Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-07, 11:02   #61
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
ech dziewczyny, strasznie to cieżkie wszystko.. nie mam siły ćwiczyć, od razu się męczę, zniechęcam , nie mam siły... z jedzeniem jest też chyba coraz gorzej.. i tak staram się bardziej niż zwykle, bo ważę najwięcej w swoim życiu. zawsze ważyłam 55, kiedyś najmniej 52 a teraz nagle 61.. dla niektorych to dobra waga, dobrze sie czuja a ja bardzo zle, mimo ze to tylko glupich 5 kg. do 50 raczej nigdy nie dojde..
Jutro, w niedzielę i poniedziałek MUSZĘ utrzymać redukcyjną dietę. Trzymajcie kciuki i chwalcie się osiągnięciami.

A tak poza tym, to pyszna jest sałatka z tuńczyka z wody w dużych kwałkach, z ogórkami kiszonymi i zielonym ogórkiem w ogóle nie wiem czmeu zawsze kupowałam rozdrobnionego tuńczyka..
tak jakbym czytała o sobie....bardzo dobrze czułam się ważąc 55 -56 kg, a teraz dochodzę do 60 kg i jak patrzę na siebie w lusterku to czuję się jak jakaś tłusta świnka-nie obrażając świń ale taka prawda...echechech
też chcę zejść do 55 kg i to utrzymać. Diety za bardzo nie zmienię, chcę po prostu mniej jeść. Nie mam problemu z fast-foodami, nie jem ich, za to przepadam za słodyczami, ale staram się je ograniczać. Zaczęłam też ćwiczyć, założyłam taki wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post31458453, ale będę też zaglądać do Was. Tymczasem wracam do nauki, bo sesja czeka, już w pon pierwsza zerówka....!pozdrawiam
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 13:10   #62
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
Narc, nie zniechęcaj się - jest ciężko i powiem Ci że za pierwszym razem było mi dużo łatwiej, skoro nie jestem jedyna wydaje mi się, że po Świętach żołądki się rozleniwiły i dlatego jest nam ciężej, ale po to mamy forum żeby się wspierać, musimy dać radę !
Problem w tym, że w święta jadłam mało, jakoś nie miałam apetytu, a nie byłam jeszcze na diecie. Ja po prostu lubię jeść Ale i tak jest lepiej niż zawsze, bo wytrzymałam już prawie dwa tygodnie i tylko tą pizzą i popcornem zgrzeszyłam, a jak na mnie to naprawdę sukces
Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość
Czasami są takie chwile że sobie myślisz "nie dam rady", "czemu inni nieczego sobie nie muszą odmawiać a ja ciągle na diecie???", ale grunt to sie nie poddać tym "gorszym" dniom i walczyć z tłuszczykiem dalej....tym bardzie, że piszesz, że źle się z tym czujesz...choć wg mnie to jestes szczuplutka ale każda z nas ma inne spojrzenie na wagę...Trzymaj sie kochana i powodzenia

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------




Ja dziś też mam jakieś problemy ze stronką...ale może to mój playwoski net tak zamula...Jak Ci idzie dietka?a ja wczoraj skusiłam się na szampana bylo 5 miesięcy jak jesteśmy małżenstwem i mąż mnie przekonał- w końcu trzeba to jakoś uczcić....ale nie dałam sie namówić na jedzonko zamiast mcwrapa zjadłam sałatkę i chlebek z szyneczką drobiową a u mnie to nie lada wyczyn bo uwielbiam fastfoody...;/ a dziś na śniadanko sałatka z mixem sałat i pomidorkiem i chlebek z serkiem. Dziewczyny a czym można zastąpić masełko? już mi zbrzydło takie jedzenie " na sucho"?
Nie uważam , że jestem gruba, ale nie chce tych niepotrzebnych fałdek, kóre uniemożliwiają mi założenie czegoś obcisłego. O dziwo na brzuchu jeszcze bym je przeżyła, najgorsze są dla mnie boczki.. przy moich naprawdę szczupłych rękach i nogach, te boki wyglądają wręcz karykaturalnie.

