mar84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.