Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-26, 05:04   #31
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
moja nauczycieka od polskiego miała chrześnicę rownież małą. Jak coś nabroiła, np. zamazała ścianę to mówiła to nie ja . Niestety odeszła w wieku 7 lat
Strasznie przykre

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
dobra, zbieram się już spać dziewuszki jak zawsze gdy mam tak wcześnie jak na mnie wstać także dobrej nocki, do jutra jutro moi rodzice idą na imprezkę więc będę siedzieć sama w domu i oczywisćie sie bać, bo o 17 juz ciemno,a tu las.. sąsiadki na weekend zawsze wyjeżdżają do babci, więc zostanę sama i żadnego domu dookoła zamieszkanego póki co .. zaraz się naschizuję i będę jutro siedzieć pod łóżkiem eh ;p
Zrób tak jak "Kevin sam w domu". Pozapalaj światła w całym domu, że niby nie jesteś sama

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
fajne, lubię takie rzeczy

w sumie dzisiejszy dzień zaliczam do udanych.
Ja też lubię Ja kupiłam kominek z 5 woskami za 1,79 euro a w Pl wiem, że np w Biedronce można kupić za 16zł, z yankee candle są od 33 zł (większe od mojego).

Mam nadzieję, że mój dzisiejszy dzień będzie udany




Witam w sobotę
Niby w pracy do 18.00 ale zobaczymy Do zobaczenia popołudniu.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 10:39   #32
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Witam
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 14:45   #33
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Hejka jadę na imprezkę ta rozmowa wczoraj taka o. Zobaczymy.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 14:47   #34
Zagubiona1992
Rozeznanie
 
Avatar Zagubiona1992
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 522
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Umieram.
Zagubiona1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 14:47   #35
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość


tak Cie rozproszyła )

ojej, smutne

dobra, zbieram się już spać dziewuszki jak zawsze gdy mam tak wcześnie jak na mnie wstać także dobrej nocki, do jutra jutro moi rodzice idą na imprezkę więc będę siedzieć sama w domu i oczywisćie sie bać, bo o 17 juz ciemno,a tu las.. sąsiadki na weekend zawsze wyjeżdżają do babci, więc zostanę sama i żadnego domu dookoła zamieszkanego póki co .. zaraz się naschizuję i będę jutro siedzieć pod łóżkiem eh ;p
Nie cierpię spać sama w domu - nie zmruzylabym oka. Może zaproś kogoś? Albo wpros sie z rodzicami na imprezkę. :d


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 14:56   #36
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Hejo.
Chętnie do Was dołączę się.
Jestem Justyna. Mam 24 lata. Pracuje jako niania, studiuje i robię szkołę policealną. Interesuje się postcrossingiem. Lubię czytać książki, oglądać filmy, pływać i malować paznokcie.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 17:09   #37
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Hejo.
Chętnie do Was dołączę się.
Jestem Justyna. Mam 24 lata. Pracuje jako niania, studiuje i robię szkołę policealną. Interesuje się postcrossingiem. Lubię czytać książki, oglądać filmy, pływać i malować paznokcie.
Cześć

Znajdziemy dużo wspólnych tematów, bo tu prawie wszystkie kochamy książki i filmy
Co studiujesz? Co ostatnio czytałaś?


Ja już po pracy. Nie było tak źle. Zmęczona jestem ale raczej nie wypocznę, bo znajomi do nas jadą. Do tego zaprosiłam koleżanki i będzie mała impreza
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 17:50   #38
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cześć dziołszki !!
Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
W takich sytuacjach zawsze, ale to zawsze przypominają się najgorsze horrory Ale nie myśl o tym
dokladnie
Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
fajne, lubię takie rzeczy

Limonka ja tez bym się bała. A nie możesz zaprosić kogoś na noc?
czytam teraz ksiązkę "Kalejdoskop"

w sumie dzisiejszy dzień zaliczam do udanych.

