pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-02, 21:42   #1
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Red face

pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej


Witam!
Mam cerę trądzikową, mieszaną. Regularnie odwiedzam dermatologa. Ostatnio przez jakiś czas było dobrze, a potem znowu coraz częściej zaczęły pojawiać się wypryski. Mam otwarte pory (chociaż niedawno jeszcze nie było z nimi tak kiepsko jak teraz...), nie mam ropnych wyprysków tylko takie... inne
Chciałabym się dowiedzieć, czy dobrymi kosmetykami pielęgnuję cerę.
Oto one:
Rano
żel do mycia twarzy Wash'N'Re-Fine! Nivea Visage Young
łagodzący tonik Nivea Visage
Żel-krem Control It Nivea Visage Young
korektor na wypryski Oriflame Visions
puder prasowany BeBeauty Wibo

Wieczorem
żel do mycia twarzy Wash'N'Re-Fine! Nivea Visage Young
łagodzący tonik Nivea Visage
oraz przepisane przez dermatolog Akneroxid i Davercin (w jedną noc to, w następną drugie)

Mniej więcej dwa razy w tygodniu
Maseczka łagodząco-oczyszczająca Hean
Oczyszczająca emulsja do twarzy Planet SPA Wody Islandii Avon
Peeling do twarzy Rossmanowski

I od czasu do czasu na większe wyjścia używam podkładu Dream Matte Mousse.

I co o tym sądzisz? Które kosmetyki mogą mnie zapychać? Z których zrezygnować i jakimi je zastąpić?
Proszę o rady!


Jak będzie potrzeba to mogę poszukać tych kosmetyków na KWC i powklejać linki.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 10:11   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

jesli mogłabys to poprosiłabym o skład tych produktów pewnie w KWC są wieć proszę podaj skłądy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 11:01   #3
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

ok
więc...
żel do mycia twarzy Wash'N'Re-Fine! Nivea Visage Young ->
Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate, Acrylates Copolymer, Lactic Acid, Maris Limus, Ostrea, Lauryl Glucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Polyethylene, Mannitol, Trisodium EDTA, Polyquaternium-10, Benzophenone-4, Microcrystalline Cellulose, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional Prafum, Cl 42090, Cl 74160

łagodzący tonik Nivea Visage ->
Skład: Aqua, Glycerin, PEG-8, Panthenol, Chamomilla recutita, Aloe barbadensis, Polyquaternium-10, Niacinamide, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethoxydiglycol, Trisodium EDTA, Methylparaben, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum

Żel-krem Control It Nivea Visage Young ->
Skład: aqua, glycerin, cyclomethicone, distarch phosphate, alcohol denat, ethylhexyl methoxycinnamate, glyceryl stearate citrate, caprylic/capric triglyceride, myristyl myristate, octyldodecanol, tocopgeryl acetate, maris sal, aluminium chlorohydrate, cetearyl alcohol, dimethicone, ammonium acryloyldimethyltaurate / vp copolymer, titanium dioxide, sodium carbomer, alumina, silica, sodium polyacrylate, bht, tetrasodium iminodisuccinate, phenoxyethanol, diazolidinyl urea, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, isobuthylparaben, propylparaben, parfum, ci 42090

korektor na wypryski Oriflame Visions ->
Skład: oleyl alcohol, ricinus communis, cetyl acetate, candelilla cera, talc, aluminum starch octenylsuccinate, carnauba, oleyl acetate, acetylated lanolin alcohol, propylparaben [ą ci 77891, ci 77491,ci 77492, ci 77499.)

puder prasowany BeBeauty Wibo -> niestety nie znalazłam składu, a na opakowaniu pudru nic nie jest napisane.

