Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-28, 15:48   #211
fasolka124578
Rozeznanie
 
Avatar fasolka124578
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 727
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Dziewczyny ja dzisiaj też dzwoniłam umowić się na konslutację. Termin mam na 7 maja. Długi czas oczekiwania jest. Ale co jakiś czas zadzownie, żeby zapytać czy może się coś nie zwolniło. To już będzie moje drugie podejście do konsultacji. W ubiegłym roku, byłam też umówiona i nie pojechałam, bo.. sama nie wiem, trochę się bałam. Teraz też się boję, ale chcialabym naprawić ten mój duży i krzywy nos.
fasolka124578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 13:47   #212
takajedna000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam wszystkich!
Także decyduję się na operację, termin konsultacji mam wyznaczony na sierpień. Najprawdopodobniej będzie to korekta nosa chrzęstnego i skrzydełek, zobaczymy co powie doktor. Jestem z Wami, trzeba się wspierać psychicznie.
Byłby ktoś mi w stanie przesłać zdjęcia przed i po????
Pozdrawiam serdecznie.
takajedna000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 20:18   #213
jedrzejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

A ja dzisiaj miałam konsultacje Wrażenia jak najbardziej pozytywne, pan doktor bardzo sympatyczny A operację mam 9 kwietnia Już nie mogę się doczekać
jedrzejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 22:30   #214
Marikca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Jedrzejowa superowo. Długo czekałaś na wizytę? Powiem ci, że szybciutko masz wyznaczony termin operacji. Też bym nie chciała zbyt długo czekać!!!Odliczam tymczasem dni do konsultacji
Marikca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 09:35   #215
takajedna000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Dziewczyny macie przykładowe noski dr Wilgusa?? Waham się pomiędzy Wilgusem a Skupinem... czytałam mnóstwo nieprzychylnych opini na temat Wilgusa i nie wiem co robić...
takajedna000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 13:08   #216
jedrzejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Marikca Pokaż wiadomość
Jedrzejowa superowo. Długo czekałaś na wizytę? Powiem ci, że szybciutko masz wyznaczony termin operacji. Też bym nie chciała zbyt długo czekać!!!Odliczam tymczasem dni do konsultacji
Tak, na wizytę czekałam długo, ok. 5 miesięcy. Na konsultacji Dr pytał kiedy chcę operację, to powiedziałam że jak najszybciej
Cytat:
Napisane przez takajedna000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie przykładowe noski dr Wilgusa?? Waham się pomiędzy Wilgusem a Skupinem... czytałam mnóstwo nieprzychylnych opini na temat Wilgusa i nie wiem co robić...
Ja interesowałam się tematem już kilka lat temu, bo nos to mój największy kompleks, dużo czytałam o operacjach nosa i wtedy już w sumie wybrałam Wilgusa. Teraz gdy powróciłam do tematu to fakt też się naczytałam negatywnych opinii, ale o Skupinie też. Dlatego w sumie ciężko coś poradzić, bo to musi być Twoja decyzja Wiadomo że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony z efektu operacji. Teraz rozchwytywany jest Szczyt, ale terminy do niego są kosmiczne, konsultacje na 2018
Ja widziałam nosek od Eninki25, udzielała się kilka stron wcześniej. Operację miała u Wilgusa w grudniu, nosek ma prześliczny, jak go zobaczyłam to nie miałam już żadnych wątpliwości, też chcę taki Napisz do niej to może też podeśle Ci fotki
jedrzejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 15:18   #217
takajedna000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Dzięki, z pewnością do niej napiszę. Co do Skupina to muszę tu coś sprostować.. a mianowicie chodzi o konsultacje, z pewnością się tyle nie czeka.. napisałam do nich z ustaleniem daty konsulatcji na czerwiec- bo właśnie wtedy mnie interesuje - nie było problemów, mało tego dostałam kilka dni do wyboru z różnymi godzinami , także z tym 2018 bym się kłóciła. Pozdrawiam
takajedna000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 17:01   #218
jedrzejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez takajedna000 Pokaż wiadomość
Dzięki, z pewnością do niej napiszę. Co do Skupina to muszę tu coś sprostować.. a mianowicie chodzi o konsultacje, z pewnością się tyle nie czeka.. napisałam do nich z ustaleniem daty konsulatcji na czerwiec- bo właśnie wtedy mnie interesuje - nie było problemów, mało tego dostałam kilka dni do wyboru z różnymi godzinami , także z tym 2018 bym się kłóciła. Pozdrawiam
Ja pisałam o Dr Szczycie a nie Skupinie
jedrzejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 21:19   #219
Eninka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ja polecam Dr Wilgusa !!!!!!!!!!!!!!!! Zrobił mi przecudowny nosek jest fajnym facetem i świetnym specjalistą Co do negatywnych komentarzy dotyczących Dr Wilgusa.... hmmm każdy jakieś ma... Ja złego słowa nie dałabym o nim powiedzieć jest naprawdę dobrym lekarzem, a takich teraz ze świecą szukać... :p Zaglądam tu jeszcze co jakiś czas żeby Was dopingować warto się zdecydować !!!! Jeśli chcecie zobaczyć efekty pracy Dr piszcie do mnie chętnie pokażę fotki Macie jakieś pytania? Chętnie odpowiem Pozdrawiam i trzymam za Was wszystkich kciuki
Eninka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 13:59   #220
takajedna000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez jedrzejowa Pokaż wiadomość
Ja pisałam o Dr Szczycie a nie Skupinie
Wybacz, muszę czytać uważniej
takajedna000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 19:04   #221
Joanna 1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Eninka25 Pokaż wiadomość
Ja polecam Dr Wilgusa !!!!!!!!!!!!!!!! Zrobił mi przecudowny nosek jest fajnym facetem i świetnym specjalistą Co do negatywnych komentarzy dotyczących Dr Wilgusa.... hmmm każdy jakieś ma... Ja złego słowa nie dałabym o nim powiedzieć jest naprawdę dobrym lekarzem, a takich teraz ze świecą szukać... :p Zaglądam tu jeszcze co jakiś czas żeby Was dopingować warto się zdecydować !!!! Jeśli chcecie zobaczyć efekty pracy Dr piszcie do mnie chętnie pokażę fotki Macie jakieś pytania? Chętnie odpowiem Pozdrawiam i trzymam za Was wszystkich kciuki
Eninka bardzo proszę Cię o fotki wysłałam Ci wczoraj emaila - Asia

