Do znawczyn kremów z filtrami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-22, 10:45   #1
stelena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 57

Do znawczyn kremów z filtrami


Czytalam ostatnio wiele wypowiedzi glownie na tym forum na temat kremów Erisa z faktorami (niestabilne) Mam krem Erisa Y&U na dzien z SPF 25 / SPF UVA 7,6 Mam dosc wrazliwa skore a przede wszystkim przebarwienia Czy ten krem jest wystarczajaca ochrone Prosze doradzcie bo nie chce sie nabawic nowych przebarwien
stelena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 11:27   #2
gosiq
Raczkowanie
 
Avatar gosiq
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
Dot.: Do znawczyn kremów z filtrami

Jeśli masz faktycznie wrażliwą cerę to zdecydowanie proponowałabym coś z wyższymi filtrami, np. Antheliosa LRP, seria Biodermy Photoderm, SVR, Avene etc. Słoneczko coraz mocniej operuje a wrażliwe buźki trzeba chronić, bo inaczej nieszczęście gotowe. Należy zwracać uwage głównie na ochronę przed UVA, więc filtry przeciw temu typowi promieniowania są szczególnie ważne - im wyższe tym skuteczniejsza ochrona. Ja osobiście używam Antheliosa W Gel od LRP ( mam cerę naczynkową ), Bioderma ma również całą rzeszę zwolenniczek ( zamierzam spróbować Photoderm Flush jak tylko Anthek się skończy ). Te firmy mają w ofercie również wiele kremów tonujących z wysokimi filtrami, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Mnóstwo recenzji kremów z wysokimi filtrami znajdziesz na KWC http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ategory_id=155 i na pewno wybierzesz coś dla siebie. Pozdrawiam
__________________
Much ado about nothing...

Edytowane przez gosiq
Czas edycji: 2005-05-22 o 11:31
gosiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 14:26   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Do znawczyn kremów z filtrami

sam krem nie jest zły, ale mógłby zapewnieć lepszą ochronę UVA i mógby być nieperfumowany.
za te pieniądze można spokojnie kupić lepiej chroniące preparaty (avene, svr, bioderma, vichy, la roche posay....), co jest szczególnie wskazane przy przebarwieniach.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 14:43   #4
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Do znawczyn kremów z filtrami

Widze, ze okreslenie "Antek" sie przyjelo
Sama mam/mialam (bo pewnie siedza gdzies nadal w skorze, i jak tylko sloneczko mocniej przygrzeje, to ochoczo wyleza) problemy z przebarwieniami ale od czasu blizeszego kontaktu z firma LRP i kopalnia wiedzy czyli Basia Kwiatkowska, problem ulega systematycznemu zmniejszeniu.
Wczesniej tez kupowalam kremy m.in Erisa, AA, HR i innych tzw. dobrych marek i dziwilam sie, ze mimo wysokiego spf mam na buzi nowe przebarwienia.
Rygorystyczne nakladanie Antheliosa FE i ochrona przed sloncem (teraz juz zupelnie inaczej patrze na opalone dziewczyny - co ta glupia Coco Chanel narobila!!!!?????) sprawiaj ,ze mam na prawde ladna cere! wrazliwa specjalnie nie jestem ale jak Antoś wlezie do oka, to tez nie jest mi zbyt przyjemnie
Na szczescie w komplecie dostalam sztyft do ust, ktory z powodzeniem stosuje pod oczy i zawsze chodze w dobrych okularach przeciwslonecznych ( w ulubione oprawki wstawilam u optyka szkla chroniace przed UV).
Dzisiaj widzialam wycieczke Japonek na Rynku i kazda miala ze soba mala parasolke - bardzo fajnie wygladaly, moze oprocz kapelusza to tez jakas opcja!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.