Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 18:00   #61
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

przedluzone wlosy predzej czy pozniej beda wygladac jak szczotka. ;/ taka jest prawda.
moim zdaniem jesli chcesz naprawde sie zmienic to skroc wlosy- niech to bedzie ostre ciecie jak ma rihanna. zobacz sobie tez na kozaczek.pl jak wyglada kasia klich w krotkich wloskach, macie pyzate buzie, a ona wyglada cudownie! dzis sie nia zachwycilam. to bzdura ze zle pyzatym twarzom w krotkich fryzurach ona jest tego najlepszym przykladem. a schudnac z twarzy sie raczej nie da... wiec po co sie meczyc? zreszta nie musisz chudnac dziewczyno! a pisalas ze swieci Ci sie twarz, niby gdzie? na zadnym zdjeciu nie zauwazylam widzisz nie jest tak zle ;]
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 18:33   #62
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Ja kompletnie nie jest za tym cięciem. Nie do końca chodzi o to, żeby mieć szczupłą buzię, ale bardzo regularne rysy twarzy. Mnie Kasia Klich tą zmianą wcale nie zachwyciła.
Opalenizna z solarium mało kiedy w ogóle ładnie wygląda
Jak tak patrze na te blond, a na te ciemne, to kurde, jak dwie różne osoby
Pytanie, którą Ty wolisz.
Włosy doczepiane, to taka niepotrzebna inwestycja moim zdaniem. Jak przestaną już byc ok, to je zdejmij i nie zakładaj więcej, to bez sensu. Lepiej mieć doczepiane na clip on na specjalne okazje.
Co do loków nie jesteś całkiem skazana na ich nie robienie, skręt musiałby być dużo lżejszy i powinno być ok.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 19:25   #63
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Moj tata na naszej-klasie zamiescil moje dwa zdjecia. Jedno w blond wloskach i drugie w ciemnych Oba byly podpisane moja corka:P i wiecie ze ludzie pisali o mnie jak o dwoch roznych osobach twierdzac ze moj tata ma ladne OBIE corki
W ktorych czuje sie lepiej? Trudno powiedziec, lubie blond ale po jakims czasie jego noszenia czuje sie zwykla i malo wyrazista, z kolei w ciemnych czuje sie zawsze wyrazista ale jak czasami spojrze w lustro czuje sie staro i nieatrakcyjnie

wkleje Wam fryzurki, ktore mi sie podobaja, jednkaze jak probowalam je dopasowac to zle wygladaly bo zdjecia modelek jakos inaczej wygladaly i sztucznie wychodzilo;p

Wiecej nie przedluze wloskow lepiej w zeby zainwestuje;p

Aaa i jeszcze jedno, jesli chodzi o skrocenie wlosow to po prostu sie boje katem juz wesela i slubu, czy pozniej jakoms fajna fryzurke mi ktos wymysli, bym dobrze wygladala tak samo jak boje si eukladania krotkiej fryzurki;p w dlugich zawsze w kitke mozna i po klopocie jak sie nie ma weny na fryzure;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20.jpg (20,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (43,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (36,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (29,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (124,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (14,6 KB, 14 załadowań)
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 19:27   #64
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

a to moje wymarzone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (68,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (22,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (21,9 KB, 27 załadowań)
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 19:46   #65
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

W tych ostatnich fryzurach nic nadzwyczajnego :P bierzesz lokowke i heja.. ja jednak bym wolala proste bo krotkie zawsze ukladac trzeba a nie zawsze jest czas. Ale Tobie jest super w krotkich i poldlugich
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 20:24   #66
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

wiecie kochane natchnelyscie mnie do ponownego zalozenia apartu i tak szukalam w sieci i znalazlam w Gdansku gabinet ktory zaklada aparaty w sam raz dla mnie i to na tylna czesc szczeki czyli nie ta widoczna co da sie przezyc tylko ciekawe jaka cena;p
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 20:35   #67
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

