Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-05, 00:40   #31
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Właśnie wróciłam z kina. Był popcorn i cola ( tż kupił i mnie zmuszał , ale nie trzeba mnie długo prosić :P) No ,ale jutro kolejny dzień
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 07:34   #32
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z kina. Był popcorn i cola ( tż kupił i mnie zmuszał , ale nie trzeba mnie długo prosić :P) No ,ale jutro kolejny dzień


oj tam my też zasługujemy na chwile przyjemności
a na czym byliście w kinie??
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 09:03   #33
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Dokładnie . Do kiedy chwile przyjemności nie przerodzą się w nawyk jest ok .

Jak tam śniadanko ? Ja dziś wędzony kawałek ryby, bułka zbożowa z ziarnami, herbatka i za chwilę rowerek .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 14:40   #34
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Dziewczyny, co tu taka cisza ?
Pogoda faktycznie taka do spania, ale odezwijcie się coś.
Tż podał mi fajny pomysł - może będziecie chciały skorzystać, więc się podzielę .

A mianowicie: Zrobić sobie np. w Wordzie taką tabelkę z dniami i zapisywać tam, co jemy mniej więcej o jakiej godzinie, jaka waga ( to zależy jak często wskakujecie na wagę ), to tyle wpisywać, ja np. dodatkowo jeżdżąc na rowerku wpisuje ile kalorii spaliłam na rowerku w dany dzień, bo pokazuje mi kalorie, ewentualnie jakieś inne ćwiczenia to jaki czas itd.. Myślę, że fajnie prowadzić sobie taki "dzienniczek".
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52

Edytowane przez jadzia22
Czas edycji: 2012-01-05 o 14:49
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 15:10   #35
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Narc, pewnie masz rację ale nie chce przesadzać z nadmiarem jedzenia...w sumie nie wiem jak mam to wszystko komponować razem....;/
Dziś:
przed śniadaniem szklanka wody
2 kromki ciemnego wieloziarnistego chleba z drobiową szyneczką
musli
3 szkl. czerwonej herbaty
zaraz pewnie zjem pomidorową z wczoraj- szkoda żeby się zmarnowała
pół grejfrucika a na kolację to nie wiem...

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z kina. Był popcorn i cola ( tż kupił i mnie zmuszał , ale nie trzeba mnie długo prosić :P) No ,ale jutro kolejny dzień
Czasami trzeba sobie pozwolić na małe grzeszki grunt to nie wracać z powrotem do obżerania się ja tak miałam że jak byłam na diecie i na coś "niedozwolonego" sobie pozwoliłam o juz odpuszczałam...tzn. myslalam ze skoro i tak juz "zle" zjadlam to więcej nie zaszkodzi i na tym byl koniec mojej walki z kg...
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 16:12   #36
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość

Czasami trzeba sobie pozwolić na małe grzeszki grunt to nie wracać z powrotem do obżerania się ja tak miałam że jak byłam na diecie i na coś "niedozwolonego" sobie pozwoliłam o juz odpuszczałam...tzn. myslalam ze skoro i tak juz "zle" zjadlam to więcej nie zaszkodzi i na tym byl koniec mojej walki z kg...
Jakbym czytała o sobie... . I z tym właśnie musimy walczyć .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 16:16   #37
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Hej
ja sie nie odzywałam cały dzień bo od rana aż do teraz siedziałam na uczelni, nienawidze czwartków - koszmar

rano herbata z pokrzywy na włoski i lepsze trawienie plus 3 kanapeczki:
-1 z serkiem białym posypane otrębami
-2 z szynka i pomidorem
-3 z pasztetem

na uczelni jabłuszko niestety tylko jedno

teraz wcinam batonik nestle 150 kcal (i to jest moj zamiennik słodyczy0 bo lepsze to niż snicers ktory ma 600 kcal

na obiad koło 17 bede jesc jednego ziemniaczka z jakimś mięskiem polane sosem plus sałatka pekińska

a kolacja koło 19 dwa jajeczka

styknie??

