Zastrzyk energii dla mojej skóry - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-01, 13:25   #31
smutasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 70
Dot.: Zastrzyk energii dla mojej skóry

knotie a jakich kwasów używałaś?
smutasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 09:08   #32
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Zastrzyk energii dla mojej skóry

Cytat:
Napisane przez smutasek
knotie a jakich kwasów używałaś?
W calym mym zyciu? Chyba wiekszosc dostepnych na rynku A ostatnio lysanelek
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 11:02   #33
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Zastrzyk energii dla mojej skóry

ja tylko słówko odnośnie beta-karotenu..Solarin to według mnie troszkę wyrzucanie pieniędzy w błotko, niestety. Sama kiedyś łykałam nałogowo,ale dopiero od kiedy piję soki marchwiowe (3 mce) cera nabrała rumieńców - dosłownie i w przenośni
Polecam soki marchwiowe Vitaminka Hortexu, gdyż są najmniej słodzone z tych które próbowałam, przez co nie nudne i można żłopać ile wlezie
Ale też nie należy przesadzać - po 2 miesiącach zapijania się hortexem na maxa, miałam żółte spody dłoni i twarz żółtawą z deka; mój mężczyzna mówił że jestem pszenno-buraczana haha oczywiście w żartach to mu odpowiedziałam, że będę się obsypywać mąką (nie urażając szanownych wielbicielek skrobii) i wtedy mu się dopiero będę podobać. Ale soczki mi kupuje heh

Myślę, że po 3 tygodniach powinna dać się zauważyć zmiana kolorytu cery.
Dodatkowo soki marchwiowe oprócz wit.A są wzbogacone często w witaminę C, E więc ma się suplementację naturalną i można trochę zestopować z tabletkami z wit. E (naturalna jest o wiele bezpieczniejsza, niż w kapsułkach, ponieważ wit. E jako rozpuszczalna w tłuszczach ma tendencję do gromadzenia się w organizmie przy nadmiernej podaży, a to może być naprawdę grozne w skutkach)
pozdrawiam
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 10:54   #34
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Zastrzyk energii dla mojej skóry

Cytat:
Napisane przez crumb
ja tylko słówko odnośnie beta-karotenu..Solarin to według mnie troszkę wyrzucanie pieniędzy w błotko, niestety. Sama kiedyś łykałam nałogowo,ale dopiero od kiedy piję soki marchwiowe (3 mce) cera nabrała rumieńców - dosłownie i w przenośni
Polecam soki marchwiowe Vitaminka Hortexu, gdyż są najmniej słodzone z tych które próbowałam, przez co nie nudne i można żłopać ile wlezie
Ale też nie należy przesadzać - po 2 miesiącach zapijania się hortexem na maxa, miałam żółte spody dłoni i twarz żółtawą z deka; mój mężczyzna mówił że jestem pszenno-buraczana haha oczywiście w żartach to mu odpowiedziałam, że będę się obsypywać mąką (nie urażając szanownych wielbicielek skrobii) i wtedy mu się dopiero będę podobać. Ale soczki mi kupuje heh

Myślę, że po 3 tygodniach powinna dać się zauważyć zmiana kolorytu cery.
Dodatkowo soki marchwiowe oprócz wit.A są wzbogacone często w witaminę C, E więc ma się suplementację naturalną i można trochę zestopować z tabletkami z wit. E (naturalna jest o wiele bezpieczniejsza, niż w kapsułkach, ponieważ wit. E jako rozpuszczalna w tłuszczach ma tendencję do gromadzenia się w organizmie przy nadmiernej podaży, a to może być naprawdę grozne w skutkach)
pozdrawiam
Dzieki za opinie Mysle, ze zdecydowanie sprobuje wlaczyc soczki do diety w bardziej intensywnej formie... Bede szukac jednak tych jednodniowych - bardziej naturalnie mi to brzmi Ale o hortexie w razie czego tez nie zapomne
Dziewczynki, melduje poslusznie, ze z moja buzka jest coraz lepiej - TZ aplikuje mi codzienny spacerek pos wiezym powietrzu co an mrozie zaraz przyprawia mi rumience a buzke znow rozpieszczam oleo sourcem - ech, ten moj TZ mnie rozpuszcza
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 19:32   #35
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: Zastrzyk energii dla mojej skóry

I jak Knotie? Jak tam cera? Ja dopiero teraz widzę jak bardzo ziemistą mam cere. Mi się wydaje, że powodem jest brak słońca i to że mało czasu się spędza na świeżym powietrzu. Kiedy ta zima się skończy? Już nie umiem się doczekać... wiosny
A powiedzcie mi, czy stosował ktoś kremy LUMENE Vitamin+ czy czasem nie będą dobre na tą ziemistość?
Pozdrawiam
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 13:39   #36
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Zastrzyk energii dla mojej skóry

Up
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.