Co wiecie o Akademi Sztuki Pieknosci? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-07, 21:50   #1
majka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Exclamation

interesuje mnie szkolenie dotyczace przedluzania paznoki


chcialabym profesjonalnie umiec przedluzac i zdobic paznokcie dlatego chce ukonczyc kurs, szkolenie. Mozecie mi cos polecic? Najlepiej w okolicach Krakowa

Edytowane przez majka19
Czas edycji: 2006-01-08 o 23:27
majka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 22:15   #2
majka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: interesuje mnie szkolenie dotyczace przedluzania paznoki

no coz szkoda ze nikt mi nie moze nic doradzic. Wniosek: umiesz liczyc licz na siebie!
majka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 09:08   #3
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Co wiecie o Akademi Sztuki Pieknosci?

Czytałam o Akademii Piękności. Byłam na jej stronie. Wydaje mi sie ze to dobry kurs, profesjonlany. Ostatnio nawet były jakieś promocje. Jakies pare miesięcy temu zanim strona została zmodernizowana była tam galeria paznokci(nie taka jak na dzień dzisiejszy) i wzory miały cudowne, na prawde profesjonalne. Szkoda że tej galerii już nie ma bo było na co popatrzec i co podziwiać. Natomiast jeżeli chodzi o kursy w Krakowie to jest ich mnóstwo, w większośći salonów kosmetycznych jeżeli spytasz to ktoś ci coś podpowie. Tyle tylko ze nie każdy kurs jest "dobry" , są tez te "złe", czyli np. niemiłe towarzystwo, brak narzędzi do pracy, co zmusza cię automatycznie abys kupiła je sobie sama. Poszukaj a znajdziesz
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:17   #4
majka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: Co wiecie o Akademi Sztuki Pieknosci?

serdeczne dzieki za odpowiedz!!! troche boje sie isc na pierwszy lepszy kurs bo nie oto chodzi. Wiec bede szukac, zreszta nic innego nie robe od tygodnia i chyba juz cos znalazlam. Jeszcze raz dziekuje!
majka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 19:14   #5
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Co wiecie o Akademi Sztuki Pieknosci?

Nie ma za co
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 21:54   #6
majka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: interesuje mnie szkolenie dotyczace przedluzania paznoki

Cytat:
Napisane przez Paulina222
Ja polecam kurs u Ewy Lendy Krakow ul.Lubicz www.masternail.pl na tej stronie wszystko sie dowiesz
Babeczka jest super i naprawde potrafi sporo nauczyc! .Tej akademi sztuk pieknosci nie polecam.
dziekuje za informacje!
majka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 03:19   #7
olkak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Thumbs up Dot.: interesuje mnie szkolenie dotyczace przedluzania paznoki

MAJKA, WWW.ASP.EDU.PL TO NAJLEPSZY WYBOR JAKIEGO OSTATNIO DOKONALAM POZA CHLOPAKIEM I 6-CIOSMKOWA HERBATA.

Co prada jeszcze odkladam na Kosmetyke,ale bylam juz w ASP na paznokciach i wizażu.Jak dla mnie rewelacja,moze troche czegos innego oczekiwalam,ale to bylo bardzo pozytywne zdziwienie.Jak czytasz 'akademia'to myslisz o 'szkole', wiesz,lawki i inne sprawy ,a tu jest na prawde swietna atmosfera w ktorej swietnie wdzystko wchodzi do glowy.

Pazurki prowadzi przefajna kobieta,DAria,czadowa,m ega szybko lapie kontakt z ludzmi,tak ze po dwoch godzinach czulysmy sie przy sobie jak bysmy sie znaly od miesiaca.Pani Krystyna Leczynska(to ta ktora prowadzi wizaz i kosmetyke i zalozyla ASP),to po prostu KLASA.Co tu duzo mowic,nie zagniesz jej.Wizaz prowadzi nie tylko od strony"warsztatu" ale bardziej"duchowej",a cwiczylysmy pod jej okiem wraz z jej asystentka Kasia.dyrektor to kulturalny pan,a jego syn to sympatyczny facet (jak to pan czyta to pozdrawiam-Olka K. z paznokci i art-visage z grudnia,ta od walizki )

Bylam na paznokciach w 6-osobowej grupie,z czego 4 osoby byly spoza Polski,to juz samo mowi o charakterze ASP.Na wizazu byly 4 osoby,w tym jedna z kosmetologi.Jedno czego na prawde zaluje to ze nie zrobilam fiberglasu zaraz po manicure,bo to w ASP oddzielny kurs,a wszystkie dziewczyny od nas to robily-przez to jak wroce na Fib.to bede miala inna grupe ktorej nie znam.

A tak sie rozpisalam(chociaz raczej malo pisze ),bo to fajnie bylo ogladac jak tak wszyscy sie o nas dziewczyny staraja,a to warto docenic.Latalo dookola nas z 5 osob,tak zeby wszystko bylo ok i zgodnie z planem,w efekcie niczego nam nie brakoalo i nas "wypiescili" od a do z.

Juz w tym tygodniu przed ostatnim sylwkiem(bylam w austrii),zczelam robic pazurki,w sumie zrobilam na ta okolicznosc 8 akryli i 4zele,a samego sylwka jeszcze 3makijaze (plus wlasny ),wiec praktycznie kursy mi sie zwrocily i zbieram terazna kosmetyke.Wczesniej cwiczylam ze 2-3 tyg.na siostrze i paru kolezankach,zeby nie skwasic na prawdziwej klientce i juz czuje sie w miare ok,jeszcze to nie jest megaperfekcja,ale zupelnie dobrze mi sie pracuje.

A jak chcesz pogadac to pisz mi mesga na forum albo na gg

Stronka ASP: www.asp.edu.pl

Edytowane przez olkak
Czas edycji: 2006-01-14 o 03:46
olkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-15, 22:41   #8
majka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: interesuje mnie szkolenie dotyczace przedluzania paznoki

olkak dziekuje Ci bardzo za tak duzo informacji. I teraz mam problem bo znalazlam inne szkolenie tez sie zapowiada bardzo fajnie tylko ze tu mam byc sama. musze to jeszcze raz przemyslec , a Tobie zycze sukcesow!!!
majka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.