jakiego używacie podkładu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-09, 23:44   #31
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez Fuzelka Pokaż wiadomość
Miałam kilkanaście różnych podkładów w życiu i moim zdaniem revlon jest najbardziej kryjący i najcięższy. Wszystko zakryje, ale na codzień nie polecam, bo obciąża, zapycha skórę.

Mój ulubiony podkład to Bourjois Healthy Mix, lekki, pachnący, kryjący, kosztuje 60 zł, ale to już od Ciebie zależy, czy oceniasz to na dużo, czy mało.
Nie prawda. Chyba nie widzialas brzydkiej cery i tego podkladu na niej Chyba, że tak dziala i mocno kryje tylko na poczatku......
Teraz mi kompletnie nic nie kryje, no może lekko. Kiedys kryl, ale nie wiem czy tak bylo rzeczywiscie czy tak tylko mi sie wydawalo, bo revlon byl moim pierwszym podkladem o zgroza za dlugo przy nim trwalam...... Od paru miesięcy moja skora odpoczywa od niego.....
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 09:07   #32
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2012-12-10 o 09:48
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 11:41   #33
kari1985
Zadomowienie
 
Avatar kari1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 224
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Jeżeli chodzi o revlon to nie zauważyłam żebym miała po nim maskę, wręcz przeciwnie, wiele osób pytało czy w ogóle mam podkład bo choć skórka wyrównana gładziutka to podkładu nie widać aczkolwiek przyrównanie go do farby jest według mnie bardzo trafne. Byłam nim zachwycona, ale po dwóch miesiącach musieliśmy się rozstać- moja skóra wołała o pomoc była sucha jak wiór, pojawiły się zmarszczki z tego wysuszenia - dramat. Ale myslę, że na jakąś okazję większą się nadaje na codzień zbyt ryzykowne a co do podkładu bell to mam sand, dla mnie nie jest za ciemny ale też nie jestem blada bardzo. Skóra jest po nim nawilżona i mięciutka, o dziwo nie świecę się,. Cieszę sie że go znalazłam bo po revlonie mnie podratował i zamierzam póki co przy nim trwać
kari1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 11:55   #34
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Polec kolezance Vichy dermablend, to jedyny podklad ktory robi mi ladna cere,po dlugim okresie stosowania revlonu. Nie znam sie na skladzie, ale mysle, że vichy nie jest gorsze od RC.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 20:02   #35
Capresse
Raczkowanie
 
Avatar Capresse
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 371
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Używałam większość tego co jest na rynku i nie znalazłam podkładu dla siebie. Może ktoś mi doradzi?

Ostatnio kupiłam Meybelinne Affinitione 24h, uznałam jednak, że jest za ciężki dla mojej cery. Wcześniej były wspomniane z Bourjois, były Vichy, był dramatyczny Manhattan, Inglot AMC, Estee Lauder i nic.
Chyba nie ma na rynku podkładu dla mnie.
Szukam czegoś delikatnie kryjącego, naturalnego dla jasnej, zimnej karnacji o jedwabistej konsystencji. I nie planuje wydać 200 zł bo nie używam podkładu codziennie. Kremy BB też mi nie odpowiadają, zapach i konsystencja ble. Może któraś z Was znalazła taki podkład i jest mu wierna?
__________________
Kapitalistyczna machina stanęłaby, gdyby przestano pić kawę. To stymulant tego systemu.
Capresse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 02:42   #36
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez Capresse Pokaż wiadomość
Używałam większość tego co jest na rynku i nie znalazłam podkładu dla siebie. Może ktoś mi doradzi?

Ostatnio kupiłam Meybelinne Affinitione 24h, uznałam jednak, że jest za ciężki dla mojej cery. Wcześniej były wspomniane z Bourjois, były Vichy, był dramatyczny Manhattan, Inglot AMC, Estee Lauder i nic.
Chyba nie ma na rynku podkładu dla mnie.
Szukam czegoś delikatnie kryjącego, naturalnego dla jasnej, zimnej karnacji o jedwabistej konsystencji. I nie planuje wydać 200 zł bo nie używam podkładu codziennie. Kremy BB też mi nie odpowiadają, zapach i konsystencja ble. Może któraś z Was znalazła taki podkład i jest mu wierna?
A jaki masz typ cery? Sucha, tlusta?

b.fajny byl : Clinique Moisture Surge Tined Moisturizer z SPF (lekki nawilzajacy)
Clinique Even better makeup
(bardzo lubie podklady z clinique,nie wiem jak cenowo stoja w PL, dawniej kosztowaly 100 zl, ale sa wydajne).
Z tanszych to pamietam kupilam revlon(tez niezly byl), byl z pedzlem od razu. Niestety nie pamietam teraz nazwy: Age Defying Spa albo cos w tym stylu..
poza tym te o ktorych pisalam, ale niezbyt pasuja do Twoich wymagan.
Latwiej bedzie dobrac podklad jak powiesz jaki masz rodzaj cery.

