Kto wie i pomoże ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-22, 18:50   #1
Martuska:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 45
Question

Z brązu na brąz ??? jak to zrobić ??


Witam Wszystkie Wizażanki

Mój naturalny kolor włosów to taki pospolity ciemny bląd , więc pół roku temu ( miałam na nich jeszcze jasne pasemka ) użyłam na nie kremu koloryzującego z Garniera - odcień nr 53( jeśi dobrze pamiętam) jasny złoty szatyn . Kolor wyszedł bardzo fajny- ciemny brąz . Z odrostami nie mam wogóle problemu bo przy pasemkach ani teraz ich nie widać .

Brąz nadal się utrzymuje ale jż nie jest taki fajny jak wcześniej dlatego chciałam znowu zafarbować włosy . I tu proszę Was o pomoc .

Nie wiem czy mam znowu użyć tego samego odcienia czy mogę zastosować inny . Myślałam o odcieniach " gorzka albo mleczna czekolada " albo palona kawa" ale to są dość ciemne brązy więc nie wiem jakby to wyszło na moich włosach ...

Może , któraś z Was ma podobne doświadczenia albo jest fryzjerką i wie jaki odcień powinnam zastosować ,żeby uzyskać efekt zbliżony do moich oczekiwań

Będę wdzięczna za karzdą poradę

Pozdrawiam

Edytowane przez Martuska:)
Czas edycji: 2006-03-23 o 06:25 Powód: zmiana tytułu
Martuska:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 16:00   #2
Martuska:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 45
Dot.: Kto wie i pomoże ??

podbijam wątek , może ktoś jednak pomoże
Martuska:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 16:13   #3
aliksander
Raczkowanie
 
Avatar aliksander
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 189
GG do aliksander Send a message via Skype™ to aliksander
Dot.: Kto wie i pomoże ??

jak mozesz to wrzuc foto flosuw.ale na 90% procent mozesz ale napewnie nie wyidzie ten sam kolor kture chcesz odzyskac.moze wysc takie brudne mlecko.jaki masz odrosty?to wszysko jest wazne! jak niemasz mocliwosci fota to dla ostroznosci nalusz na drosty ,ociwiscie ty tego nie zrobisz wciogu 5 do 10 min to potem zacni nakladac na koncy czyli na reszte po odrostach potszymaj to jakis 25 min i zmywai.ale nailepiej bedzie jak dasz foto musisz pokazac jak to wygląda.


pozdrawiam! i sory za bledy poniewaz jestem obce krająwcem
aliksander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 16:21   #4
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Kto wie i pomoże ??

witaj ja mogę ci doradzić, żebyś uważała trochę z tą gorzką czekoladą lub paloną kawą.. w przypadku tak ciemnych kolorów latwo wpaść w czerń [niby ciemne brązy a tu nagle czarna głowa ], której już nie jest tak łatwo się pozbyć.. pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 16:42   #5
Martuska:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 45
Dot.: Kto wie i pomoże ??

Już myślałam , że nikt mi nie pomoże . Dziękuje Wam za zainteresowanie i za rady

Zdecydowałam , że jednak nie będę jeszcze farbowała włosów . Innym mój kolor się podoba , nie mam odrostów ( zapuszczam włosy ale coś słabo rosną , może dlatego ich nie widać ) więc może ja też jeszcze wytrzymam a jak trochę zejdzie to coś pomyślę , ale napewno zostane przy brązach bo ponoć bardzo mi pasują . Fotki niestety nie posiadam żeby wklejć .

Jeszcze raz dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam
Martuska:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.