Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-21, 18:42   #31
coccinelle7
Zadomowienie
 
Avatar coccinelle7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 1 188
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

ja aktualnie używam Sally Hansen- Maximum Growth, ale to dopiero 4ty dzień, więc nie mogę dużo powiedzieć. Na razie tyle, że pazurki się ślicznie błyszczą i ani jeden się nie złamał ani nie rozdwoił ale zobaczymy co będzie dalej. Jakiegoś szybszego wzrostu nie zauważyłam, ale generalnie jestem zadowolona
__________________
coccinelle7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 19:16   #32
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

też byłam zadowolona nawet z tej odzywki jak ją używałam w formie takich dłuższych kuracji. Bardzo ładnie utwardzała i wzmacniała paznokcie. Pewnie ze względu na to białko z biednego jedwabnika
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 20:21   #33
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

Z olejków i 'wcieraczy' używałam serum z wit. C Lovely i Tęczowy Olejek też Lovely [nie pamiętam dokładnej nazwy] ratuję się nimi w zimie jak mieszkam w akademiku i żywię się zupkami chińskimi zamiast zdrowym jedzeniem odżywki/utwrdzacze lakierowe używam raczej jako bezbarwny lakier do paznokci, nie liczę na jakieś wybitne właściwości. Mam/Miałam: utwardzacz Inglot, Eveline i Lovely, preparat przyspieszający wzrost paznokcia, odżywka z jedwabiem i preparat wybielający płytkę też Lovely.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 10:19   #34
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

Cytat:
Napisane przez czekoladka1989 Pokaż wiadomość
ja osobiście używam odżywek z serii lovely ....i jak narazie nie widzę lepszych ...a używałam chyba wszystkiego dosłownie a moje pazurki łamały się i już dawno pozbyłam się złudzeń o pięknych paznokciach. Raz na zakupach w rossmanie postanowiłam zaryzykować bo nie byłam przekonana do rossmanskich wynalazków . Odzywka była tania jakieś 4- 5 zł i o dziwo już po pierwszym tygodniu paznokcie sie nie łamały odżyły i stają się coraz dłuższe....na początku używałam odżyuwki z pyłkiem diamentowym potem z witaminami i jak narazie ciesze sie długimi pazurkami a były naprawde kiepskie. Więc polecam jak dla mnie nie ma lepszych odżywek i ta cena =)

Ja podobnie, uzywam odzywki Lovely Nail Hardener kupionej za 3,50 i powiem Wam ze tez widze efekty, po 1 tygodniu juz bylo je widac... jestem w szoku

jak dotad uzywalam Sally Hansen (wierzcie lub nie ale zaczely mi sie lamac po niej paznokcie), Soraya (nic nie dala), Pierre Rene (swietna ale nie moglam jej dostac i dlatego wzielam Lovely) oraz paru innych tanich...
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 14:57   #35
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

Używam odżywki z pyłem diamentowym z avonu - Nail Experts. Jak mi się przypomni to robię mocną kurację dla paznokci w formie nakładania jej z 10 razy dziennie. I tak przez pare dni. za każdym razem zauważam poprawę i nie zamienię tej odżywki na żadna inną
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 16:12   #36
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

o matko, 10 razy??? :O ale to odżywka w formie lakieru, prawda??
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 12:51   #37
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
o matko, 10 razy??? :O ale to odżywka w formie lakieru, prawda??

Odżywka wchłania się calkowicie w paznokieć więc nie ma po niej nawet śladu jak już wsiąknie po kilku minutach.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 13:09   #38
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

złota Sally Hansen (przyspiesza rośnięcie i zapobiega łamaniu i takim tam sprawom ). jestem zadowolona z niej bardzo, warto zainwestować.
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 16:30   #39
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

odżywka HEROMED .... utwardza płytkę paznokciową ... jest droga, bo kosztuje ok 45 zł ... ale moim zdaaniem świetna!!! Zawszę obgryzałam paznokcie- teraz co chwilę się rozdawjały i łamały - po odżywcę są super TWARDE I NIE ROZDWAJAJĄ SIĘ!!!!
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 14:48   #40
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

Ja również używam kosmetyków do paznokci Firmy HEROME. Dość drogie,
ale warte swojej ceny.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 17:47   #41
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

ja stosuje emalie utwardzającą z Oriflame... mój KWC.. zapusciłam dzieki niej dłuugie pazurki... (efekty w koncowych postach mojego watku).. stosuje ja jako bazę pod lakier, sama tez wyglada fajnie... oprócz tego w skórki czasem wcieram balsam herba studio - tez polecam...
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 14:21   #42
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

ja używam żel w wapniem zWibo
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 09:41   #43
Paula Smerfetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