Maseczka łagodząco-oczyszczająca Hean ->

Skład: aqua, ceteareth-20 (and) cetearyl alcohol, glyceryl stearate, caprylic/capric triglyceride, isopropyl myristate, octyl dodecanol, propylene glycol, macadamia nut oil, cetyl alcohol, camelia sinensis extract, stearyl dimethicone, melisa extract, lemon extract, c-10-c-30 cholesterol/lanosterol ester, phenoxyethanol (and) methylparaben (and) ethylparaben (and) propylparaben, titanium dioxide, fragrance, methicone, jojoba esthers, peg-8 (and) tocopherol (and) ascorbic acid (and) citric acid, triethanoloamine, citrus limonium, ci 19140+42045

Oczyszczająca emulsja do twarzy Planet SPA Wody Islandii Avon ->
w KWC nie ma składu, ale zaraz przepiszę i podam tutaj

Peeling do twarzy Rossmanowski ->
Skład: aqua, prunus armeniaca, cetearyl alcohol, octyl stearate, propylene glycol, paraffinum liquidum, octyldodecanol, peg-9 stearate, stearic acid, sodium cetearyl sulfate, disodium lauroamphodiacetate, peg- 200 glyceryl tallowate, methylparaben, lanolin, sodium chloride, hamamelis virginiana, allantolin, propylparaben, zea mays, 2- bromo- 2- nitropropane- 1,3- diol, parfum, lecithin, dichlorobenzyl alcohol, triclosan, bisabolol, ascorbyl palmitate, tocopherol

to chyba wszystko
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 11:15   #4
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

Skład emulsji do mycia twarzy Avonu:
Aqua, Stearic Acid, Glycerin PEG-6, Lauric Acid, Potassium Hydroxide, Sodium, Laureth Sulfate, Dipropylene Glycol, Glycol Stearate, Sorbitol, Benzyl Alcohol, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Cocamidopropyl Betaine, Glycereth-26, Parfum, Disodium Edta, Eukalyptus Globulus Oil, Mentha Piperita Oil, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Saccharomyces/Calcium Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Potassium Fement, Saccharomyces/Magnesium Ferment, Saccharomyces/Zinc Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/Manganese Ferment, Saccharomyces/Silicon Ferment, <1004486-004>
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 13:44   #5
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

up
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 13:48   #6
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

Cytat:
żel do mycia twarzy Wash'N'Re-Fine! Nivea Visage Young ->
Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate, Acrylates Copolymer, Lactic Acid, Maris Limus, Ostrea, Lauryl Glucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Polyethylene, Mannitol, Trisodium EDTA, Polyquaternium-10, Benzophenone-4, Microcrystalline Cellulose, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional Prafum, Cl 42090, Cl 74160
ten na czerwono skąłdnik jest podobny bardzo do SLS wiec zmien do mycia twarzy bo on podraznia wysusza sciaga i nieorzystnie dziala na skóre


Cytat:
łagodzący tonik Nivea Visage ->
Skład: Aqua, Glycerin, PEG-8, Panthenol, Chamomilla recutita, Aloe barbadensis, Polyquaternium-10, Niacinamide, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethoxydiglycol, Trisodium EDTA, Methylparaben, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum
dobry o ile nie masz problemów z pajaczkami ale jest na dalszym miejscu wiec moze nie byc to problemem
glikol propylenowy tez zapychac moze i stearic acid tego jest wiecej oczywsixcie ale pisze o nab popularnych


Cytat:
Żel-krem Control It Nivea Visage Young ->
Skład: aqua, glycerin, cyclomethicone, distarch phosphate, alcohol denat, ethylhexyl methoxycinnamate, glyceryl stearate citrate, caprylic/capric triglyceride, myristyl myristate, octyldodecanol, tocopgeryl acetate, maris sal, aluminium chlorohydrate, cetearyl alcohol, dimethicone, ammonium acryloyldimethyltaurate / vp copolymer, titanium dioxide, sodium carbomer, alumina, silica, sodium polyacrylate, bht, tetrasodium iminodisuccinate, phenoxyethanol, diazolidinyl urea, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, isobuthylparaben, propylparaben, parfum, ci 42090
zmieniłabym go bo na poczatku jest alkohol denat który dziala na tłusta skóe tak ze wysusza a to powoduje jescze wieksze przełtuszaczanie sie cery, dodatkowo gliceryn i trygliceryde mogą zapychać, ale jesli nei masz tendencji to ok

