Paznokcie .. naklejki 3D..stylistka paznokci..wiele pytan - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-05, 14:37   #1
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871

Paznokcie .. naklejki 3D..stylistka paznokci..wiele pytan


Kochane to moj moze 2 watek na pazurkowym mam wiele pytan.Mam obecnie na pazurkach naklejki 3D one sa takie bardziej wypukle ale czy to wplywa na ich trwalosc?
Czy lepsza sa zwykle naklejki?
Czy po kursie stylizacji paznokci( pol roku) mozna pracowac w tym zawodzie. Ile mozna zarobic w malym miescie do 20 tys. na m-c?Czy jest jakas metoda na drzace rece.?.
Sobie maluje idealnie ale kolezankom z nerwow wyjezdzam poza krawedz..A chce zostac w przyszlosci stylistka chociazby pracowac na pol etatu.

Niestety nie wkleje wam moich pazurkow.. brak cyfrowki .. ale kolezanki chwala ze mam ladne pazurki
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 14:44   #2
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Paznokcie .. naklejki 3D..stylistka paznokci..wiele pytan

naklejki o ile są dobrze wtopione są trwałe niezaleznie od tego czy są płaskie czy 3D
mozna po kursie zostać stylistką o ile był to dobry kurs
nikt Ci nie powie ile mozna zarobić, bo to zalezy od ilości klientek a to z kolei zalezy od tego czy bedziesz dobrą stylistką
rada na drżące ręce to oparcie ich o coś, ja tak robie malując lewą reka i pomaga
i na koniec: "ładne" pazurki to nie wszystko ważne czy są profesjonalnie założone, jak długo sie trzymają itd
pozdrawiam i życze powodzenia )
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 14:49   #3
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Paznokcie .. naklejki 3D..stylistka paznokci..wiele pytan

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
naklejki o ile są dobrze wtopione są trwałe niezaleznie od tego czy są płaskie czy 3D
mozna po kursie zostać stylistką o ile był to dobry kurs
nikt Ci nie powie ile mozna zarobić, bo to zalezy od ilości klientek a to z kolei zalezy od tego czy bedziesz dobrą stylistką
rada na drżące ręce to oparcie ich o coś, ja tak robie malując lewą reka i pomaga
i na koniec: "ładne" pazurki to nie wszystko ważne czy są profesjonalnie założone, jak długo sie trzymają itd
pozdrawiam i życze powodzenia )
Dzieki za pomoc
No ja mam naturalne.. wiadomo ze bede zajmowac sie tipsami ale osobiscie za darmo bym ich nie chciala ani tych zelowych.. ja mam naturalnie mocne(choc wspomagane witaminami) i kolezanki sie pytaja czy to moje.. juz to jest denerwujace czasem:"ladne paznokcie to tipsy" ...NIe! to moje ..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 14:51   #4
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Paznokcie .. naklejki 3D..stylistka paznokci..wiele pytan

jesli kładziesz naklejki na naturalne pazurki to przy naklejkach 3D musisz połozyc wiecej lakieru bezbarwnego lub utwardzacza niż na zwykle naklejki
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 15:01   #5
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Paznokcie .. naklejki 3D..stylistka paznokci..wiele pytan

No nakladam odrobine wiecej.. gdzies to wyczytalam na wizazu ..
A taki tipsy i paznokcie zelowe ile gdzies kosztuja? Nie wiem bo nie robie sobie
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 15:02   #6
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Paznokcie .. naklejki 3D..stylistka paznokci..wiele pytan

No nakladam odrobine wiecej.. gdzies to wyczytalam na wizazu ..
A takie tipsy i paznokcie zelowe ile gdzies kosztuja? Nie wiem bo nie robie sobie
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 17:12   #7
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Paznokcie .. naklejki 3D..stylistka paznokci..wiele pytan

Ilo16na, nie lubisz tipsów, a chcesz je komus robić?Zastanów sie na ile będziesz przekonywujaca...
Jeżeli liczysz na łatwy zysk, to nie w tym zawodzie.
to zawód jaki uprawiamy z pasji, a nie z chęci łatwego i szybkiego zarobku, robimy to bo to kochamy!

