Zemulgować... CZYLI CO ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-10, 15:43   #1
gatta44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6

Zemulgować... CZYLI CO ?


MAM PYTANKO,CZY KTOŚ WIE CO OZNACZA SŁOWO "ZEMULGOWAĆ"?. KUPIŁAM PROFESJOLANNĄ FARBĘ DO WŁOSÓW I PISZE TAM ŻE TRZEBA JĄ ZEMULGOWAC I SPŁUKAC !CZYLI CO?ZADAWAŁAM KIEDYS JUZ TO PYTANIE ALE NIE MOGĘ ZNAJŚC WĄTKU !
gatta44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 16:02   #2
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Zemulgować... CZYLI CO ?

Cytat:
Napisane przez gatta44
MAM PYTANKO,CZY KTOŚ WIE CO OZNACZA SŁOWO "ZEMULGOWAĆ"?. KUPIŁAM PROFESJOLANNĄ FARBĘ DO WŁOSÓW I PISZE TAM ŻE TRZEBA JĄ ZEMULGOWAC I SPŁUKAC !CZYLI CO?ZADAWAŁAM KIEDYS JUZ TO PYTANIE ALE NIE MOGĘ ZNAJŚC WĄTKU !
emulgacja to wg mojego słownika chemicznego doprowadzanie cieczy do stanu emulsji. czyli pewnie trzeba wymieszać podane skłądniki farby tak, żeby powstałą jednorodna emulsja

tylo to mi przychodzi do głowy, a swoją drogą, co to za farba??
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 16:02   #3
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Zemulgować... CZYLI CO ?

Ja tez nie wiem, ale okazalo sie ze archiwum wie, wyszukiwarka dobra rzecz http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=zemulgowa%E6
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 16:23   #4
gatta44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Dot.: Zemulgować... CZYLI CO ?

O I ZNALAZŁO SIE MÓJ POPRZEDNI WĄTEK DOPIERO ZACZYNAM I JESZCZE NIE WIEM CO I JAK !
JEST TO FARBA L'OREAL PROFESSIONNEL MAJIREJ(KOLOR ZŁOTY BLOND MAHONIOWY ) KUPIŁAM JĄ NA ALEGRO ,MYSLĄC ZE DAM RADE SAMA NIA ZAFARBOWAC WŁOSY NO ALE PIERWSZY PROBLEM TO BYŁO TO SŁÓWKO,A TERAZ JESZCZE POTRZEBA JAKIŚ OXYDAN 6%, I NIE WIEM CZY TO JEST INACZEJ JAKIS UTLENIACZ KTÓRY ZNAJDZUJE SIE ZAWSZE W SKLEPOWYCH FARBACH CZY COS INNEGO!CHYBA JEDNAK WYBIORE SIE Z TYM DO FRYZJERKI
gatta44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 16:27   #5
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Zemulgować... CZYLI CO ?

Cytat:
Napisane przez gatta44
O I ZNALAZŁO SIE MÓJ POPRZEDNI WĄTEK DOPIERO ZACZYNAM I JESZCZE NIE WIEM CO I JAK !
JEST TO FARBA L'OREAL PROFESSIONNEL MAJIREJ(KOLOR ZŁOTY BLOND MAHONIOWY ) KUPIŁAM JĄ NA ALEGRO ,MYSLĄC ZE DAM RADE SAMA NIA ZAFARBOWAC WŁOSY NO ALE PIERWSZY PROBLEM TO BYŁO TO SŁÓWKO,A TERAZ JESZCZE POTRZEBA JAKIŚ OXYDAN 6%, I NIE WIEM CZY TO JEST INACZEJ JAKIS UTLENIACZ KTÓRY ZNAJDZUJE SIE ZAWSZE W SKLEPOWYCH FARBACH CZY COS INNEGO!CHYBA JEDNAK WYBIORE SIE Z TYM DO FRYZJERKI
Oxydant to właśnie utleniacz, kupisz go na Allegro lub w hurtowni fryzjerskiej. Polecane jest, żeby był z tej samej firmy co farba, ale na innym też wyjdzie, tylko może niedokładnie tak jak ma wyjść.
Faktycznie może lepiej idź z tą farbą do fryzjera, jeszcze sobie krzywdę zrobisz...

PS. Nie pisz z włączonym Caps Lockiem, bo źle się to czyta.
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.