Cytat:
Napisane przez kasia77177 Pokaż wiadomość
tak jakbym czytała o sobie....bardzo dobrze czułam się ważąc 55 -56 kg, a teraz dochodzę do 60 kg i jak patrzę na siebie w lusterku to czuję się jak jakaś tłusta świnka-nie obrażając świń ale taka prawda...echechech
też chcę zejść do 55 kg i to utrzymać. Diety za bardzo nie zmienię, chcę po prostu mniej jeść. Nie mam problemu z fast-foodami, nie jem ich, za to przepadam za słodyczami, ale staram się je ograniczać. Zaczęłam też ćwiczyć, założyłam taki wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post31458453, ale będę też zaglądać do Was. Tymczasem wracam do nauki, bo sesja czeka, już w pon pierwsza zerówka....!pozdrawiam
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy Powiem Wam, że to jedyny wątek 'wspolne odchudzanie' na ktorym naprawdę się udzielam, a nie uciekam po jednym dniu. Dlatego mam nadzieję , że wątek przetrwa
Dziś już będę grzeczna! Wczoraj zaczęłam ćwiczyć z Jillian Michaels. Super ćwiczenia, dla mnie o wiele lepsze niż to mordercze Insanity. Aż nie mogę się doczekać aż poćwiczę
Znów wstałam po 12.00... ale od czego są weekendy ?
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 17:59   #63
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość
Ja dziś też mam jakieś problemy ze stronką...ale może to mój playwoski net tak zamula...Jak Ci idzie dietka?a ja wczoraj skusiłam się na szampana bylo 5 miesięcy jak jesteśmy małżenstwem i mąż mnie przekonał- w końcu trzeba to jakoś uczcić....ale nie dałam sie namówić na jedzonko zamiast mcwrapa zjadłam sałatkę i chlebek z szyneczką drobiową a u mnie to nie lada wyczyn bo uwielbiam fastfoody...;/ a dziś na śniadanko sałatka z mixem sałat i pomidorkiem i chlebek z serkiem. Dziewczyny a czym można zastąpić masełko? już mi zbrzydło takie jedzenie " na sucho"?

Jej to tak jak ja ... Fast foody ... ciężko mi bez nich, bez słodyczy bym dużo prędzej przeżyła !

Jakoś idzie, trzeba przed wieczornym wyjściem pojeździć na rowerku, bo późnym wieczorem nie będzie sił .
Hmmm ja myślę, że czasem taką margaryną roślinną można sobie kromeczkę posmarować bez przesady - to są szczegóły, ale właśnie przy pierwszej diecie w ogóle nie smarowałam, później jak zaczęłam trochę ( + inne wcześniejsze przyzwyczajenia ) to waga sobie "pięknie" szła w górę. Tak jak dziewczyny mówiły, lepiej schudnąć 2 razy wolniej, niż później mieć jojo .
Przecież nie smarujemy kromki centymetrową warstwą , tylko troszkę Smaruj sobie , co jakiś czas śmiało !

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia77177 Pokaż wiadomość
tak jakbym czytała o sobie....bardzo dobrze czułam się ważąc 55 -56 kg, a teraz dochodzę do 60 kg i jak patrzę na siebie w lusterku to czuję się jak jakaś tłusta świnka-nie obrażając świń ale taka prawda...echechech
też chcę zejść do 55 kg i to utrzymać. Diety za bardzo nie zmienię, chcę po prostu mniej jeść. Nie mam problemu z fast-foodami, nie jem ich, za to przepadam za słodyczami, ale staram się je ograniczać. Zaczęłam też ćwiczyć, założyłam taki wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post31458453, ale będę też zaglądać do Was. Tymczasem wracam do nauki, bo sesja czeka, już w pon pierwsza zerówka....!pozdrawiam
Ograniczać - właśnie i bardzo dobrze. Nie ma co rezygnować całkiem, bo później się złamiemy, wejdzie nam w nawyk i będzie "cudowny" powrót kilogramów. Wolniej, a skuteczniej oto jest wyzwanie .
Zaglądaj do nas trzymamy kciuki i za diete i za sesje !

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy Powiem Wam, że to jedyny wątek 'wspolne odchudzanie' na ktorym naprawdę się udzielam, a nie uciekam po jednym dniu. Dlatego mam nadzieję , że wątek przetrwa
Dziś już będę grzeczna! Wczoraj zaczęłam ćwiczyć z Jillian Michaels. Super ćwiczenia, dla mnie o wiele lepsze niż to mordercze Insanity. Aż nie mogę się doczekać aż poćwiczę
Znów wstałam po 12.00... ale od czego są weekendy ?

Super . I wątek na pewno nie zginie tylko musimy o niego dbać i odzywać się często .
Narc, a co to są za ćwiczenia ? Te z Jillian Michaels?

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
tylko sie nie zniechęcaj bo to wymaga większej kondycji i siły jak wytrzymasz chociaz 35 min to będzie super

ja dzis śniadanie bomba kaloryczna hahahah
grzanki z 3 kromek chleba z siemieniem lnianym w dwóch jajeczkach na łyżce oleju pyszne było haha

ale wieczorem ide na kluby więc to wszystko wytanczę

Miałaś rację - zniechęciłam się za pierwszym razem !
Wiesz myślę, że musze najpierw wyrobić sobie kondycję troszkę i jeździć w stałym tempie, a później interwałowo - na prawdę nie spodziewałam się, że to może tak męczyć.
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 18:58   #64
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

W diecie, nawet redukcyjnej też musi być trochę tłuszczu. Lepiej wiecej tłuszczu , niż cukru i węglowodanów. Kanapki powinno się smarować, oczywiście cienko, masłem naturalnym Do sałatki używać trochę oliwy z oliwek, albo innej oliwy np olej lniany jest bardzo zdrowy.

