makijaz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-21, 14:06   #1
ari
Przyczajenie
 
Avatar ari
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 15
GG do ari
Wink

makijaz


Mam spory, dylemat poniewaz bede sie sama malowac na swoje wesele to mam pare pytan. Kosmetyki jakie chce zakupic beda to Shiseido poniewaz mam podklad z tej firmy i jestem bardzo zadowolona.Lecz makijaz chce swietlisty poniewaz po paru godz moja twarz wyglada na "ziemista" i jest sucha, jestem opalona i chce to podkreslic. Pierwszy zakup to bedzie baza czyli The Make-up Sheer... oczywiscie shiseido potem chce nalozyc podklad czyli ten co mam The Make-up Cream Foundation a roswietlic chce sypkim pudrem ale juz firmy Revlon z serii Skinlights lub emulsja z tej firmy niewiem czym lepiej. Teraz czy musze kupic jakis krem na codzien? uzywam Loreal "dawka szczescia" ale mysle ze to za duzo czy mam racje a nawilzajacego tez chyba nie moge uzyc bo to bylo by za duzo i moglabym sie za duzo swiecic a nie mam problemow z cera ale matujacych podkladow nie moge uzywac bo bardzo mnie jak wczesniej pisalam wysusza dlatego uzywam podkladow nawilzajacych sens w tym zebym nie przesadzila w nawilzeniu i swieceniu sie chce jedynie by makijaz sie na ten dzien trzymal . Prosze doradzcie mi (dolaczam zdjecia makijazy i o taki efekt mi chodzi )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21.jpg (17,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_chartheron mały.jpg (30,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaze_duze.jpg (71,6 KB, 33 załadowań)
ari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 14:21   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: makijaz

Pod makijaż wystarczy jakiś delikatny kremik - może być nawilżający. Jeżeli obawiasz się że skóra zacznie Ci się świecić możesz nałożyć matujący krem na strefę najbardziej narażoną na nadmierne wydzielanie serum - strefę T.
Efekt rozświetlenia uzyskasz nakładając na kości policzkowe, skronie i tuż pod linią brwi błyszczący puder - może być Revlon;-)
Jezeli chcesz podkreślić efekt opalenia nałóż na kości policzkowe puder brązujący.
Całą buzie możesz deliktanie rozświetlic Meteorytami Guerlaina lub innym puderkiem o podobnych właściwościach;-)

Pozdrawiam i udanego makijażu i wspaniałego ślubu
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 19:40   #3
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: makijaz

Ja również polecam nałożenie kremu nawilżającego,ponieważ na nawilżonej buzi makijaż trzyma się dłużej.Jesli chodzi o rozświetlanie to popieram Samante , z tym,że możesz nałożyć rozświetlacz również nad wgłębieniem górnej wargi.
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.