Kosmetyki mineralne Dream World Minerals - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-23, 21:19   #31
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Dla formuł na zamówienie też jest kit- http://www.dreamworldminerals.com/ca...90/6514503.htm Tylko to się opłaca jak chcesz 6 próbek.
Pranie jak jesteś beżowa z nutką żółci to celuj w Neutral with Yellow raczej Anapel, wzięłabym też ew. Hecate.
Hanneke, dziekuje. Tyle ze ja sie po EG juz troche boje tych "nutek zolci", pelnowymiarowy podklad zamowilam nieco zbyt zolty i musze mieszac. Jak jest z DW? zolc to zolc w pelnym slowa znaczeniu czy raczej subtelne podtony? I co bys mi radzila z kategorii True Neutral Warm? Nanna czy jeszcze nizej? Jestem podobna do jmw, ciut ciemniejsza
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 23:38   #32
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Wyobraźcie sobie, że 13 marca złożyłam zamówienie i zapłaciłam za próbki Dream Worlds i dopiero dzisiaj dostałam info o wysyłce.....A ja już listonosza wypatrywałam z przesyłką
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 00:39   #33
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wyobraźcie sobie, że 13 marca złożyłam zamówienie i zapłaciłam za próbki Dream Worlds i dopiero dzisiaj dostałam info o wysyłce.....A ja już listonosza wypatrywałam z przesyłką
To i tak nieźle. Oni zastrzegają, że termin skompletowania zamówienia może wynosić nawet 2 tygodnie (jeśli dobrze pamiętam).
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 09:12   #34
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
To i tak nieźle. Oni zastrzegają, że termin skompletowania zamówienia może wynosić nawet 2 tygodnie (jeśli dobrze pamiętam).
No własnie tak mi odpisała kobieta na maila No cóż, muszę się uzbroić w cierpliwość.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 11:12   #35
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Hanneke, dziekuje. Tyle ze ja sie po EG juz troche boje tych "nutek zolci", pelnowymiarowy podklad zamowilam nieco zbyt zolty i musze mieszac. Jak jest z DW? zolc to zolc w pelnym slowa znaczeniu czy raczej subtelne podtony? I co bys mi radzila z kategorii True Neutral Warm? Nanna czy jeszcze nizej? Jestem podobna do jmw, ciut ciemniejsza

W tym przypadku to jest naprawdę nutka, ja mogę używać zarówno Phoebe (Neutral with Yellow) jak i Devi (True Neutral). To są bardzo jasne odcienie. Nawet An jest nieco jaśniejsza niż Lauress Gentle Neutral czy Ivory, dlatego myślę że musiałabyś wziąć zarówno Nannę jak i Nanaję (choć jak nie ma jakiś dużych przeskoków Nanna raczej może być za jasna. Ja w Lauress Ivory wyglądam niezdrowo. Phoebe z kategorii Neutral with Yellow bardziej mi pasuje, ma ciut cieplejszy odcień beżu i trochę mniej żółci.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 22:23   #36
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość

Golabku to odpadaja wszystkie z Pink, Peach, i Yellow w kategoriach głównych. EDM nie znam a z Lumiere dobrze kojarzę, że to beż z nutą żółci?
Hannake bardzo ci dziękuję za każdą wskazówkę Tak lmb z lumiere ma kapkę żółci
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 10:22   #37
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

A ja dostałam wczoraj informację o wysyłce moich minerałów - po 1,5 tygodnia od zamówienia. No to teraz odliczam dni.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 18:03   #38
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

To się ciesz Frantic Ja zamawiałam 19 i nadal nic Ale...