Cytat:
Maseczka łagodząco-oczyszczająca Hean ->
Skład: aqua, ceteareth-20 (and) cetearyl alcohol, glyceryl stearate, caprylic/capric triglyceride, isopropyl myristate, octyl dodecanol, propylene glycol, macadamia nut oil, cetyl alcohol, camelia sinensis extract, stearyl dimethicone, melisa extract, lemon extract, c-10-c-30 cholesterol/lanosterol ester, phenoxyethanol (and) methylparaben (and) ethylparaben (and) propylparaben, titanium dioxide, fragrance, methicone, jojoba esthers, peg-8 (and) tocopherol (and) ascorbic acid (and) citric acid, triethanoloamine, citrus limonium, ci 19140+42045
maseczka to włąsciwie krem nawilzający tez na przykład te trigliceryde moga zapychac za oczyszczanie te lemon, citric itp sa odpowedzialne na bardziej na nawilzenie niz oczyszczenie

poeeling ok ale mozesz sama robic je domowymi sporsobami(domowe kosmetyki)wątek



Cytat:
ład emulsji do mycia twarzy Avonu:
Aqua, Stearic Acid, Glycerin PEG-6, Lauric Acid, Potassium Hydroxide, Sodium, Laureth Sulfate, Dipropylene Glycol, Glycol Stearate, Sorbitol, Benzyl Alcohol, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Cocamidopropyl Betaine, Glycereth-26, Parfum, Disodium Edta, Eukalyptus Globulus Oil, Mentha Piperita Oil, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Saccharomyces/Calcium Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Potassium Fement, Saccharomyces/Magnesium Ferment, Saccharomyces/Zinc Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/Manganese Ferment, Saccharomyces/Silicon Ferment, <1004486-004>
to wyrzuc do kosza od razu juz na pierwszym miejscu sa deterdenty drazniące i "szarpiące skóę"

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2006-11-03 o 13:50 Powód: ostatnie zdanie nie wyswietliło mi sie;)
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 14:02   #7
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

dziękuję bardzo
problemów z pajączkami nie mam
a na jaki krem i żel mam zmienić te co używam teraz? jakie polecasz?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 14:11   #8
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

aaa i ten składnik SLS ma jakieś działanie szkodliwe? i czy mam go unikać przy wyborze żelu do mycia?
bo przeglądam sobie KWC i prawie każdy żel do mycia ma w sobie SLS, niektóre nawet na drugim miejscu...
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 14:32   #9
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

tak , szkodliwe podaję link do kosmetyków cez SLS istnieją takie ale jest ich mało



http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140497
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 14:55   #10
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

dziękuję bardzo za linka
przejrzałam go i KWC no i się zastanawiam nad tymi:
Nivea Visage, Kremowy żel do mycia twarzy z nawilżającymi mikrogranulkami, aloesem i rumiankiem
Skład: Aqua, Ethylhexylstearate, Paraffinum Liquidum, Glycerin, PEG-20 Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20, Bis Diglyceryl Polyacyladipate-2, Glyceryl Stearate, Cetyl Palmitate, Decyl Oleate,
Aloe Barbadensis, Chamomila Recutita, Bisabolol, Decyl Glucoside, Lactose, Cellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Panthenyl Triacetate, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Sodium Carbomer, Phenoxyethanol, DMDM Hydrantoin, Parfum, CI7330


Johnson & Johnson, Clean&Clear, Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy
Skład: aqua, glycerin, polysorbate 20, sodium c14-16 olefin sulfonate, sodium lauroamphoacetate cocamidopropyl betaine, peg-6 czprylic/caprylic glycerides, salicylic acid, xanthan gum, citric acid, disodium edta, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, isobutylparaben, parfum.