dzis nie biegam, wieje strasznie i nawet iść sie nie da to co dopiero biegać ale porobie wieczorem brzuszki

a Wy jak tam ??
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane

Edytowane przez maadziulek91
Czas edycji: 2012-01-05 o 16:18
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 16:40   #38
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
Hej
ja sie nie odzywałam cały dzień bo od rana aż do teraz siedziałam na uczelni, nienawidze czwartków - koszmar

rano herbata z pokrzywy na włoski i lepsze trawienie plus 3 kanapeczki:
-1 z serkiem białym posypane otrębami
-2 z szynka i pomidorem
-3 z pasztetem

na uczelni jabłuszko niestety tylko jedno

teraz wcinam batonik nestle 150 kcal (i to jest moj zamiennik słodyczy0 bo lepsze to niż snicers ktory ma 600 kcal

na obiad koło 17 bede jesc jednego ziemniaczka z jakimś mięskiem polane sosem plus sałatka pekińska

a kolacja koło 19 dwa jajeczka

styknie??

dzis nie biegam, wieje strasznie i nawet iść sie nie da to co dopiero biegać ale porobie wieczorem brzuszki

a Wy jak tam ??


Biedna . A co studiujesz ?


Straaasznie wieje u mnie też, nawet nie myśl dziś o bieganiu . Ćwiczonka w domu .
Ja dziś spaliłam 200 kcal na rowerku, zobaczymy czy będę miała motywacje dziś jeszcze na coś więcej .


Moim zdaniem za mało między śniadaniem, a powrotem do domu, ale niech się jeszcze dziewczyny wypowiedzą .
I jeśli nie chodzisz spać wcześniej niż 22, a obiadek o 17 to kolacje przesunęłabym na 20 .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 16:57   #39
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
Biedna . A co studiujesz ?


Straaasznie wieje u mnie też, nawet nie myśl dziś o bieganiu . Ćwiczonka w domu .
Ja dziś spaliłam 200 kcal na rowerku, zobaczymy czy będę miała motywacje dziś jeszcze na coś więcej .


Moim zdaniem za mało między śniadaniem, a powrotem do domu, ale niech się jeszcze dziewczyny wypowiedzą .
I jeśli nie chodzisz spać wcześniej niż 22, a obiadek o 17 to kolacje przesunęłabym na 20 .
ale ja wiem, że mało między śniadaniem a obiadem ale serio w czwartki nie mam czasu na nic
ile jeździsz na tym rowerku ? nie patrz na to spalanie bo to różnie pokazuje, po prostu jeździj około 50 min najlepiej interwałowo i będą efekty
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 17:16   #40
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Kurcze nawet nie mów, kupiłam droższy żeby mi to pokazywało jak należy .

Tak z pół godzinki wyszło, ale chyba wiem o co chodzi --->
To pokazuje mniej więcej jakby spalił przeciętny organizm, a takto zależy to indywidualnie od organizmu - dobrze myślę ?.
Interwałowo, czyli z przerwami ?
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52

Edytowane przez jadzia22
Czas edycji: 2012-01-05 o 17:17
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 18:57   #41
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
oj tam my też zasługujemy na chwile przyjemności
a na czym byliście w kinie??
Na Mission Impossible

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość
Narc, pewnie masz rację ale nie chce przesadzać z nadmiarem jedzenia...w sumie nie wiem jak mam to wszystko komponować razem....;/
Dziś:
przed śniadaniem szklanka wody
2 kromki ciemnego wieloziarnistego chleba z drobiową szyneczką ok warzywa dołóż
musli lepsze płatki zbożowe, musli czesto bywa tluste, kaloryczne, dosladzane cukrem ...
3 szkl. czerwonej herbaty
zaraz pewnie zjem pomidorową z wczoraj- szkoda żeby się zmarnowała staraj sie jesc mieso na obiad
pół grejfrucika a na kolację to nie wiem... całego jedz, plus jakis twarożek