Ćiwczenia z Jillian Michaels , wątek wizażowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post31470569
do ściągnięcia np tutaj : http://thepiratebay.org/search/Jillian%20Michaels/0/7/0
to są trzy levele. Zaczynamy od 1 , a jak już nie będzie sprawiał trudności przechodzimy do 2 a potem do 3. Trzeba mieć hantelki. Ja jeszcze nie mam,ale od czego są małe butelki wody Ćwiczenia trwają 30 min i dają ładny wycisk Aeroby połączone z ćwiczeniami na wzmocnienie mieśni brzucha, nóg, rąk. Za 30 min lecę robić
Dziś nie zgrzeszyłam niczym, oto mój jadło.

1. 2 kanapki z razowego, z masłem, polędwicą, oórkiem świezym oraz kiszonym,szczypior, plaster białego, chudego sera, kawa z mlekiem, woda z cytryną
2. penne z kurczakiem i sosem pomidrowym, potem pół dużego pomelo
ćwiczenia
3. tuńczyk z wody z ogórkami, jajkiem i kromką chleba
około 1200 kcal

w weekend i wtedy kiedy nie muszę, zazwyczaj śpię bardzo długo- do 12.00 a nawet 13.00. W takich dnia nie odczuwam dużego głosu. Gorzej kiedy wstaję np 0 6. Wtedy cały czas bym coś jadła.

A co do fast-foodów.. niestety też je uwielbiam... Słodycze mogą nie istnieć, ale frytki, pizza, tortilla czy kurczak z KFC... oczywiście nie jem tego np kilka razy w tyg,ale raz w tygodniu zawsze coś takiego się trafi. Postanowiłam , że po zakończeniu diety i przejściu na "utrzymanie" będę mogła sobie pozwolić na jakiegoś fast-fooda raz w miesiącu Uwielbiam też jedzenie ze Sphinxa oraz chińszczyznę z budki , hehe

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2012-01-07 o 19:02
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:42   #65
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
A co do fast-foodów.. niestety też je uwielbiam... Słodycze mogą nie istnieć, ale frytki, pizza, tortilla czy kurczak z KFC... oczywiście nie jem tego np kilka razy w tyg,ale raz w tygodniu zawsze coś takiego się trafi. Postanowiłam , że po zakończeniu diety i przejściu na "utrzymanie" będę mogła sobie pozwolić na jakiegoś fast-fooda raz w miesiącu Uwielbiam też jedzenie ze Sphinxa oraz chińszczyznę z budki , hehe

Brawo za brak grzeszków! Ale myślę, że za mało ? 3 razy;> Ja jem 5 razy tzn oczywiście 2 posiłki takie małe, ale zasypiając średnio o 1 w nocy nie byłabym w stanie o trzech. Tłumacz się Narc, czemu tak mało .
Dobry pomysł z fast foodem raz w miesiącu - podpatrze sobie Twoje postanowienie . Taka 'dawka' nie zaszkodzi.

To tez się 'pochwale' do czego ja mam słabość: cheesburgery i snack wrapy z Maca i nie wiem ile byście mówiły mi jakie to świństwo - nie przemawia to do mnie, oglądałam nawet ten film Super Size Me i to też mnie nie ruszyło .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52

Edytowane przez jadzia22
Czas edycji: 2012-01-07 o 19:44
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:48   #66
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Ja brak słodyczy też jakoś przeżyje ale najgorsze to własnie jedzonko typu: tortilla, cheesburger itp. po prostu uwielbiam a ja dziś:
sałatka+ kanapka z poledwica drobiowa
kefir 0%
warzywa na patelni+rybka
zielone jabłuszko
ćwiczę a6w
a na kolacje hmhmhm...chyba wszamię tuńczyka i jakiś chlebek z pomidorkiem

Piję oczywiście litry czerwonej herbaty i wody....aż mnie wzdyma od tego hehe
a w pon wejde na wagę i zobaczymy...boję się że jak się nic w dół nie ruszy to sobie odpuszczę;( jak nie bedzie efektów to nie będzie motywacji w ogóle...Kiedyś jakw liceum ważyłam 54-55kg to się odchudzałam i uważałam ze jestem za gruba, potem było 59-60 ale checi walki z kg w ogole a teraz 67kg i marzę o tych 55kg...ehhh jak ja mogłam się tak zapuścic...;/ moj najwiekszy problem w tym ze ja kooocham jesc

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
Brawo za brak grzeszków! Ale myślę, że za mało ? 3 razy;> Ja jem 5 razy tzn oczywiście 2 posiłki takie małe, ale zasypiając średnio o 1 w nocy nie byłabym w stanie o trzech. Tłumacz się Narc, czemu tak mało .
Dobry pomysł z fast foodem raz w miesiącu - podpatrze sobie Twoje postanowienie . Taka 'dawka' nie zaszkodzi.

