Wysypka?? Po Physiogelu? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-21, 23:00   #1
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907

Wysypka?? Po Physiogelu? :(


Help me Moja skóra od jakiegoś czasu była naprawdę super! Uzywałam żelu Ziaja Tin Tin, Benzacne i Kremu Nivea soft z olejkiem jojoba. Żel Ziaji skończył się i jedyne co mmiałam w szafce do mycia buzi (zrobiłam wielkie porządki i powywalałam mnóstwo rzeczy po spojrzeniu na składy..)to Physiogel. Myłam się nim przez parę dni (spłukiwałam go zimną wodą ) razem z Wodą Termalną Vichy i kremem Nivei.Przed chwilą jak spojrzałam w lustro w łazience to sie przeraziłam Pełno malutkich, mnijeszych od ziarenek piasku kuleczek pojawiło mi się na czole. To wygląda jak jakaś wysypka. Myślę, że winowajcą jest Physiogel, który mógł mi zapchać czoło chociaz jest hipoalergiczny, ale moja cera zawsze reagowałam na niego małym pogorszeniem jednak nigdy takim. Miałam nadzieję, że teraz bedzie OK i dałam mu szansę. Nie przypomianm sobie żebym jadła lub piła cos co mogłoby wywołać to wysypkę. Co mam zrobić, aby jak najszybciej zeszła? Czym posmarować czy wziążć jakieś lekarstwo jak wapno?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 06:35   #2
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: Wysypka?? Po Physiogelu? :(

Hmm, mi skrzypovita też stworzyła takie cudo na czole ale i na brodzie . Pomogła maseczke aspiynowa, zielona glinka kambryjska. Jednak musze dodać, że ja mam mieszaną cerę
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 09:11   #3
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wysypka?? Po Physiogelu? :(

Też mam mieszaną cerę. Dzisiaj rano nić nie zniknęła, gorzej przybyło I swędzi mnie trochę czoło ;/ Spróbuje zielonej glinki z Dermaglin mam nadzije, że trochę pomoże...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.