kwadratowy ksztalt twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-28, 18:58   #1
Female
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1

kwadratowy ksztalt twarzy


Mam kwadratowy ksztalt twarzy.ten watek byl juz poruszany,ale chcialam DOKLADANIE DOWIEDZIEC sie jak maksymalnie to zatuszowac.w szczegolnosci chce wiedziec jaka fryzure dobrac. podaje dokladny wyglad mojej twarzy,zeby jak najpecyzyjniej mozna bylo okreslic jak bede wygladac najlepiej.::mam duze oczy,"normalnego" rozmiaru nos,usta sredniej wielkosci,lekko spiczaste u gory. nie widac kosci policzkowych,jedynie rzuchwy prosze poradzcie.bede wdzieczna za kazda rade...
Female jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 19:00   #2
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: kwadratowy ksztalt twarzy

zdecydowanie łatwiej byłoby Ci pomóc, gdybyś umieściła fotkę. Najlepiej bez makijażu
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 19:55   #3
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: kwadratowy ksztalt twarzy

Poszukaj tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57467

A jeśli chodzi o fryzury, to unikaj geometycznych cięć, mocno wyprostowanych włosów- taki kształt twarzy prosi się o miękkie linie, fale, długość zdecydowanie za brodę
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 20:06   #4
komplik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Dot.: kwadratowy ksztalt twarzy

Cytat:
Napisane przez Female
Mam kwadratowy ksztalt twarzy.ten watek byl juz poruszany,ale chcialam DOKLADANIE DOWIEDZIEC sie jak maksymalnie to zatuszowac.w szczegolnosci chce wiedziec jaka fryzure dobrac. podaje dokladny wyglad mojej twarzy,zeby jak najpecyzyjniej mozna bylo okreslic jak bede wygladac najlepiej.::mam duze oczy,"normalnego" rozmiaru nos,usta sredniej wielkosci,lekko spiczaste u gory. nie widac kosci policzkowych,jedynie rzuchwy prosze poradzcie.bede wdzieczna za kazda rade...
maluj sie w mysl podstawowej zasady korekty twarzy.pomaluj odpowiednim rozem policzki zaczynajac od kacikow ust w kierunku ucha do wysokosci troche pod skroniami i w najszerszym miejscu miedzy zew.kacikiem oka i granica oczu a brode rosjasnil ,to wyszczuplatez sie tak "kamufluje "
__________________
pogadajmy...
komplik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 20:08   #5
komplik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Dot.: kwadratowy ksztalt twarzy

Cytat:
Napisane przez komplik
maluj sie w mysl podstawowej zasady korekty twarzy.pomaluj odpowiednim rozem policzki zaczynajac od kacikow ust w kierunku ucha do wysokosci troche pod skroniami i w najszerszym miejscu miedzy zew.kacikiem oka i granica oczu a brode rosjasnil ,to wyszczuplatez sie tak "kamufluje "
chodzi o granice wlosow,sorka...male przejezyczenie
__________________
pogadajmy...
komplik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.