Ja też używam odżywek Wibo Są fajne, tanie i jedna nawet ma brokat Nakładam sobie taką odżywkę nawet na pomalowane paznokcie, blisko skórek. Mam wrażenie, że jakoś te witaminy i wapń i inne docierają do paznokci, bo rosną ładnie, a ja zawsze mam problem z paznokciami... może zła dieta? ale to temat na inne forum...
Paula Smerfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 10:10   #44
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

a ja przez ostatnie kilka dni zaniedbałam skórki, nie smarowałam niczym i wczoraj odkryłam cudo, tzn. wiedziałam, ze dobrze działa, ale jakoś nie stosowałam, myśląc, ze specjalistyczne droższe żele i oliwki zadziałają lepiej. Myliłam się. Posmarowałam skórki wczoraj przed snem maścią z wit. A z apteki za 2.50!!, bo mama kupiła sobie i ja też skorzystałam. Dziś rano wstałam a skórki są przepięknie zregenerowane, jak nigdy nie były po tygodniu nawet systematycznego używanie żeli i oliwek do skórek.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 11:37   #45
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

a miała któras z was odzywke akrylową Pierre Arthes ?? Bo ja własnie sobie kupilam ale dopiero raz zastosowałam więc nie mam opinii ..


A propo tego jak nakłada się odzywki przypominające lakier bezbarwny ?? nałozyć warstwę i czekac aż odpryśnie lub zmyć np po kilku dniach i od nowa malowac .. czy codzinnie zmywać i nakładać nową warstwe ?? bo w koncu zmywacz tez niszczy paznockie ..
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 15:44   #46
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

maluj codziennie jedną warstwą przez kilka dni, a potem zmyj,np. po 5 dniach (5 warstwach) i od nowa cała procedura
Codzienne zmywanie za bardzo by osłabiało paznokcie, a malowanie raz na "ruski miesiąc" i czekanie aż odpryśnie by pomalować znów cudów we wzmocnieniu paznokci by nie uczyniło z kolei
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:58   #47
dominda
Raczkowanie
 
Avatar dominda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

Witam Was
Ja używam od jakiś 2 miesięcy odżywki Nail Tek 2 i jestem..............oszoł omiona
Po zdjęciu paznokci żelowych moje naturalne paznokcie były bardzo słabe (zresztą - nigdy nie nalezały do twardych i nie łamiących się).
Odżywkę stosuje sie codzienni - 1 -szego dnia nakłada się warstwe , drugiego dnia kolejna na ta pierwsza, trzeciego - kolejna na dwie poprzednie itd do siedmiu dniu. Po 7-dniu dniach zmywa sie wszysko i zaczyna od poczatku. Po ok 3 tyg moje paznokcie wyglądały lepiej a teraz mam naprawde długie paznokcie które są twarde, sprężyste i nie łamiące Polecam
dominda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 14:27   #48
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

Cytat:
Napisane przez dominda Pokaż wiadomość
Witam Was
Ja używam od jakiś 2 miesięcy odżywki Nail Tek 2 i jestem..............oszoł omiona
Po zdjęciu paznokci żelowych moje naturalne paznokcie były bardzo słabe (zresztą - nigdy nie nalezały do twardych i nie łamiących się).
Odżywkę stosuje sie codzienni - 1 -szego dnia nakłada się warstwe , drugiego dnia kolejna na ta pierwsza, trzeciego - kolejna na dwie poprzednie itd do siedmiu dniu. Po 7-dniu dniach zmywa sie wszysko i zaczyna od poczatku. Po ok 3 tyg moje paznokcie wyglądały lepiej a teraz mam naprawde długie paznokcie które są twarde, sprężyste i nie łamiące Polecam

ale tak same nawet bez malowania ?? Czy tylko przy stosowaniu odzywki ??
Bo mi zwleży na tym żeby je generalnie wzmocnić nie tylko jak są pomalowane kilkama warstwami lakieru
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 11:30   #49
dominda
Raczkowanie
 
Avatar dominda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

Już nie stosuje Nail Teka 2- a paznokcie jak były , tak są super Jak tylko zobacze że coś się z nimi będzie działo niedobrego to znowu zaczne stosować A dodam że mam z Nail Teka baze pod lakier - tak więc jak maluje paznocie to pod spód daje baze obowiązkowo
I wszystko jest w najlepszym pożądku pozdrawiam
P.S. I ta odżywka nie pozostawia takiej warstwy na paznokciu jak normalna czy lakier - pierwsza warstwa wchłania się i jest w zasadzie niewidoczna, dopiero kolejne sprawiaja że ją widać na paznokciu
A tu podaje link do strony która rozwieje wszystkie wasze wątpliwości
Ochronne odżywki do paznokci - http://www.nailtek.pl/ntochronne.html
Podkładowe odżywki do paznokci - http://www.nailtek.pl/ntpodklad.html
dominda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 15:03   #50
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

a czy te podkładowe odżywki do paznokci tez odzywiają panokieć czy tylko tworzą na nim warstwę dzieki czemu jest twardszy do zmycia ??
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 21:03   #51
dominda
Raczkowanie
 
Avatar dominda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

Cytat:
Napisane przez Kinga04 Pokaż wiadomość
a czy te podkładowe odżywki do paznokci tez odzywiają panokieć czy tylko tworzą na nim warstwę dzieki czemu jest twardszy do zmycia ??
Formuły Foundation są unikalnymi odżywkami podkładowymi. Foundation posiada mikrowłókna i naturalne wypełniacze oraz wiąże pozostawiając lepką, matową powierzchnię. Idealnie wygładza płytkę paznokcia. Dzięki znakomitej przyczepności umożliwia długie noszenie barwnego lakieru.