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Joanna 1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 13:05   #222
Mealy35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Eninka25 ja również bardzo proszę o zdjęcia noska. Wysłałam Ci wiadomość

Jestem w trakcie szukania plastyka który podejmie się korekty nosa i nie chciałabym trafić na partacza. Dlatego chętnie obejrzę zdjęcia tych osób które robiły u doktora noski.

Jedrzejowa trzymam kciuki za udaną operację. Do kwietnia czas szybko zleci. Mam nadzieję że pochwalisz się nowym noskiem.

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez wewiora Pokaż wiadomość
enika a ile dni leżałaś w euroklinice? ja mam operację 4 marca i strasznię się boję, może opiszesz jak u ciebie to wygladało przed i po
dzięki
Wewiora jutro jedziesz na operację wiec trzymam kciuki Mam nadzieję że zdasz relację już po wszystkim.
Mealy35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 11:59   #223
pina1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

hej Dziewczyny!
wypowiadałam się wcześniej w tym wątku i zaraz napisze jak potoczyła się sprawa z moim noskiem Pierw byłam umówiona do dr Wilgusa (ale termin konsultacji umawiany w grudniu miałam dopiero na 9.04), więc zaczęłam szukać informacji o innych chirurgach. Od bliskiej osoby usłyszałam o dr Arkadiuszu Kunie i tym,że jest świetnym chirurgiem więc zdecydowałam się na wizytę u Niego. Zrobił na mnie świetne wrażenie, tak samo jak zdjęcia Jego prac i opinie w sieci, jak i sama osoba pana doktora. Jest niesamowicie sympatyczny, wszystko super wytłumaczyl i naprawde zrobił extra wrażenie. Wizytę miałam jakoś w okolicach 20 stycznia (nie pamiętam dokładnie kiedy) a tydzień temu miałam już operacje! Nosek od tego czasu nic a nic nie boli (nawet nie biorę przeciwbólowych) no i już w piątek ściągam gips.... nie mogę się doczekać efektu, o który jestem zresztą baaaardzo spokojna po tym jak poznałam pana Kunę... Jakby coś to piszcie do mnie na maila i podzielę się fotkami w weekend!
pina1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 19:00   #224
jedrzejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Mealy35 Pokaż wiadomość