Eris, Lirene Beauty Care, Nawilżająco-kojący żel do mycia twarzy
Skład: Aqua, Glycerin, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Betaine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Disodium EDTA, Ethylhexyl Methoxycinnamate, PPG-26-Buteth-26, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethoxydiglycol, Ethylhexyl Salicytate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Panthenol, Butylene Glycol, Benzyl Alcohol, Linden (Tilia Cordata) Extract, Arnica (Arnica Montana) Extract, Methyl Paraben, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Parfum, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, CI 42090, CI 60730.

Dax Cosmetics, Perfecta Czysta Cera, Antybakteryjny żel do mycia twarzy z mikrogranulkami
Skład: aqua, cocamidopropyl betaine, alcohol denat., glycerin, polyvinyl chloride, peg-7 glyceryl cocoate, pvm/ma decadiene crosspolymer, triethanolamine, parfum, butylene glycol, mentha piperita, propylene glycol, citrus aurantifolia, hexyl cinnamal, allantoin, linaool, triclosan, disodium edta, limonene, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, ethylparaben, methylparaben. ci 19140, ci 42051

Który najlepszy?
Przepraszam, że tak męcze... ale zależy mi na tym, żebym dobrymi kosmetykami czyściła moją buźke
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 15:09   #11
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

i na co zwracać uwagę przy wyborze kremu? na jakie składniki?
zastanawiałam się nad tymi:
Iwostin, Krem nawilżający
Skład: Aqua, Iwonicz Aqua, Mineral Oil, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Isohexadecane, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Grape /Vitis Vinifera/ Oil, Cetyl Alcohol, Methoxycinnamate, Methylparaben, Propylparaben, Tcopherol Acetate, Acrylates /C-10-C30/Alcylacrylate Crosspolymer, Tromethamine, PEG-8/Tocopherol/ Ascorbyl Palmitate/Ascorbic Acid/Citric Acid, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol

Iwostin, Krem nawilżający o przedłużonym działaniu
Skład: Aqua, Iwonicz Aqua, Polyglyceryl-3 Methylglucose disterate, Octyl Methoxycinnamate, Butyl Metoxydibenzoylmethane, C12-15 Alcohol Octanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Paraffinnum Liquidum, 4-Methylbenzylidene Camphor, Cetyl Alcohol, Alluminium Starch octenylsuccinate, Soybean (Glycine Soja) Protein: Oxido Reductases, Acrylates /C10- C30/Alkylacrylate Crosspolymer, Methylparaben, Propylparaben, Triethanolamine, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Peg-8 /Tocopherol/Ascorbic Palmitate/Ascorbic Acid /Citric Acid

Iwostin, Krem półtłusty
Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Iwonicz Aqua, Polyglyceryl-3, Diisostearate, Cyclomethicone, Glycerin, Aluminum/Magnesium Hydroxide Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Vitis Vinifera Oil, Hydrogenated Castor Oil, Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Propylene Glycol, Diazolidynyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA, Retinyl Palmitate, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid

Który będzie najlepszy? A może żaden z tych?

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2006-11-04 o 20:35
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 17:35   #12
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

up
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 21:09   #13
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

Witam ja pielęgnuję prawie tak samo twarz, jak Ty, Sunprice, czyli:

Rano
żel do mycia twarzy Wash'N'Re-Fine! Nivea Visage Young
tonik Nivea Visage Young
Żel-krem Control It Nivea Visage Young

Wieczorem
żel do mycia twarzy Wash'N'Re-Fine! Nivea Visage Young
tonik Nivea Visage Young


Ale po wypowiedzi kosmetyczki, stwierdzam że źle robię myślalam że ten żel-krem jest dobry, ale nie zauwazyłam Alcohol Denat w składzie ;/
Żel-peeling - wiedziałam że ma SMS ale nie wiedziałam co to dokładnie jest musze je wykończyć i kupić 'jakies' inne, tylko nie wiem jakie
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 22:31   #14
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Witam ja pielęgnuję prawie tak samo twarz, jak Ty, Sunprice, czyli:

Rano
żel do mycia twarzy Wash'N'Re-Fine! Nivea Visage Young
tonik Nivea Visage Young
Żel-krem Control It Nivea Visage Young