Oglądałam teraz z tż film "Nie czas na łzy" wynalazłam na filmwebie u Sonne, mocny
ooo Steele brakuje mi jej książek
aż do takiej nocy sama nie będę, myśle że rodzicom impra skończy się gdzieś 22/23, bo zawiozlam ich na 17 odrazu po swojej pracy
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Strasznie przykre


Zrób tak jak "Kevin sam w domu". Pozapalaj światła w całym domu, że niby nie jesteś sama


Ja też lubię Ja kupiłam kominek z 5 woskami za 1,79 euro a w Pl wiem, że np w Biedronce można kupić za 16zł, z yankee candle są od 33 zł (większe od mojego).

Mam nadzieję, że mój dzisiejszy dzień będzie udany




Witam w sobotę
Niby w pracy do 18.00 ale zobaczymy Do zobaczenia popołudniu.
ja własnie zawsze tak robie z zapalonymi światłami czuję się bezpieczniej po prostu
Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Hejo.
Chętnie do Was dołączę się.
Jestem Justyna. Mam 24 lata. Pracuje jako niania, studiuje i robię szkołę policealną. Interesuje się postcrossingiem. Lubię czytać książki, oglądać filmy, pływać i malować paznokcie.
cześć a jaką szkołę policealną robisz?i co studiujesz ? Wiem wiem ciekawska jestem, tak już mam heheh
i też lubie robić to co Ty paznokcie to moja specjalność, lubię się nad nimi zastanawiać, wymyślać, a potem zaskakiwać innych wzorkami
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Cześć

Znajdziemy dużo wspólnych tematów, bo tu prawie wszystkie kochamy książki i filmy
Co studiujesz? Co ostatnio czytałaś?


Ja już po pracy. Nie było tak źle. Zmęczona jestem ale raczej nie wypocznę, bo znajomi do nas jadą. Do tego zaprosiłam koleżanki i będzie mała impreza
hehe to udanej imprezki Lady

ja zrobiłam własnie salatkę z surimi bo mi jeszcze zostały, a trzeba było je zużyć by się nie zepsuły i chyba trochę przepieprzyłam ale co tam, może będzie zjadliwa, jak nie ja to rodzice zjedzą
byłam w Lidlu, ale nie było już nic fajnego z tygodnia włoskiego, za późno się zebrałam ajjj ale za to były cudaczne jedzonka na halloween, już Tżcikowi opowiedziałam, że takie pyszności, że zastanawiam się nad kupnemm i zrobimy sobie z Tżcikiem noc jedzenia hehhe
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 18:34   #39
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Cześć

Znajdziemy dużo wspólnych tematów, bo tu prawie wszystkie kochamy książki i filmy
Co studiujesz? Co ostatnio czytałaś?

Studiuję, w sumie to w listopadzie będę zaczynać studia podyplomowe wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Ostatnio czytałam "chustkę', "toksyczni ludzie", "autyzm jak pomóc dziecku". Obecnie czytam "nianie w Nowym Jorku". W następnej kolejności mam dwie książki D. Steel.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Cześć dziołszki !!