Edytowane przez carmen_88
Czas edycji: 2012-12-11 o 03:10
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 09:57   #37
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 11:01   #38
Capresse
Raczkowanie
 
Avatar Capresse
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 371
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Na dzień dzisiejszy określiłabym moją cerę jako normalną. Kiedyś była sucha, ale w tej chwili nie zauważam żadnych suchych skórek ani nic co by świadczyło o jej suchości. Jednakże po umyciu twarzy żelem muszę użyć kremu bo czuję "ściągnięcie" skóry

Myślałam o podkładzie z Clinique, przejdę się do Sephory i sprawdzę czy coś mi będzie odpowiadać. Święta idą to może Mikołaj mi go przyniesie..
__________________
Kapitalistyczna machina stanęłaby, gdyby przestano pić kawę. To stymulant tego systemu.
Capresse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 16:08   #39
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez Capresse Pokaż wiadomość
Na dzień dzisiejszy określiłabym moją cerę jako normalną. Kiedyś była sucha, ale w tej chwili nie zauważam żadnych suchych skórek ani nic co by świadczyło o jej suchości. Jednakże po umyciu twarzy żelem muszę użyć kremu bo czuję "ściągnięcie" skóry

Myślałam o podkładzie z Clinique, przejdę się do Sephory i sprawdzę czy coś mi będzie odpowiadać. Święta idą to może Mikołaj mi go przyniesie..
To mysle,ze Clinique bylby dobry dla Ciebie.. Wiekszosc z nich to sa lekkie podklady i naprawde sa wydajne.
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 11:35   #40
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez kari1985 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o revlon to nie zauważyłam żebym miała po nim maskę, wręcz przeciwnie, wiele osób pytało czy w ogóle mam podkład bo choć skórka wyrównana gładziutka to podkładu nie widać aczkolwiek przyrównanie go do farby jest według mnie bardzo trafne. Byłam nim zachwycona, ale po dwóch miesiącach musieliśmy się rozstać- moja skóra wołała o pomoc była sucha jak wiór, pojawiły się zmarszczki z tego wysuszenia - dramat. Ale myslę, że na jakąś okazję większą się nadaje na codzień zbyt ryzykowne a co do podkładu bell to mam sand, dla mnie nie jest za ciemny ale też nie jestem blada bardzo. Skóra jest po nim nawilżona i mięciutka, o dziwo nie świecę się,. Cieszę sie że go znalazłam bo po revlonie mnie podratował i zamierzam póki co przy nim trwać
Ja używam Revlona CS już ok około 2 lat, i póki co ma buzia trzyma się naprawdę dobrze. Ludzie bardzo często mówią że "co ja robie że mam taką ładną buzię?" przy czym oczywiście część myśli nie mam na twarzy podkładu Myślę że bardzo dużą, i chyba największą rolę odgrywa tu cera użytkowniczki Revlona, no i oczywiście na drugim miejscu sposób w jaki używamy podkładu, jak go nakładamy na twarz. Ja żadnych efektów ubocznych po Revlonie nie mam, odkąd bardzo dbam o odpowiedni demakijaż i oczyszczanie twarzy niespodzianki pojawiają się sporadycznie, a moja skóra wygląda co raz lepiej (dzięki pielęgnacji), i ten podkład z tego co widzę jej nie szkodzi. Oczywiście mam świadomość że Revlon CS to mocno kryjący i ciężki podkład, z niebyt dobrym składem, dlatego mimo wszystko chcę się przerzucić na lżejsze podkłady, bo po dbam o buźkę żeby nie musieć używać tak kryjącego podkładu
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 12:06   #41
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez MnemeE Pokaż wiadomość
Ja używam Revlona CS już ok około 2 lat, i póki co ma buzia trzyma się naprawdę dobrze. Ludzie bardzo często mówią że "co ja robie że mam taką ładną buzię?" przy czym oczywiście część myśli nie mam na twarzy podkładu Myślę że bardzo dużą, i chyba największą rolę odgrywa tu cera użytkowniczki Revlona, no i oczywiście na drugim miejscu sposób w jaki używamy podkładu, jak go nakładamy na twarz. Ja żadnych efektów ubocznych po Revlonie nie mam, odkąd bardzo dbam o odpowiedni demakijaż i oczyszczanie twarzy niespodzianki pojawiają się sporadycznie, a moja skóra wygląda co raz lepiej (dzięki pielęgnacji), i ten podkład z tego co widzę jej nie szkodzi. Oczywiście mam świadomość że Revlon CS to mocno kryjący i ciężki podkład, z niebyt dobrym składem, dlatego mimo wszystko chcę się przerzucić na lżejsze podkłady, bo po dbam o buźkę żeby nie musieć używać tak kryjącego podkładu
Mi dwoch latach tez wydawalo sie ze jest dobrze. Poczekaj jeszcze troche a zmienisz zdanie.....a bez makijazu? Jak z twoja cera bez makijażu. Moja po latach używania RC jest brzydka, bez podkladu wstyd wychodzić z domu
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 12:52   #42
Jessicaah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 7
Dot.: jakiego używacie podkładu?