Osobiście, czytając Twoje wypowiedzi odradzam ci ten rodzaj pracy. Nie bedzie z osoby nie lubiącej tipsów, która
Cytat:
osobiscie za darmo bym ich nie chciala ani tych zelowych..
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 18:30   #8
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Paznokcie .. naklejki 3D..stylistka paznokci..wiele pytan

Lubie sie zajmowac paznokciami i tyle. .Malowac ozdabiac a ze nie lubie tipsow to co.. ja po prostu jestem zadowolona ze swoich i nie potrzebuje ich ulepszac .. Mowie nie tipsom i sztucznym biustom itp.. A moje sa dlugie jak tipsy
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:40   #9
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Paznokcie .. naklejki 3D..stylistka paznokci..wiele pytan

dziwne podejscie... ja tez w niedlugim czasie wybieram sie na kurs. Ale pierwsza rzecza o jakiej pomyslalam to nie bylo to ile zarobie Poprostu strasznie mnie do tego ciagnie i czym blizej spelnienia moich marzen (bo to jest moje marzenie) nie moge sobie miejsca znalezc, caly czas mysle o tym, ostatnie nawet miewam sny o pieknych pazurkach wariuje.heheh.Szukam informacji na ten temat.Poprostu pragne nabyc jak najwieksza wiedze na temat stylizacji.Chcialabym byc w przyszlosci dobra stylistka, a moze kiedys jesli bede miala taka okazje pracowac w salonie no i co sie z tym wiaze zaczac na tym zarabiac. Taka mysle,ze powinna byc kolejnosc rzeczy....
No ale rozni sa ludzie...ale mysle, ze w takich zawodach jak kosmetyczka,wizaz, fryzjerstwo czy stylizacja paznokci(a przede wszystkim stylizacja paznokci, bo to jest sztuka ) nie powinno sie myslec najpierw o tym ile sie zarobi, ale to czy ja chce tym sie zajmowac, czy to jest to co lubie i bede sie starala robic to jak najlepiej.Tak jak napisala Albertyna-PASJA, to powinno Ci sprawiac radosc..W taki sposob myslenia nigdy nie dojdziesz do profesjonalizmu, bo nie bedziesz czula takiej potrzeby.
takie moje skromne zdanie...


Ps. Mam nadzieje, ze nie odbierzesz tego w ten sposob, ze na Ciebie naskoczylam, bo nie o to mi chodzilo.
Ja tez nie robie teraz w zupełnosci tego co lubie (chodzi mi o studia), ale tlumacze sobie, gdyz jest to kierunek bardzo scisle zwiazany z chemia, ze przyda mi sie ta wiedza w mojej "pazurkowej przygodzie" .I wiem, ze chec zdobycia certyfikatu nie jest moim wymyslem, ja CHCE TO ROBIC!!!I Tobie rowniez zycze, abys znalazla w zyciu cos co Cie na prawde kreci.I nie patrz na pieniadze! To jest najmniej wazne.Najlepiej jest robic to co sie lubi, bo wtedy ma sie na prawde checi na rozwijanie siebie i swojej wiedzy.


ehe...prosze mnie nie pogryzc
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:50   #10
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Paznokcie .. naklejki 3D..stylistka paznokci..wiele pytan

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Jeżeli liczysz na łatwy zysk, to nie w tym zawodzie.
to zawód jaki uprawiamy z pasji, a nie z chęci łatwego i szybkiego zarobku, robimy to bo to kochamy!
Święte słowa! Idąc na kurs myślam, o tym, żeby się tego nauczyć, a nie zarabiać na tym. Zaczęło się od malowania, stwierdziłam, że możnaby zrobić coś w tym kierunku Od ukończenia kursów (w sumie było ich 5) minęło jakieś pół roku,a mi się zwrócił dopiero 1 może 2 kursy (nie liczyłam nawet) Tak na prawdę to końca nie widać kiedy wyjdę na czystą. W dodatku zamówiłam ostatnio mnóóóóóóóóóstwo nowych materiałów (jak przyjdą to na pewno się nimi pochwalę ) więc jeszcze bardziej mój portfel zaczyna robić się pusty

