pomóżcie mi podjąc decyzje. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-08, 20:54   #1
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Question

pomóżcie mi podjąc decyzje.


Kochane wizażanki
Wierzę w Was i w to, że mi doradzicie

Mam juz dośc farbowania chemią włosków a marzy mi się taki jasno rudy kolorek. naturalnie to moje włosy sa takie jakby bardzo ciemny blond (ale bardzo ciemny) wzglednie jasny szatyn.

I wymarzylam sobie ze zafarbuje farbkami naturalnymi, kiedys farbowalam i wlosy byly: raz ze zdrowe a dwa ze ladne i naturalne.

znalazlam na esentii takie cos: http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...304f7f6835e006 lub http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...304f7f6835e006

wzglednie jeszcze tutaj: http://www.herbsgardenshealth.co m/naturtint_hair_colours.ht m#Henna_Plus_Colour_Cream _Hair_Colours_(Lasts_8-10_Washes)

chcialabym znac Wasze zdanie, co lepiej kupić: ta wersje pudrową czy wersje w kremie? i ktory kolor zebym nie wyszła wsciekle ruda
jakby trzeba było moje fotki to wrzucę

Plisssss pomóżcie zdesperowanej koleżance
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 21:48   #2
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: pomóżcie mi podjąc decyzje.

Nie chce Cie martwic, ale henna nie ma wlasciwosci rozjasniajacych, mozna nia odrobine przyciemnic lub rozswietlic kolor No chyba, ze te podane w linkach sa jakies specjalne, bo wiem, ze np. balsam koloryzujacy z henna Venity nie ma takich wlasciwosci. Jesli jednak chcesz sie skusic na jakis to wlasnie Venita jest w G-cach w sklepie fryzjerskim na przeciwko Mcdonalda, po schodkach w dol
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 06:53   #3
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: pomóżcie mi podjąc decyzje.

Karolino, ja wiem ze henna (czy chna, zwał jak zwał) nie rozjasnia, na moj kolor wlosow jasny rudy zlapie sie spokojnie, to juz wiem, sęk w tym, że dawno nie uzywalam takich farb i nie wiem nawet co warto kupic i gdzie
zdziwiłam się jak zobaczylam ze mozna te farbki kupic w wersji kremu (czyli takie juz "gotowe") i w proszku (standart, jak za dawnych czasow ;-)).

bede musiala wiecej poczytac i przejde sie dzisiaj to tego sklepu w gliwicach. Dzieki za info tam sa calkiem mile panie wiec pewnie cos doradza
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 16:02   #4
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: pomóżcie mi podjąc decyzje.

Hehe, w takim razie sorki, chyba przez ta pozna pore odpisywania rzucilo mi sie na oczy W tym sklepie maja duzy wybor kolorow, mozna kupic w proszku do rozrabiania, albo w postaci gotowego balsamu w tubce i kosztuja grosze
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 16:44   #5
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: pomóżcie mi podjąc decyzje.

Cytat:
Napisane przez karolina2020
Hehe, w takim razie sorki, chyba przez ta pozna pore odpisywania rzucilo mi sie na oczy W tym sklepie maja duzy wybor kolorow, mozna kupic w proszku do rozrabiania, albo w postaci gotowego balsamu w tubce i kosztuja grosze
no ja tez czasami pisze dosc snigmatycznie pozatym ponoc kazdy ma odruchowe przyciemniane swojego kolru wlosow wiec ja sie zawsze pytam TZ, czy farba zlapie czy nie, zebym potem za ciemna nie wyszla jak cos mi sie zle wydaje w tych kwestiach

a co do sklepu, to wlasnie z niego wrocilam, kupila dwa odcienie, jak jeden nie zlapie to odczekam (bo jak nie szkoda te farbki tak jak chemia to moge farbowac i farbowac;-)) i pofarbuje ciemniejszym...

tak czy inaczej dzieki za podpowiedz, faktycznie tanie farbki, z calkiem mila obsluga
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.