A ja z kolei bardzo sobie chwalę Max Factora color addapt . Mam dość problematyczną skórę, bo tłustą i z tendencją do zaczerwienień - a ten podkład o dziwo cały dzień utrzymuje mi się na buźce i nie wyglądam jakbym miała na twarzy "maskę" - a dla mnie to ważne
Jessicaah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 13:02   #43
m_aaartuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Polecam Bourjois Flower Perfection Ładnie matuje i długo się utrzymuje.
m_aaartuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 13:13   #44
Sylwiusa
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 54
Dot.: jakiego używacie podkładu?

wcześniej używałam podkłady z firmy Vichy, bardzo mocno kryją te podkłady. Stosując go nie musiałam używać korektora bo pięknie mi worki pod oczami krył. Ale z uwagi na jego cenę (dość sporą jak dla mnie) przerzuciłam się na firmę pharmaceris ireny eris. Kryje dobrze, jest wydajny bo wystarcza mi na ok 5 miesięcy, i co najważniejsze cenę ma na każdą kieszeń. Pozdrawiam
Sylwiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 17:27   #45
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 10:33   #46
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Mi dwoch latach tez wydawalo sie ze jest dobrze. Poczekaj jeszcze troche a zmienisz zdanie.....a bez makijazu? Jak z twoja cera bez makijażu. Moja po latach używania RC jest brzydka, bez podkladu wstyd wychodzić z domu
Moja skóra twarzy bez makijażu wygląda dość dobrze, odkąd zmieniłam moją pielęgnacje i bardziej dbam o cere moja twarz bez podkładu wygląda całkiem dobrze, mam na twarzy nie wielkie przebarwienia i nie równy koloryt skóry, ale jak patrze na zdjęcia niektórych dziewczyn, jaki mają problemy z cerą, to ja przy nich mam piękną buźkę Z tym że ja nie używam Revlona CS codziennie, używam np. miesiąc, a później miesiąc Mishhę. Ale mimo wszystko z tego powodu że już uzyskałam zadowalający stopień zadbanej buźki chcę się przerzucić na lżejsze podkłady, gdyż wydaje mi się że już moja buzia nie potrzebuje aż tak mocnego krycia. Chociaż przyznaje że dzięki Revlonowi CS mam wrażenie że moja buźka jest "cud, miód i orzeszki"
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 11:14   #47
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez Capresse Pokaż wiadomość
Na dzień dzisiejszy określiłabym moją cerę jako normalną.

Myślałam o podkładzie z Clinique, przejdę się do Sephory i sprawdzę czy coś mi będzie odpowiadać. Święta idą to może Mikołaj mi go przyniesie..
cere normalna maja tylko niemowleta ;-)

Rowniez jestem za Clinique.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 15:10   #48
Capresse
Raczkowanie
 
Avatar Capresse
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 371
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
cere normalna maja tylko niemowleta ;-)

Rowniez jestem za Clinique.
No to ja już sama nie wiem jaką mam Byłam w Sephorze obadać podkłady Clinique, niestety niewiele mi zaoferowali - głównie średnio kryjące do cery tłustej i mieszanej. Tych o których pisała Carmen nie mieli w ofercie. Co prawda pani ekspedientka chciała dobrać coś do mojej cery, jednak widząc jej makijaż podziękowałam. Za to w superpharmie pojawiła się jakaś nowość z kremów BB, garniera - ale nie ten co był, tylko taki w długiej tubce. Co prawda nie lubię tych kremów, ale wzięłam na spróbowanie.
__________________
Kapitalistyczna machina stanęłaby, gdyby przestano pić kawę. To stymulant tego systemu.
Capresse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 20:25   #49
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
cere normalna maja tylko niemowleta ;-)