cześć a jaką szkołę policealną robisz?i co studiujesz ? Wiem wiem ciekawska jestem, tak już mam heheh
i też lubie robić to co Ty paznokcie to moja specjalność, lubię się nad nimi zastanawiać, wymyślać, a potem zaskakiwać innych wzorkami
Cześć.
Robię szkołę policealną opiekun w domu pomocy społecznej. Studia wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Ze mnie ostatnio śmieje się instruktor od pływania, za każdym razem inne, mieszanki kolorów.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 19:33   #40
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Hi w nowym wątkubrakuje emotikony w mobilnej w ogóle teraz nie wyróżnia się wątek
Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Cześć dziołszki !!
ja zrobiłam własnie salatkę z surimi bo mi jeszcze zostały, a trzeba było je zużyć by się nie zepsuły i chyba trochę przepieprzyłam ale co tam, może będzie zjadliwa, jak nie ja to rodzice zjedzą
byłam w Lidlu, ale nie było już nic fajnego z tygodnia włoskiego, za późno się zebrałam ajjj ale za to były cudaczne jedzonka na halloween, już Tżcikowi opowiedziałam, że takie pyszności, że zastanawiam się nad kupnemm i zrobimy sobie z Tżcikiem noc jedzenia hehhe
brzmi ciekawie trzeba się przejść w pon. do lidla
hehehe oj tam oj tam nie ma się czego bać
Uwielbiam siedzieć wieczorem fajna cisza jest często przed lapem jedynie przy świeczce Zazwyczaj z muzą w słuchawkach. Śmiejemy się, że jakby przyszedł jakiś złodziej czy coś to nawet bym nie słyszała-może to i lepiej Ale pewnie miałby ubaw jakby zobaczył stos jedzenia a do tego śpiewanie i tańczenie jak się akuratnie jakaś fajna piosenka trafi
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 19:43   #41
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Studiuję, w sumie to w listopadzie będę zaczynać studia podyplomowe wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Ostatnio czytałam "chustkę', "toksyczni ludzie", "autyzm jak pomóc dziecku". Obecnie czytam "nianie w Nowym Jorku". W następnej kolejności mam dwie książki D. Steel.



Cześć.
Robię szkołę policealną opiekun w domu pomocy społecznej. Studia wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Ze mnie ostatnio śmieje się instruktor od pływania, za każdym razem inne, mieszanki kolorów.
ciekawe te Twoje kierunki muszę przyznać
oooo, my z Martusia przeczytałyśmy dużo książek Steele

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Hi w nowym wątkubrakuje emotikony w mobilnej w ogóle teraz nie wyróżnia się wątek

brzmi ciekawie trzeba się przejść w pon. do lidla
hehehe oj tam oj tam nie ma się czego bać
Uwielbiam siedzieć wieczorem fajna cisza jest często przed lapem jedynie przy świeczce Zazwyczaj z muzą w słuchawkach. Śmiejemy się, że jakby przyszedł jakiś złodziej czy coś to nawet bym nie słyszała-może to i lepiej Ale pewnie miałby ubaw jakby zobaczył stos jedzenia a do tego śpiewanie i tańczenie jak się akuratnie jakaś fajna piosenka trafi
hehe nie wiem o co cho z tą emotką,ale jak nas razem będziemy zakładać to podpowiesz co i jak zrobić hehe

Ty lubisz słodkie jak ja,więc myślę że coś na pewno wpadnie Ci w oko
no śmiesznie by było, złodziej zabrałby co chce, najadł się i poszedł

zimno mi w tym domu brr ;p wskoczyłabym pod kolderkę, ale wiem jak wskoczę to zasnę, a w tedy ciężko będzie mi wyjść by pojechać po ropdziców ;> idę więc wywalę z wszystkich szuflad ubrnia na środek pokoju i zrobie remament ;p ehhehe co do śmieci a co zostaje ;p
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 20:21   #42
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
ciekawe te Twoje kierunki muszę przyznać
oooo, my z Martusia przeczytałyśmy dużo książek Steele

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------
Oby mi dały jakąś sensowną pracę. Skończyłam studia mgr pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, wszystkie przedszkola, żłobki i szkoły przeszłam z CV i cisza. Na praktykach zaobserwowałam, że jest coraz więcej dzieci z opóźnieniem rozwojowym, autyzm, niedosłyszące itp. Dlatego też postanowiłam zrobić podyplomówkę w tym kierunku. Dojazdy będą męczące 150km w jedną stronę. Na szczęście w Krk mam rodzinę. Jak dobrze pójdzie to będę chodzić na wolontariat do stowarzyszenia, które prowadzi zajęcia z dziećmi autystycznymi. Może od wolontariatu dojdzie w przyszłości do czegoś więcej.
Policealna też jest jakimś wyjściem, jesteśmy społeczeństwem starzejącym się, będą powstawały ośrodki, dps dla starszych, schorowanych, w razie czego jakiś papier jest.
Jednak najbardziej chciałabym pracować z dziećmi, ale jak się nie da to podejmę sie i dorosłych.

