Wybielanie włosków na ramionach... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-13, 09:50   #1
Loara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 17

Wybielanie włosków na ramionach...


wiem że ten temat poruszany był nie raz, ale interesuje mnie to, czy któraś z was wybiela te wloski pomimo pieprzyków? Bo to własnie moj problem..mam ich całkiem sporo na łapkach boje się ze sobie cos złego zrobie przez to jak posmaruję wybielaczem też pieprzyki bo u mnie niemal niemożliwością jest ominięcie każdego z nich.. I jeszcze jedno: jakich wybielaczy używacie? Próbowalam już chyba wszędzie dostać Sally Hansen Hair Bleach, bo to podobno rewelacja, ale tego nigdzie nie ma! Panie sprzedawczynie patrzą się na mnie jak na ufoludka jak o to pytam.. Kiedyś na forum Onetu widziałam, że jakas dziewczyna pisała, że używa w tym celu jakiegos wybielacza do normalnych włosów który mozna dostać niemal w każym kiosku (niebieskie pudełko). Ale czy to bezpieczne? szczególnie o te pieprzyki mi chodzi. Dziewczynki pomóżcie!
Loara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:40   #2
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Wybielanie włosków na ramionach...

mnie tez interesuje ten watek, tylko co maja pieprzyki do wlosow skoro wybielasz wlosy nie skore?
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 15:55   #3
Loara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 17
Dot.: Wybielanie włosków na ramionach...

wlasnie pieprzyki mają to do tego, że jak smarujesz skórę takim wybielaczem to pieprzyki też smarujesz, szczególnie jak jest ich duzo to trudno je omijać. A wybielacze są, jak wiadomo substancjami silnie działającymi więc zastanawia mnie czy wtedy jakos nie uszkadzają sie te pieprzyki...
Loara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.