Testowanie żelazka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!

Notka

Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP! 24 Wizażanki testują innowacyjne żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP. Poznaj ich opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-01-07, 17:12   #1
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474

Testowanie żelazka


Kiedy w sylwestra kurier przyniósł mi żelazko byłam bardzo miło zaskoczona. Moje poprzednie żelazko od razu poszło w kąt i rozpoczęło się testowanie.
Samo żelazko jest lekkie i poręczne, co jest dla mnie bardzo ważne, nie lubię się dodatkowo przemęczać przy codziennych obowiązkach. Do zestawu dołączona jest nakładka do prasowania delikatnych tkanin oraz pojemniczek do wlewania wody.
Na pierwszy ogień poszła sukienka, którą lubię aczkolwiek noszę rzadko ze względu na delikatny materiał, który koszmarnie się gniecie, dodatkowo ma dużo zakładek i ciężko ją doprasować. Użyłam nowej nakładki, żelazko podkręciłam na maksimum. Efekt? Sukienka doprasowana, a materiał niezniszczony w ogóle. Przy ustawieniu pary na największą moc naprawdę łatwo się prasuje, nie trzeba dodatkowo nigdzie naciskać, a para sama leci.

W następnej kolejności z serii trudnych - wyprasowałam bieżnik, który powinno się prasować raczej delikatnie, najlepiej przez szmatkę. Przy pomocy nowej nakładki mogłam go spokojnie doprasować bez zbędnego materiału.

Na razie żelazko sprawuje się świetnie. Jedynym minusem jaki do tej pory odkryłam jest brak automatycznego wyłączania, kiedy żelazka się nie używa dłużej niż 30 czy 60 sekund. Taką funkcję ma moje wcześniejsze żelazko co jest dla mnie bardzo ważne. Rano zazwyczaj bardzo się spieszę i często później nie pamiętam czy żelazko wyłączyłam. Te będę musiała zawsze 2 razy sprawdzić przed wyjściem z domu.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 21:13   #2
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Testowanie żelazka

Z żelazkiem zaprzyjaźniamy się coraz bardziej, prasowanie nim jest bardzo przyjemne, mniej się przy tym męczę. Dopasowuje świetnie wszystkie trudno dostępne miejsca.
Dodatkowo żelazko zostało wyposażone w długi kabel więc mogę się z nim dowolnie przemieszczać.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-14 22:13:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.