Znalazłam swoje minerały nr 1 Jest to właśnie Dream World, Formuła Vapor na co dzień, lubię też Storm i myślę, że w upały, jak mi się skóra zmieni może się sprawdzić Cloud. Kolory Phoebe i Devi, do tego korektor Nut, Mummy Dust bez miki/do suchej bez jedwabiu (w zależności od potrzeb) i Illuminating Powder. I jest cały dzień

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-04-03 o 17:01
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 18:50   #39
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

Ja dostałam wczoraj, ale jak zwykle brak czasu na testy. Dostałam 2 gratisowe cienie - śliczne
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 23:08   #40
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

hmmmmm weszlam i bede sie zastanawiac co wziasc...........kurcze odcieni to od grona...........nie wiem co by tu mi podpasowalo-z lumiere idealny jest golden light a z EGM jue sin i rita
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 08:10   #41
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
hmmmmm weszlam i bede sie zastanawiac co wziasc...........kurcze odcieni to od grona...........nie wiem co by tu mi podpasowalo-z lumiere idealny jest golden light a z EGM jue sin i rita
będę Ci bardzo mocno kibicować
sama jednak chwilowo odpuściłam zamawianie próbek, a Ty masz zbliżony odcień - kolejne tropy bedą
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 13:48   #42
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Dziewczyny czy na stronie jest możliwość zobaczenia swojej historii zamówień ? Maila z potwierdzeniem zamówienia nie mam, bo stracilam przy awarii kompa, a chciałabym sprawdzić co zamawiałam, a co dostałam i nie mogę na stronie tego znaleźć, a wydaje mi się, że było coś takiego.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 21:21   #43
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

Przyszła dzisiaj moje minerały - w końcu. Szły równo tydzień od wysyłki + wcześniej 1,5 tygodnia na przygotowywanie ich, czyli razem 2,5 tygodnia - prawie jak EDM.
Myślę, że z kolorami trafiłam, jeden tylko podkład wydaje się za ciemny. Ale testować będę dopiero jutro. Aha i dostałam dwa gifty, nie wiem tylko czy to cienie czy róże, jak przeszukam stronę, to pewnie dojdę co to jest. Fotki postaram się wkleić jutro.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 15:24   #44
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

No jakoś przebrnęłam przez tą stronę Doradzicie czy dobre kolory wybrałam? Z EDM pasuje mi buff beige neutral, choć troszkę rozjaśniam go multitasking; z LaurEss Radiant Neutral (nawet troszkę za jasny), z Lumiere Medium Beige cashmere. Generalnie te kolory sa dobre, ale chętnie dodałabym do nich kapkę różu dla ochłodzenia i złagodzenia żółtych tonów, by były bardziej neutralne i beżowe.Co do formuł to Sand, Cloud i Mulberry.Czekam na Wasze relacje z testowania formuł DW i na sugestie kolorów. Neutral with Peach, Pink and Yellow Undertones: Bri; True Neutral (warm): Nanaja; Deep Neutral (cool undertones): Meret, Ala.



mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 16:46   #45
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

Wklejam obiecane fotki. Kolory wyszły całkiem nieźle, prawie tak jak w rzeczywistości. Na drugim zdjęciu porównanie do kilku odcieni z innych marek: EDM, Lumiere, Pure Luxe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DreamWorld (1).jpg (59,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DreamWorld (2).jpg (61,2 KB, 87 załadowań)
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 17:53   #46
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane fotki. Kolory wyszły całkiem nieźle, prawie tak jak w rzeczywistości. Na drugim zdjęciu porównanie do kilku odcieni z innych marek: EDM, Lumiere, Pure Luxe.
Znakomite fotki
A jak testy "nagębne" odnośnie koloru - chodzi mi to czy pod wpływem kontaktu ze skórą raczej ciemnieja, jasnieja czy są takie jak w woreczku?
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 18:28   #47
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Znakomite fotki
A jak testy "nagębne" odnośnie koloru - chodzi mi to czy pod wpływem kontaktu ze skórą raczej ciemnieja, jasnieja czy są takie jak w woreczku?
Raczej jaśnieją. Tzn. jedne jaśnieją bardzo, inne tylko odrobinę lub prawie wcale.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 18:48   #48
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

A masz wstępnego kolorystycznego faworyta?



