zniszczone łapki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-03, 09:41   #1
Kasik1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10

zniszczone łapki


Mam problem: jestem zapalonym modelarzem (modelarką) i farby, kleje, rozpuszczalniki i inne środki chemiczne używane w tej zabawie bardzo niszczą mi łapki. Wypróbowałam już wiele dobrych kremów do rąk,stosowałam peeling itp. ale to nie zdaje egzaminu - mam bardzo suche ręce, pęka i łuszczy mi się skóra dłoni. Jednorazowo moje dłonie pochłaniają olbrzymie ilości kremu, ale już po kilku godzinach na powrót są suche Dodam, że malowanie w rękawiczkach nie wchodzi w grę.
mam 27 lat, a moje ręce wyglądają czasami na 50...
Proszę o poradę - co z nimi robić? może są jakieś super kosmetyki dla skóry narażonej na chemikalia?
Pozdrawiam wszystkich
Kasik1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 10:10   #2
nnia***
Raczkowanie
 
Avatar nnia***
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: z uroczego małego miasteczka ;)
Wiadomości: 467
GG do nnia***
Dot.: zniszczone łapki

witaj kasik1979
witam na forum
ja bym Ci proponowala uzywac jakich maseczek do rak mocno nawilzajacych i regenerujacych
dobry tez jest zabieg z parafiny,najlepiej zrobic to u kosmetyczki
a po za tym zapraszam na kwc-kosmetyk wszech czasow-tu mozesz poczytac rcenzje roznych kosmetykow naszych wspanailych wizazanek
oto link
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/index.php
zycze milej lekturki
nnia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 10:24   #3
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: zniszczone łapki

Hej dobry jest krem Neutrogena. Polecam peeling z oliwy z oliwek, cukru i odrobiny cytryny- fantastycznie wygładza i usuwa przebarwienia. Od czasu do czasu odwiedź kosmetyczkę...jeżeli problem nie zniknie to warto wybrac się do drematologa
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 10:06   #4
Kasik1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
Dot.: zniszczone łapki

Dziękuję za podpowiedzi Peeling wypróbuję jeszcze dzisiaj, a dermatologa pewnie też nie uniknę...
Kasik1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 12:19   #5
la loba
Raczkowanie
 
Avatar la loba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 182
Dot.: zniszczone łapki

Polecam na nocke posmarowac dlonie linomagiem ( nie pachnie zbyt kuszaco, ale daje rewelacyjne efekty).
Do kupienia w aptece bez recepty w postaci kremu i masci ( ja mialam masc), kosztuje cos okolo 7 złotych.
la loba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 14:31   #6
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: zniszczone łapki

a ja polecam na noc wysmarowac łapku super grubą warstwą kremu i włożyć na to rekawiczki bawełniane i spac , stosowałam do tego celu ta nowa maseczkę parafinowa avonu do dłoni i stóp i bardzo mi sie podobaja efekty, krem zawsze i wszedzie, moczenie rąk w ciepłej oliwie, zabieg parafinowy u kosmetyczki
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 18:13   #7
dziewoja
Raczkowanie
 
Avatar dziewoja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 346
Dot.: zniszczone łapki

ja mam 18 lat i taki sam problem tojest dopiero porazka.. ale to chyba przez odmrozenie
dziewoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 18:54   #8
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: zniszczone łapki

Cytat:
Napisane przez Kasik1979
Mam problem: jestem zapalonym modelarzem (modelarką) i farby, kleje, rozpuszczalniki i inne środki chemiczne używane w tej zabawie bardzo niszczą mi łapki. Wypróbowałam już wiele dobrych kremów do rąk,stosowałam peeling itp. ale to nie zdaje egzaminu - mam bardzo suche ręce, pęka i łuszczy mi się skóra dłoni. Jednorazowo moje dłonie pochłaniają olbrzymie ilości kremu, ale już po kilku godzinach na powrót są suche Dodam, że malowanie w rękawiczkach nie wchodzi w grę.
mam 27 lat, a moje ręce wyglądają czasami na 50...
Proszę o poradę - co z nimi robić? może są jakieś super kosmetyki dla skóry narażonej na chemikalia?
Pozdrawiam wszystkich
Z opisu dolegliwości wnioskuę,że najprawdopodobniej to egzema.Konieczna jest wizyta u dermatologa,same kremy,nawet te najlepsze nie wystarczą.Potrzebujesz dobrej maści,którą przepisze ci dermatolog i nie ominie cię używanie rękawiczek przy pracach modelarskich .Niestety-jak już raz się nabawiłaś egzemy,to będzie nawracać,zwłaszcza jeśli nie zmienisz nawyków,które ją u ciebie wywołują.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 18:59   #9
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: zniszczone łapki

Cytat:
Napisane przez demetria
a ja polecam na noc wysmarowac łapku super grubą warstwą kremu i włożyć na to rekawiczki bawełniane i spac , moczenie rąk w ciepłej oliwie, zabieg parafinowy u kosmetyczki
ja polecam to samo A swoje dłonie po farbach olejnych i terpentynie doprowadziłam do porządku wlasnie w ten sposob i stosowalam maseczke z mango i passiflory na noc w rekawiczki a na dzien kremu-koncentratu neutrogeny Dobry jest jeszcze rozany rossmann i aretinaQ z Ziai ale to dla tych mniej zniszczonych dloni. Aha nie bojcie sie Neutrogeny jest straaaaaaaaasznie wydajny
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.