z tego co wiem, to taki aparat koszutuje dosc duzo. ale moim zdaniem w krotkich wlosach wyglada sie zupelnie inaczej- wyroznia sie czlowiek wtedy. a dlugie wlosy trzeba miec ladne bo inaczej szpeca. dbac o nie trzeba baaaardzo. jesli nie ma sie gestych to masakra. a co do bycia seksbomba, heh... coz.. ideal dzisiejszego piekna to blondynka z ladnymi wlosami i usmiechem, z pieknymi dlugimi rzesami, w miare pelnymi ustami.. no i figura... przy takiej kobiecie niestety chce sie budzic kazdy mezczyzna, najlepiej zeby na nia rano patrzyl i widzial idealna cere. wiem, bo mam taka kolezanke, faceci sie o nia zabijaja, jest piekna.. ale nie kazdemu pasuje blond. moze wstawie wam jej zdjecie. nie widzialam drugiej takiej ladnej.
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 20:45   #68
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

pokaz, ja chetnie zobacze jak wyglada ideal ja z kolei mam kolezanki modelki, cheerleaderki i wlasnie o nie sie zabijaja faceci, ale nie sa wszytskie blondynkami. I jak sie przebywa w takim otoczeniu to czlowiek chce sie niestety dopasowac do standardow i to jest jak walka z wiatrakami
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 20:55   #69
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

jak znajde to wam pokaze. tylko ze mam troche uraz do tych dziewczyn. moze to z zazdrosci hm.. obecna laska mojego bylego tez jest taka. i niech mi ktos powie ze na nie faceci nie leca...
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 21:00   #70
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
pokaz, ja chetnie zobacze jak wyglada ideal ja z kolei mam kolezanki modelki, cheerleaderki i wlasnie o nie sie zabijaja faceci, ale nie sa wszytskie blondynkami. I jak sie przebywa w takim otoczeniu to czlowiek chce sie niestety dopasowac do standardow i to jest jak walka z wiatrakami
Moze niech inni dopasuja sie do Ciebie Wcale nie musisz sie dostosowywac do innych, musisz byc soba po prostu i nie trzeba radykalnych zmian

Co do aparatow. Ja od dziecka mialam skierowania do dentysty na aparaty, dostalam jakis smoczek na noc jak bylam mlodsza ale to nic nie dalo. Zawsze CHCIAŁAM mieć taki "na stałe". Nosisz go 3 lata okolo (zalezy jak z uzebieniem) a potem mas zpiekne zeby, ale to kosztuje tyle ze moge pmarzyc :O
Kolezanka miala aparat 3,5 roku, razem z wizytami zaplacila okolo 7 tysiecy. Nawet (co dla mnie bylo totalnym beznadziejstwem), miała co miesiac, dwa wymieniane gumki na zebach, ze jak sie usmiechnela to raz rozowe zeby raz zolte, zielone.. Potem po 3 latach miala taki smieszny aparat nazebny ktorego nie bylo widac (moze dlatego taka cena). No ale usmiech teraz ma.. zniewalajacy
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 21:43   #71
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

ale w zasadzie, czemu chcesz sie dopasowac do tego idealu? przeciez masz juz faceta, inni nie musza na Ciebie patrzec

prosze bardzo oto ona: http://nasza-klasa.pl/profile/15446241/gallery/3

widzialyscie druga taka sliczna blondynke? kto mnie przebije ?;d
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 22:01   #72
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

martusiaooo no mam mam, ale tyle zdrad wokol, ze nie chce pasc ofiara jednej z nich. Ale tak na serio, chyba kazda z nas lubi czuc sie piekna i wyjatkkowa Nie wiem jak wy dziewczyny, ale ja sie aktualnie tak nie czuje Jedynie po wizycie u fryzjera i wizazystki taka sie czuje. A chcialabym choc troche na codzien taka byc....