To tez się 'pochwale' do czego ja mam słabość: cheesburgery i snack wrapy z Maca i nie wiem ile byście mówiły mi jakie to świństwo - nie przemawia to do mnie, oglądałam nawet ten film Super Size Me i to też mnie nie ruszyło .
jakbym o sobie czytałą uwielbiam żarełko z Maca a mój mąż sobie wczoraj '"dogodził" i wyskoczył do Maka po jedzonko i pyta mnie: chcesz coś? a ja oczywiscie juz w nerwach "po co mnie prowokujesz przeciez wiesz ze jestem na diecie" a w myslach "mcwrap, nuggetsy, cheesy mmmm pyszotka" a jak juz przyniosl to jedzenie to musialam wyjsc na spacer z psem zeby sie nie skusic...wrociłam a w domu nadal "TEN" zapach ale sie nie dałam
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:56   #67
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość
jakbym o sobie czytałą uwielbiam żarełko z Maca a mój mąż sobie wczoraj '"dogodził" i wyskoczył do Maka po jedzonko i pyta mnie: chcesz coś? a ja oczywiscie juz w nerwach "po co mnie prowokujesz przeciez wiesz ze jestem na diecie" a w myslach "mcwrap, nuggetsy, cheesy mmmm pyszotka" a jak juz przyniosl to jedzenie to musialam wyjsc na spacer z psem zeby sie nie skusic...wrociłam a w domu nadal "TEN" zapach ale sie nie dałam
Brawo, że się nie dałaś !

Kurde, chyba ćwiczy Twoją silną wolę .

Ja akurat tego problemu nie mam, bo z reguły jak jedziemy do Maca to ... z mojej inicjatywy . Tzn. jeździliśmy .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 20:46   #68
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
Brawo za brak grzeszków! Ale myślę, że za mało ? 3 razy;> Ja jem 5 razy tzn oczywiście 2 posiłki takie małe, ale zasypiając średnio o 1 w nocy nie byłabym w stanie o trzech. Tłumacz się Narc, czemu tak mało .
Dobry pomysł z fast foodem raz w miesiącu - podpatrze sobie Twoje postanowienie . Taka 'dawka' nie zaszkodzi.

To tez się 'pochwale' do czego ja mam słabość: cheesburgery i snack wrapy z Maca i nie wiem ile byście mówiły mi jakie to świństwo - nie przemawia to do mnie, oglądałam nawet ten film Super Size Me i to też mnie nie ruszyło .
Już się tłumaczę A zresztą już chyba nawet pisałam, że jak wstanę o 13.00 to ciężko zjeść jeszcze 5 posiłków śniadanie o 13, obiad 16 ( to tylko 3 h odstępu) , kolacja o 20.00 czyli 4 godziny. Przed snem zjem jeszcze twaróg.. W czasie tygodnia, kiedy wstaję rano, jem 5 posiłków

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
Brawo, że się nie dałaś !

Kurde, chyba ćwiczy Twoją silną wolę .

Ja akurat tego problemu nie mam, bo z reguły jak jedziemy do Maca to ... z mojej inicjatywy . Tzn. jeździliśmy .
Ja od Maca wolę o wiele bardziej KFC
Powiem wam, że te ćwiczenia z Jillian Michaels są super. Daję radę zrobić 1 level, jestem mokra i czerwona jak burak,ale udaje się od początku do końca 2 tygodnie i przejdę na 2 level
W ogóle dziś czuję się taka jakaś pełna, może to ta wczorajsza pizza mnie trzyma?
Łykam też od czasu do czasu blonnik humavit.. sama nie wiem co mam o nim myśleć. Wydaje mi się, że działa odwrotnie, tj. wcale nie powoduje zmiejszenia łaknienia ani nie pomaga na zaparcia, mam nawet wrażenie, że wręcz przeciwnie kiedyś miałam błonnik z ananasem i działał super.. teraz kupiłam zwykły i żałuję.
W ogóle ananas na małe oczyszczenie jest super.. oczywiście taki świeży

a tak wygląda Jillian
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jillian_michaels_latest_shots-1310134111.jpg (73,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JMF_003-1931_HeadShot1.jpg (53,6 KB, 1 załadowań)

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2012-01-07 o 21:05
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 10:31   #69
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Dziewczyny a ja dziś załamana jestem;( Weszłam na wagę i nic....tyle wyrzeczen, pilnowania się i co!? waga nie drgneła, oj przepraszam 0,2kg....a niby w pierwszym tyg waga powinna najbardziej spaść już nie wiem o co chodzi... juz nie mam sily ani motywacji..myslalam ze jak zobacze ze schudlam to bedzie mi latwiej a jak nic sie nie rusza to czuje się naprawde okropnie....
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 11:17   #70
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja dziś załamana jestem;( Weszłam na wagę i nic....tyle wyrzeczen, pilnowania się i co!? waga nie drgneła, oj przepraszam 0,2kg....a niby w pierwszym tyg waga powinna najbardziej spaść już nie wiem o co chodzi... juz nie mam sily ani motywacji..myslalam ze jak zobacze ze schudlam to bedzie mi latwiej a jak nic sie nie rusza to czuje się naprawde okropnie....
Właśnie miałam napisać to samo. W 1 tyg zleciało niby 1 kg a teraz już niedziela, kolejny tydzień prawie się skończył i nic!!! wczoraj było 59,7 a dziś 59.9 heh nie jem słodyczy, nie jem fast-foodów ( oprocz tych glupich 2 kawalkow pizzy) trzymam sie zasad, cwicze... i gówno za przeproszeniem
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 15:49   #71
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Myslalam ze tylko ja tak mam....nie wiem Narc o co w sumie chodzi...przeciez sie staramy, odmawiamy sobie wiele, cwiczymy i nic!? brak słów...;(
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 15:57   #72
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość
Myslalam ze tylko ja tak mam....nie wiem Narc o co w sumie chodzi...przeciez sie staramy, odmawiamy sobie wiele, cwiczymy i nic!? brak słów...;(
a Ty ćwiczysz cos? czytalam ze jak sie cwiczy to tak moze byc ze waga nie spada,ale obwody tak. bo miesnie sie rozwijaja.
a zagladalas na nasze codzienne jadlospisy? moze zle jesz? a moze za malo? jak je sie za malo to organizm sie broni, metabolizm zwalnia i chudnie sie jeszcze wolniej
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 19:36   #73
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Kurde widzę, że dziś nie za optymistycznie .
Paulinka, Narc,
Minął tydzień od Waszego ważenia się ?

