Jak uratować włosy ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-31, 19:57   #1
fiona_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Question

Jak uratować włosy ??


Bardzo nie podobały mi się moje naturalne włosy i dlatego zdecydowałam się na kupno prostownicy. Od tej pory prostuję włosy co drugi dzień, ale niestety zauważyłam, że moje włosy nie znoszą tego zbyt dobrze (chodzi tutaj głównie o końcówki, które są strasznie zniszczone). Jak narazie jedynym sposobem w jaki radziłam sobie z tymi końcówkami była wizyta u fryzjera i podcinanie ich, ale ten problem mam cały czas i zastanawiam się czy może wy znacie jakieś domowe sposoby na wzmocnienie włosów (nie tylko końcówek), albo może mogłybyście mi polecić jakieś szampony lub odżywki czekam na wasze propozycje
fiona_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 22:42   #2
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Jak uratować włosy ??

a jakiej prostowncy uzywasz? mozna wiedziec? musisz przejrzec wątki. Najlepiej to profesjonalne kosmetyki, chociaz dla mnie te z marketów tez dzialają świetnie i jestem zadowolona uzywalam Herbal Essences , Loreal Nutrileum, Joanna- maseczki. Szampon-Seboradin, Dove, Frucis. no i moj Hot Liss i jedwab. jestem zadowolona z moich wlosków dzieki tym kosmetykom. niedawno przeklnałam je ale teraz juz są w dobrym stanie
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 07:32   #3
kasienkaaa
BAN stały
 
Avatar kasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 110
Dot.: Jak uratować włosy ??

fiona_ wiem cos o tym ja niestety mam zwykla prostownice i kiedys prostowalam nią codziennie i mialam potem takie siano ze nawet po prostowaniu bylo siano, [przez to musialam sciac wlosy na krotko a mialam juz dlugie i chcialam zapuszczac.
Teraz tylko marze o profesjonalnej prostowincy ale niestety nie mam pieniedzy zeby ją kupic.
kasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.