Jakie książki D. Steel polecacie? Przeczytałam "Bez mojej zgody" ile łez wylałam jak czytałam, a jak film oglądałam to jeszcze więcej.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 20:38   #43
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Oby mi dały jakąś sensowną pracę. Skończyłam studia mgr pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, wszystkie przedszkola, żłobki i szkoły przeszłam z CV i cisza. Na praktykach zaobserwowałam, że jest coraz więcej dzieci z opóźnieniem rozwojowym, autyzm, niedosłyszące itp. Dlatego też postanowiłam zrobić podyplomówkę w tym kierunku. Dojazdy będą męczące 150km w jedną stronę. Na szczęście w Krk mam rodzinę. Jak dobrze pójdzie to będę chodzić na wolontariat do stowarzyszenia, które prowadzi zajęcia z dziećmi autystycznymi. Może od wolontariatu dojdzie w przyszłości do czegoś więcej.
Policealna też jest jakimś wyjściem, jesteśmy społeczeństwem starzejącym się, będą powstawały ośrodki, dps dla starszych, schorowanych, w razie czego jakiś papier jest.
Jednak najbardziej chciałabym pracować z dziećmi, ale jak się nie da to podejmę sie i dorosłych.

Jakie książki D. Steel polecacie? Przeczytałam "Bez mojej zgody" ile łez wylałam jak czytałam, a jak film oglądałam to jeszcze więcej.
o Krk fajne miasto
czytałam film też mam za sobą(ale tyłka nie urwał)-przynajmniej mi^^
Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
hehe nie wiem o co cho z tą emotką,ale jak nas razem będziemy zakładać to podpowiesz co i jak zrobić hehe
Ty lubisz słodkie jak ja,więc myślę że coś na pewno wpadnie Ci w oko
no śmiesznie by było, złodziej zabrałby co chce, najadł się i poszedł
zimno mi w tym domu brr ;p wskoczyłabym pod kolderkę, ale wiem jak wskoczę to zasnę, a w tedy ciężko będzie mi wyjść by pojechać po ropdziców ;> idę więc wywalę z wszystkich szuflad ubrnia na środek pokoju i zrobie remament ;p ehhehe co do śmieci a co zostaje ;p
hmmmm chodzi o to , że jak jest dodana do wątku to jak patrzy się w przeglądarce w tel. to lepiej widać wątek a jak nie ma wszystkie wątki zlewają się w całość
e jak słodkie to tym bardziej lidl będzie mój e to przynajmniej pozyteczne zajęcie będziesz mieć
A mi gorąco kaloryfery wyłączone a okno otwarte

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-10-26 o 20:40
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 21:02   #44
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Oby mi dały jakąś sensowną pracę. Skończyłam studia mgr pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, wszystkie przedszkola, żłobki i szkoły przeszłam z CV i cisza. Na praktykach zaobserwowałam, że jest coraz więcej dzieci z opóźnieniem rozwojowym, autyzm, niedosłyszące itp. Dlatego też postanowiłam zrobić podyplomówkę w tym kierunku. Dojazdy będą męczące 150km w jedną stronę. Na szczęście w Krk mam rodzinę. Jak dobrze pójdzie to będę chodzić na wolontariat do stowarzyszenia, które prowadzi zajęcia z dziećmi autystycznymi. Może od wolontariatu dojdzie w przyszłości do czegoś więcej.
Policealna też jest jakimś wyjściem, jesteśmy społeczeństwem starzejącym się, będą powstawały ośrodki, dps dla starszych, schorowanych, w razie czego jakiś papier jest.
Jednak najbardziej chciałabym pracować z dziećmi, ale jak się nie da to podejmę sie i dorosłych.