"Wczoraj było 59,7 a dziś 59.9"

Narc,
Jak ważyłaś się dzień po dniu to absolutnie się tym nie przejmuj to jest mało wiarygodne ...
Najlepiej jest raz na tydzień jeśli chodzi o takie ważenie, żeby sobie je zapisać.


Po drugie jest różnica czy ważycie się rano czy po południu. Ważycie się o stałej porze ?
I jeszcze jedno... Ubranie - weszłam dziś na wagę w ubraniu to jakies 0,8 kg więcej !(sweter, bluzka, spodnie).
Zdjęłam i od razu mniej .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52

Edytowane przez jadzia22
Czas edycji: 2012-01-08 o 19:42
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 19:51   #74
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
Kurde widzę, że dziś nie za optymistycznie .
Paulinka, Narc,
Minął tydzień od Waszego ważenia się ?

"Wczoraj było 59,7 a dziś 59.9"

Narc,
Jak ważyłaś się dzień po dniu to absolutnie się tym nie przejmuj to jest mało wiarygodne ...
Najlepiej jest raz na tydzień jeśli chodzi o takie ważenie, żeby sobie je zapisać.


Po drugie jest różnica czy ważycie się rano czy po południu. Ważycie się o stałej porze ?
I jeszcze jedno... Ubranie - weszłam dziś na wagę w ubraniu to jakies 0,8 kg więcej !(sweter, bluzka, spodnie).
Zdjęłam i od razu mniej .
Tydzień minie we wtorek. Zawsze ważę się rano, bez ubrania i wiem,że te 2 g nie mają znaczenia Po prostu myślałam, że będzie minimalnie mniej a nie minimalnie więcej. pocieszam się tym,że może to dlatego, że ćwiczę.

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2012-01-08 o 19:52
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 23:20   #75
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Tydzień minie we wtorek. Zawsze ważę się rano, bez ubrania i wiem,że te 2 g nie mają znaczenia Po prostu myślałam, że będzie minimalnie mniej a nie minimalnie więcej. pocieszam się tym,że może to dlatego, że ćwiczę.
Na pewno dlatego główka do góry! .
Coś mi chodzi po głowie, że na dniach zrobię penne z Twojego przepisu.
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52

Edytowane przez jadzia22
Czas edycji: 2012-01-08 o 23:34
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 11:35   #76
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Hej

ja wczoraj
3 kanapki z szynka pomidorem i jakims tam serkiem
jabłko
2 ziemniaki , kurczak w sosie czosnkowo ziołowym plus surówka ogorek i pomidor z łyżka jogurtu naturalnego
pomarancz

i wieczorem szybki 40 min spacer

ile to kalori ??? bo wczoraj nie trzymałam chyba diety
asle to i tak mało w porównaniu z ilością jedzenia jaką pochłaniałam dawniej

dziś:
3 kanapki z tym samym co wczoraj
3 delicje :brzyda l:

wieczorem bieganie

aha, dziewoje nie mam wagi !!! zwaze sie dopiero koło 20 stycznia bo wtedy zjeżdżam na weekend do domu

ale powiem Wam, ze jakos duzo lepiej sie czuje i mimo ze pewnie nie schudlam to jakos tak lekko mi
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 12:10   #77
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
Hej

ja wczoraj
3 kanapki z szynka pomidorem i jakims tam serkiem
jabłko
2 ziemniaki , kurczak w sosie czosnkowo ziołowym plus surówka ogorek i pomidor z łyżka jogurtu naturalnego
pomarancz

i wieczorem szybki 40 min spacer

ile to kalori ??? bo wczoraj nie trzymałam chyba diety
asle to i tak mało w porównaniu z ilością jedzenia jaką pochłaniałam dawniej

dziś:
3 kanapki z tym samym co wczoraj
3 delicje :brzyda l:

wieczorem bieganie

aha, dziewoje nie mam wagi !!! zwaze sie dopiero koło 20 stycznia bo wtedy zjeżdżam na weekend do domu

