róż?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-01, 19:41   #1
Paulina1988
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1988
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: B-Z
Wiadomości: 986
GG do Paulina1988 Wyślij wiadomość przez MSN do Paulina1988
Angry

róż??


witam dziewczyny jestem typową zimą mam bardzo jasną karnacje,niebieskie oczy i kwadratową twarz mozecie poradzic mi jakis dobry roz do policzkow a przedewszystkim kolor,bo juz tego wybierania mam dosyc!!! najpierw kupilam w rossmanie roż taki rozowy najjasniejszy wydawaby sie byc dobry choc nakladalam bardzo mało wyglądałam jak baba ze wsi! pozniej poszlam do drogerii i pani doradziła mi roz a inglota nr. 80 chyba taki bezowy !i tez nie pasuje.ja juz nie wiem!!!dziewczyny chwaliły roz z joko,ale jaki kolor??chcialabym taki naprawde zgaszony roz ale ja sie na tym nie znam!!!!!! ostatni ratunek mam w was! prosze podajcie mi numery rozy z joko ktore uwazacie za odpowiednie dla mojego typu skory,i ja pojde sobie do drogerii i bede miala troche zadanie ulatwione :conf used:
Paulina1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 20:19   #2
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: róż??

Nie jestem pewna, ale do zimy pasują prawdopodobnie prawdziwe róże tak myślę. Jednak niech to ocenią dziewczyny, co się na tym naprawdę dobrze znają





Może tu coś znajdziesz? |
\/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13_farben_winter.jpg (9,6 KB, 9 załadowań)
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 01:42   #3
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: róż??

Jesli masz bardzo jasna karnacje to roz musi byc b delikatny-oto przykladowe kolory-szukaj takich odcieni
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 12:29   #4
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: róż??

Cytat:
Napisane przez Paulina1988
witam dziewczyny jestem typową zimą mam bardzo jasną karnacje,niebieskie oczy i kwadratową twarz mozecie poradzic mi jakis dobry roz do policzkow a przedewszystkim kolor,bo juz tego wybierania mam dosyc!!! najpierw kupilam w rossmanie roż taki rozowy najjasniejszy wydawaby sie byc dobry choc nakladalam bardzo mało wyglądałam jak baba ze wsi! pozniej poszlam do drogerii i pani doradziła mi roz a inglota nr. 80 chyba taki bezowy !i tez nie pasuje.ja juz nie wiem!!!dziewczyny chwaliły roz z joko,ale jaki kolor??chcialabym taki naprawde zgaszony roz ale ja sie na tym nie znam!!!!!! ostatni ratunek mam w was! prosze podajcie mi numery rozy z joko ktore uwazacie za odpowiednie dla mojego typu skory,i ja pojde sobie do drogerii i bede miala troche zadanie ulatwione :conf used:
Jeśli masz bardzo jasną karnację jak piszesz, to róż sam w sobie musi być niezwykle delikatny, wręcz pastelowy. Jako, że jesteś zimą, musi on być w delikatnym różowym odcieniu. Taki w swojej ofercie ma L'Oreal (Blush Delice), czy Bourjois (Pastel Jouse).

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 17:05   #5
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: róż??

proponuję loreal .Bardzo dobre są.a tonacja jasna , chłodna
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.