Krostki na klatce + zaskórniki (chyba ) na twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-30, 17:50   #1
sqqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1

Krostki na klatce + zaskórniki (chyba ) na twarzy


Cześć wszystkim to mój pierwszy post tutaj ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Od jakiegoś hmm... roku (?) mam krostki na klatce miałem na plecach chyba trądzik ale isotrexin pomógł (wg zaleceń dermatologa miałem go stosować rówńież na czoło i klatkę) i na czole. Czoło wygląda duużo lepiej bo używam la roche posay effaclar duo + jakaś tam woda tej samej firmy do mycia (była w gratisie) . Coś co było na plecach zniknęło dopiero jak odstawilem isotrexin czyli było-zużyłem 2 opakowania-> poczekałem z miesiąc i nie było. La rocha używam do tej pory na czoło i klatkę lecz już nie widzę postępów. Dodam że nie jestem jakimś brudasem codziennie się myję więc brud raczej odpada. Wyciskać też nie wyciskam bo nawet nie mam czasu i to jest nie przyjemne. Proszę o jakieś rady co kupić co zrobić. Kupię każdy żel za każda cenę oby pomogło. dzieki to by bylo na tyle. Poniżej dołączam zdjęcia:
czoło
klatka
klatka 2
nos
nos 2

ps używałem również TEGO ale nic nie dało. Za pierwszym razem jak tego użyłem jako maseczki to skóra na 1 policzku zrobila sie twarda tak jakby schodzila wiec to odstawilem.

Edytowane przez sqqq
Czas edycji: 2012-06-30 o 17:56
sqqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 20:57   #2
asiajohny
Przyczajenie
 
Avatar asiajohny
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 3
Dot.: Krostki na klatce + zaskórniki (chyba ) na twarzy

poczytaj sobie o mydle siarkowym i kremie
asiajohny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.