Srebrna bizuteria do złotej bluzki??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-27, 19:21   #1
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Question

Srebrna bizuteria do złotej bluzki???


Nie przepadam za zlota bizuteria,ale chce sobie kupic bluzke wlasnie w kolorze zlotym Czy srebrna bizuteria pasuje do zlotej bluzki,makijazu Wydaje mie sie ze niezbyt A co wy o tym myslicie??
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 20:42   #2
LemonCendy
Raczkowanie
 
Avatar LemonCendy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 234
Wink Dot.: Srebrna bizuteria do złotej bluzki???

p
__________________
LemonCendy

Edytowane przez LemonCendy
Czas edycji: 2011-02-24 o 23:47
LemonCendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 18:48   #3
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Srebrna bizuteria do złotej bluzki???

Pewnie sama bym takiego zestawienia nie stworzyła. Chociażby dlatego, że złota nie znoszę i nie noszę Natomiast moja znajoma lubuje się w różnych eksperymentach i dość często widzę ją i w złocie, i w srebrze. To, czy wizualnie będzie to dobrze wyglądało zależy od wzorów np. pierścionków, czy łańcuszka, tego czy jest drobny, czy grubszy, czy świeci ordynarnie na żółto, czy zaś w promieniach słońca delikatnie pobłyskuje. Nie zawsze połączenie złota i srebra musi się 'gryźć' - dowodem na to może być biżuteria wykonana z klasycznego, z białego, a nieraz nawet z 'czerwonawego' złota.
Co zaś do stroju to myślę, że raczej podarowałabym sobie biżuterię w ogóle, bądź upięła wisior na grubszym atłasowym, bądź jedwabnym pasku i zawiesiła u szyji. Dlaczego? Gdyż zakładam srebro i ono ginie, bo wzrok przyciąga bluzka. Gdy zakładam złoto, zlewa się ono z bluzką i wygląda nijako, a zadaniem biżuterii jest przecież upiększenie

Pozdrawiam!

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2005-09-27 o 09:41 Powód: literówki
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 09:29   #4
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Srebrna bizuteria do złotej bluzki???

Moim zdaniem wszystko zależy od odcieni tego złotai srebra, od materiału, kroju ....
Jednak moim zdaniem takie zestawienia nie bardzo ma racje bytu. Nie chodzi o to czy ktoś jest tradycjonalistą czy nie ale o to aby całość ładnie wyglądała i do siebie w jakikolwiek sposób pasowała.
Inaczej jest z łączeniem w samej biżuterii złota i srebra;-)

pzdr
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 09:35   #5
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Srebrna bizuteria do złotej bluzki???

Weź ze sobą srebrną biżuterię do przymierzalni i sama się zorientujesz


Ja na studniówkę miałam ciepłą,czekoladową suknię i pierwsze to wszyscy mówili to-Teraz musisz sobie kupić złotą biżuterię. Ja nie znoszę złota,więc się uparłam na srebrny zestaw biżuetrii.Mimo że słyszałam,iż to nie będzie pasować wyglądało rewelacyjnie. Wszystko zależy od odcieni,tak jak już było to wspomniane. Myślę,że lepiej będzie wyglądać srebrna biżuteria z kolorem ciemnego,starego złota Ważny jest również materiał z jakiego zrobiona jest bluzka-jeżeli jest to coś bardzo świecącego,to inne ozdoby dadzą nam wizerunek przeładowania

__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.