Wieczorem
żel do mycia twarzy Wash'N'Re-Fine! Nivea Visage Young
tonik Nivea Visage Young


Ale po wypowiedzi kosmetyczki, stwierdzam że źle robię myślalam że ten żel-krem jest dobry, ale nie zauwazyłam Alcohol Denat w składzie ;/
Żel-peeling - wiedziałam że ma SMS ale nie wiedziałam co to dokładnie jest musze je wykończyć i kupić 'jakies' inne, tylko nie wiem jakie
Ja nie używam toniku Nivea Visage Young
I raczej nie będę czekać, aż skończą mi się obecne kosmetyki. Jak tylko Emilia powie mi, które z podanych przezemnie są najlepsze to pojadę je zakupić.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 06:35   #15
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

a co zrobisz z tamtymi, których nie bedziesz używać?!
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 09:00   #16
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
a co zrobisz z tamtymi, których nie bedziesz używać?!
wyrzucę... a po co mam mieć kosmetyki, które szkodzą mojej cerze? ew. wystawię na targowisko
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 09:17   #17
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

aha ... ja też czekam na propozycje Emilii.
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 14:36   #18
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

up
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 15:41   #19
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

do góry!
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 17:51   #20
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

hmm...
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 07:57   #21
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

Hej Sunprince, wiesz jak postanowiłam? Że wykończe ten żel i ten tonik i krem [ten żel-krem już mam resztkę] i potem dopiero sobie kupię te ''nieniszczące'' cere (?) kosmetyki.... o ile takie są :/
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 10:36   #22
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

Cytat:
Nivea Visage, Kremowy żel do mycia twarzy z nawilżającymi mikrogranulkami, aloesem i rumiankiem
Skład: Aqua, Ethylhexylstearate, Paraffinum Liquidum, Glycerin, PEG-20 Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20, Bis Diglyceryl Polyacyladipate-2, Glyceryl Stearate, Cetyl Palmitate, Decyl Oleate,
Aloe Barbadensis, Chamomila Recutita, Bisabolol, Decyl Glucoside, Lactose, Cellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Panthenyl Triacetate, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Sodium Carbomer, Phenoxyethanol, DMDM Hydrantoin, Parfum, CI7330
dobry jest ten

Cytat:
ris, Lirene Beauty Care, Nawilżająco-kojący żel do mycia twarzy
Skład: Aqua, Glycerin, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Betaine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Disodium EDTA, Ethylhexyl Methoxycinnamate, PPG-26-Buteth-26, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethoxydiglycol, Ethylhexyl Salicytate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Panthenol, Butylene Glycol, Benzyl Alcohol, Linden (Tilia Cordata) Extract, Arnica (Arnica Montana) Extract, Methyl Paraben, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Parfum, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, CI 42090, CI 60730.
ten tez własciwie one sa dobre te co wymieniłas tylko dax ma akohol na poczatku ale tez moze byc ok, jednak te 2 sa fajne


kremy tez dobre , a nie masz tendencji do zapychania?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 13:48   #23
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
kremy tez dobre , a nie masz tendencji do zapychania?
mam to jaki krem kupić?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 14:14   #24
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

nawilzajacy o przedłuzonym chociaz nie mozna powiedziec na 100% czy zapchnie tam sa capric triglyceride i one moga tez ale ten krem sie wchlania szybko i nie jest problemem zapychanie , jesli nalozysz wiecej 2 ml to odpowiedni na zime tez , a w innych ktore podalas tez moga zapchnac ale parafina jest oczyszczona dobrze wiec takiego problemu mozesz nie miec. iwostin m aprobki weic popros o nie w ten sposob bedziesz wiedziala co jest lepsze, bo nikt nie powie ze ten na 100% ne zapchnie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 14:26   #25
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

ok dziękuję bardzo za pomoc
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 15:02   #26
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pytanie do kosmetyczki :) - pielęgnacja cery trądzikowej

nie ma sprawy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.