Rowniez jestem za Clinique.
mit, powielany w wielu szkolach kosmetycznych.
Mozna miec cere normalna.
Mam conajmniej kilka klientek z typowo normalna cera: lekko zarozowiona, nie sucha ani szorstka w dotyku a delikatna, nie przetluszczajaca sie, brak przebarwien czy rozszerzonych porow.
Owszem, posiadaczek tego rodzaju cery jest niewiele ale sie zdarzaja.

Capresse, jesli potrzebujesz to moge ze Stanow wyslac

Edytowane przez carmen_88
Czas edycji: 2012-12-14 o 20:26
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 16:41   #50
kondiva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Ja od jakiegoś roku używam double wear light i jestem mega zadowolona- pięknie kryje, matuje i nie wysusza skóry, bardzo długo utrzymuje się na twarzy. Naprawdę polecam. Od niedawna stosuję go naprzemiennie z BB Collistar- w ogóle nie czuje się makijażu na twarzy, mniej kryje ale daję cudny efekt rozświelkonej, zdrowej skóry.
kondiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 22:40   #51
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Everyday Minerals - leciutki, daje naturalny efekt, skóra wygląda jakby nic na niej nie było, ale wygląda o niebo lepiej, do tego jest genialny wybór odcieni tylko nos się świeci po jakimś czasie ale tak już mam...
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 10:08   #52
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Paese Matte&Cover
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa-wersja.html
mocno zdziwiona jestem, że nie ma zbyt wielu dobrych recenzji
Mam cerę mieszaną, strefa T ma tendencję do rozszerzonych porów, czasem jakiś pryszczyk wyskoczy, natomiast reszta to cera delikatna.
Poza tym sińce pod oczami, naczynka wokół nosa. Paese rewelacyjnie wyrównuje koloryt, jest leciutki a kryje też niedoskonałości, nie potrzebuję korektora wcale. Wystarcza na dłuuugo, na początku października kupiłam opakowanie, a mam jeszcze 1/3, a maluję się codziennie.
Kupiłam go bo szukałam tańszego odpowiednika dla tego
GOSH
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa-wersja.html
zastrzeżeń nie miałam wcale, a za czasów używania go miałam więcej wyprysków
koleżanka, która ma jaśniutką cerę sobie go bardzo chwali, bo zwykle najjaśniejsze podkłady są dla niej za ciemne, a tu najjaśniejszy jest sporo za jasny - także panie o porcelanowej cerze sobie mogą wybrać kolor bez problemu
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 12:47   #53
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Podpisuję sie obiema rekami pod tym, ze Revlon i EL to sztuczna, niszczaca cere farbka
Revlona uzywalam okolo miesiaca, pozniej znalazlam cos jeszcze bardziej trwalego czyli EL double wear. W sumie uzywalam tego podkladu okolo 10 miesiecy i dopiero teraz zdalam sobie sprawe z rego jak bardzo zniszczyl mi cere. Jest ona zupelnie bez blasku, szara jak cera 40-latki choc sama mam 21 lat. Teraz uzywam podkladu Lancome choc po nowym roku mam zamiar zakupic cliniquea. A do EL juz chyba nie wroce nigdy, pomijajac jakies wielkie wyjscia

Czy ktos obeznany w skladach moglby zerknac na sklad tego z lancome. Bylabym bardzo wdzieczna