Co do aparatu, czasami mysle ze to strata pieniedzy, czasami bym zalozyla go od zaraz....to sa koszty. Spojrzcie na USA, tam nawet wybielanie zebow maja praktycznie gratis a u nas za wszystko trzeba podwojnie placic...ble;p
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 22:04   #73
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

a co do aparatow i wybielania w polsce. smutna prawda jest to, ze my placimy kupe kasy za szit. a oni tam placa mala i maja usmiechy jak z bajki
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 22:06   #74
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Szczerze? Te ideały, co pokazałyście.. Hm.. W życiu bym się nie zamieniła :/ A mój TŻ jak pewnie wielu brechnął by śmiechem na widok takiej "sexbomby". Serio, nie każdemu to się podoba, a ideałów jest tyle, ilu ludzi i to tak różnych, że się to nam w głowie nie mieści.

Co do komentarza, że tamte fryzurki nic specjalnego i wystarczy lokówka, to nie do końca się zgodzę. Do tych loczków trzeba mieć dobrze obcięte włosy, dodatkowo podatne na układanie i w większości są one robione na wałkach, a nie na lokówkę...

Każda z nas się lubi czuć piękna i wyjątkowa, ale czuć się tak przez cały czas można będąc tylko sobą. Trzeba dać spokój sobie z wyszukiwaniem na wszelkich internetowych portalach zdjęć swoich ideałów i wzdychaniem, że nigdy się nie będzie tak wyglądać....

Co do krótkich włosów, to ślub za ile czasu?
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 22:07   #75
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Cytat:
Napisane przez martusiaooo Pokaż wiadomość
a co do aparatow i wybielania w polsce. smutna prawda jest to, ze my placimy kupe kasy za szit. a oni tam placa mala i maja usmiechy jak z bajki
dokladnie i nie tylko usmiechy wraz ze znajomymi jak zamawiam ciuchy ze Stanow to za wystrzalowe ciuchy placimy doslownie krocie....

same zobaczie na ceny...

http://www.drjays.com/shop/G1-R375/womens_brands.html
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 22:10   #76
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Niestety wiem jak jest z aparatem, bo sama potrzebuję, ale boje się, że róznica będzie mała, a kasy ubędzie duuużo
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 22:12   #77
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Cytat:
Napisane przez Elie Pokaż wiadomość
Szczerze? Te ideały, co pokazałyście.. Hm.. W życiu bym się nie zamieniła :/ A mój TŻ jak pewnie wielu brechnął by śmiechem na widok takiej "sexbomby". Serio, nie każdemu to się podoba, a ideałów jest tyle, ilu ludzi i to tak różnych, że się to nam w głowie nie mieści.

Co do komentarza, że tamte fryzurki nic specjalnego i wystarczy lokówka, to nie do końca się zgodzę. Do tych loczków trzeba mieć dobrze obcięte włosy, dodatkowo podatne na układanie i w większości są one robione na wałkach, a nie na lokówkę...

Każda z nas się lubi czuć piękna i wyjątkowa, ale czuć się tak przez cały czas można będąc tylko sobą. Trzeba dać spokój sobie z wyszukiwaniem na wszelkich internetowych portalach zdjęć swoich ideałów i wzdychaniem, że nigdy się nie będzie tak wyglądać....

Co do krótkich włosów, to ślub za ile czasu?
Elie mowisz tak, bo pewnie sama jestes bardzo ladna (takie kobiece przeczucie), ale moj TŻ tez mowi, ze tak naprawde nie sa ladne niektore. Choc osobiscie sa to moje kolezanki i uwazam, ze na codzien naprawde bardzo ladnie wygldaja i wiekszosc facetow zabilabyy sie za ich numer tel. Na naszej-klasie z reszta maja praktycznie same zaproszenie do najseksowniejszych i ogole...

Slub za dwa lata. Dokladnie, bo prawdopodnnie date wybierzemy na 11 wrzesnia 2010...
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 22:17   #78
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

W kontekście tego ideału piękna to nie jestem ładna zdecydowanie Raczej jestem przeciętnej urody.
2 lata to jeszcze można zaryzykować z fryzurą, jeżeli czujesz dużą potrzebę takiej zmiany.