Jedrzejowa trzymam kciuki za udaną operację. Do kwietnia czas szybko zleci. Mam nadzieję że pochwalisz się nowym noskiem.
Dziękuję bardzo Tak wiem, ten czas tak szybko leci, na konsultacje czekałam ponad 4 miesiące także miesiąc to jest nic
jedrzejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 20:47   #225
Misia_WB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Jedrzejowa trzymam kciuki !! Ja mam termin niecały miesiąc po Tobie, napiszesz mi jak poszło i jaki nosek masz ?? Bardzo się boje ...
Buziaczki nochalki
Misia_WB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 10:13   #226
Grazyna2402
Przyczajenie
 
Avatar Grazyna2402
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam dziewczynki czy ma któraś zabieg na 26.03??
Grazyna2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 09:51   #227
anja3w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Eninka25 Pokaż wiadomość
Ja polecam Dr Wilgusa !!!!!!!!!!!!!!!! Zrobił mi przecudowny nosek jest fajnym facetem i świetnym specjalistą Co do negatywnych komentarzy dotyczących Dr Wilgusa.... hmmm każdy jakieś ma... Ja złego słowa nie dałabym o nim powiedzieć jest naprawdę dobrym lekarzem, a takich teraz ze świecą szukać... :p Zaglądam tu jeszcze co jakiś czas żeby Was dopingować warto się zdecydować !!!! Jeśli chcecie zobaczyć efekty pracy Dr piszcie do mnie chętnie pokażę fotki Macie jakieś pytania? Chętnie odpowiem Pozdrawiam i trzymam za Was wszystkich kciuki
Witam Eninka,ja juz byłam na konsultacji u dr.Wilgusa w tamtym roku ale ciągle się waham, teraz ten temat do mnie powrócił,wysłałabyś mi fotki noska? kamilaalina@interia.pl
anja3w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 11:50   #228
elkaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam Was wszystkie!

Jestem umówiona na konsultację dopiero na 25.06 i z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej strony boję się czy na pewno zdecydowałam się na dobrego specjalistę. Stąd moja prośba do tych dziewczyn które są już po operacji noska u dr Wilgusa o przesłanie mi swoich zdjęć przed i po na maila elwirska@o2.pl Chciałabym zobaczyć jakiej zmiany można się spodziewać a nie ukrywam że u mnie jest dużo do poprawy bardzo proszę pomóżcie mi w podjęciu decyzji
elkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 20:47   #229
Misia_WB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cześć Wam !!

Mam operacje na początku maja.
Mam wielką prośbę do dziewczyn, które już są po operacji, aby opisały co najlepiej mieć ze sobą w szpitalu i jak ogólne wrażenia !!

Pozdrawiam
Misia_WB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-16, 13:17   #230
jedrzejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Misia_WB Pokaż wiadomość
Cześć Wam !!

Mam operacje na początku maja.
Mam wielką prośbę do dziewczyn, które już są po operacji, aby opisały co najlepiej mieć ze sobą w szpitalu i jak ogólne wrażenia !!

Pozdrawiam
Hej Misia

Ja wprawdzie jestem przed operacją dopiero, ale mogę napisać co planuję zabrać ze sobą

Pidżamka, skarpetki, kapcie, przybory toaletowe (ręcznik, żel pod prysznic, płyn micelarny, szczoteczka i pasta do zębów oraz płyn do płukania jamy ustnej bo podobno trudno na początku myć zęby), krem na siniaki (ja mam Auriderm, ale są tez inne i tańsze ), strepsils na ból gardła i spray glosal, pomadka nawilżająca do ust, woda, słomki do picia może też się przydadzą No i to w zasadzie chyba tyle...Jak będę po to oczywiście napiszę o swoich wrażeniach.

Pozdrawiam
jedrzejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 15:33   #231
Misia_WB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Dzięki jedrzejowa !