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------



Czasami trzeba sobie pozwolić na małe grzeszki grunt to nie wracać z powrotem do obżerania się ja tak miałam że jak byłam na diecie i na coś "niedozwolonego" sobie pozwoliłam o juz odpuszczałam...tzn. myslalam ze skoro i tak juz "zle" zjadlam to więcej nie zaszkodzi i na tym byl koniec mojej walki z kg...
no wlasnie, grunt, zeby po czyms 'zlym' nie zagryzac kolejnym złym
Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
Hej
ja sie nie odzywałam cały dzień bo od rana aż do teraz siedziałam na uczelni, nienawidze czwartków - koszmar

rano herbata z pokrzywy na włoski i lepsze trawienie plus 3 kanapeczki:
-1 z serkiem białym posypane otrębami
-2 z szynka i pomidorem
-3 z pasztetem wszystko ok,ale po co ten pasztet no chyba ze to domowy

na uczelni jabłuszko niestety tylko jedno kanapki bierz !

teraz wcinam batonik nestle 150 kcal (i to jest moj zamiennik słodyczy0 bo lepsze to niż snicers ktory ma 600 kcal

na obiad koło 17 bede jesc jednego ziemniaczka z jakimś mięskiem polane sosem plus sałatka pekińska jak sos na bazie jogurtu albo pomidorów to ok . a ziemniaczki mogą być dwa nawet

a kolacja koło 19 dwa jajeczka jajeczka zawsze spoko

styknie??

dzis nie biegam, wieje strasznie i nawet iść sie nie da to co dopiero biegać ale porobie wieczorem brzuszki

a Wy jak tam ??
Ja i tak jem najwięcej z was...

Śniadanie- 5łyżek górskich ugotowanych i wymieszanych z serkiem homo naturalnym i z kiwi. Kawa
II śniadanie- 2 kromki razowego z poledwica drobiowa i ogorkiem
III cos w rodzaju obiadu na uczelni, o 16 - ciabatta grillowana z szynka, sosem pomidorowym i warzywami. szkoda ze nie byla razowa.. ale nie mialam czasu nic innego zjesc, spieszylam sie na kolosa
kolacja, po powrocie- bigos- kapusta kiszona, koncentrat pomidorowy plus pieczarki ( potem sie dowiedziałam ze były smażone na maśle )
będzie jeszcze serek wiejski pozniej , moze jakies warzywa

Dzis kiepsko,ale kalorycznie nie wyglada to najgorzej Jakieś 1300.
Cwiczen dzis nie bedzie- w nocy spałam 4 godziny, na uczelni siedziałam od 8 do prawie 18.......... Jestem wyczerpana. Jutro spie do poludnia, a wieczorkiem wycisk Jutro tez planuje jakies małe oczyszczenie- duzo kefiru i jabłek plus razowe sucharki A od soboty znow normalna dietka 1300 i cwiczenia. Generalnie chce sie przyzwyczaic do cwiczenia, ale nie zniechecic do tego. Czyli tak samo jak z jedzeniem- nawet jak jednego dnia, czy 2 dni nie mam siły cwiczyc ( naprawde nie mam siły , a nie z lenistwa) to probowac nastepnego dnia a nie rzucac od razu.

Czuje ze we wtorek nie bedzie 5 piateczki na wadze Oczywiscie moglabym jesc mało przez weekend, stracic wode i 2 kg, ale to przeciez nie o to chodzi.
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 19:29   #42
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość

Ja i tak jem najwięcej z was...


Czuje ze we wtorek nie bedzie 5 piateczki na wadze Oczywiscie moglabym jesc mało przez weekend, stracic wode i 2 kg, ale to przeciez nie o to chodzi.
oj tam, nie przejmuj się, jak nie we wtorek to w piątek będzie piąteczka

a pasztet domowy TŻ takie pyszności przywozi z domu i je Madziulek haha

oprócz dietki dołączyłam solarium będę piękniutka i może w końcu odzyskam wiare w siebie bo z tym ciężko

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
Kurcze nawet nie mów, kupiłam droższy żeby mi to pokazywało jak należy .

