Pomoc z beznadziejnym odpryskiwaniem:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-16, 18:31   #1
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265

Pomoc z beznadziejnym odpryskiwaniem:(


Witajcie! Czytałam,śledziłam wątki jednak nie znalazłam konkretnej odpowiedzi co sie dzieje nie tak z moimi żelami.

Ukończyłam kurs w lutym, jestem kompletnie zdegustowana wiedza która posiadłam a raczej z jej brakiem Zakupiłam od Pani ktora mnie przeszkalała żele z ESN, tipsy białe,przezroczyste, środek do nabłyszczania i pare ozdób. Mam wrazenie ze stoję w miejscu,gdyż juz 4 paznokcie odpadły po paru dniach. Zwracam sie do was z prośba o pomoc i o odpowiedzenie na moje pytania i wątpliwości.

1. Po opiłowaniu plytki odtłuszceniu jej przyklejam tipsa bialego, dopasowywuje go odpowiednio i przygniatam wszystko wyglada ok przycinam opiłowuje i co widze ze brzegi tipsa sie trzymaja a sam środek do góry podchodzi taka jest luka ze mozna tam coś włozyć :/ nie wiem zy to wina tipsów tych białeych końcówek?Czy kleju? z koleji jak przyklejałam tipsy przezroczyste z kieszonką to klej trzymał dobrze a na tych cienkich tak jak by podchodzil do góry tips. Ani ich zdjec ani zalać bo pionowo chca stać. Czy ktoś miał taki przypadek?

2. Po przesmarowaniu plytki zelem bazlowym z ESN i wygrzaniu w lampie nakladam cienka warste zelu przezroczystego,potem wkladam i nastepnie warstwe bialego zelu takze z tej serii, powtaram to dwa krotnie i niby biały zel a wyglada jak mgła, lekko szarawy nie podchodzacy w biel. Czy ten zel w ogole u Was sie sprawdza?? Czy poporstu zainwestować w biała farbkę do zelu? Jesli tak to jaki jest jej koszt i czy jest dobra w uzytkowaniu??

3. Jeszcze mam problem z wtapianiem bo tego oczywscie kurs nie obejmował. Po przygotowaniu tipsa przyklejeniu odtłuszceniu nakładam jedna cienka warste żelu i juz w tej 1 nakładam hologramy A nastepnie nakladam 2 warstwy zelu i 3 i bez opilowywania to robie. A jesli chodzi i brokat to starałam sie nakładac takze w 1 warstwie i potem musialam to opiwowywać bo po 2 warstwie nadal wystawał brokacik i nie wiem jak go nakłądać i ile bo po pilowaniu praktycznie cała płytka była z prześwitami takze musze nalozyc brokat jeszcze w 2 warstwie? Kiedy w ogole opiłowywujecie płytke by ewentualnie zlikwidować wypukłosci?

4. Zakupiałam takze pwien środek niby nabłyszczajacy wykończeniowy nie wiem czy któraś z Was jego uzywała? takze z Next Nails "Quick finish" zel wykonczeniowy na akryl i jedwab i zel. Zauwazylam ze po jego nałozeniu paznokieć staje sie owszem błyszczacy ale na kazde nie celowe uderzenie pęka i staje sie cały w pajeczynie,po pewnym czasie sam odpryskuje. Czy uzywalyscie czegoś takiego?a moze poprostu zakupiłam coś podrabianego i stad taki efekt??

Prosze Was o pomoc w wyjaśnieniu tych dziwnych zjawisk:/Bardzo mnie przygnebia świadomość iż ukończyłam kurs a do tej pory borykam sie z takimi przeciwnościami załozenia pożadnych żeli.

Z głory dziekuję. Pozdrawiam
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 19:14   #2
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Pomoc z beznadziejnym odpryskiwaniem:(

głowa mi pęka....
chyba musisz złożyć reklamację jeśli chodzi o ten kurs...
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 21:02   #3
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Pomoc z beznadziejnym odpryskiwaniem:(

a ja szczerze mowiac nic nie rozumiem
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 08:08   #4
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Pomoc z beznadziejnym odpryskiwaniem:(

Nie znam się na żelach, ale coś mi tu za dużo tych warstw... Co na to specjalistki? Wydaje mi się też, że skoro przeźroczyste przyklejają się lepiej to powinnaś zrezygnować z tych białych tipsów. Ja używam białych z krótką kieszonką kiepskiej firmy Gabrielle i wszystko jest w porządku. Na początku miałam problem z odstającymi brzegami, ale wystarczyło trochę lepiej docisnąć i już od dawna jest OK. No i może klej spróbuj zmienić tak na wszelki wypadek...
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 08:49   #5
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Pomoc z beznadziejnym odpryskiwaniem:(

Po co zadajesz identyczne pytanie w dwóch watach?
Ten drugi to"proszę o pomoc,rozpacz po kursie na żele:/ ". Nie ma potrzeby zaśmiecania forum.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 09:38   #6
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Pomoc z beznadziejnym odpryskiwaniem:(

Ja mogę ustosunkować się do tego co piszeszs o tipsach - z doświadczenia wiem, że na paznokciach mojej mamy dzieje sie cos podobnego - jak dam rade docisnac i dokleic boczki, to tips odstaje na srodku, jak trzyma sie srodek, to odstaja boczki. Wydaje mi sie, ze to kwestiabudowy paznokcia - kiedy spojrzysz na nie "od frontu" sa dosc plaskie na srodku, natomiast przy wałąch bocznych mocno zagięte. Wypróbowałam dwa rodzaje tipsów i zadnych nie jestem wstanie jej dobrze przykleic - po prostu robie jej pazurki na formie i jest wszystko ok
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 14:39   #7
wiolamroz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 296
Dot.: Pomoc z beznadziejnym odpryskiwaniem:(

wygrzewasz paznokcie w lampie? myślalam że w lampie się utwardza... chyba potrzebne doszkolenie .
wiolamroz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 16:07   #8
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Pomoc z beznadziejnym odpryskiwaniem:(

fifcia moim zdaniem powinnas udac sie do swojej instruktorki i to jej zadac te wszystkie pytania. Od tego w koncu jest (za to miala zaplacone) aby rozwiac Twoje watpliwosci

Zycze Ci powodzenia w dalszych eksperymentach. I pamietaj: nie zniechecaj sie! Trening czyni mistrza
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 10:58   #9
agagucio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Pomoc z beznadziejnym odpryskiwaniem:(

fifcia, starałam sie troche poczytac i nadązyc za Twoim tokiem myślenia ale całkowicie nie rozumiem o co Ci chodzi, nie wiem co to za kurs ale mysle ze dosyc kiepski
co do pierwszego wątku to moze byc wina i tipsa i płytki. Bo jeśli chcesz na płaską płytke nałożyc tipsa z wysokim tunelem to albo pęknie albo odejdzie. A co do żelu nabłyszczającego to kilka razy tez sie z tym spotkałam az tarfiłam na zel i-nails. Tani ale naprawde dobry, nie pęka i nie robi pajęczynki na paznokciach, a kupisz go w sklepie internetowym Dobrarada
agagucio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.