Czekam na wiadomość z wrażeniami po operacji
Misia_WB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 22:34   #232
Marikca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Dziewczyny czy mogę prosić fotki przed i po. Jestem ciekawa rezultatów. W czwartek mam konsultację - w końcu się doczekałam. Mail: olifre2@wp.pl
Marikca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 09:34   #233
jedrzejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Marikca Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy mogę prosić fotki przed i po. Jestem ciekawa rezultatów. W czwartek mam konsultację - w końcu się doczekałam. Mail: olifre2@wp.pl
I jak wrażenia po konsultacji? Na kiedy masz wyznaczony termin zabiegu?
jedrzejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 22:06   #234
Marikca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Operację mam w drugiej połowie maja Dla mnie to wieczność. Na konsultacji ok. Jestem zadowolona. W ogóle to cieszę się,że jestem taka dzielna i się zdecydowałam na taki krok.
Jedrzejowa odezwij się do mnie na maila
Marikca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 22:58   #235
martyna_kkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Po pierwszej wizycie którą odbyłam dziś stwierdzam że dr.Jerzy Wilgus jest bardzo sympatycznym , dobrym oddanym pracy lekarzem zrobił na mnie dobre wrażenie już na pierwszej wizycie... operacje nosa mam 1 lipca i wierze w to że to co namalował na moim zdjęciu bedzie na mojej twarzy Dajcie znać jakie wy macie odczucia na jego temat
martyna_kkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 20:19   #236
jedrzejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez martyna_kkk Pokaż wiadomość
Po pierwszej wizycie którą odbyłam dziś stwierdzam że dr.Jerzy Wilgus jest bardzo sympatycznym , dobrym oddanym pracy lekarzem zrobił na mnie dobre wrażenie już na pierwszej wizycie... operacje nosa mam 1 lipca i wierze w to że to co namalował na moim zdjęciu bedzie na mojej twarzy Dajcie znać jakie wy macie odczucia na jego temat
Każda tu z nas ma chyba podobne odczucia, skoro zdecydowałyśmy się na niego Ja mam zabieg już za 12 dni...
jedrzejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 12:46   #237
smiciol89
Przyczajenie
 
Avatar smiciol89
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 11
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ale się nas tutaj dużo nazbierało , jak widać przewaga płci pięknej :P
Czekamy wszyscy na relacje i fotki. Dobrze czytać aktualne wieści.

Ja mam wizytę w czerwcu, a zabieg chciałbym zaplanować na grudzień...czas czas czas na zmiany

Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich przed i po.
smiciol89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 09:44   #238
martyna_kkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez jedrzejowa Pokaż wiadomość
Każda tu z nas ma chyba podobne odczucia, skoro zdecydowałyśmy się na niego Ja mam zabieg już za 12 dni...
Jestem bardzo Ciekawa jakie będą twoje odczucia po operacji nie ukrywam ze trochę się boje ale dr. swym spokojem jakoś mnie uspokoił jak dasz rade odezwij się na maila sojer2011@wp.pl . 3mam kciuki żeby u Ciebie poszło szybko dobrze i bezboleśnie

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez jedrzejowa Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj miałam konsultacje Wrażenia jak najbardziej pozytywne, pan doktor bardzo sympatyczny A operację mam 9 kwietnia Już nie mogę się doczekać

A mi do 1 lipca będzie się tak ciąglo ze Chyba wolałabym zahibernowac na te 3 mc - e Ty jeszcze 9 dni i u Ciebie będzie po wszystkim 3mam kciuki ;*
martyna_kkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 12:41   #239
jedrzejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez martyna_kkk Pokaż wiadomość
Jestem bardzo Ciekawa jakie będą twoje odczucia po operacji nie ukrywam ze trochę się boje ale dr. swym spokojem jakoś mnie uspokoił jak dasz rade odezwij się na maila sojer2011@wp.pl . 3mam kciuki żeby u Ciebie poszło szybko dobrze i bezboleśnie

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------




A mi do 1 lipca będzie się tak ciąglo ze Chyba wolałabym zahibernowac na te 3 mc - e Ty jeszcze 9 dni i u Ciebie będzie po wszystkim 3mam kciuki ;*
Dziękuję Napisałam na maila
jedrzejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 10:55   #240
martyna_kkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Jedrzejowa dzięki za maila czekam na relację :P
Ty 8 dni
Ja 92 :P
Buzialki
martyna_kkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-09 17:06:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.