ta monotonia:( pomocy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-31, 20:26   #1
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Unhappy

ta monotonia:( pomocy!!


.

Edytowane przez marta1210
Czas edycji: 2016-09-23 o 21:40
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 08:39   #2
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: ta monotonia:( pomocy!!

Ja podziałałabym z kolorkiem. Na pierwszym zdjątku (na tle szafy) wyglądasz moim zadaniem o wiele fajniej, bo włoski są ciemniejsze (może to kwestia oświetlenia, ale tak wyglądają). Taki kolorek bardziej Ci pasuje niż blond. Idź też do dobrej fryzjerki na ścieniowanie spodnich warstw włosów - moja koleżanka tak zrobiła, ma podobną długość do Ciebie. Efekt jest rewelacyjny, zapomniała o oklapniętych włoskach. Fryzjerka znacznie skróciła nieliczne partie włosków, ale nie z wierzchu włosów, tylko te bliżej skóry. Włosy są dalej długie, cieniowania w zasadzie niby nie widać, ale cała fryzurka "oderwała się od głowy" jeśli tak mogę powiedziec.Nie wymaga żadnego specjalnego układania, tylko mycie i suszenie "z głową w dół", to wszystko.
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:32   #3
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: ta monotonia:( pomocy!!

.

Edytowane przez marta1210
Czas edycji: 2016-09-23 o 21:41
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:00   #4
ka_rrr_amba
Przyczajenie
 
Avatar ka_rrr_amba
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Dot.: ta monotonia:( pomocy!!

Cześć Marto Mnie z kolei wydaje się, że korzystniej wygladasz na zdjęciu 2, gdzie masz jaśniejszy kolor włosów. Nie wiem czy jest to kwestia światła dziennego czy też koloru, ale wydajesz się taka rozpromieniona, świeża... Jeśli chodzi o klapnięcie włosów w niedlugim czasie po umyciu to może być to efekt zbytniego obciązenia włosów odżywkami i środkami do stylizacji. W celu uniknięcia takiego niepożądanego efektu radziłabym Ci nakładać piankę tylko na część włosów u nasady. Ponadto żeby spotęgować wrażenie lekkości możesz delikatnie wycieniować włosy na końcach.
ka_rrr_amba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 16:16   #5
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: ta monotonia:( pomocy!!

mi sie podoba twoja fryzurka na zdjeciu 2,a jesli chodzi o lakier do wlosow ja uzywam taft (czarny i czerwony)i utrwalaja fryzurke na bardzo długo,ja jestem zadowolona-wypróbuj kosztujke ok.12zł ale opłaca sie go kupic bo wystarczy na długo pozdrawiam
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.