ale powiem Wam, ze jakos duzo lepiej sie czuje i mimo ze pewnie nie schudlam to jakos tak lekko mi
Żartujesz? To co zjadłaś wczoraj to jakieś max 800 kcal.. może i na tym schudniesz ale potem 2 razy tyle przytyjesz. 2 posiłki? A gdzie 3 kolejne? tak się nie je na diecie Je się co 3-4 godziny, w każdym posiłku białko musi być. Kolacja KONIECZNIE białkowa,ale MUSI być. Na obiad złożone węgle, białko, dużo warzyw. Podwieczorek i 2 śniadanie też jest ważne i zdrowe tłuszcze- np pestki i orzechy na podwieczorek. Spotkojnie możesz dodać 400-500 kcal czyli 2 posiłki a i tak to bedzie mniej niz dzienne zapotrzebowanie ktore wynosi okolo 2000. tym bardziej ze cwiczysz. Mnie tez wkurza ze chudne wolno, ale coś tam leci jednak w dół. A ćwiczę, a mieśnie wazą wiecej niz tłuszcz. liczą się obwody, ogolny wyglad, waga mniej, teraz to zrozumiałam Jak sie wcisne w spodnie ktore nosilam rok temu- rozmiar xs to wtedy bedzie sukces, nawet jak waga bedzie pokazywac za duzo niz bym sie spodziewała Ech.

A ja właśnie zjadłam jajecznicę z 2 jajek,z kiełbaską i 2 kromki razowca. Na wadze 59,5.

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2012-01-09 o 12:18
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 12:22   #78
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

te 5 posiłków nie zawsze uda mi się zjeść, jak wstanę później to nie daje rady a jak pozno jem obiad to kolacji juz mi się nie chce...Cwicze ta 6 weidera.
a ja dziś tak:
2 kromki razowego z pomidorkiem i poledwicą z kuraka a teraz piję kawkę...

Zwolnili mnie z pracy i siedzę teraz w domu;/ no i ciągle coś bym jadła;( ale jak narzie się nie daje ehhh dziewczyny jak ja chciałabym 55kg...;/
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 12:36   #79
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość
te 5 posiłków nie zawsze uda mi się zjeść, jak wstanę później to nie daje rady a jak pozno jem obiad to kolacji juz mi się nie chce...Cwicze ta 6 weidera.
a ja dziś tak:
2 kromki razowego z pomidorkiem i poledwicą z kuraka a teraz piję kawkę...

Zwolnili mnie z pracy i siedzę teraz w domu;/ no i ciągle coś bym jadła;( ale jak narzie się nie daje ehhh dziewczyny jak ja chciałabym 55kg...;/
jak nie mozesz 5 to chociaz jedz 3 PORZĄDNE. a Ty zjadlas 2 chyba ze zalezy ci na szybkiej utracie i pozniej szybkim powrocie.. Lepiej sie postarac i pomeczyc a potem cieszyc sie figura na dluzej
Też marzę o 55
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 12:39   #80
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

właśnie nie czaje tych 5 posiłków dziennie.
czy wy wszyscy siedzicie w domu i nie robicie nic oprócz swojej diety i cwiczen ?

JA NIE MAM CZASU przygotowywać 5 posiłków co 3-4 godziny

studiuje, mam zajecia codziennie, duzo nauki , innych obowiązków

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
jak nie mozesz 5 to chociaz jedz 3 PORZĄDNE. a Ty zjadlas 2 chyba ze zalezy ci na szybkiej utracie i pozniej szybkim powrocie.. Lepiej sie postarac i pomeczyc a potem cieszyc sie figura na dluzej
Też marzę o 55
zjadłam 2 porządne ,sniadanie przeciez ok i obiad byl ok.
kolacji nie bylo bo wieczorem nie było mnie w domu
w wprawdzie TZ namawial na kebaba ale odmowilam..
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 12:44   #81
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
właśnie nie czaje tych 5 posiłków dziennie.
czy wy wszyscy siedzicie w domu i nie robicie nic oprócz swojej diety i cwiczen ?

JA NIE MAM CZASU przygotowywać 5 posiłków co 3-4 godziny

studiuje, mam zajecia codziennie, duzo nauki , innych obowiązków

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------



zjadłam 2 porządne ,sniadanie przeciez ok i obiad byl ok.
kolacji nie bylo bo wieczorem nie było mnie w domu
w wprawdzie TZ namawial na kebaba ale odmowilam..
Studiuję, codziennie sprzątam, piorę, myję naczynia, uczę się, czytam, ćwiczę, oglądam filmy i robię zakupy Przytotować 5 posiłków to żaden problem. Wstajesz , jesz śniadanie , a na zajęcia bierzesz kanapkę , serek wiejski, owoce.. a jak cały dzien na uczleni to wystarczy np pomieszac ryz albo makaron z kurczakiemi warzywami i zabrac w pojemniku. Poprzedniego dnia to zajmuje max 30 minut.. z obiadami jest najdluzej, ale nigdy nie stoje nad garami wiecej niz te 30 min... podwidczorek i kolacja to pestka, 5 minut.. mieszam twarozek albo tunczyka z warzywami i juz. na podwieczorek serek homo z orzechami. mysle ze przygotowanie posilkow zajmuje MAKSYMALNIE godzinę dziennie. To chyba nie duzo w zamian na ładną figurę i zdrowie ?