INCI: aqua/water, cyclohexasiloxane, alcohol denat., isodecane, butylene glycol, acrylates/polytrimethylsiloxymethac rylate copolymer, nylon-12, ethylhexyl methoxycinnamate, peg-10, dimethicone, isohexadecane, silica, perlite, aluminium hydroxide, magnesium sulfate, disodium stearoyl glutamate, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, parfum/fragrance, linalol, geraniol, eugenol, alpha-isomethyl ionone, hydroxyhexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, citronellol, butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal, benzyl alcohol, benzy salicylate, [+/- may contain: CI 77491, CI 77492, CI 77499/iron oxides, CI 77891/titanium dioxide]
advertisement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 13:24   #54
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez MnemeE Pokaż wiadomość
Moja skóra twarzy bez makijażu wygląda dość dobrze, odkąd zmieniłam moją pielęgnacje i bardziej dbam o cere moja twarz bez podkładu wygląda całkiem dobrze, mam na twarzy nie wielkie przebarwienia i nie równy koloryt skóry, ale jak patrze na zdjęcia niektórych dziewczyn, jaki mają problemy z cerą, to ja przy nich mam piękną buźkę Z tym że ja nie używam Revlona CS codziennie, używam np. miesiąc, a później miesiąc Mishhę. Ale mimo wszystko z tego powodu że już uzyskałam zadowalający stopień zadbanej buźki chcę się przerzucić na lżejsze podkłady, gdyż wydaje mi się że już moja buzia nie potrzebuje aż tak mocnego krycia. Chociaż przyznaje że dzięki Revlonowi CS mam wrażenie że moja buźka jest "cud, miód i orzeszki"
Skoro masz ladna cere to po co piszesz, że revlon mocno kryje? Nie jestes w stanie tego sprawdzic skoro nie masz na buzi przebarwien, krost itp.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 17:33   #55
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Skoro masz ladna cere to po co piszesz, że revlon mocno kryje? Nie jestes w stanie tego sprawdzic skoro nie masz na buzi przebarwien, krost itp.
Przebarwienia po trądziku mam, nie są wielkie i mocne ale są, po użyciu Revlona CS są kompletnie niezauważalne. Poza tym Revlona CS stosuje od około dwóch lat, a jeszcze rok temu miałam dość spory trądzik i liczne przebarwienia, z którymi Revlon radził sobie świetnie Zresztą, jak chyba większości dziewczynom przed okresem wychodzi mi czasem pare niewielkich niespodzianek, ale do tego też wystarczy Revlon, naprawdę wg mnie ma on spory poziom krycia i pięknie wyrównuje koloryt skóry, do tego użyty w niewielkiej ilości nie twarzy maski na twarzy.
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 13:05   #56
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Zdecydowanie l'oreal true match Mam cerę naczynkową, czerwone policzki i nos jak renifer a przy tym bardzo jasną karnację. Przetestowałam revlona colorstay, maxfactora lasting performance, affinotone, match perfection, manhattan, astory, lirene... I póki co true match jest najlepszy.
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 10:19   #57
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Zdecydowanie l'oreal true match Mam cerę naczynkową, czerwone policzki i nos jak renifer a przy tym bardzo jasną karnację. Przetestowałam revlona colorstay, maxfactora lasting performance, affinotone, match perfection, manhattan, astory, lirene... I póki co true match jest najlepszy.
"L'oreal True Match" też kiedyś stosowałam, zużyłam dwie buteleczki, wg mnie tuż po Revlonie CS najlepszy podkład. Było już już ponad 2 lata temu, ale bardzo mile go wspominam, pamiętam że bardzo dobrze krył i matowił cere, i był dość trwały
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 10:41   #58
intimone
Raczkowanie
 
Avatar intimone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 207
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Za to ja pochwalę się podkładem, które spełnił moje wszelkie oczekiwania, zwłaszcza kryjąc dokładnie niedoskonałości nie tworząc na buzi efektu maski, a przy tym nie zatykając porów. Długo uzywałam i napewno będę używać podkład max factor lasting performance.. Dla mnie to numer 1!!
Ale od czasu do czasu używam też na zmianę podkład loreala infailible i też jestem z niego bardzo zadowolona, tylko przy nim trzeba uważać żeby nie był za ciemny i nie nałożyć go zbyt dużo żeby nie powstała właśnie sztuczna maska na buzi.
intimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 17:11   #59
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 22:19   #60
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
U mnie maxfactor i revlon też ciemniał na twarzy, maxfactor krył świetnie ale nawet najjaśniejszy odcień ciemniał strasznie :/ Revlon nie krył mi rumienia tak jak maxfactor, dużo podkładu zostało jeszcze w buteleczce revlonu dlatego wypróbowałam go tylko raz i więcej do niego nie wrócę, zupełnie nic w nim dobrego nie dostrzegłam Smooth Effect krył bardzo marnie, ale dla osób, które nie mają większych problemów z cerą typu czerwony nos i policzki na pewno będzie dobry delikatny, lekki... Ale i tak nic nie dorówna true match <3 ani revlon ani maxfactor według mnie... Nie wątpię w istnienie czegoś lepszego od true match, po prostu jeszcze nic lepszego nie przetestowałam
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-22 18:41:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.