Tak więc początki są ciężkie, zwłaszcze jeżeli ktoś idąc na kurs jest przeświadczony o tym, że szybko mu się to wszystko zwróci Chyba, że kurs jest refundowany i ma taką sytuację, że ma zagwarantowaną od razu pracę- jak dla mnie marzenie ściętej głowy.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 23:10   #11
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Paznokcie .. naklejki 3D..stylistka paznokci..wiele pytan

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Święte słowa! Idąc na kurs myślam, o tym, żeby się tego nauczyć, a nie zarabiać na tym. Zaczęło się od malowania, stwierdziłam, że możnaby zrobić coś w tym kierunku Od ukończenia kursów (w sumie było ich 5) minęło jakieś pół roku,a mi się zwrócił dopiero 1 może 2 kursy (nie liczyłam nawet) Tak na prawdę to końca nie widać kiedy wyjdę na czystą. W dodatku zamówiłam ostatnio mnóóóóóóóóóstwo nowych materiałów (jak przyjdą to na pewno się nimi pochwalę ) więc jeszcze bardziej mój portfel zaczyna robić się pusty

Tak więc początki są ciężkie, zwłaszcze jeżeli ktoś idąc na kurs jest przeświadczony o tym, że szybko mu się to wszystko zwróci Chyba, że kurs jest refundowany i ma taką sytuację, że ma zagwarantowaną od razu pracę- jak dla mnie marzenie ściętej głowy.

Oblabobla 5 kursów w pól roku??? Jestem pod wrażeniem Gratulacje! :jupi
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 23:15   #12
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Paznokcie .. naklejki 3D..stylistka paznokci..wiele pytan

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Oblabola 5 kursów w pól roku??? Jestem pod wrażeniem Gratulacje!
Dzięx Stwierdziłam, że zrobię wszystkie w 1 czasie (w trakcie wakacji). Żel, akryl, fiberglass, manicure i pedicure, i mam komplet
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 09:45   #13
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Paznokcie .. naklejki 3D..stylistka paznokci..wiele pytan

Ja chce zajmowac sie paznokciami z pasji wlasnie. Z wyksztalcenia(szok bedzie -bede informatykiem.. zamierzam byc grafikiem a paznokcie to pasja i chce pracowac na pol etatu) ja mam duzo zainteresowan
- wiersze poezja.
-tenis ( kocham)
a bede informatykiem i tez chce pracowac w tym zawodzie a pazurkami zajmowac sie po godzinach.

Nie gryze .. mozecie pisac co myslicie)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 10:43   #14
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Paznokcie .. naklejki 3D..stylistka paznokci..wiele pytan

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Święte słowa! Idąc na kurs myślam, o tym, żeby się tego nauczyć, a nie zarabiać na tym. Zaczęło się od malowania, stwierdziłam, że możnaby zrobić coś w tym kierunku Od ukończenia kursów (w sumie było ich 5) minęło jakieś pół roku,a mi się zwrócił dopiero 1 może 2 kursy (nie liczyłam nawet) Tak na prawdę to końca nie widać kiedy wyjdę na czystą. W dodatku zamówiłam ostatnio mnóóóóóóóóóstwo nowych materiałów (jak przyjdą to na pewno się nimi pochwalę ) więc jeszcze bardziej mój portfel zaczyna robić się pusty

Tak więc początki są ciężkie, zwłaszcze jeżeli ktoś idąc na kurs jest przeświadczony o tym, że szybko mu się to wszystko zwróci Chyba, że kurs jest refundowany i ma taką sytuację, że ma zagwarantowaną od razu pracę- jak dla mnie marzenie ściętej głowy.

5 w pół roku? Super tempo Gratuluję
I czekamy na fotki w zakupowym
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 12:00   #15
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Paznokcie .. naklejki 3D..stylistka paznokci..wiele pytan

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
5 w pół roku? Super tempo Gratuluję
I czekamy na fotki w zakupowym
Dziękuję jak tylko dojdą na pewno wkleję
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.