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
właśnie nie czaje tych 5 posiłków dziennie.
czy wy wszyscy siedzicie w domu i nie robicie nic oprócz swojej diety i cwiczen ?

JA NIE MAM CZASU przygotowywać 5 posiłków co 3-4 godziny

studiuje, mam zajecia codziennie, duzo nauki , innych obowiązków

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------



zjadłam 2 porządne ,sniadanie przeciez ok i obiad byl ok.
kolacji nie bylo bo wieczorem nie było mnie w domu
w wprawdzie TZ namawial na kebaba ale odmowilam..
co to jest 2 posiłki? no proszę Cię.. to jest nic Kolację trzeba zjeśc, nawet ten glupi twarozek wiejski czy tunczyka. przeciez to zajmie ci 5 minut
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 13:11   #82
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Racja to żaden problem i Madziulek robisz ten błąd, co ja (prawie taki sam) spadniesz szybko, ale i prawdopodobnie szybciutko wrócisz. Nie rób tak .

2 z tych posiłków ja np. traktuje jako mniejsze 2 na 5 i np jem sucharki , czy owoce, czy serek wiejski czy homogenizowany, ale cokolwiek żeby mniej więcej chociaż, co te 3 godziny coś zjeść.
Wystarczy sobie to tylko spakować i wziąć na zajęcia ze sobą .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52

Edytowane przez jadzia22
Czas edycji: 2012-01-09 o 13:16
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 13:22   #83
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

3 to ja jem prawie zawsze...szczerze to ja no obiad w ogóle nie mam pomysłów...moj maz jest kierowcą i cały tydz prawie go nie ma i jak mam robic dla samej siebie to juz nie wiem co...może macie kochane jakieś fajne przepisiki? Bardzo bym prosiła

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

a tak w ogóle dziewczyny to to forum jest jedyne na które zaglądam codziennie i lubię to robić Czuję sie zauwazona i wiem ze zawsze cos madrego mi doradzicie Dzięki
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 13:35   #84
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość
3 to ja jem prawie zawsze...szczerze to ja no obiad w ogóle nie mam pomysłów...moj maz jest kierowcą i cały tydz prawie go nie ma i jak mam robic dla samej siebie to juz nie wiem co...może macie kochane jakieś fajne przepisiki? Bardzo bym prosiła

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

a tak w ogóle dziewczyny to to forum jest jedyne na które zaglądam codziennie i lubię to robić Czuję sie zauwazona i wiem ze zawsze cos madrego mi doradzicie Dzięki

Super, że się tu dobrze czujecie - ja też . I jak łatwiej przechodzić przez dietę z Wami !

Narc podawała na moją prośbę wcześniej przepis na Penne i myślę, że to jest fajny pomysł na obiad .
Hmm
Z działki mam owoce ( oczywiście o tej porze roku mrożone ) i np. rozmrażam sobie je gotuje ryż, miksuje blenderem truskawki, maliny czy borówki z jogurtem naturalnym polewam ryż i tak sobie jem na obiad .

Wiem, że powinno się jeść mięso jednak u mnie z tym ubogo - nie przepadam, ale staram się codziennie zjeść chociaż kilka plasterków jakiejś polędwicy jeśli np. nie robię na obiad czegoś z filetem drobiowym.

A z takim filecikiem to można zrobić przeróżne rzeczy .
Pamiętam z poprzedniej diety znalazłam na jakimś forum przepis na takie zawijaski z piersi pieczone. Kroi się pierś, ale "na grubość" (zależy jaki gruby filet mamy mi wychodziło z reguły 3) przyprawia, do środka łyżeczka serka homogenizowanego naturalnego, kawałek ogórka, papryki - zawinąć i spiąć wykałaczką. I tak piec w piekarniku 180 - 200 stopni, około 20 minut .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52

Edytowane przez jadzia22
Czas edycji: 2012-01-09 o 13:49
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 14:59   #85
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Na obiad jemy węglowodany złożone czyli:
- kasze (gryczana, jaglana, jęczmienna)
- makarony : penne ( z pszenicy durum) lub razowe, ciemne, z pełnego przemiału. Jest też razowe spaghetti. I te makarony nie są wcale drogie, i teraz już są wszędzie dostępne
- brązowy ryż
- gotowane ziemniaki- też,ale od czasu do czasu, np 1-2 razy w tygodniu
duża porcja białka to podstawa. jakieś 150 gram. Dla porównania : to jest sto gram piersi z kurczaka. Dla mnie bardzo mało. Jem 200 gram gdzieś. Dla porównania- duża , podwójna pierś waży około 400-500 gram. Czyli mamy na 2-3 obiady. A tak wygląda te 100 gram: http://www.ilewazy.pl/porcja-piersi-z-kurczaka
- ryby. jak ktoś może sobie pozwolić na morskie i świeże to super. Ja nie mam nawet gdzie takich kupić więc kupuję w Biedronce. Np mintaj mrożony w opakowaniu kosztuje 8 zł. Mamy tak aż 6 filetów czyli na 3 obiady. Ryba po rozmrożeniu nie jest wodnista ani rzadka. Wystarczy osuszyć ręcznikiem papierowym.
- Inne chude mięso do wyboru. Np mielone z indyka, chyba szynka chuda, czyt jakiekolwiek mięso na którym nie ma białego tłuszczu
-Twaróg, jajka. Twaróg chudy, jajka najlepiej klasy 0.
- Warzywa. Tu też chyba nie muszę się rozpisywać. Warto stawiać na tanie warzywa i owoce. Np jabłka, marchewka, kapusta włoska czy czerwona( b.tanie i bardzo zdrowe) por, seler, pietruszka.
Dalej- mrożonki. Np w tesco szpinak mrożony czy fasolka kosztują chyba 1.50, czy niecałe 2 zł. Mieszanki watrzyw w tesco czy biedronce są b.tanie. Oczywiście lepiej kupić świeże,ale nie zawsze jest czas kroic, obierac itd. Poza tym brokuły są bardzo zdrowe, pyszne i sycące. Jeden brokuł to około 4 zł a mamy na 2 razy.