Jakie książki D. Steel polecacie? Przeczytałam "Bez mojej zgody" ile łez wylałam jak czytałam, a jak film oglądałam to jeszcze więcej.
to bardzo podobnie jak u mnie, po moim kierunku poroznosiłam cv w różne możliwe miejsca i rownież odzewu było brak, więc zaczęłam szkołę policealną, skończyłam i narazie stażuję i zobaczymy co z tego wyniknie
na prawdę jest coraz więcej dzzieci takich chorych ?? A niby medycyna się rozwija to takich dzieci biednych chorych powinno być mniej
Ja bardzo żałuję, że nie poszłam na pedagogike, bo kocham dzieci, zajmowanie sie nimi to dla mnie ogromna przyjemność, zawsze na obozach miałam pod sobą grubkę dzieciaków które chodziły za mną krok w krok, ktore zabawiałam, uwielbiam słyszałałam też, że coraz więcej jest osób w przedszkolu pracujących które nie mają ukończonego specjalnego kierunku ale znajomości .. ;/ myślę, że po takich studiach i teraz jak zrobisz taką podyplomów to na prawdę powinnaś mieć możliwość wykoszenia konkurencji, by w końcu ktoś się Tobą zainteresował i dał Ci szansę, w końcu widać po Twoim dążeniu do celu, że Cie to interesuje i robisaz wszystko w tym kierunku by mieć jak najwiecej doświadczenia i poszerzasz swoją wiedzę..
Co do pracy z dorosłymi to do tego ja bym się nie odważyła, wiem że to może nie ładnie, ale mnie jakoś starsze osoby brzydzą zdarzają się może i zadbane, ale to jest na prawdę rzadkość ;/ nie byłabym też dobrą pielęgniarką jakbym musiała się zajmować osobami staraszymi, robiłabym to z musu ;/

A co do książek Steele to podobała mi się ta książka co czyta Martusia "kalejdoskop", bardzo miło wspominam "palomino", "siostry", zaraz zajrze w internet, bo nie pamiętam wszystkich tytułów które zapadły mi w pamięć, muszę przeczytać niektóre streszczenia o czym są i będę wiedziała hehe

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

"Zwiastun miłości", "Jeden dzień na jeden raz", "Chata", "Dom Thurstownów"

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

dobra, jade po rodziców, nie wiem czy jak wrócę to jeszcze będę zagląać, bo już mi się śpiochać chce;/ jeśli padnę odrazu spać to jutro spróbuję z telefonu do Was wpaść z pracy, bo idę na cały dzień, także do jutrao ! Dobranoc
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 21:17   #45
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
to bardzo podobnie jak u mnie, po moim kierunku poroznosiłam cv w różne możliwe miejsca i rownież odzewu było brak, więc zaczęłam szkołę policealną, skończyłam i narazie stażuję i zobaczymy co z tego wyniknie
na prawdę jest coraz więcej dzzieci takich chorych ?? A niby medycyna się rozwija to takich dzieci biednych chorych powinno być mniej
Ja bardzo żałuję, że nie poszłam na pedagogike, bo kocham dzieci, zajmowanie sie nimi to dla mnie ogromna przyjemność, zawsze na obozach miałam pod sobą grubkę dzieciaków które chodziły za mną krok w krok, ktore zabawiałam, uwielbiam słyszałałam też, że coraz więcej jest osób w przedszkolu pracujących które nie mają ukończonego specjalnego kierunku ale znajomości .. ;/ myślę, że po takich studiach i teraz jak zrobisz taką podyplomów to na prawdę powinnaś mieć możliwość wykoszenia konkurencji, by w końcu ktoś się Tobą zainteresował i dał Ci szansę, w końcu widać po Twoim dążeniu do celu, że Cie to interesuje i robisaz wszystko w tym kierunku by mieć jak najwiecej doświadczenia i poszerzasz swoją wiedzę..