Zabiłoby o numer, ale czy poprosiłoby o rękę?
Nie chce oceniać konkretnie tych dziewczyn, bo ich nie znam i nie mam do tego żadnego prawa, ani pdostaw, spekuluje teoretycznie an podstawie stereotypów :P
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 22:24   #79
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

wracajac wlasnie do fryzurki, to ja bym nawet je sciela do ucha, ale boje sie tego efektu kasku. Chodzi mi o dlugosc tych z mojego legitymacyjnego w blond wlosach. bo te co wkleilam raczej sie nie nadaja
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 10:45   #80
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Troche sie dziwie ze nikt inny nie wkleil jakiejs Twojej metamorfozy. Chyba dziewczyny uwazaja ze ladnie wygladasz i nie potrzeba Ci zmiany

Jesli chodzi o ta lokowke to mowie serio. Ja mam teraz jakos tak dziwnie wycieniowane wlosy i jak wtsjae rano to juz mam tak pofalowane wlosy (sa podatne na to).. no, niektorzy z prostymi wlosami musza krecic na walki, ja takie cos mam za darmo Ale jak to jest ze jak mam podatne na krecenie to chcialabym miec proste wlosy

Co do idealu.. dla mnie ta dziewczyna nie jest jakas bogini, jest ładna ale nie powala na kolana. Z reszta.. ideałów nie ma
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:26   #81
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Troche sie dziwie ze nikt inny nie wkleil jakiejs Twojej metamorfozy. Chyba dziewczyny uwazaja ze ladnie wygladasz i nie potrzeba Ci zmiany
Bo tak w sumie jest. Ja uważam, że co najwyżej mała zmiana, a całkowita przemiana - nie ma sensu Troszkę zmienić odcień włosów, zapuścić i wtedy zmienić kształt fryzury. Jak teraz zaczniesz zapuszczac adomajko, to będziesz miała takie pewnie w sam raz na za dwa lata do upięć


Co do tych włosów i ich kręcenia - ja mam włosy mocno wywijające się, nie nazwę tego falowaniem, ale troszkę jednak jest tam tego skrętu, a takie fryzurki u mnie hm.. nie ma szans raczej. Niestety to wszystko zależy od włosów, ja mam gęste, cienkie i sztywne i trochę cieżko przez to jest z ich podatnością.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 13:19   #82
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Wiecie dziewczyny, tak sobie rozmawiamy od kilku dni i stwierdzilam ze z Wami mi sie lepiej rozmawia niz z niejedna kolezanka Jednak Wizaz to super sprawa

Kolor zdecydowanie rozjasnie i rzeczywiscie chyba zapuszcze je i wycieniuje dobrze.

Jak bylam mlodsza to skusilam sie raz na trwala i poziej przez okolo 5 lat po kazdym myciu mialam falowane wlosy Teraz juz niestety sa proste Ostatnio pytalam sie o jakis nowy rodzaj trwale, ktora powoduje nie tyle takie mocne i nienaturalne skrety, ale lekkie fale. Slyszalyscie o tym moze?
Anecka, to masz fajnie takie naturalne fale to super sprawa. A jak Ci sie prostuja? Z latwoscia?

Elie mi po wstaniu z lozka kazdy wlos w inna strone sie wywija i nie wyprostuje tego nawet;p Musze je codziennie myc jak chce nosic rozpuszczone jak z kolei w kitce to bez pianki mi sie nie obejdzie zeby je ujarzmic;p
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 14:17   #83
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Niestety też mam trudne włosy, ale ważne, że są
Co do trwałej ja słyszałam tylko złe opinie o jakichś nieudanych, dotyczących osób starszych, nie wiem jak to się ma do nowoczesnej, ale mi się i tak średnio podobają włosy po trwałej osobiście.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 14:27   #84
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

fale sa fajne, ale jest ryzyko ze siano jednak powstanie. I ciezko je prostowac....
Ja to sie zastanawiam po kim ja wlosy odziedziczzylam;p Mojej mamie sie ladnie ukladaja i ma wogole podatne, babcia tak samo. Tata tez nie narzeka;p chyba po moim psie;p bo on po spaniu wyglada poobnie jak ja w sumie

