Dobry inhalator - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-31, 22:13   #1
Katga
Raczkowanie
 
Avatar Katga
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 44

Dobry inhalator


Poszukuje dobrego inhalatora, ktory bedzie czesto stosowany i nie bedzie sie przegrzewal. Do tej pory uzywalismy medel family plus, ale szybko robil sie cieply i wydobywal sie z niego uciazliwy zapach na caly pokoj, myslalam, ze po prostu inhalator odmowil posłuszenstwa po intensywnym uzytkowaniu wiec kupilismy nowy, ten sam model. Niestety nowy rowniez sie bardzo szybko nagrzewa (robie dziecku z reguly dwie inhalacje, pierwsza trwa ok. 13 minut, potem 20 minut przerwy i kolejna inhalacja drugim lekiem) i wydobywa sie intensywny zapach plastiku czy czegos w podobie. Nie wiem czy to juz jest wada fabryczna jakas czy ja trafiam na jakies wadliwe modele. Zastanawiam sie nad kupnem Medel Profesional, bo jest do pracy ciaglej, ale ma dosyc duze gabaryty. Jakich inhalatorow wy uzywacie? Moze jest tu uzytkowniczka Medela i moze sie wypowiedziec czy rowniez ma taki problem z przegrzewaniem sie inhalatora i intensywnym zapachem plastiku?
Katga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 23:35   #2
aliani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 558
Dot.: Dobry inhalator

Do tej pory używałam tylko jakiegoś mocno zwykłego, natomiast mam zapisany taki do kupienia jak będzie następnym razem potrzebny Inhalator Membranowy Siateczkowy Intec Twister Mesh. Ale już nie pamiętam czemu go wybrałam, bo to było rok temu.
aliani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 21:48   #3
Covid_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 50
Dot.: Dobry inhalator

Ja mam ten inhalator co ty i żaden zapach się nie wydobywa - mam bo już z hmm 4 lata . Drugi kupiłam dla drugiego dziecka z tej samej firmy nie pamietam modelu ale taki w typowo dziecięcy w rysunki i jest chyba lepszy . ( mam dwa bo dzieci dwójka to wole ich na raz inhalować żeby pół dnia przed bajkami nie siedzieli )

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

MEDEL Baby Star - Inhalator pneumatyczny dla dzieci
Covid_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-05, 12:44   #4
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Dobry inhalator

My mamy ten: https://m.ceneo.pl/70409726;pla?se=Y...RoCcdQQAvD_BwE. Bardzo go sobie chwalę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-05, 23:19   #5
Katga
Raczkowanie
 
Avatar Katga
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 44
Dot.: Dobry inhalator

Nasz zaczyna sie nagrzewac jakos ok 8 minuty i wtedy z tego silniczka wydobywa sie taki zapach jakby palonego plastiku. Tak jak pisalam, przy starym myslalam, ze po prostu odmowil posluszenstwa przy tak intensywnym uzywaniu, ale z nowym jest to samo. Niestety w instrukcji obslugi widze, ze oczywiscie made in China, wiec raczej bede musiala przerzucic sie na inny nie produkowany w Chinach.
Katga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-13, 13:46   #6
franczyzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 63
Dot.: Dobry inhalator

Mam od roku ixxx- to inhalator siateczkowy. Używamy codziennie (astma) i mamy porównanie m.in. z inhalatorami tłokowymi i tymi najtańszymi z marketów. Oczywiście wszystko przeważa za wyborem inhalatora siateczkowego. Jest najlepszy a różnica w leczeniu i podawaniu leków również zauważalna.

Edytowane przez gr8ania
Czas edycji: 2022-07-14 o 06:14
franczyzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 10:57   #7
Ewwson
MaMaMaty
 
Avatar Ewwson
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 55
Dot.: Dobry inhalator

My mamy z Esperanzy, model nazywa sie Zephyr. Ostatnio czesto uzywany, bo corka ciagle chora, ma podawana sol fizjologiczna i sterydy. Kosztowal niecale 50 zl a jakosc dobra
Ewwson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-21, 14:01   #8
Pani_davee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry inhalator

U nas sprawdzony jest inhalator z firmy Gotze&Jensen. W ciąglym uzytku. Polecamy😊
Pani_davee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-21 15:01:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.