Tak z pół godzinki wyszło, ale chyba wiem o co chodzi --->
To pokazuje mniej więcej jakby spalił przeciętny organizm, a takto zależy to indywidualnie od organizmu - dobrze myślę ?.
Interwałowo, czyli z przerwami ?
interwałowo ja rozumiem w ten sposób, ze przez minute pedałowałam ile tylko sił w nogach a później przez 45 sekund jechałam wolnym tempem i od nowa
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 20:06   #43
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Nienawidzę solarium Ja chciałabym być biała całkiem haha

Właśnie robię koktajl , tylko czekam aż mikser się zwolni. I moje menu wzrośnie do jakichś 1400-1420 kcal.
kefir, duże jabłko,łyżeczka miodu, płatki kokosowe, płatki migdałowe, cytryna,cynamon dużo węgli, ale to tak zamiast kolacji

a jutro pożyjemy zobaczymy.. ale nie mam za dużo zapasów, na obiad na pewno penne z pomidorami i kurczakiem, z dużą ilością ziół na śniadanko chlebek z chudą wędliną, na kolację twarożek
Miałam to oczyszczenie robic,ale nie mam siły lecieć do sklepu w tę pogodę, a jutro pozamykane
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 20:15   #44
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

No to po kolacji
2 kawałki chlebka z ziarnami i białym serkiem, 2 parówki cielęce a teraz popijam wodę z grejfrutem....dzięki za rady
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 20:23   #45
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

wciskasz grejfruta do wody? ;D czy woda z sokiem z grejfruta? tez mam ochote.. ale to dopiero w sobotę.
uwielbiam pomelo , ale chyba nie ma tych enzymow spalajacych tluszcz,jak grejfruty
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 20:26   #46
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość

interwałowo ja rozumiem w ten sposób, ze przez minute pedałowałam ile tylko sił w nogach a później przez 45 sekund jechałam wolnym tempem i od nowa
Dzięki, jeszcze przed spaniem wykorzystam ten sposób .

Narc,
Podasz przepis na Penne ?
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52

Edytowane przez jadzia22
Czas edycji: 2012-01-05 o 20:27
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 20:40   #47
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
Dzięki, jeszcze przed spaniem wykorzystam ten sposób .

Narc,
Podasz przepis na Penne ?
Jacha
A więc penne,najlepiej razowe, ale zwykłe z durum też może być, gotujemy
Pomidory w całości bez skórki,z puszki, blendujemy albo miksujemy zwyczajnie z kilmoma (ja lubię dużo) ząbkami czosnku i ziołami prowansalskimi oraz z solą i pieprzem. Możemy dodać łyżkę zwykłego , gęstego koncentratu- jakby nasz sos był za rzadki. Kurczaka podsmażamy na oliwie, oleju,albo na parze robimy, jak tam chcecie. Sos przelewamy do rondelka, gotujemy- dłużej jeśli ma być gęsty.Na koniec wrzucamy kurczaka, mieszamy i wylewamy na makaron
Pyszna jest też wersja z mięsem mielonymz indyka- wtedy już nie używam oliwy , tylko smażę mięso na patelni suchej- zawsze trochę tłuszczy wycieknie i to wystarczy Taki sam sos można też jesc z tunczykiemz wody w kawalkach ( ja dodaje tez zielona fasolke szparagowa)
pyszności.
a taki sam sos mozna tez jesc na zimno, np do kanapek albo jako podklad do pizzy (oczywiscie razowej, z kurczakiem i warzywami ! :P )

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2012-01-05 o 20:41
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 21:38   #48
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Jacha
A więc penne,najlepiej razowe, ale zwykłe z durum też może być, gotujemy
Pomidory w całości bez skórki,z puszki, blendujemy albo miksujemy zwyczajnie z kilmoma (ja lubię dużo) ząbkami czosnku i ziołami prowansalskimi oraz z solą i pieprzem. Możemy dodać łyżkę zwykłego , gęstego koncentratu- jakby nasz sos był za rzadki. Kurczaka podsmażamy na oliwie, oleju,albo na parze robimy, jak tam chcecie. Sos przelewamy do rondelka, gotujemy- dłużej jeśli ma być gęsty.Na koniec wrzucamy kurczaka, mieszamy i wylewamy na makaron
Pyszna jest też wersja z mięsem mielonymz indyka- wtedy już nie używam oliwy , tylko smażę mięso na patelni suchej- zawsze trochę tłuszczy wycieknie i to wystarczy Taki sam sos można też jesc z tunczykiemz wody w kawalkach ( ja dodaje tez zielona fasolke szparagowa)
pyszności.
a taki sam sos mozna tez jesc na zimno, np do kanapek albo jako podklad do pizzy (oczywiscie razowej, z kurczakiem i warzywami ! :P )

Mniamm . Narobiłaś mi smaka, bo brzmi świetnie .
Zrobię w przyszłym tygodniu.

