Zmiany w pielęgnacji- 20 latki!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-15, 13:35   #1
zyciowa_optymistka
Raczkowanie
 
Avatar zyciowa_optymistka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 183
Exclamation

Zmiany w pielęgnacji- 20 latki!!!


Słyszałam, że po 20 roku ycia nalezy zmienić sposób dbania o cere. Może jakiś krem na noc, albo silniejsze kosmetyki. Obecnie używam kremu jogurtowego Ziaji. Jak teraz inwestować w przyszłość mojej cery?
zyciowa_optymistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 13:38   #2
Martik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 52
Dot.: Zmiany w pielęgnacji- 20 latki!!!

Silniejsze kosmetyki to może nie ale łagony krem na noc i pod oczy to juz napewno.
Martik85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 13:44   #3
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Zmiany w pielęgnacji- 20 latki!!!

Cytat:
Napisane przez zyciowa_optymistka
Słyszałam, że po 20 roku ycia nalezy zmienić sposób dbania o cere. Może jakiś krem na noc, albo silniejsze kosmetyki. Obecnie używam kremu jogurtowego Ziaji. Jak teraz inwestować w przyszłość mojej cery?
Chyba obecnie najlepszą inwestycją mogą być apteczne kremy z filtrem Jeśli nie dostrzegasz żadnych niepokojących zmian na Twojej skórze na twarzy to chyba sensu nie ma zmieniać radykalnie kosmetyków na silniejsze Wiadomo, że ochrona przed szkodliwym promieniowaniem jest bardzo ważna, a słońce przyczynia się do szybszego starzenia się naszej cery, więc zadbaj o dobre filtry
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 13:48   #4
zyciowa_optymistka
Raczkowanie
 
Avatar zyciowa_optymistka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 183
Dot.: Zmiany w pielęgnacji- 20 latki!!!

A powinnam używać silniejszych kremów na noc. Mam suchą skórę, więc może tłustych?
zyciowa_optymistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 13:51   #5
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Zmiany w pielęgnacji- 20 latki!!!

NAjlepsza inwestycja w przyszłość to kremy z filtrem. Opóźnią lub zatrzymają starzenie się skóry. Zadbaj też o "tereny podoczne", chociaż filtr nakładany grubą warstwą zakonserwuje i to
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 14:25   #6
Martik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 52
Dot.: Zmiany w pielęgnacji- 20 latki!!!

Ja tez mam suchą skórę i jakos tłuste kremy przekonuja mnie tylko na dzien na mocne mrozy.Ja na noc uzywan kremu na noc z witamina A z oriflame.W promocji mozna go kupic nawet za 9,9zl. dobrze nawilza moja cere a na dzien zdecydowanie zgadzam sie ze kremy z filtrem sa konieczne.
Martik85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 16:03   #7
zyciowa_optymistka
Raczkowanie
 
Avatar zyciowa_optymistka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 183
Dot.: Zmiany w pielęgnacji- 20 latki!!!

Czyli nic nie będę zmieniać. Kremów z filtrem używam od dawna, a na noc zostane przy Dove... Dzięki za wszystkie rady!
zyciowa_optymistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-16, 16:23   #8
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Zmiany w pielęgnacji- 20 latki!!!

Juz samo to ,ze używasz kremu jest inwestowaniem w dobry wygląd.Ni jestem zwolenniczką w tak młodym wieku stosowania silnych preparatów np preparatów przeciwzmarszczkowych.Ja zainwestowałabym w krem nawilżający pod oczy oraz od czasu do czasu zastosowała maseczkę odpowiednią dla twojego typu skóry.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 16:24   #9
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: Zmiany w pielęgnacji- 20 latki!!!

Polecałabym tez lekki krem nawilżający pod oczy...Nie tylko na zmarszczki pomoze , ale i nawilży skórę wokół oczu, ktora jest niezwykle delikatna i wrazliwa i wraz z wiekiem traci coraz więcej wody
__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 21:47   #10
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Zmiany w pielęgnacji- 20 latki!!!

W TVN style oStatnio mówili, ze krem pod oczy jest zupełnie zbędny-, że to tylko wymysł koncernów kosmetycznych i, ze wystarczy pod oczka wklepywac delikatnie ten sam krem co do całej buzi I co wy na to?
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 22:42   #11
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: Zmiany w pielęgnacji- 20 latki!!!

Cytat:
Napisane przez Kateczka_05
W TVN style oStatnio mówili, ze krem pod oczy jest zupełnie zbędny-, że to tylko wymysł koncernów kosmetycznych i, ze wystarczy pod oczka wklepywac delikatnie ten sam krem co do całej buzi I co wy na to?
Nie zgadzam się z tym, w kremach pod oczy stężenie substancji aktywnych jest wieksze, mają inna konsystencję..Są przeznaczone właśnie do takiej skóry jak pod oczami- wrażliwej, delikatnej. Nie wyobrażam sobie nakładania pod oczy krewmu matującego bądź np. Clerasilu..
__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 17:30   #12
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Zmiany w pielęgnacji- 20 latki!!!

Ja mam cere naczynkową, więc nie używam żadnego specjalnego kremu pod oczy. Smaruje te okolice kremem do cery naczynkowej, którego używam do twarzy i uwazam, ze jak narazie to tyle skórze pod oczom wystarczy W końcu takie kremiki do cery naczynkowej sa bardzo delikatne i głównie nawilzają. Ale jesli ktoś uzywa np. matującego albo antybakteryjnego kremu do twarzy, to raczej nim nie posmarowałabym okolic oczów.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 08:33   #13
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Zmiany w pielęgnacji- 20 latki!!!

Cytat:
Napisane przez AAgusiaczeK
Nie zgadzam się z tym, w kremach pod oczy stężenie substancji aktywnych jest wieksze, mają inna konsystencję..Są przeznaczone właśnie do takiej skóry jak pod oczami- wrażliwej, delikatnej. Nie wyobrażam sobie nakładania pod oczy krewmu matującego bądź np. Clerasilu..
Jest odwrotnie. Kremy p/oczy zawierają mniej składników aktywnych. producenci, ze wqzględu właśnie na delikatną skórę p/oczami dodają ich mniej, aby zmniejszyć ryzyko podraznien. rezultat jest taki, że krem może nie powalać nas swoimi rezultatami.
Oczywiście, krem taki jak clerasil, który zawiera alchol denat. jest niepolecany nawet na twarz, a co mowiec pod oczy.
Ale inne kremy łagodzące czy przeciwzmarszkowe - jak najbardziej. Ja z spowodzeniem uzywam diacnealu, redermica i filtrów pod oczy. rezultaty są zachwycające.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.