Ja wciąż czekam na paczkę, na szczęście "już" wysłana Uwielbiam ich podkłady, ale to czekanie mnie dobija
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 19:01   #49
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
A masz wstępnego kolorystycznego faworyta?



Ja wciąż czekam na paczkę, na szczęście "już" wysłana Uwielbiam ich podkłady, ale to czekanie mnie dobija
Na razie użyłam tylko Elli i Neith. Elli jasnością jest idealna, ale jak mam się czepiać to ciut za mało oliwkowych tonów ma, zaś Neith to idealny kolor ale o ton za ciemny. Podejrzewam więc, że Kishar będzie dobry lub Nike.
Na pewno dobiorę z tych odcieni swój ideał, ale muszę je wszystkie posprawdzać.

Oczywiście Erce w 100% odpada, co widać na załączonej fotce.

EDIT:
Tak naprawdę zaczęłam bardzo doceniać taką ilość odcieni podkładów, mimo że początkowo przyprawiają o zawrót głowy i pierwsze zamówienie to w dużej mierze loteria. Z innej firmy odcień Elli byłby idealny, a tutaj mogę powybrzydać , że ciutkę więcej oliwki bym chciała i faktycznie znajdę taki odcień.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-04-11 o 19:07
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 19:35   #50
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Na razie użyłam tylko Elli i Neith. Elli jasnością jest idealna, ale jak mam się czepiać to ciut za mało oliwkowych tonów ma, zaś Neith to idealny kolor ale o ton za ciemny. Podejrzewam więc, że Kishar będzie dobry lub Nike.
Na pewno dobiorę z tych odcieni swój ideał, ale muszę je wszystkie posprawdzać.

Oczywiście Erce w 100% odpada, co widać na załączonej fotce.

EDIT:
Tak naprawdę zaczęłam bardzo doceniać taką ilość odcieni podkładów, mimo że początkowo przyprawiają o zawrót głowy i pierwsze zamówienie to w dużej mierze loteria. Z innej firmy odcień Elli byłby idealny, a tutaj mogę powybrzydać , że ciutkę więcej oliwki bym chciała i faktycznie znajdę taki odcień.
frantic jakbys ewentualnie chciała się pozbyc tych za ciemnych dla Ciebie to ja się zgłaszam (oczywiście postaram się zrewanzować)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 19:42   #51
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
No jakoś przebrnęłam przez tą stronę Doradzicie czy dobre kolory wybrałam? Z EDM pasuje mi buff beige neutral, choć troszkę rozjaśniam go multitasking; z LaurEss Radiant Neutral (nawet troszkę za jasny), z Lumiere Medium Beige cashmere. Generalnie te kolory sa dobre, ale chętnie dodałabym do nich kapkę różu dla ochłodzenia i złagodzenia żółtych tonów, by były bardziej neutralne i beżowe.Co do formuł to Sand, Cloud i Mulberry.Czekam na Wasze relacje z testowania formuł DW i na sugestie kolorów. Neutral with Peach, Pink and Yellow Undertones: Bri; True Neutral (warm): Nanaja; Deep Neutral (cool undertones): Meret, Ala.




Wreszcie ktoś w moich kolorach Też pasuje mi beige neutral z edm,light medium VV lumiere.Zastanawiam się właśnie nad wyborem kolorów ale ciężko mi idzie Wstępnie wybrałam kategorię true neutral ale nie mam pojęcia co dalej.Pozwolisz że odgapię kilka kolorów

Frantic czy któraś formułą ma drobinki błyszczące ?