Dziewczyny, a jakie macie dobre pomysły na kolacje żeby była sycąca?
Mnie niestety najbardziej dopada głód wieczorem .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 23:16   #49
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
Mniamm . Narobiłaś mi smaka, bo brzmi świetnie .
Zrobię w przyszłym tygodniu.

Dziewczyny, a jakie macie dobre pomysły na kolacje żeby była sycąca?
Mnie niestety najbardziej dopada głód wieczorem .
Hm... twarożek wiejski wymieszany z ogórkiem, pomidorem, szczypiorkiem , a jak się nie najesz to do tego kromka chleba razowego na przykład. Albo tuńczyk, też z warzywami. Warzywa typu brokuł, fasola czy kalafior i do tego ryba, kurczak.. albo ryba wędzona. Ważne , żeby na kolację jeść dużo białka . Zresztą w każdym posiłku powinno być. Ale to trudne czasami.
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 10:45   #50
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Hm... twarożek wiejski wymieszany z ogórkiem, pomidorem, szczypiorkiem , a jak się nie najesz to do tego kromka chleba razowego na przykład. Albo tuńczyk, też z warzywami. Warzywa typu brokuł, fasola czy kalafior i do tego ryba, kurczak.. albo ryba wędzona. Ważne , żeby na kolację jeść dużo białka . Zresztą w każdym posiłku powinno być. Ale to trudne czasami.


Dzięki .

Trzeba urozmaicać, bo chyba nie ma nic gorszego niż monotonia w diecie.

Jak się trzymacie ? Ja wczoraj miałam gorszy dzień, ciągle czułam głód ! Myślę, że to przez to, że po Świątech i żoładki rozciągnięte .

Dziś będę jeździć na rowerku interwałowo jak Madziulek polecał .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52

Edytowane przez jadzia22
Czas edycji: 2012-01-06 o 10:46
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 11:25   #51
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
wciskasz grejfruta do wody? ;D czy woda z sokiem z grejfruta? tez mam ochote.. ale to dopiero w sobotę.
uwielbiam pomelo , ale chyba nie ma tych enzymow spalajacych tluszcz,jak grejfruty

no tak wyciskam go sobie do wody...nie mialam ochoty go jesc a szkoda żeby sie zepsul
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 12:02   #52
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
Dzięki .

Trzeba urozmaicać, bo chyba nie ma nic gorszego niż monotonia w diecie.

Jak się trzymacie ? Ja wczoraj miałam gorszy dzień, ciągle czułam głód ! Myślę, że to przez to, że po Świątech i żoładki rozciągnięte .

Dziś będę jeździć na rowerku interwałowo jak Madziulek polecał .
tylko sie nie zniechęcaj bo to wymaga większej kondycji i siły jak wytrzymasz chociaz 35 min to będzie super

ja dzis śniadanie bomba kaloryczna hahahah
grzanki z 3 kromek chleba z siemieniem lnianym w dwóch jajeczkach na łyżce oleju pyszne było haha

ale wieczorem ide na kluby więc to wszystko wytanczę
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 13:03   #53
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Mnie wczoraj chłopak pół wieczoru i nocy namawiał na pizze Ale nie dałam się. Pewnie gdyby mimo to zamówił to bym się skusiła.

Ja dziś nie mam zamiaru odstąpić od diety, do wtorku musi być 59! Dziś jest 59 , 7

Plan na dziś:
Na śniadanie , pół godziny temu szklanka wody z cytryną i łyżeczką miodu, 2 kromki razowca , 6plasterków polędwicy drobiowej( plasterek ma tylko 9 kcal) , ogórek zielony, ogórek kiszony, mandarynka.
Obiad 17.00 penne z kurczakiem i sosem pomidorowym
19.00 trening z Insanity.
Kolacja 20.00 jabłko, tuńczyk w kawałkach z puszki z ogórkami i szczypiorkiem, jajko.

