zły kolor, jak zmienić?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-24, 19:47   #1
rools
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2

zły kolor, jak zmienić??


Mam ogromny kłopot i nie wiem co robić...miałam wcześniej jasne blond włosy- farbowane, ale podobne do moich naturalnych i nie wiem co mnie podkusiło żeby zrobić sobie ciemne-rude. Zrobiłam sobie takie włosy farbą stałą i wyszły czerwone! Ten kolor w ogóle mi nie pasuje i nie wiem jak go zmienić. Chcę zpowrotem mieć jasne włosy...czy jeżeli bardzo ciemne, czerwone włosy pofarbuje jasną farbą to wyjdzie jasny?? boje się że będzie dziwny i z ciemnych nie zrobi się jasny tylko coś pomiędzy...w dodatku ostatnio bardzo często zmieniałam kolor włosów i boje się, że jak pofarbuję je jeszcze raz to mi wypadną czy stanie się coś takiego...
jak mogę odzyskać jasne włosy??? proszę pomóżcie...
rools jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 21:43   #2
górka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: zły kolor, jak zmienić??

hehehhehehhe

ja dzisiaj zafarbowałam moje wlosy castingiem loreala "Gleboka czerwien", cos mnie tknelo bo na opakowaniu jet taki jakby czekolada z czerownym a taki juz kiedys mialam i mi sie podobal. wyszly oczywiscie czerwone i tez jestem zla, bo poprzedni kolor, taki ciemny blond z pasemkami mialam calkiem spoko.
Pocieszam sie, ze to szampon, przynajmnie tak jest na opakowaniu napisane, a poza tym z wlasnego doswiadczenia wiem, ze kolory czerowne i rude wymywaja sie dosyc szybko, wiec na Twoim miejscu poczekalabym troche i myla je np codziennie, powinno zejsc juz po 2 tygodniach do jasniejszego, a jesli bardzo zle sie czujesz to idz na solarium, podkresl oczy i moze nagle odkryjesz, ze podoba Ci sie podoba Zobaczysz, ze wymyje Ci sie do rudego. Jak masz zdjecia to chetnie sie wymienie z Toba swoimi efektami.
Kurcze dalej nie wiem co mi odwalilo z tym farbowaniem dzisiaj, bo od dobrych paru lat robie to tylko u fryzjera. God Im stupid POzdrawiam !
górka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 15:47   #3
górka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: zły kolor, jak zmienić??

podciągam temat bo jednak sama potrzebuje porady

zmywa mi sie do różowych
górka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 17:45   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: zły kolor, jak zmienić??

Witam , jeśli miałaś rozjaśniane włosy blond, farba bedzie się zmywała do coraz jasniejszych , ale wątpie czy wróci do tego samego odcienia. Radze wizyte w dobrym salonie fryzjerskim, w kt.órym wykonuje się " demakijaż" ( a nie dekoloryzację ! ) włosów. Miałam taki zabieg , nie wiem dokładnie co to za środek, ale dużo łagodniejszy niż dekoloryzator ,nie niszczy włosów w takim stopniu , papke nakłada się we włosy potem rozciera intensywnie przez kilkanaście minut ( przynajmniej u mnie to tak wyglądało). Powinno zadziałać.Dodatkowo radze zafundowac sobie jakies odzywianie włosów u fryzjera.

Edytowane przez Mariti
Czas edycji: 2006-04-29 o 15:10
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 17:44   #5
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: zły kolor, jak zmienić??

Najlepsze wyjście to wizyta u fryzjera, niestety też często eksperymentowałam z kolorem i potem, jak sie zaczęło zmywać to przybierało dziwne odcienie i nigdy nawet szampon nie zmyje sie tak żeby całkowicie wrócić do koloru jaki był wcześniej Ale my kobiety mamy takie coś, że nas podkusi i za 10 minut siedzimy z farbą na włoskach wyczekując oszałamiającego efektu Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 13:30   #6
rools
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: zły kolor, jak zmienić??

yy...no i musiałam kolor zmienić...fryzjerka powiedziała mi ,że mogę teraz włosy mieć tylko ciemniejsze...no i stało się :P pofarbowałam moje 'boskie' czerwone włosy na jasny brąz (!) i teraz włosy mam prawie czarne ... byłoby dobrze gdyby ten kolor mi pasował no ale jestem blada i raczej nie pasuje :P teraz jedynie mogę czekać aż trochę mi się spierze
rools jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 15:59   #7
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: zły kolor, jak zmienić??

dziwne,przecież mogła wykonać zabieg dekoloryzacji, wtedy wyszedłby jaśnieszy kolor uniknęłabyś czarnego,który nie pasuje do Twojej jasnej cery.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-02, 14:37   #8
górka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: zły kolor, jak zmienić??

Cytat:
Napisane przez rools
yy...no i musiałam kolor zmienić...fryzjerka powiedziała mi ,że mogę teraz włosy mieć tylko ciemniejsze...
co to za fryzjerka, która takie rzeczy opowiada, no jasne, ze mogla zrobić dekoloryzacje. Twój brąz też się wymyje najpierw do jasniejszego z rudymi refleksami a jak przyjdzie lato i słońce to...sama zobaczysz Szkoda, że nie pokazalas zdjęcia w tym poprzednim, bo zawsze możnaby coś doradzić więcej.

Ja zostawiłam swoje włosy, przy moim codziennym myciu zmyły się do ciemnego rudego i z dnia na dzień będzie pewnie coraz ciekawiej.
Prawdą jest natomiast, że przy takim kolorze trzeba się troszke opalić, podkreślać oczy i mieć doskonałą cerę.
górka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.