da sie takie cos wyczarowac gdy sie ma takie wlosy??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-22, 17:54   #1
everlastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 289

da sie takie cos wyczarowac gdy sie ma takie wlosy???


A wiec czy da si ewyczarowac cos aby wlosy nie byly takie ciekie?? jakies odzywki tabletki itp... od 3 lat rozjasniam wlosy co miesiac i codziennie prstownica wrrr.... wiecie jak moje wlosy wygladaja byly piekne geste a teraz polowa moich wlosow czy da sie jakos przywrucic ich gestosc prosze powiedzcie bo szuaklam ale nic...
everlastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 18:19   #2
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: da sie takie cos wyczarowac gdy sie ma takie wlosy???

Cytat:
Napisane przez everlastka
A wiec czy da si ewyczarowac cos aby wlosy nie byly takie ciekie?? jakies odzywki tabletki itp... od 3 lat rozjasniam wlosy co miesiac i codziennie prstownica wrrr.... wiecie jak moje wlosy wygladaja byly piekne geste a teraz polowa moich wlosow czy da sie jakos przywrucic ich gestosc prosze powiedzcie bo szuaklam ale nic...
możesz spróbować tabletek Inneov gestość włosów, do kupienia w aptece, koszt jednego opakowania to 90 zl. Pisałam o nich już w tym wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=skrzypowita
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 21:33   #3
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: da sie takie cos wyczarowac gdy sie ma takie wlosy???

aby poprawic kondycje wlosa trzeba dac mu odpoczac musisz ograniczyn chociaz prostowanie no i faktycznie zasilic je od srodka. najbardziej sprawdzony sposob to zazywanie witaminy a+e mozna tez wcierac wnie olejek rycynowy, on odrzywi wlosy, ale ich nie zagesci. pozdrawiam i zycze udanej kuracji.
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 10:18   #4
everlastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 289
Dot.: da sie takie cos wyczarowac gdy sie ma takie wlosy???

dzieki za odp i mysle z ejescze ktos os dopisze
everlastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 20:45   #5
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: da sie takie cos wyczarowac gdy sie ma takie wlosy???

Ostatnio bylam na badaniu wlosa, bezplatnie w aptece, przeprowadzone przez jakas wloska firmę cosmetici dora. czy jakkos tak i wlasnie gostka zakaazala mi myc codziennie wlosy, suszyc prostowac, uzywac pianek lakierow [a wszystko to robilam] i przepisala mi szampon z kolagenem morskim, maseczke do wlosow przetluszczajacych sie i plynne krysztaly. Na razie kupilam tylko dwie z tych rzeczy, bo sa nieziemsko drogie szampon -33 zl za 250ml, a maska 29. Niestety nie moge jeszcze powiedziec nic o skutecznosci, ale podobno to bardzo dobre kosmetyki i pomagaja. moze ktoras z was probowala?
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 10:19   #6
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 511
Dot.: da sie takie cos wyczarowac gdy sie ma takie wlosy???

Ja tez mialam podobnie jak ty everlastko, no ale moze nie w az takim stopniu. Przełamałam sie, zaczelam myc wlosy co drugi dzien, staralam sie ich nie prostowac, a jak nie wychodzilam to nawet nie suszyc suszarką, do tego nie szarpac ich recznikiem tylko delikatnie osuszac uciskajac recznikiem od nasady az do konców, kupilam tez odzywki i szampony do zniszczonych i odzywke w sprayu nablyszczającą, ktora dodatkowo ulatwia ukladanie wlosów i.... jest zdecydowanie lepiej. Po tym jak sicelam zniszczone koncówki, moje wlosy znow wyglądają swiezo (teks jak z reklamy hehe).
Skusze sie teraz tez na jakies tabletki i jedwab do wlosów.
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 10:45   #7
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: da sie takie cos wyczarowac gdy sie ma takie wlosy???

Ja mialam wiekszosc kosmetykow z Dory ( moja siostra ma apteke) wiec wyprobowalam juz praktycznie wszystkie i sa naprawde dobre - bardzo fajne jest serum-ciekle krysztalki,maska bambusowa ,szampon kolagenowy - ogolnie to bardzo dobrej jakosc kosmetyki,polecam
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-18, 12:13   #8
basia2837
Raczkowanie
 
Avatar basia2837
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 91
GG do basia2837
Dot.: da sie takie cos wyczarowac gdy sie ma takie wlosy???

daj im odpocząć, przede wszystkim już nie rozjaśniaj.. a jesli chodzi o odzywki, to napewno do suchych i zniszczonych włosów i tabletki - capivit a+e czy silice.. wszystko jedno byle coś co odżywi je od środka!!!! 3maj sie - ja mam problem podobny, tylko nie prostowalam ich..
__________________
Tralalalala..
basia2837 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:50   #9
WhyChuck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 20
GG do WhyChuck
Exclamation Dot.: da sie takie cos wyczarowac gdy sie ma takie wlosy???

Moja przygoda z włosami ;/ .... może skorzystasz z jakiejs porady :
Ja mam cienkie włosy z natury i jeszcze na dodatek ostatnio zaczęły mi wypadać więc jest nieciekawie. Ogólnie nie polecam szamponów firmy Kadus, trzymaj się od nich z daleka.Codziennie połykam 2 tabletki wyciągu ze skrzypu polnego z witaminami (najlepiej zużyc całe opakowanie 100 tabletek, starcza na ok 2 miesiące). Wtarłam w łebek juz 2 buteleczki mikstury ziołowej która przepisała mi dermatolog (bazuje na alkoholu i jakichś wyciagach z roslin), ktora wzmacnia mieszki włosowe i powoduje że wyrastaja nowe włoski tam gdzie cebulki wczesniej obumarły( 5zł w aptece! zamiast 150zł za Kerastase czy Vichy .....)Pisalas chyba ze ci sie przerzedzily a jesli tylko zmniejzyla sie ich objetosc to mysle ze i tak mixturka moze pomoc.Myje włoski szamponem Extra Doux firmy Ducray - nawilza i odzywia(20zł - jeszcze cena ujdzie ... starcza na ponad miesiąc przy mojej dlugosci wloskow do ramion). Zauważyłam niezle fekty, wloski sa mocniejsze, nie wypada ich juz tak duzo... jednak trzeba do kuracji z mikstura powracac. zaniedlugo ide do dermatologa znowu...moze teraz przepisze cos na porost :P aha no i farby do wlosow tyko naturalne ! :| bo amoniak, prostowanie i te sprawy jednak bardzo osłabiaja wloski.... pozdrawiam wszystkich z takimi kłopotami ...
WhyChuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.