A teraz zamieram się za sprzątanie! Też zawsze trochę kcal do tyłu

Obliczyłam właśnie, że wyszło mi tylko 1000 kcal. Więc do kolacji dołożę kromkę chleba, i za jakieś 2 godziny jogurt naturalny z migdałami.

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2012-01-06 o 13:12
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 15:15   #54
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

a ja dziś na sniadanko: 2 jajeczka na miekko+ kromeczka razowego z bialym serem
potem pojechaliśmy na basenik- 1h pływania
a teraz zjadłam obiadek: 2 ziemniaczki, 2 smażone rybki;/, do tego salatka z zielonych pomidorów...
Ważyłam się w pon ale tak mnie kusi żeby wejść już na wagę...

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
tylko sie nie zniechęcaj bo to wymaga większej kondycji i siły jak wytrzymasz chociaz 35 min to będzie super

ja dzis śniadanie bomba kaloryczna hahahah
grzanki z 3 kromek chleba z siemieniem lnianym w dwóch jajeczkach na łyżce oleju pyszne było haha

ale wieczorem ide na kluby więc to wszystko wytanczę
Jak się ruszasz to można się czasami rozpieścić nie można się za bardzo katować bo potem łatwo odpuścić
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 20:13   #55
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Żeby Was podnieść na duchu to powiem wam, że na obiad jadłam pizzę Dwa duże kawały Tż w końcu mnie namówił. Więc dziś póki co 2 kromki i pizza. Zaraz będę się katować ćwiczeniami, mam nadzieję, że trochę spalę Zawsze kiedy już zjadłam na diecie doś zakazanego, od razu się zniechęcałam i rzucałam dietę w cholerę. A teraz jest inaczej. Jeśli zjem coś niedozwolonego na śniadanie, czy obiad to resztę posiłków zostawiam dietetycznych, i to chyba daje mi jakąś motywację A może to jakaś metoda dla mnie..
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 20:21   #56
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Mnie wczoraj chłopak pół wieczoru i nocy namawiał na pizze Ale nie dałam się. Pewnie gdyby mimo to zamówił to bym się skusiła.

Ja dziś nie mam zamiaru odstąpić od diety, do wtorku musi być 59! Dziś jest 59 , 7
, że się nie dałaś .

Pięknie, gratulacje !

Kurde też macie problemy ze stroną ? Długie ładowanie się, albo w ogóle nie chce wskoczyć ? Nie wiem czy to tylko u mnie czy są jakieś ogólne problemy.

Narc,
Ten drugi post napisałaś już po gratulacjach ode mnie .

Ja dziś zjadłam bułkę z makiem i powidłem u TŻ, więc też będę pokutować - będziemy razem .

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość
Ważyłam się w pon ale tak mnie kusi żeby wejść już na wagę...

Nie wskakuj za wcześnie, wiem, że kusi, ale najlepiej raz na tydzień .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52

Edytowane przez jadzia22
Czas edycji: 2012-01-06 o 20:17
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 20:26   #57
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Hhahaha I tak dziękuję za te gratulacje Zaraz idę spalić chociaż jeden kawałek
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 22:34   #58
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

ech dziewczyny, strasznie to cieżkie wszystko.. nie mam siły ćwiczyć, od razu się męczę, zniechęcam , nie mam siły... z jedzeniem jest też chyba coraz gorzej.. i tak staram się bardziej niż zwykle, bo ważę najwięcej w swoim życiu. zawsze ważyłam 55, kiedyś najmniej 52 a teraz nagle 61.. dla niektorych to dobra waga, dobrze sie czuja a ja bardzo zle, mimo ze to tylko glupich 5 kg. do 50 raczej nigdy nie dojde..
Jutro, w niedzielę i poniedziałek MUSZĘ utrzymać redukcyjną dietę. Trzymajcie kciuki i chwalcie się osiągnięciami.