Co do pracy z dorosłymi to do tego ja bym się nie odważyła, wiem że to może nie ładnie, ale mnie jakoś starsze osoby brzydzą zdarzają się może i zadbane, ale to jest na prawdę rzadkość ;/ nie byłabym też dobrą pielęgniarką jakbym musiała się zajmować osobami staraszymi, robiłabym to z musu ;/

A co do książek Steele to podobała mi się ta książka co czyta Martusia "kalejdoskop", bardzo miło wspominam "palomino", "siostry", zaraz zajrze w internet, bo nie pamiętam wszystkich tytułów które zapadły mi w pamięć, muszę przeczytać niektóre streszczenia o czym są i będę wiedziała hehe
Policealna jakby się nie wydawało pomaga bardziej niż nie jedne studia. Jak wśród znajomych mówiłam w lutym, że zapisuję się do szkoły policealnej to się śmiali, że cofam się w rozwoju. Blisko mgr, a Ty idziesz na policealną. Miałam ich gdzieś i poszłam, czego tak na prawdę nie żałuję, fajny kierunek, zajęcia ciekawe. Teoretyczne zajęcia mam z kuzynką mojej kuzynki, z którą znamy się od wczesnego dzieciństwa. Mam docinki w szkole z tego powodu, ale mam z nich ubaw, gorzej niż w podstawówce zachowują sie.

Na prawdę, coraz więcej jest takich dzieci. Na grupę przedszkolną 25 osób min 8 jest z jakimiś opóźnieniami rozwojowymi. Masz rację, medycyna poszła do przodu, ale ciężko jest stwierdzać u tak małych dzieci różne dysfunkcje rozwojowe. Lekarz nie ma tak naprawdę dużego kontaktu, dzieci nie za wiele albo w ogóle nie mówią. Tak na prawdę większość tych zaburzeń stwierdza się w przedszkolu, jakiejś grupie rówieśniczej gdy dziecko jest wśród swoich rówieśników. Ostatnio bardzo często stwierdza się u dzieci autyzm, pierwsze jakby "odchylenie" od normy. Po dokładniejszych badaniach okazuje się, że 3/4 dzieci tak na prawdę ma opóźnienie rozwojowe, które można dość szybko zminimalizować przez stałą pracę z terapeutą, logopedą, psychologiem. Ostatnio czytałam kilka artykułów w których szuka się i już widać pierwsze wyniki, że opóźnienie rozwojowe występuje po spotkaniu się dwóch genów od rodziców. Niestety poradnie genetyczne dla dzieci w Polsce leżą i kwiczą. Jak w innych państwach potwierdzi to się w setkach to może u nas zaczną się tym zajmować, a do tej pory dzieci mogą być pokrzywdzone w pewien sposób.
U mnie wybór kierunku studiów nastąpił w wieku 6 lat. Każdy kto mnie znał to wiedział, że ze mnie będzie nauczycielka. Wszystkie młodsze dzieci w rodzinie były przeze mnie wybawione, wywożone w wózkach. Od 8 lat pracuje jako niania. Doświadczenie z dziećmi mam już spore. Nie chcą ode mnie żadnych referencji, bo ponoć na pierwszy rzut oka widać, że będę idealną nianią.
Ostatnio usuwa się z przedszkoli i nie tylko osoby, które nie mają wykształcenia wyższego, albo zostają zmuszeni do kontynuowania studiów jeżeli chcą nadal pracować. U mnie w mieście jak się ma znajomości to można wszystko załatwić. Były przed wakacjami dwa miejsca w dwóch przedszkolach, dostały je osoby z grona radnych powiatu/miasta.