Wczoraj bylam na oczyszczaniu i mam skore wrazliwia. Wiecie jak to jest wyjsc od kosmetyczki przez dwa dni miec slady? Ostatnio moja kochana Kasia zaczela klasc mi na buzie masc, chybs si na nazywa szara czy cos takiego z Payota (chyb atak sie to pisze) wiecie ze dzisiaj nie mam nic a nic na buzi? Ona mowi, ze ta masc dziala cuda. Ze w jeden dzien potrafi cala kroste zlikwidowac. Tylko to strasznie droge jest. Tubka chyba z 200zl kosztuje. (sorry za odskocznie, ale komus moze sie przydac)
i poszlam za rada Elie i dzisiaj nalozylam tylko krem i dermacol moze buzia sie przyzwyczai do tego i uda mi sie troszke od podkladu ja odzwyczaic
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 14:31   #85
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Musisz obserwować, jak u Ciebie będzie się sprawdzał Dermacol, bo np. niektórych zapycha i im nie służy.
Ja raz wypróbowałam krem na pory YR ma treściwą konsystencję, choć wygląda na żelowatą i za dużo nabrałam, uczucie w sumie bardziej zbliżone do maseczki, niż kremu i chyba coś tam robi. Po jednym razie taka trochę gładsza buzia.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 14:56   #86
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Cytat:
Napisane przez Elie Pokaż wiadomość
Musisz obserwować, jak u Ciebie będzie się sprawdzał Dermacol, bo np. niektórych zapycha i im nie służy.
Ja raz wypróbowałam krem na pory YR ma treściwą konsystencję, choć wygląda na żelowatą i za dużo nabrałam, uczucie w sumie bardziej zbliżone do maseczki, niż kremu i chyba coś tam robi. Po jednym razie taka trochę gładsza buzia.
tak za tydzien jeszcze sie przypomne i zapytam o dalsze efekty w dermacolu najbardziej mi konsystencja przeszkadza;p nie umiem jej dozowac;p
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 11:08   #87
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
dermacol dziala tak jak wszystko inne- jedym pomaga, drugim nie
a co do fryzury to i tak jestem za opcja- sciecie wlosow do ucha;]
ale pewnie mnie nie posluchasz hehe

no i nareszcie moge pokazac Wam jak wyglada moja cera bez make uou- troszke swiecaca, bo to lato, ale jednak prawie idealna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (33,1 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (91,1 KB, 265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (105,0 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (59,2 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (76,3 KB, 229 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-10-23 o 16:33
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 11:34   #88
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

w jasnych włoskach było ci najładniej
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 13:18   #89
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Cytat:
Napisane przez martusiaooo Pokaż wiadomość
no i nareszcie moge pokazac Wam jak wyglada moja cera bez make uou- troszke swiecaca, bo to lato, ale jednak prawie idealna
Martusiaooo kobieto, ale Ty jestes sliczna i masz bardzo ladna cere Zazdroszce Ci!!!!
co do sciciecia to juz nawet mialam dzwonic do fryzjera, ale w ostatniej chwili sie zatrzymalam. Krotkie wlosy to mase roboty, a ja nie bede miala co rano czas je ukladac. Dluzsze sa poreczniejsze, a to kitka a to walki a to inne *******ki...

madzia.a coraz bardziej sklaniam sie ku tej wersji, a co myslicie o tym kolorze co w zalaczniku?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (39,5 KB, 150 załadowań)
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 14:35   #90
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

ojejejej nie przesadzaj hehe, ale dziekuje
no kolor m nie sie podoba srednio, boje sie ze sie w nim rozmyjesz. poniewaz uwazam ze w ciemnych wlosach Ci lepiej. no i do tego krotkie ciecie i byloby bosko. a w ogole jak stan Twojej cery?
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.