dominda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 19:42   #52
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

Dziewczyny, mam sprawę. Otórz skończyła mi sie mopja odżywka Joko Bomba wiatminowa, szczerze mówiac to nei jestem w stanie jej ocenic, bo najw. efekty dał mi Kompleks Witaminowy. CO polecacie? Nie chce jakiś drogich, chce taką która utrzyma w dobrym stanie moje pazury.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 05:54   #53
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

no to ja mogę Ci tylko polecić nail reascue, nawet żadnej innej, bo odkąd jej spróbowałam moje pazury są twarde i zdrowe tak, że zapomniałam o miernych korzyściach wszystkich innych które chowają się daleko w tle. I naprawdę lepiej kupić jedną nail reascue za 16 zł, niż np. dwie po 8zł. To zdecydowanie najlepsza odżywka, o czym też świadczą opinie na wizażu. Dzięki niej to w końcu od Ciebie a nie od Twoich paznokci, będzie zależało, jaką masz długość paznokcia. Polecam.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 08:13   #54
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

No to bede musiałą sie wybrac poszukac jej. Dzieki bardzo
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 09:39   #55
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

ja teraz uzywam palomy olejku takiego pomaranczowego i pije herbatke la karnita i musze powiedziec, ze dzis zauwazylam efekty * wypilam 12 herbatek (6 dni), a odzywka smaruje kilka razy dziennie od prawie 2 tygodni.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 17:43   #56
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

uzywam odzywki keratynowej Gal, smaruje bardzo czesto. Najpierw zrobilam sobie kuracje kilkudniowa i smarowalam non stop nie malujac paznokci, teraz wcieram miedzy malowaniami.

Jako preparat podkladowy przy malowaniu odzywka z wapniem Pierre Rene - jak dla mnie pic na wode...

I znalazlam koncowke SH Nailgrowth Miracle. Ta stosowalam kiedys i przyniosla swietne efekty.

Poza tym lykam zestaw witaminek
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 10:15   #57
ala888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

Używam odżywek z avonu tej zielonej z ktusem bodajze i odżywki w formie bezbarwnego lakieru.Do tego biore tabletki silica i jestem bardzooo zadowolona z moich paznokci.Nie rozdwajają sie ani nie łamią a wcześniej miały taki zwyczaj.
ala888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 13:59   #58
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

witam ja uzywam złotej odzywki sally hansen i jestem zadowolona uzywam jej jako podkład pod lakier, a od czasu do czasu robie kilkudniową przerwe i wcieram taki płyn jakby - natural nail growth activator tez z sally hansen. No i smaruje dokładnie i dośc czesto pazurki kremem do rąk z witaminami.
Co do tabletek brałam dość długo Belisse ale nie czułam poprawy. Ostatnio sobie troche odpuscilam tez regularne picie herbaty pokrzywowej, piłam ze względu na włosy raczej ale zauważyłam ze i paznokcie rosły szybciej ( nie mocniejsze może, ale szybciej ) to chyba tyle...
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 08:38   #59
szunabrina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 3
GG do szunabrina
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Używam odżywki z pyłem diamentowym z avonu - Nail Experts. Jak mi się przypomni to robię mocną kurację dla paznokci w formie nakładania jej z 10 razy dziennie. I tak przez pare dni. za każdym razem zauważam poprawę i nie zamienię tej odżywki na żadna inną
też zdarza mi sięrobić takie okolo tyogodniowew kuracje tąodzywką ze smarowaniem, tak czesto jak tylko moge (czyli wychodzi z 10-15 razy dziennie) i wydaje mi się, ze one tylko nawilżają paznokcie i nadają im ładniejszego koloru.
natomiast moim problmem (po tipsach ;/) staly sie slbe paznokcie. walczę z tym od sierpnia teraz sątwardsze niz byly przed tipsami (bo wczesniej nic z nimi nie robilam).
Sprawił to "utwardzacz 3 in 1" firmy Paloma. Trzeba powtarzac smarowanie co 2-3 dni, bo po prostu odchodzi, gdyż jest taki gęsty, tłusty,. nie wiem jak to nazwać, ale nadaje sie jako baza pod lakier i naprawdę działa. Przezylam wiele odzywek, ale nic nie dalo mi takiego efektu jak ta.
szunabrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 08:08   #60
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

Zawsze stosowałam Lovely z jedwabiem - byłam całkiem zadowolona.
Ostatnio jednak na przemian essence ultra strong i pro white french.
Dodatkowo po zmyciu balsamu wsmarowuje jedwab (do włosów) pod każde następne malowanie

Czasami robię też masaż paznokci balsamem do paznokci firmy Herba Studio
http://www.herbastudio.pl/opis.php?id=36 tuż przy skórkach.

I dużo, dużo skrzypu !!
mourie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-12 12:50:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.