Tydzień temu miałam zderzenie z rzeczywistością, pierwsze praktyki w DPSie. Szczerze powiem, że wyobrażałam sobie inaczej, ale ponoć to normalka. Początkowo nie mogłam znieść zapachu, ale po dłuższej chwili przyzwyczaiłam sie. Są to ludzie upośledzeni umysłowo, którzy tak na prawdę zachowują się jak dzieci, są zadbane, wykąpane, w pokojach porządki. Każdy chciał pokazać swój pokój, co ma, czym się interesuje. Jak stamtąd wyszlam i przyjechałam do domu to czułam sie taka wypompowana jakbym z 12h na polu pracowała. Myślę, że mogłabym sie tam odnaleźć jako potencjalny pracownik jakby z dziećmi mi nie wyszło.

Ostatnio wypożyczyłam sobie dwie książki D. Steel "Teraz i na zawsze" i "przyjaciele na zawsze". Jak skończę nianię to będę czytać te dwie, a potem wypożyczę o ile będą polecane przez Ciebie.

Ale rozpisałam sie. Nie wiem kiedy pisałam takiego długiego posta.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 06:26   #46
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Hi:-]
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 07:55   #47
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Witam

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Hejo.
Chętnie do Was dołączę się.
Jestem Justyna. Mam 24 lata. Pracuje jako niania, studiuje i robię szkołę policealną. Interesuje się postcrossingiem. Lubię czytać książki, oglądać filmy, pływać i malować paznokcie.
Cześć

Jak tam niedziela mija? Ja nawet nie wiedziałam, że zmiana czasu dzisiaj jest Coś mnie głowa pobolewa
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 09:19   #48
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

hej, hej!
2 litry wódki to stanowczo za dużo na 4 osoby. Ale ja tam nie narzekam czuję się świetnie widze, że mam dużo nadrabiania, także czytam

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Cześć.
Robię szkołę policealną opiekun w domu pomocy społecznej. Studia wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Ze mnie ostatnio śmieje się instruktor od pływania, za każdym razem inne, mieszanki kolorów.
świetny kierunek. Z ciekawości popatrzę gdzie najbliżej mnie jest taak szkoła. a ile trwała nauka?

co do pracy z dziećmi to jestem pod tym względem taka sama. Zajmowałam się wszystkimi dzieciakami w rodzinie, i ogólnie maluchy mnie uwielbiają. Sama chcę mieć 2, 3 zobaczymy jaka będzie sytuacja finansowa. Ja mogłabym siedzieć w domu i wychowywać dzieci o to by było dla mnie idealne.

Kiedyś chciałam iść na logopedię

"Teraz i na zawsze" to jedna z najlepszych książek Steel
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 09:25   #49
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Witam lejdis

Zaczęłam dzień od zjedzenia ciastek Fajne śniadanie, nie ma co.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 09:32   #50
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
hej, hej!


świetny kierunek. Z ciekawości popatrzę gdzie najbliżej mnie jest taak szkoła. a ile trwała nauka?

co do pracy z dziećmi to jestem pod tym względem taka sama. Zajmowałam się wszystkimi dzieciakami w rodzinie, i ogólnie maluchy mnie uwielbiają. Sama chcę mieć 2, 3 zobaczymy jaka będzie sytuacja finansowa. Ja mogłabym siedzieć w domu i wychowywać dzieci o to by było dla mnie idealne.

Kiedyś chciałam iść na logopedię

"Teraz i na zawsze"
to jedna z najlepszych książek Steel
Hej.
Ja wybrałam Kraków ze względu na to, że mam tam rodzinę.
Jako pierwszą przeczytam
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 09:42   #51
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość

Zaczęłam dzień od zjedzenia ciastek Fajne śniadanie, nie ma co.
A ja też zjadłam 4 owsiane z czekoladą i co mi tam
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 09:43   #52
Zagubiona1992
Rozeznanie
 
Avatar Zagubiona1992
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 522
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Hej.
__________________