Edytowane przez golabek
Czas edycji: 2009-04-11 o 19:55
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 20:12   #52
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

Doszły do mnie próbki DW dwa temu to też załączam zdjęcia Podkłady jak widać same żółtki, zdziwił mnie Juno na stronie był bardzo kurczakowaty, a w opakowaniu taki stonowany. Trzecie zdjęcie to gratisowe cienie które dostałam. Jak je zobaczyłam to się przeraziłam kolorystką, ale jedna z tych miedzi(Hummers Gift) na skórze zamienia się w całkiem przyjemny kolor, a Ambera to fajny złoty kolor, na mokro może posłużyć jako eyeliner. Cienie bardzo błyszczące, dające taki mokry efekt na powiecie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0228.jpg (29,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0229.jpg (27,8 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0230.jpg (26,4 KB, 35 załadowań)
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 15:35   #53
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane fotki. Kolory wyszły całkiem nieźle, prawie tak jak w rzeczywistości.
To jednak zależy od monitora . U mnie Elli (Sand) wygląda na mniej żółty i bardziej zgaszony niż w rzeczywistości. Na żywo jest to czysty odcień (bez ziemistości), ładnie nasycony ciepłą żółcią, z odrobinką beżu.

Gołąbku, pisałam już w wątku ogólnym, ale powtórzę: Sand jest wybitnie nadrobinkowana! [Stwierdzam na podstawie odcienia Elli]

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-04-12 o 15:41
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 22:43   #54
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
To jednak zależy od monitora . U mnie Elli (Sand) wygląda na mniej żółty i bardziej zgaszony niż w rzeczywistości. Na żywo jest to czysty odcień (bez ziemistości), ładnie nasycony ciepłą żółcią, z odrobinką beżu.

Gołąbku, pisałam już w wątku ogólnym, ale powtórzę: Sand jest wybitnie nadrobinkowana! [Stwierdzam na podstawie odcienia Elli]

Lorri bardzo dziękuję Sand omijam szerokim łukiem Nie znoszę drobinek w podkładach.Od razu mam lampę na buźce
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:16   #55
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

Zaryzykuję 1 próbkę Sand, choć preferuje matowe podkłady, ale delikatne drobinki takie jak w EDM Semi-Matt mi nie przeszkadzają.To fajnie gołąbku, że pasują nam te same kolory, wreszcie bratnia dusza wśród bladych twarzy Jeszcze chyba pastereczka ma podobne preferencje kolorystyczne.W takim razie biorę próbki: Mulberry-Bri; Cloud-Nanaja, Meret,Ala; Sand-Meret; Luna-Bri. Poczekam tylko na próbki z EGM, może to będzie to?Co na moje wybory powiedzą ekspertki?

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Przyznam się Wam, że wysłam meila do DW z pytaniem o kolory dla mnie, a ponieważ z ang. początkująca jestem, więc skleciłam co nieco przy pomocy translatora I błyskawicznie dostałam odpowiedź, to sie nazywa obsługa klienta A co tam, zamawiam próbki, do w/w zestawu polecono mi dorzucić Ki i Diana, Nanaja może być za ciepla, ale zaryzykuję
No i zamówiłam taki zestaw jak planowalam, Ki odpadl, bo chyba za ciemny i za różowy, a Diany na razie nie ma. Poczekamy, zobaczymy, szkoda,że tak długoCzekam na Wasze relacje, mam nadzieję, że pełne zachwytu

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-04-13 o 20:53
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 21:42   #56
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Zaryzykuję 1 próbkę Sand, choć preferuje matowe podkłady, ale delikatne drobinki takie jak w EDM Semi-Matt mi nie przeszkadzają.To fajnie gołąbku, że pasują nam te same kolory, wreszcie bratnia dusza wśród bladych twarzy Jeszcze chyba pastereczka ma podobne preferencje kolorystyczne.W takim razie biorę próbki: Mulberry-Bri; Cloud-Nanaja, Meret,Ala; Sand-Meret; Luna-Bri. Poczekam tylko na próbki z EGM, może to będzie to?Co na moje wybory powiedzą ekspertki?

