Wiza do USA help! porady :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-31, 21:23   #1
lubiehelupke1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1

Wiza do USA help! porady :)


Hej, za 2 tyg mam rozmowę o wizę w Warszawie. Jestem studentką, jadę tam do zaprzyjaźnionej polskiej rodziny która też odwiedza nas ( mnie i moja mamę ) w Polsce w wakacje. Boje się ,że to , że jadę tam do kogoś od razu mnie skreśla i dostanę odmowę. Jestem studentką 1 roku jednej z droższych szkół w Warszawie ( wiec raczej mam po co wracać skoro za 1 rok wydam około 12 tys złotych ), za wakacje płaci mi mama i tak też wypełniałam w wniosku ale nie będę miała żadnych jej wyciągów z banku itp bo są to pieniądze odłożone. Mam 21 lat , w Polsce mam chłopaka chce tam polecieć na 2 miesiące pozwiedzać itp zrobić zakupy. Mam przygotowane zaświadczenie ze szkoły ,że studiuje. Co mówić? Co może im nie pasować? Jak się ubrać ? Elegancko? Uśmiechać się itp? Plis rady od kogoś z podobną sytuacja ( zaproszenie od znajomego ) . Jeszcze zawsze bardzo się stresuję na takich rozmowach i nie umiem się logicznie wysłowić :/ Jak widzicie moje szanse?
lubiehelupke1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 12:24   #2
phobie
Raczkowanie
 
Avatar phobie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 134
Dot.: Wiza do USA help! porady :)

Cytat:
Napisane przez lubiehelupke1 Pokaż wiadomość
Hej, za 2 tyg mam rozmowę o wizę w Warszawie. Jestem studentką, jadę tam do zaprzyjaźnionej polskiej rodziny która też odwiedza nas ( mnie i moja mamę ) w Polsce w wakacje. Boje się ,że to , że jadę tam do kogoś od razu mnie skreśla i dostanę odmowę. Jestem studentką 1 roku jednej z droższych szkół w Warszawie ( wiec raczej mam po co wracać skoro za 1 rok wydam około 12 tys złotych ), za wakacje płaci mi mama i tak też wypełniałam w wniosku ale nie będę miała żadnych jej wyciągów z banku itp bo są to pieniądze odłożone. Mam 21 lat , w Polsce mam chłopaka chce tam polecieć na 2 miesiące pozwiedzać itp zrobić zakupy. Mam przygotowane zaświadczenie ze szkoły ,że studiuje. Co mówić? Co może im nie pasować? Jak się ubrać ? Elegancko? Uśmiechać się itp? Plis rady od kogoś z podobną sytuacja ( zaproszenie od znajomego ) . Jeszcze zawsze bardzo się stresuję na takich rozmowach i nie umiem się logicznie wysłowić :/ Jak widzicie moje szanse?
w ogóle się nie stresuj! ja byłam w zeszłym roku, cała moja wizyta w ambasadzie trwała może 15 minut, nie musiałam pokazywać żadnych dokumentów udowadniających to, że jestem studentką itd. Nie wywiązała się miedzy mną, a urzędnikiem żadna dłuższa dyskusja, zadawał proste pytania, na które odpowiadałam jednym zdaniem i tyle.
Serio, nie słyszałam o studentach, którym odmówionoby wizy.
__________________
park that car, drop that phone, sleep on the floor, dream about me.
phobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 18:49   #3
simsonka
Raczkowanie
 
Avatar simsonka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 233
Dot.: Wiza do USA help! porady :)

Ja też dostałam wizę bez problemów. Ale cała ta biurokracja była trochę uciążliwa.
simsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-13 19:49:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.