Teraz, jak przygotować?
Makarony, kasze, ziemniaki, po prostu ugotować. Warzywa można zrobić na parze lub lekko ugotowac, a najlepiej robić surówki z surowych. Kombinacji jest mnóstwo przecież.

Mięso , ryby ugotować, zrobić na parze lub upiec. Ja z udek zdejmuje skórę. Jeśli lubimy smażyć, to możemy, na 1 łyżce oleju rzepakowego, bez panierki lub w panierce z otrębów lub z zarodków pszennych. Łyżka oleju dziennie naprawdę nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie. Nirezdrowe jest za długie smażenie, przepalanie oleju. A przecież rybka czy kurczak smażą się krótko.

Fajne są też zapiekanki. Wrzucamy warzywa , mięso , rybę, ryż czy makaron do naczynia żaroodp. i zapiekamy, możemy ew łyżkę sera zółtego ddoać, fetę albo mozarellę i dużo ziół.
Sosy -0 z jogurtu naturalnego, ziół
Sos pomidorowy- zmiksowane pomidory z puszki, takie w calosci bez skorki. Np dawtona, 2 zł.
Ja lubię też na obiad makaron penne z twarożkiem i celulą podsmażoną.

Omlety0- tu tez mnistwo opcji- z pieczarkami, szpinakiem, warzywami, kurczakiem, szynka, twarogiem..

Moglabym tak pisac bez konca

Ja dzis na obiad jem gotowane udko bez skóry ( z zupy szczawiowej, którą te zjem) z ryżem dzikim i brokułem.
Wczoraj jadłam mintaja na parze, tez brokułem i ryżem ( na dzis został mi ryz i brokul wiec wykorzystuje)
makaron z tunczykiem i sosem pomidorwym tez jest super.
i salatki z tunczykiem

I dieta wcale nie jest taka droga jakby sie wydawalo

Żeby chudnąć, musimy dostarczać organizmowi dużo białka. W każdym albo w prawie każdym posiłku. A jemy 5 małych posiłków aby rozruszać metabolizm. Organizm wtedy szybciej trawi, wiecej wykorzystujemy, wiecej spalamy, a mniej nam się odkłada. Gdy np zjemy dwa duże posiłki, to organizm nie moze dobrze przetrawic, i dlatego się odklada tłuszczyk Naprawdę, zjesc cos co 4 godziny to chyba nie problem Tez popelnilam ten bład ze po calym dniu napychałam sie na noc. i są tego efekty w postaci 7 kg więcej..

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2012-01-09 o 15:02
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 15:05   #86
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Narc, ale się rozpisałaś pięknie .

A takie jajeczka świeżo od kurek nie ze sklepu to jaka Klasa ?
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 15:18   #87
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
Narc, ale się rozpisałaś pięknie .

A takie jajeczka świeżo od kurek nie ze sklepu to jaka Klasa ?
klasa idealna no najlepiej jak ktoś ma od kurek ja od babci czasem przywożę, ale szybko się kończą
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 15:21   #88
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

No to super .
Możesz przyjechać po trochę, bo jak mnie babcia zaopatrzy to minimum w 15-20 na tydzień, kury nie mają co robić na zewnątrz, bo zimno to niosą więcej jajek .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 16:16   #89
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Dziś moje jedzenie to bardziej wygląda jak Utrzymanie a nie R

śniadanie 2 kromki razowca, jajecznica- 2 jaja, pół łyżki oleju, z 10 deko kiełbasy myśliwskiej,cebula
obiad . 2 małe udka bez skóry z rosołu, gotowana marchewka
godzinę później- miska zupy szczawiowej ze śmietaną 10 proc i ziemniakami
planuję:
19.00 serek homo waniliowy z migdałami
21.00 tuńczyk z brokułem i marchewką, trochę brązowego ryżu ( potreningowy)
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 17:13   #90
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Narc,
Zupa szczawiowa?
Szczaw idzie kupić mrożony czy skąd masz ?
Chyba, że zbierasz i mrozisz ?
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.