A tak poza tym, to pyszna jest sałatka z tuńczyka z wody w dużych kwałkach, z ogórkami kiszonymi i zielonym ogórkiem w ogóle nie wiem czmeu zawsze kupowałam rozdrobnionego tuńczyka..
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 22:52   #59
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
ech dziewczyny, strasznie to cieżkie wszystko.. nie mam siły ćwiczyć, od razu się męczę, zniechęcam , nie mam siły... z jedzeniem jest też chyba coraz gorzej.. i tak staram się bardziej niż zwykle, bo ważę najwięcej w swoim życiu. zawsze ważyłam 55, kiedyś najmniej 52 a teraz nagle 61.. dla niektorych to dobra waga, dobrze sie czuja a ja bardzo zle, mimo ze to tylko glupich 5 kg. do 50 raczej nigdy nie dojde..
Jutro, w niedzielę i poniedziałek MUSZĘ utrzymać redukcyjną dietę. Trzymajcie kciuki i chwalcie się osiągnięciami.

A tak poza tym, to pyszna jest sałatka z tuńczyka z wody w dużych kwałkach, z ogórkami kiszonymi i zielonym ogórkiem w ogóle nie wiem czmeu zawsze kupowałam rozdrobnionego tuńczyka..
Narc, nie zniechęcaj się - jest ciężko i powiem Ci że za pierwszym razem było mi dużo łatwiej, skoro nie jestem jedyna wydaje mi się, że po Świętach żołądki się rozleniwiły i dlatego jest nam ciężej, ale po to mamy forum żeby się wspierać, musimy dać radę !
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 09:54   #60
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
ech dziewczyny, strasznie to cieżkie wszystko.. nie mam siły ćwiczyć, od razu się męczę, zniechęcam , nie mam siły... z jedzeniem jest też chyba coraz gorzej.. i tak staram się bardziej niż zwykle, bo ważę najwięcej w swoim życiu. zawsze ważyłam 55, kiedyś najmniej 52 a teraz nagle 61.. dla niektorych to dobra waga, dobrze sie czuja a ja bardzo zle, mimo ze to tylko glupich 5 kg. do 50 raczej nigdy nie dojde..
Jutro, w niedzielę i poniedziałek MUSZĘ utrzymać redukcyjną dietę. Trzymajcie kciuki i chwalcie się osiągnięciami.

A tak poza tym, to pyszna jest sałatka z tuńczyka z wody w dużych kwałkach, z ogórkami kiszonymi i zielonym ogórkiem w ogóle nie wiem czmeu zawsze kupowałam rozdrobnionego tuńczyka..
Czasami są takie chwile że sobie myślisz "nie dam rady", "czemu inni nieczego sobie nie muszą odmawiać a ja ciągle na diecie???", ale grunt to sie nie poddać tym "gorszym" dniom i walczyć z tłuszczykiem dalej....tym bardzie, że piszesz, że źle się z tym czujesz...choć wg mnie to jestes szczuplutka ale każda z nas ma inne spojrzenie na wagę...Trzymaj sie kochana i powodzenia

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
, że się nie dałaś .

Pięknie, gratulacje !

Kurde też macie problemy ze stroną ? Długie ładowanie się, albo w ogóle nie chce wskoczyć ? Nie wiem czy to tylko u mnie czy są jakieś ogólne problemy.

Narc,
Ten drugi post napisałaś już po gratulacjach ode mnie .

Ja dziś zjadłam bułkę z makiem i powidłem u TŻ, więc też będę pokutować - będziemy razem .

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------




Nie wskakuj za wcześnie, wiem, że kusi, ale najlepiej raz na tydzień .

Ja dziś też mam jakieś problemy ze stronką...ale może to mój playwoski net tak zamula...Jak Ci idzie dietka?a ja wczoraj skusiłam się na szampana bylo 5 miesięcy jak jesteśmy małżenstwem i mąż mnie przekonał- w końcu trzeba to jakoś uczcić....ale nie dałam sie namówić na jedzonko zamiast mcwrapa zjadłam sałatkę i chlebek z szyneczką drobiową a u mnie to nie lada wyczyn bo uwielbiam fastfoody...;/ a dziś na śniadanko sałatka z mixem sałat i pomidorkiem i chlebek z serkiem. Dziewczyny a czym można zastąpić masełko? już mi zbrzydło takie jedzenie " na sucho"?
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.