`Gdy odległość dzieli nas
wtedy wolniej płynie czas
lecz nie rozdzieli nas,
wiem że potrzebujesz mnie,
zrozum to ja kocham Cię
i to nie zmieni się...`
Zagubiona1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 09:51   #53
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
A ja też zjadłam 4 owsiane z czekoladą i co mi tam
Nie mogę jeść tak z rana słodyczy, bo później mi ciężko na żołądku
Pochłonęłam pół paczki ciastek korzennych (takich świątecznych)
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 09:54   #54
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

A ja zjadłam na śniadanie góralka mlecznego
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 09:56   #55
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Czuję się rozgrzeszona
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 16:12   #56
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Policealna jakby się nie wydawało pomaga bardziej niż nie jedne studia. Jak wśród znajomych mówiłam w lutym, że zapisuję się do szkoły policealnej to się śmiali, że cofam się w rozwoju. Blisko mgr, a Ty idziesz na policealną. Miałam ich gdzieś i poszłam, czego tak na prawdę nie żałuję, fajny kierunek, zajęcia ciekawe. Teoretyczne zajęcia mam z kuzynką mojej kuzynki, z którą znamy się od wczesnego dzieciństwa. Mam docinki w szkole z tego powodu, ale mam z nich ubaw, gorzej niż w podstawówce zachowują sie.

Ostatnio wypożyczyłam sobie dwie książki D. Steel "Teraz i na zawsze" i "przyjaciele na zawsze". Jak skończę nianię to będę czytać te dwie, a potem wypożyczę o ile będą polecane przez Ciebie.

Ale rozpisałam sie. Nie wiem kiedy pisałam takiego długiego posta.
[/COLOR]
u mnir moj tato na poczatku mial ale ze skonczylam studia a tez sie cofam bo ide do policealnej. nie rozumiem tego cofanie. jesli ma byc po tym praca to dlaczego nie isc! a jeszcze podsmiechujki to w ogole zenujace :/
co do dzieci to na prawde to jest przerazajace,na co dzin widzi sir na okolo same zdrowe dzieci,a tu taki robi sie problem zdrowotny skoro tak duza grupa dzieciakow nie rozwija sie prawidlowo!
Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
hej, hej!
2 litry wódki to stanowczo za dużo na 4 osoby. Ale ja tam nie narzekam czuję się świetnie widze, że mam dużo nadrabiania, także czytam [COLOR="Silver"]


Kiedyś chciałam iść na logopedię

"Teraz i na zawsze" to jedna z najlepszych książek Steel
ulala niezle,ja pol litra zle wspominam haha
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Czuję się rozgrzeszona
I tak ma byc ja czwsto jem slodkie na sniadanie :p

siedze w pracy,juz 7 gidzin minelo,jesCze trzy zostaly! dzis jak szlam rano to tak cieplusio bylo,sliczna pogoda!
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 16:27   #57
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Limonka widzisz a u mnie dziś było pochmurno i nieciekawie. Czekam na "Ugotowanych" tz już u siebie. Zrobiłam kotleciki z ziemniaków
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 18:12   #58
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

U nas cały poranek lał deszcz. Później było trochę lepiej.

Popołudniu przejechaliśmy się do dwóch sklepów ogrodniczych i tam już święta na całego. Widziałam wiele pięknych rzeczy, wręcz oczopląsu można było dostać. Planuję kupić choinkę z drutu na świeczki-podgrzewacze (jak kupię to wstawię zdjęcie) i kompozycję na stół ( szklana taca+świece+świerk+bombki ). Dzisiaj kupiłam świąteczny lampion na świecę, przeceniony, z ubiegłorocznego asortymentu, za 1,99 euro
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 18:35   #59
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Fajne są takie pierdółki ^^ u mnie dzisiaj nawet ciepło.
Skończyłam ten mój serial - co to ostatnio pisałam i się tylko wkurzyłam. Koniec 1 sezonu a 2 nie wyemitowali bo niby była za mała oglądalność. Bez sensu.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 18:37   #60
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Zaczynam na kompie czytać Crossa, nawet wciąga
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-28 21:56:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.