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Przyznam się Wam, że wysłam meila do DW z pytaniem o kolory dla mnie, a ponieważ z ang. początkująca jestem, więc skleciłam co nieco przy pomocy translatora I błyskawicznie dostałam odpowiedź, to sie nazywa obsługa klienta A co tam, zamawiam próbki, do w/w zestawu polecono mi dorzucić Ki i Diana, Nanaja może być za ciepla, ale zaryzykuję
No i zamówiłam taki zestaw jak planowalam, Ki odpadl, bo chyba za ciemny i za różowy, a Diany na razie nie ma. Poczekamy, zobaczymy, szkoda,że tak długoCzekam na Wasze relacje, mam nadzieję, że pełne zachwytu
Z egm pasują glo dean i whytney.Niestety drobinki mi nie pasują Tak Pastereczka to nasza pokrewna dusza kolorystyczna Zamówię na dniach DW
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 09:07   #57
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
frantic jakbys ewentualnie chciała się pozbyc tych za ciemnych dla Ciebie to ja się zgłaszam (oczywiście postaram się zrewanzować)
jmw mogę Ci oddać całą próbkę Erce (luna), nawet jej nie otwierałam i zrobić odsypkę Neith (luna).
Co do formuły cloud to odcienie Elli i Kishar są baaardzo podobne, nawet Minerva niewiele odstaje, więc zmieszałam je wszystkie i mam jeden praktycznie ten sam odcień. Nawet jak je wrzucałam do pudełeczka to nie było widać jak się proszki łączą. Jeżeli więc jesteś zainteresowana również taką odsypką, to chętnie Ci ją zrobię - odcień naprawdę wychodzi taki jak każdy z trzech z osobna.
Jest jeszcze Nike - niesamowicie oliwkowy jak dla mnie. Wygląda na mnie po prostu zielono.
Daj więc znać co Cię interesuje i co mam odsypywac.

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Frantic czy któraś formułą ma drobinki błyszczące ?
Absolutnie żadna nie ma drobinek typu formuła o-glow z EDM lub Morning Dew z Joppa. Ale tak jak kiedyś pisałam na twarzy widać lekki glow przy formule sand, zaś luna według mnie daje pełen mat.

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Doszły do mnie próbki DW dwa temu to też załączam zdjęcia Podkłady jak widać same żółtki, zdziwił mnie Juno na stronie był bardzo kurczakowaty, a w opakowaniu taki stonowany. Trzecie zdjęcie to gratisowe cienie które dostałam. Jak je zobaczyłam to się przeraziłam kolorystką, ale jedna z tych miedzi(Hummers Gift) na skórze zamienia się w całkiem przyjemny kolor, a Ambera to fajny złoty kolor, na mokro może posłużyć jako eyeliner. Cienie bardzo błyszczące, dające taki mokry efekt na powiecie.
A mnie zdziwiło jak jeden odcień różni się pomiędzy formułami. Mam na myśli Elli - w formule cloud jest prawie tak ciemna jak Erce w formule luna. A już ten sam odcień Elli w formule sand wychodzi znacznie jaśniej. To niestety tylko utrudnia dobór podkładu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 10:30   #58
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

Czy ktoras zamawiala Kwan Yin w jakiejkolwiek formule? Bo Skade mnie porazilo swoja jasnoscia i postanowilam wyprobowac rozne formuly kwanyinowe, tylko teraz sie zastanawiam czy to na pewno jest nastepny kolor po Skade
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 15:20   #59
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

Dzis poczulam wyraznie, ze nadszedl dla mnie czas, aby zamowic DW. Czy ktos gdzies robil zestawienie skladow formul? Lorri chyba pisala, ze w roznych miejscach na stronie sa inne informacje. Kurcze, od skladu bede uzalezniac wybor formuly wiec dobrze by bylo znac sklady z opakowan...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 15:48   #60
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

ktoś nie czytał 1 posta
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-01 12:38:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.